Głodna zmiany... nie boje się wielkich zmian-brak pomysłu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-03, 18:12   #1
Arugifa
Raczkowanie

Radyjakna zmiana

Witajcie
Pisze zeby poprosic Was o pomoc...
w czym? sama nie wiem, chce zmiany. Same wiecie, czasem kobieta ma ochote zmienic cos w sobie...
Moze cos z wlosami, moze mi powiecie jakie kolory mi pasuja... makijaz delikatny czy ostry itp ja czesto malowalam sie czarnym cieniem i kredka...
Wszelkie rady mile widziane
Okey zaraz dodam zdjecia....
ale sa one malo aktualne...
Mam niebieskie oczy, brazowe wlosy, jestem blada ( myslalam o solarium raz w tyg zeby nabrac koloru)

dla porownania dam jedno zdjecie w krotkich wlosach, jedno w srednich i trzecie w dluzszych.. ja narazie jestem najbardziej podobna do tego zdjecia z dluzszymi... mam takie do ramion, spiete....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg r.jpg (26,3 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(5)a.jpg (20,1 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg qqq.jpg (71,7 KB, 189 załadowań)
Arugifa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 18:22   #2
Anecka
Zakorzenienie

Dot.: Radyjakna zmiana

Ja sie tylko chce troszke wtracic
Piszesz, ze jestes blada i myslisz o solarium. Jak Cie rodzice stworzyli bladolica, to tego nie zmieniaj na sile Blade jest bardzo ładne, do tego dobierz sobie sliczny kolor wlosow i bedzie bomba

Zycze udanej zmiany Kazda kobieta lubi sie zmieniac zewnetrznie. Ja tez za jakis czas bede myslec o zmiane fryca.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 19:49   #3
sharlottek
BAN stały

mi się podobasz w blondzie i napewno długich wloskach, co Ty na to ?
sharlottek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 22:24   #4
Arugifa
Raczkowanie

kiedys myslalam o blondzie ale zastanawialam sie czy nie jestem za blada...
Stary 2008-11-04, 10:46   #5
katttkaa
Zadomowienie

cześć a więc ja wyraże swoją opinie
włoski widzę żę nie masz zbyt grube i gęste więc najlepiej wygląda taka średnia fryzka. jeszcze chciała bym wiedzieć czy są one z tendencją do wywijania sie czy raczej są proste...
pasowała by Ci grzyweczka nie gęsta lecz taka lekka.
włoski najlepiej takiego kolorku:http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura56677.htm
i atkie obcięcie:http://ikf.com.pl/fryzury-grzywki/fryzura63542.htm
co do makijazu to do bladej cery nie powinnas malować się na czarno.. na twarz dawaj podkład ale absolutnie nie może być ciemniejszy od Twojej karnacji ..jak najbardziej zblizony a na policzki nakładaj taki brzoskwioniowy róż ale w minimalnych ilościach makijaż etakie by Ci pasowały są bardzo delikatne:
http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura57311.htm
http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura54738.htm
http://ikf.com.pl/makijaze/fryzura27669.htm

mam nadziję że cośnie coś doradziłamD pozdrówkaD
katttkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 16:05   #6
Arugifa
Raczkowanie

z jednej strony wywijaja sie do srodka gdy mam krotsze wlosy a zjednej do zewnatrz.... hehe ale to chyba tylko po umyciu glowy, nie wiem nie zwrocilam za bardzo na to uwagi, a wlosy to ja raczej zadsze mam dziekuje za opinie

katttkaa a jak moge uzyskac taki kolor wlosow ?

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-03 o 21:22 Powód: post pod postem
Stary 2008-11-04, 23:34   #7
katttkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Arugifa Pokaż wiadomość
katttkaa a jak moge uzyskac taki kolor wlosow ?
myślę że wella decore.. średni blond
katttkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:31   #8
Arugifa
Raczkowanie

Z kaczątka choć troszkę w łabędzia? Pomóżcie prosze:)

Hmm co by napisac o mnie, mam raczej jasna karnacje, widac na zdjeciu.... oczy niebieskie, wlosy jasny braz albo ciemny blad sama nie wiemw sumie...
jak widac troche mnie wysypalo teraz eh....
jakie porady bym hciala otrzymac? w sumie za kazda byla bym wdzieczna, pod katem sciecia, makijarzu,pasujacych kolorow do mnie i czekogolwiek, co Wam tylko wpadnie do glowy...
Jestem z chlopakiem 4 lata i czuje sie tak jak bym przestala mu sie podobac, a moze sie przyzwyczail? chciala bym sie jakos zmienic wlasnie dlatego i dla samej siebie...

mi sie marza dluzsze wlosy ukladane na wiekszych walkach ( albo trwala) o kolorze czekoladowego brazu albo cos podobnego.... poradzcie prosze, a moze macie jakies swoje lepsze propozycje...

wklejam jak wygladam z rozpuszczonymi wlosami, z boku i zdjecie jakie strasznie mi sie podoba....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20081202_2208(1).jpg (32,2 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081202_2210(1).jpg (26,4 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081202_2211(1).jpg (30,9 KB, 418 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081202_2211(2).jpg (27,9 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nikaa.jpg (20,4 KB, 195 załadowań)
Stary 2008-12-03, 08:51   #9
Aiszka87
Przyczajenie

Lokalizacja: pochodze z Zar (lubuskie), a mieszkam od ponad 7 lat w Berlinie (niemcy)
Dot.: Z kaczątka choć troszkę w łabędzia? Pomóżcie prosze:)

hejka
mysle ze kolor wlosow ktory zalaczylas na tym zdieciu " co ci sie marzy" by do ciebie pasowal
problem naturalnie tkwi w tym ze masz krotkie wlosy ... przedluzanie jest drogie a zapuszczac je musisz dlugo dlugo ale warto mysle ze super by Ci bylo w dluzszych wloskach... puki co mozezs je pofarbowac i ukladac np. na pianke ktora mozesz dodac objetosci wlosa i stworzyc lekkie jak by fale
hmm mala regulacja brwi i henna -> ale nie czarna
blyszczyki powiekszaja optycznie usta moglabys stosowac jakis wpadajaco lekko w roz.
troche podkladu na twarz, i jak ci cos wyskoczy to mozesz to zamaskowac korektorem.
Mozesz stosowac tez roz na policzki wpadajacy w lekki braz.
co do makijazu oczu mozesz sie pobawic makijaz ze zdiecia pasowal by Ci -> aczkolwiek nie wykonywalabym go u Ciebie czarna kredka
pobaw sie pastelami,odcieniami blekitow,mysle ze brazy tez by byly okej... zlota
tusz pogrubiajacy rzesy....
Stary 2008-12-03, 09:29   #10
iris_ek
Rozeznanie

przypominasz mi bardzo Christinę Ricci, może to jest właściwa droga? Przeglądnij sobie parę jej zdjęć, może wpadniesz na jakiś ciekawy pomysł
iris_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:49   #11
Behemoth666
Rozeznanie

Do fryzury którą załączyłaś rzeczywiście długo będziesz musiała włosy zapuszczać. Natomiast teraz powinnaś zainwestować w korektor pod oczy. Doda świerzości spojżeniu oraz całej twarzy. Do tego jakiś lekki fluid lub krem tonujący aby wyrównac koloryt cery. Regulacja brwii i henna też zalecana. Co do koloru włosów i makijaży ciężko mi doradzić bo zdjęcia robione są w strasznie sztucznym świetle.
Jeśli tak zależy Ci na popraiweniu wizerunku to mozę poeksperymentuj w ubraniach?
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:43   #12
psychotropina
Raczkowanie

wyciagnij to cos z brwi, paskudnie wyglada
Stary 2008-12-03, 14:28   #13
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

w pierwszej kolejności powinnaś zająć się stanem Twojej cery. musisz liczyć się z tym, że włosy jak na załączonym zdjęciu będziesz mieć dopiero za rok czy dwa, wtedy też tendencje w modzie mogą się zmienić i może wyczarujesz na długich włosach inną fryzurę. dlatego też jeżeli chcesz teraz przejść metamorfozę(a tak jest, bo napisałaś ten post) musisz pomyśleć o jakiejś fajnej fryzurce z krótkich włosów. zgodzę się z iris_ek, że przypominasz Christinę Ricci, można też znaleźć w Tobie rysy Małgorzaty Foremniak czy Michele Pfeifer. dlatego mogę stwierdzić, zwłaszcza patrząc na zdjęcia Christiny, że będziesz lepiej wyglądać w ciemnym blondzie. namawiam Cię na rozjaśnienie włosów o 2 tony lub przefarbuj je na "karmelkowy" tylko żadnych pasemek! możesz zrobić sobie fryzurkę jak pani Foremniak ale w kolorze podobnym jak Christina tylko jaśniejszym.
makijażczywiście wyrównanie cery podkładem(dobrany do jasnego koloru skóry) i korektor pod oczy i na niedoskonałości. brzoskwiniowo-miodowy róż na kości policzkowe. na usta wystarczy błyszczyk beżowo-morelowy, na wieczór kolor winnej czerwieni. oczy, na co dzień beżowe cienie o ton ciemniejsze od podkładu, na wieczór wymodeluj oko grafitowymi i szarymi cieniami ale "smoky eyes" nie pasuje Tobie. mascara niekoniecznie czarna, może być też granatowa lub oberżynowa. brwi oczywiście przyciemnij troszkę. dziwna sprawa z tym Twoim kolczykiem, bo zamiast na brwi masz go pod brwią(?).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAM_TALENT_POZNAN_100580l.jpg (51,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 141.jpg (19,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4ec7f33d246d2f3ba282f75e4e9a4a52,35,1.jpg (29,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MTV+TRL+Presents+Christina+Ricci+Natalie+Portman+77HzugXB0Azl.jpg (69,6 KB, 31 załadowań)
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:16   #14
Arugifa
Raczkowanie

Karola0 wiem ze mam go za nisko bo to robila mi kolezanka eh...
dziekuje za wszystkie dotychczasowe rady, sa dla mnie cenne
dziekuje ze poswiecilyscie mi chwile swojego czasu
Stary 2008-12-03, 22:49   #15
Arugifa
Raczkowanie

a moze ktos jeszcze podsunie jakas prpozozycje ?

wogole nie wiem jaki mam typ urody, moze ktoras z Was sie zna na tym?
byla bym bardzo wdzeczna
Stary 2008-12-03, 23:33   #16
karoola0
Rozeznanie

GG do karoola0

moim zdaniem lato
karoola0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:44   #17
iris_ek
Rozeznanie

trudno określić typ urody, szczególnie przy zdjęciach ze sztucznym światłem. Nie widać dobrze koloru oczu, zabarwienia cery... wydaje mi się, ze jesteś zbyt "ciepła" by być latem, no i masz za ciemne włosy... ale ja się na tym dobrze nie znam.
Stary 2008-12-04, 17:08   #18
Bathory
Raczkowanie

nie rób nic z włosami oprócz układania (jakaś pianka, dodanie objętości) , tylko je zapuszczaj! ślicznie będzie Ci w takich długich włosach. z regulacją brwi nie przesadzaj, bo cienkie wyglądają kiczowato (spojrz na modelki, większośc z nich ma gęste, grube i piękne brwi). używaj kremu koloryzującego, żeby wyrównac koloryt cery no i jakis puder w kamieniu albo sypki, zeby ją zmatowic. pasowalby Ci też brązowy róż. wyjmij to żelastwo z twarzy podkreślaj delikatnie oczy najlepiej brązową kreską. rzęsy traktuj mascarą. usta błyszczykami w jakichś beżowych kolorach.
Bathory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 18:35   #19
mmmilena
Raczkowanie

...a moze wlasnie nie te pastelki i połyski, tylko jakiś mocny akcent. Czarna krecha wokół oczu, albo krwistoczerwone usta. Oczywiście dopiero po doprowadzeniu cery do perfekcji (makijażem może być), no i jakieś fajne ciuchy ... Aha, bardzo, bardzo mi się opodobasz z tymi włosami do góry!!!, tak bym je właśnie nosiła, żadna tam grzyweczka z boczku. I "żelastwo" jak dla mnie też ok. Taka dziewczyna Limp-Bizkitowa.

***co do tej krechy, to oczywiście i w brązie może być. tak normalniej.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-03 o 21:23 Powód: post pod postem
mmmilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:36   #20
madziuska0110
Raczkowanie

Skopiowałam Twoją fotke i ja proponuje taką przemiane ,troszke ciemniejsze kolory cieni, brązy czy coś w tym rodzaju , a włoski bym troche ścięła i pasemka ;] to taka mała przeróbka;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20081202_2211%281%29.jpg (42,3 KB, 77 załadowań)

Wchodzić na mojego bloga i komentować kochane wizażanki Miłego oglądania.
madziuska0110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 21:31   #21
Behemoth666
Rozeznanie

Moim zdaniem też dobrze pod warunkiem, że te pasemka nie będa jakoś bardzo kontrastowały z kolorem całych włosów.
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 22:11   #22
bartosia
Raczkowanie

ja natomiast uwazam, ze przedewszystkim trzeba dodac troche koloru skorze, (i tu zaraz zostane zjechana) delikatna przygoda z solarium aby delikatnie opalic twarz ale nie przesadzac. wlosy zmienilabym kolor na np taki jak proponuje kolezanka wyzej, czyli drlikatnie ciemniejszy i moga byc pasemka ale zeby nie bylo zbyt duzych kontrastow. regulacja brwi i henna rowniez by sie przydaly i kolczyk usun, chyba ze pozostawi po sobie widoczny slad , to juz zostaw. jesli chodzi o poprawe wygladu to najwiecej daje fryzura, ja proponowalabymspiecie grzywki np "zabka' do gory lub do gory i na bok cala reszte wlosow podkrecic od skory konce wyprostowac, i koniecznie tyl podniesc!! makijaz, podkreslic oko linerem jaknajbardziej moze bylc braz tusz pogrubiajacy, cien jakis zloty lub braz, ale wystarczy sam liner puduer w kulkach najlepiej delikatnie brazujacy, blyszczyk jasny lub bezbarwny.... i koniecznie zapuszczaj wlosy!!!! dlugie zawsze mozna obciac , fajnie pocieniowac
to moja koncepcja... i do tego moze smienic troche styl ubierania sie
bartosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:31   #23
Arugifa
Raczkowanie

dziekuje dziewczyny za wszystkie rady
hmm scinac nie che, faktycznie bede zapuszczac....
ale te kolory, henna i wszystko inne bardzo dziekuje, przyda sie
Stary 2008-12-07, 12:41   #24
iris_ek
Rozeznanie

a ja pozwolę sobie dopowiedzieć, że uważam, ze pasemka nie są dla Ciebie... Kolor włosów masz wg mnie ładny, zajęłabym się brwiami i cerą. I dodała uśmiech. Na zdjęciu, na którym masz rozpuszczone włosy i uśmiech wyglądasz bardzo ładnie. Z autopsji wiem, ze ładna cera podbija samoocenę o dobrych kilka punktów Kolczyk wg mnie nie przeszkadza, a dodaje pazura
Stary 2009-09-18, 17:10   #25
Arugifa
Raczkowanie

Pomocy fryzura i kolor

Witam
Jak kazda kobieta potrzebuje dokonac w sobiezmiany,wlosy mi strasznie odrosly i musze nadacim jakis nowy ksztalt. zastanawiam siemiedzy prosta fryzura z grzywka amoze cos bardziej odwaznego i wymyslnego? co myslicie? mam wlosy za ramiona i za bardzo zdlugosci scinac bym nie chciala, alepokombinowacmozna... mam wysokieczolo i jestem raczej blada, aczkolwiek niecalkiem biala jak sciana.mam niebieskie oczy. chciala bym zmienictez kolor, myslalam o farbue Garniec 100_ color miedziano zloty blond, dobra dodaje zdjecie farby i moje. dziekuje za pomoca jak cos jeszcze innego wpadniewam doglowy chetnieposlucham...
Stary 2009-09-18, 17:32   #26
nAtaL!a
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy fryzura i kolor

Moim zdaniem rudości(bo tak wyglada ta farba) odpadaja. Pomyslalabym o brazie, przedizlaek na bok. Moje propozycje fryzur i przykladowe farby
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 18:15   #27
Arugifa
Raczkowanie

ta pierwsza fryzura mi sie podoba... dziekuje a rudy taki miedz wogole nie pasuje....? bardzopodoba mi sie i napalilam sie na ten kolor

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

pomozcie prosze...
Stary 2009-09-19, 20:00   #28
nAtaL!a
Zakorzenienie

Moim zdaniem nie pasuje, ale zamiesc moze lepsze zdjecia(z bliska, spiete wlosy) a jakas mila Wizazanka na pewno pomoże Ci w doborze fryzury robiac mala symulacje, ja niestety nie potrafię
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:50   #29
Madziaa90
Raczkowanie

Nie będzie Ci pasowało w rudych włosach.. Ja bym postawiła na ciemny blond/ jasny brąz. Dodaj zdjęcie ze spiętymi włosami,przy dobrym świetle-wtedy zrobię Ci symulację
przyzwyczajam się do depilatora

Madziaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 00:38   #30
Patryka
Zadomowienie

A moim zdaniem baaaardzo by Ci pasowało w rudym Najpierw zobaczyłam Twoje zdjęcia, nie zwracając uwagi na kolor farby, i pomyślałam, że pasowałby Ci rudy

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości