koszmar na w這sach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-04, 14:06   #1
zerooo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

koszmar na w這sach

Kilka dni temu przefarbowa豉m w這sy z koloru miodowego blondu na niby to czekoladowy br您. Wszystko by這by pi瘯nie fajnie, gdyby nie to, 瞠 w s這鎍u zamiast br您owych s czerwone. Zastanawiam si nad przefarbowaniem w這s闚 po raz drugi, tym razem na blond lub podobny kolor do moich naturalnych. I w豉郾ie nie wiem jak b璠zie p騧niej ze stanem moich w這s闚... Po jakim czasie od pierwszego farbowania, mog zafarbowa je jeszcze raz?
I mam jeszcze jedno pytanie. Chyba g逝pie, gdy zastanawiam si, gdy b璠 pojawia造 si odrosty (ju po tym drugim farbowaniu) b璠 widoczne czerwone/br您owe refleksy? Zawsze my郵a豉m, 瞠 obie farby schodz jednakowo. Ale chyba nie... Boj si 瞠 b璠 strasznie wygl康a豉, z trzema kolorami na g這wie, ale chyba nie b璠zie gorzej, od tego co mam teraz.
zerooo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-04, 14:52   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 800
Dot.: koszmar na w這sach

Sama farbowa豉 sobie w這sy w domu? Niekt鏎e odcienie farb mog w po陰czeniu z inn farb na w這sach zmienia kolory. Tak sta這 si w Twoim przypadku - miodowy blond z czekolad da czerwie. Mnie osobi軼ie uda這 si zrobi z ciemnych w這s闚 zielone zamiast blond, tak瞠 bez paniki Na pewno ta czerwie jest teraz intensywna poniewa jeste 鈍ie穎 po farbowaniu, i po kilku myciach ta czerwie b璠zie gasn望. Ale prawdopodobnie nie zniknie w 100%. Zanim zrobisz drugie farbowanie intensywnie od篡wiaj w這sy maskami i od篡wkami. Wtedy zostan one dobrze przygotowane do kolejnego farbowania i nie zniszcz si tak bardzo. Najlepiej zrobi kilku tygodniow przerw miedzy farbowaniami.

Ale nie wiem czy ponowne farbowanie w這s闚 na blond b璠zie dobrym pomys貫m - tu musz si wypowiedzie inne Wiza瘸nki

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.