Br您owe oczy, jaki kolor w這s闚? ;) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-01-15, 13:16   #1
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491
Wink

Moja metamorfoza !

Chc zacz望 nowe 篡cie, dlatego potrzebuje zmiany tak瞠 zewn皻rznej. Mam br您owe oczy, ale ich opraw raczej jasno. Podobno jestem latem. Zastanawiam si nad przyciemnieniem w這s闚 np. jasny br您 plus na to ja郾iejsze refleksy. Co mo瞠cie mi doradzi? A dwa chce zmieni tak瞠 swoje perfumy, bo kojarz mi si z pewn osob, a dwa u篡wam od kilku lat tych samych czyli Today z avonu. Wiem, 瞠 to nie ten dzia, ale skoro za這篡豉m watek to mo瞠 kto mi co doradzi. Poszukuje zapachu raczej 鈍ie瞠go, absolutnie nie s這dkiego, eleganckiego ale te seksownego...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg zdj璚ie0805.jpg (124,0 KB, 989 za豉dowa)
brownayes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 15:45   #2
sylllvia89
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 900
Dot.: Moja metamorfoza !

hmm, ile masz lat?

POM荅 http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 19:25   #3
AnnetteK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK

Moim zdaniem b璠zie Ci pasowa br您 bo masz ciemne oczy za陰czam tak od siebie, dla por闚nania.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg szm.jpg (59,6 KB, 1086 za豉dowa)
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 19:26   #4
brownayes
Raczkowanie

Mam 23 lata.
Stary 2012-01-16, 09:30   #5
venilaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 164

moze spr鏏uj br您 ale nie od razu jakis ciemny

veni-fashion.blogspot.com troch mody
wypchana-marzeniami.blogspot.com 篡j zdrowo - m鎩 motywator do zmian na lepsze
venilaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-16, 15:34   #6
Sylvana12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216

Uwa瘸m, 瞠 w br您ie zdecydowanie lepiej,powa積iej. Doradza豉bym odcienie typu kakao lub ciemny blond. Sama kilka lat temu przefarbowa豉m si z jasnego blondu na br您 i nie wyobra瘸m sobie siebie ju w blondzie.
Sylvana12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-17, 12:52   #7
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 808

Ciemny blond/jasny br您 super by wygl康a.
Ze zdjecia to bym Ci da豉 g鏎a 16 lat

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
妃ier jest spokojna...ζtwa. 砰cie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-17, 14:56   #8
malina201
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem b璠zie Ci pasowa br您 bo masz ciemne oczy za陰czam tak od siebie, dla por闚nania.
jesli moge spytac w jakim programie zmienilas kolor jej wlosow? wyglada bardzo naturalnie
malina201 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-17, 16:35   #9
brownayes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
Ciemny blond/jasny br您 super by wygl康a.
Ze zdjecia to bym Ci da豉 g鏎a 16 lat
Eh no taki mam typ urody, 瞠 stara ju jestem a wygl康am nadal jak nastolatka, ma to swoje plusy i minusy.
Stary 2012-01-20, 16:58   #10
drago_s
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

polecam
sama go u篡wam i cz瘰to spotykam si z pytaniem czym pachn)
BE DELICIOUS " DKNY

drago_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-20, 21:50   #11
sarkastiko
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 892

AnetteK wklei豉 idealne odcienie wi璚 jak dla mnie bardzo by Ci takie pasowa造
Stary 2012-01-21, 10:01   #12
matylda260
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

ja uwielbiam hypnose lancome co do kolorku uwazam ze w jasnym brazie wygladalabys super
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Hypnose%20by%20Lancome.jpg (46,8 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_16.jpg (17,8 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg HCo1_18.jpg (18,1 KB, 86 za豉dowa)
matylda260 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-21, 16:16   #13
brownayes
Raczkowanie

Podsumowuj帷.. definitywnie radzicie, 瞠bym przyciemni豉 w這sy tak? Nosze sie z tym zamiarem, ale nie wcze郾iej jak w lutym. Nie chce 瘸這wa decyzji dlatego tak dopytuje o rad.. Mam wra瞠nie, ze teraz w tych jasnych jestem taka troch niewidzialna. A co do zapachu to poszukuje czego bardziej 鈍ie瞠go ale zalotnego, niezbyt ci篹kiego.
Stary 2012-01-21, 16:41   #14
MistrzyniKontrastu
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 008
GG do MistrzyniKontrastu Send a message via Skype™ to MistrzyniKontrastu

tez jestem za brazem ; p a co do zapaszku to polecam euphorie CK
MistrzyniKontrastu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-21, 17:41   #15
anita2103
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 913

ja polecam The One D&G a kolorek cos pod rudy
Stary 2012-01-22, 01:42   #16
czakobu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Jak dla mnie 豉dnie Ci w blondzie!
w og鏊e dla mnie po陰czenie br您owe oczy i blond w這sy to najlepsze jakie mo瞠 by

PS przypominasz mi Marine
czakobu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-22, 09:14   #17
Juliszka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1

W jakich kolorach jest Ci dobrze? Zimnych czy ciep造ch? Ja zdecydowanie polecam br您, ale musi by dopasowany do typu urody koniecznie!
Stary 2012-01-22, 10:36   #18
Felicja
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 198

Moim zdaniem powinna postawi na jaki naturalny odcie, bez pasemek i sp馧ki.
Mo瞠 co a la 痂uda Trzebiatowska? http://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Wydar...ne-wlosy-Zmudy

Taki naturalny look doda Ci 鈍ie穎軼i.

Ale zanim ufarbujesz to koniecznie przeprowad kuracj regeneruj帷, rozja郾ianie widocznie da這 Twoim w這som w ko嗆. Tu polecam s造nny Wax. Nie ka盥emu on pasuje, na efekty d逝go si czeka, ale z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 w這sy po kilkumiesi璚znej kuracji s zupe軟ie nie do poznania. Ponad 2 lata temu musia豉m obci望 w這sy, bo mia豉m istn katastrof. To co zosta這 ratowa豉m Waxem. Teraz mam zn闚 d逝gie, zupe軟ie inna jako嗆 w這sa
Je郵i nie Wax, to inna maska. Nak豉daj ok raz w tygodniu, najlepiej podczas k徙ieli.
Dobrze zrobi這by Ci te podci璚ie ko鎍闚ek.

Je郵i D&G The one, to wersja r騜ana. Klasyczna jest ci篹ka.
Zwr鵵 uwag na fakt, 瞠 kolor w這s闚 r闚nie zmienia du穎 w temacie. Inne perfumy "pasuj" do blondynek, inne do brunetek, wiek te nie pozostaje bez znaczenia. Najlepiej id do jakiej perfumerii, pow帷haj kilka zapach闚, tym, kt鏎y Ci si spodoba spryskaj si i... zobaczysz jak zareaguje z Twoj sk鏎 i zapachem. Mo瞠 si okaza, 瞠 najpi瘯niejszy zapach 鈍iata wg wiza簑 po prostu b璠zie Ci mdli.

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

I najwa積iejsze!!! Uwa瘸j na szampony/farby "sklepowe". Nawet tzw JASNE br您y wychodz czarne, szczeg鏊nie na przesuszonych, ch這n帷ych barwnik jak g帳ka w這sach. Nie 瘸逝j, id do fryzjera. Albo wybierz co z serii szampon闚 鈔edni blond, orzech, be. Mn鏀two tego jest z Loreal Casting.
Felicja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-22, 11:44   #19
brownayes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Juliszka Poka wiadomo嗆
W jakich kolorach jest Ci dobrze? Zimnych czy ciep造ch? Ja zdecydowanie polecam br您, ale musi by dopasowany do typu urody koniecznie!
Szczerze to nie wiem jakich, podobno mam ch這dny typ urody i jestem latem wi璚 chyba w ch這dnych? Aczkolwiek moja fryzjerka nami皻nie robi mi ciep貫 odcienie.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Felicja Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem powinna postawi na jaki naturalny odcie, bez pasemek i sp馧ki.
Mo瞠 co a la 痂uda Trzebiatowska? http://wizaz.pl/Babskie-sprawy/Wydar...ne-wlosy-Zmudy

Taki naturalny look doda Ci 鈍ie穎軼i.

Ale zanim ufarbujesz to koniecznie przeprowad kuracj regeneruj帷, rozja郾ianie widocznie da這 Twoim w這som w ko嗆. Tu polecam s造nny Wax. Nie ka盥emu on pasuje, na efekty d逝go si czeka, ale z mojego do鈍iadczenia wynika, 瞠 w這sy po kilkumiesi璚znej kuracji s zupe軟ie nie do poznania. Ponad 2 lata temu musia豉m obci望 w這sy, bo mia豉m istn katastrof. To co zosta這 ratowa豉m Waxem. Teraz mam zn闚 d逝gie, zupe軟ie inna jako嗆 w這sa
Je郵i nie Wax, to inna maska. Nak豉daj ok raz w tygodniu, najlepiej podczas k徙ieli.
Dobrze zrobi這by Ci te podci璚ie ko鎍闚ek.

Je郵i D&G The one, to wersja r騜ana. Klasyczna jest ci篹ka.
Zwr鵵 uwag na fakt, 瞠 kolor w這s闚 r闚nie zmienia du穎 w temacie. Inne perfumy "pasuj" do blondynek, inne do brunetek, wiek te nie pozostaje bez znaczenia. Najlepiej id do jakiej perfumerii, pow帷haj kilka zapach闚, tym, kt鏎y Ci si spodoba spryskaj si i... zobaczysz jak zareaguje z Twoj sk鏎 i zapachem. Mo瞠 si okaza, 瞠 najpi瘯niejszy zapach 鈍iata wg wiza簑 po prostu b璠zie Ci mdli.

Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

I najwa積iejsze!!! Uwa瘸j na szampony/farby "sklepowe". Nawet tzw JASNE br您y wychodz czarne, szczeg鏊nie na przesuszonych, ch這n帷ych barwnik jak g帳ka w這sach. Nie 瘸逝j, id do fryzjera. Albo wybierz co z serii szampon闚 鈔edni blond, orzech, be. Mn鏀two tego jest z Loreal Casting.
Je郵i chodzi o maski do w這s闚 i tego typu rzeczy, to ca造 czas czego u篡wam... nieraz nawet godz w tym siedz. A w這sy zniszczy mi nie tyle rozja郾iacz co prostownica... Teraz staram si nie prostowa w tygodniu, ale na weekend mi si zdarzy. No i w豉郾ie wydaje mi si, 瞠 jak przyciemni w這sy to b璠 lepiej wygl康a. Ko鎍owki podcinam 鈔ednio co p馧tora miesi帷a 1 cm, ale teraz my郵, 瞠by podci望 ze 3 cm. No i sama na pewno nie b璠 farbowa w這s闚, mam swoj fryzjerk, ona wie 瞠 mam zniszczone w這sy wi璚 zajmuje si nimi ostro積ie. Chyba si zdecyduje na najja郾iejszy br您, ale poprosz o kilka ja郾iejszych refleks闚, 瞠bym jako si nie mog豉 przyzwyczai. Ps. Z tymi zapachami to pewnie masz racj, ale dzi瘯i za info, 瞠 d&g s ci篹kie. Poczytuje recenzje na kwc i jak sobie wyczytam wybiore kilka typ闚 i p鎩de pow帷ha

Kiedy jak mia豉m jasny br您 z kilkoma ja郾iejszymi pasemkami to wygl康a豉m tak jak na za陰czonym ni瞠j zdj璚iu. To by這 ze 3 lata temu, tylko nie komentujcie moich brwi bo wiem, 瞠 by造 masakryczne ;p Ale prosz o por闚nanie tego pierwszego zdj璚ia z tym.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie008.jpg (77,1 KB, 529 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-01 o 14:46 Pow鏚: post pod postem
Stary 2012-01-22, 15:36   #20
Juliszka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 941
Wpisy w blogu: 1

Je瞠li rzeczywi軼ie dobrze Ci w ch這dnych kolorach, to spr鏏uj ch這dnego br您u. Nie b鎩 si, 瞠 b璠zie ciemny, b璠zie Ci naprawd pi瘯nie!

Je瞠li b璠ziesz wygl康a "blado", w闚czas "zaopiekuj si brwiami.

Jeste 郵iczna tak btw!
Stary 2012-01-23, 11:23   #21
Kamila_Blondi
Zadomowienie

安ietnie Ci by這 w tym br您ie! Juliszka dobrze radzi Nie b鎩 si zmiany!

Mo瞠 Mro幡y Be 713 z Casting?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mro幡y be.jpg (11,3 KB, 78 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-01 o 14:46 Pow鏚: post pod postem
Stary 2012-01-23, 16:12   #22
brownayes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Poka wiadomo嗆
Mo瞠 Mro幡y Be 713 z Casting?
W sumie to planuje i嗆 do fryzjerki, nie b璠e sama farbowa, wi璚 ona tam ju na pewno ma cos odpowiedniego
Stary 2012-01-23, 16:43   #23
Ivonea
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 589
GG do Ivonea

Wiesz co masz prze郵iczn twarz ^_^
Ale robi帷 zdj璚ie nie r鏏 takich dziubk闚;p
Twoja uroda zyskuje przy ciemniejszych w這sach (ale bez przesady ^_- )
moja propozycja koloru to taki kolor:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pcgebd7nmhuizntl.jpg (38,3 KB, 256 za豉dowa)
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-23, 20:50   #24
brownayes
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Poka wiadomo嗆
Wiesz co masz prze郵iczn twarz ^_^
Ale robi帷 zdj璚ie nie r鏏 takich dziubk闚;p
Twoja uroda zyskuje przy ciemniejszych w這sach (ale bez przesady ^_- )
moja propozycja koloru to taki kolor:
No kolorek super tylko we taki osi庵nij, nie jest to takie proste. No wiem, 瞠 na tym zdj璚iu z br您owymi zrobi豉m 鄉ieszny dziubek ;D ale to by這 dawno dawno temu, wtedy mia豉m faz na zdj璚ia.
Stary 2012-01-24, 10:52   #25
Ivonea
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 589
GG do Ivonea

Spr鏏uj wizyty u fryzjera.
Id i powiedz 瞠 chce dok豉dnie taki sam.
I niech sobie tam kombinuj. ^_^
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-29, 12:03   #26
brownayes
Raczkowanie

Nie wiem czy kogo to interesuje, ale wypowiem si jak potoczy豉 si historia z moimi w這sami. W czwartek posz豉m do fryzjera i poprosi豉m zwyk造 naturalny najja郾iejszy br您 plus na to kilka CIENKICH pasemek. Posz豉m do innego salonu ni zwykle, bo jest nowy wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 spr鏏uje... no i na moje nieszcz窷cie. Po pierwsze fryzjerka mia豉 dziwn technik, bo najpierw zafarbowa豉 mi wszystkie w這sy na br您, a potem dopiero zrobi豉 pasemka, a wi璚 wym璚zy豉 moje w這sy dwukrotnie ca趾iem chyba nie potrzebnie, bo chcia豉m kilka pasemek z wierzchu, kt鏎e mog豉 najpierw rozja郾i i zawin望 w folie, a potem reszt zamalowa na br您. Po drugie pasemka wysz造 dosy grube, a chcia豉m tylko takie cienkie drobne. Po trzecie fryzjerka zachowa豉 si nieprofesjonalnie, bo od samego pocz徠ku pr鏏owa豉 mi wm闚i, 瞠bym ich nie robi豉, bo nie s modne. Ok nie s, ale mnie to nie bardzo interesuje, bo je chcia豉m ale takie cieniutkie refleksy, 瞠by ich za mocno nie by這 wida. Poza tym wszystkim na grzywce nie zrobi豉 mi ani jednego pasemka i wygl康a這 to 鄉iesznie. Po powrocie do domu okaza這 si, 瞠 ten br您 to nie jest br您 tylko rudy, ale w salonie tak pada這 鈍iat這, 瞠 wygl康a zupe軟ie inaczej. W og鏊e nie rozumiem dlaczego ka盥y fryzjer pr鏏uje wcisn望 komu rudy, tylko dlatego, 瞠 jest modny, a przecie to co modne nie ka盥emu pasuje. Mi zdecydowanie rudy nie pasuje. Przem璚zy豉m si tak dzie i wszyscy mi powiedzieli, 瞠bym sobie to wszystko zamalowa豉... no i tak te zrobi豉m wczoraj, czyli w sobot. Kupi豉m garniera nr 6 ciemny blond, kt鏎y u mnie wygl康a jak lekki br您, ale przynajmniej wygl康a bardziej naturalnie ni to co co zrobi豉 mi fryzjerka. I chyba zostan przy tym kolorze na przysz這嗆, podobno jest mi tak lepiej ni w blondzie No, ale moje w這sy sporo przesz造 i teraz tylko REGENERACJA. Do fryzjer闚 si zrazi豉m i teraz b璠 ju sama zajmowa si swoimi w這sami. Uff... wyrzuci豉m to z siebie.
Stary 2012-01-29, 12:40   #27
anusia-87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 737

Ach, szkoda, ze trafilas na taka pseudo-fryzjerke 揀nawczynie...

Z zapachow polecam Davidoff Coll Water bardzo rzeski i swiezy.

Moglabys wstawic zdjecie po... ?
anusia-87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-29, 12:48   #28
brownayes
Raczkowanie

Obiecuje, 瞠 wstawi aktualne foto jak tylko zrobi.
Stary 2012-01-29, 13:50   #29
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez brownayes Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy kogo to interesuje, ale wypowiem si jak potoczy豉 si historia z moimi w這sami. W czwartek posz豉m do fryzjera i poprosi豉m zwyk造 naturalny najja郾iejszy br您 plus na to kilka CIENKICH pasemek. Posz豉m do innego salonu ni zwykle, bo jest nowy wi璚 pomy郵a豉m, 瞠 spr鏏uje... no i na moje nieszcz窷cie. Po pierwsze fryzjerka mia豉 dziwn technik, bo najpierw zafarbowa豉 mi wszystkie w這sy na br您, a potem dopiero zrobi豉 pasemka, a wi璚 wym璚zy豉 moje w這sy dwukrotnie ca趾iem chyba nie potrzebnie, bo chcia豉m kilka pasemek z wierzchu, kt鏎e mog豉 najpierw rozja郾i i zawin望 w folie, a potem reszt zamalowa na br您. Po drugie pasemka wysz造 dosy grube, a chcia豉m tylko takie cienkie drobne. Po trzecie fryzjerka zachowa豉 si nieprofesjonalnie, bo od samego pocz徠ku pr鏏owa豉 mi wm闚i, 瞠bym ich nie robi豉, bo nie s modne. Ok nie s, ale mnie to nie bardzo interesuje, bo je chcia豉m ale takie cieniutkie refleksy, 瞠by ich za mocno nie by這 wida. Poza tym wszystkim na grzywce nie zrobi豉 mi ani jednego pasemka i wygl康a這 to 鄉iesznie. Po powrocie do domu okaza這 si, 瞠 ten br您 to nie jest br您 tylko rudy, ale w salonie tak pada這 鈍iat這, 瞠 wygl康a zupe軟ie inaczej. W og鏊e nie rozumiem dlaczego ka盥y fryzjer pr鏏uje wcisn望 komu rudy, tylko dlatego, 瞠 jest modny, a przecie to co modne nie ka盥emu pasuje. Mi zdecydowanie rudy nie pasuje. Przem璚zy豉m si tak dzie i wszyscy mi powiedzieli, 瞠bym sobie to wszystko zamalowa豉... no i tak te zrobi豉m wczoraj, czyli w sobot. Kupi豉m garniera nr 6 ciemny blond, kt鏎y u mnie wygl康a jak lekki br您, ale przynajmniej wygl康a bardziej naturalnie ni to co co zrobi豉 mi fryzjerka. I chyba zostan przy tym kolorze na przysz這嗆, podobno jest mi tak lepiej ni w blondzie No, ale moje w這sy sporo przesz造 i teraz tylko REGENERACJA. Do fryzjer闚 si zrazi豉m i teraz b璠 ju sama zajmowa si swoimi w這sami. Uff... wyrzuci豉m to z siebie.
Tak fryzjerk to tylko i嗆 i opie***li!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez brownayes Poka wiadomo嗆
Obiecuje, 瞠 wstawi aktualne foto jak tylko zrobi.
czekamy z niecierpliwo軼i

Stary 2012-01-29, 14:39   #30
snow_whitee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

R闚nie jestem ciekawa jak u Ciebie ten kolor wyszed.
Mi te kiedy fryzjerka pofarbowa豉 tak jak tobie, najpierw farba i na to pasemka. Mia by rudy z ja郾iejszymi rudymi pasemkami.
Mia豉m rudo-br您owe momentami wchodz帷e w blond pasemka. A spod spodu szybko wyszed m鎩 br您. W rezulatacie mia豉m, jak to okre郵i豉 nast瘼na fryzjerka, 5 kolor闚 na g這wie :P
D逝go po nast瘼nych farbach jeszcze te pasemka wybija造
snow_whitee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.