prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-15, 20:11   #1
ANIES4
Przyczajenie

prosze o pomoc

Ostatnio znalazlam te strone i bardzo podoba mi sie zdjecie z przedstawiona metamorfoza wykonana przez Agnieszke Kubicka. Bardzo bym chciala, aby ktoras z wizazystek poradzila mi jaki makijaz powinnam stosowac na dzien a jaki na wieczor. Moim problemem sa okulary przez ktore nie moge robic sobie ciemnego makijazu. Chcialabym rowniez, abyscie poradzily mi kosmetyki ale nie drogich firm. Jesli mozecie to powiedzcie rowniez cos na temat moich wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AGNIESZKA2.JPG (26,8 KB, 11 załadowań)
ANIES4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-16, 11:18   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: prosze o pomoc

Hej Anies http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Moim zdaniem nie potrzebujesz żadnych radykalnych zmian. Ja bym jednak zmieniła kształt oprawek. Te optycznie zbliżają Ci oczy. Moim zdaniem powinny być bardziej kanciaste z jakimś silniejszym akcentem przy skroniach.

Jeśli chodzi o makijaż to bardzo ładnie się malujesz i nie powinnaś przynajmniej na razie tego robić mocniej.
Fryzurka też jest bardzo ciekawa. Może bym tylko włożyła troszkę więcej wysiłku żeby ją trochę podnieść przy skórze głowy.

Cmoczki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-16, 11:30   #3
ANIES4
Przyczajenie

dziekuje bardzo milo uslyszec ze dobrze sie maluje. Jesli chodzi o okulary to chodzi ci o to zeby byly szersze? A co do mocniejszego malowania to jednak wolalabym wiedziec jaki ciemniejszy kolor cieni mi pasuje, poniewaz chcialabym wygladac troszke powazniej bo jak narazie to wszyscy nie daja mi tyle lat ile mam . Dzieki za opinie

> Hej Anies http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
> Moim zdaniem nie potrzebujesz żadnych radykalnych zmian. Ja bym jednak zmieniła kształt oprawek. Te optycznie zbliżają Ci oczy. Moim zdaniem powinny być bardziej kanciaste z jakimś silniejszym akcentem przy skroniach.
>
> Jeśli chodzi o makijaż to bardzo ładnie się malujesz i nie powinnaś przynajmniej na razie tego robić mocniej.
> Fryzurka też jest bardzo ciekawa. Może bym tylko włożyła troszkę więcej wysiłku żeby ją trochę podnieść przy skórze głowy.
>
> Cmoczki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif
>
> AgaZ
Stary 2003-11-16, 12:09   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Hej http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Szersze, ale nie w linii pionowej a w poziomej. Nie moge znaleźć żadnych ciekawych zdjęć. W tych okularach jest właśnie wzmocniona zew. krawędź oprawek. NIe muszą one być takie grube, ani wyraziste, chodzi o akcent przy zew. krawędzi.

A co do koloru cieni to możesz z powodzeniem używać ciemnego złota, brudnego różu w połaczeniu z grafitem lub śliwką, Chłodnych brązów, granatu z brudnym błękitem, butelkowa zieleń z brązem lub złotem...
Pobaw się kolorami. Tanie a dość dobre i w ciekawej kolorystyce są cienie na przykład Inglot'a; Próbuj je zestawiać, łaczyć. Na pewno znajdziesz ładne zestawienia kolorystyczne.

Pozdrowionka http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mak_okulary.jpg (18,7 KB, 2 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-16, 14:10   #5
ANIES4
Przyczajenie

hm kwestie cieni mam juz rozwiazana szczerze powiez ze malowalam sie zlotym i brazowym cieniem(czyli chyba troszke sie znam na tym) przy okazji chcialabym powiedziec ze osoba ktora zalozyla te stronke jest super dzieki wam mozemy sie duzo nauczyc i wiemy ze jest ktos kto pomoze nam w naszych problemach. a co do okularow co ,myslisz o takich prawie bez oprawek? aha i jeszcze cos. Czytalam kurs makijazu ktorynapisalas i sadze ze jest super ale niestety jeszcze nie wiem co do mnie pasuje. Chcialabym zeby moj makijaz byl bardziej profesjonalny jesli mozesz to napisz jak mam go wykonac< usze pudry podklady tonery itp tyle tego jest ze mozna sie pogubic ale mnie i tak to interesuje> dolaczam rowniez fotke z fryzurka myslisz ze pasowalaby mi-ewentualnie jakbym mogla zmienic swoja<chce sie troszk4e zmienic> wielkie dzieki i caluski za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura34.jpg (22,8 KB, 4 załadowań)
Stary 2003-11-20, 19:26   #6
ANIES4
Przyczajenie

agnieszka jak mozesz to powiedz mi jakie ja mam oczy szeroko rozstawione czy wasko itp i jaki roz pasuje do mnie ja niestety jeszcze nie umiem tego rozpoznawac <wspomne tylko ze lubie sie opalac wiec prawie zawsze mam ciemna skore- nie wiem ale to chyba ma wplyw na wybor kosm> przy okazji spojrz na moja odp wyzej pa pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości