DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 163 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-10-05, 17:13   #4861
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No i tak, przyszłam z kolejnego robienia odrostów.
Odrosty potraktowano 9% na 50 min. , a na całe zoltawe od ostatniego rozjaśniania po całości włosy dano kolor 10 1/2. I teraz mam mega jasniutki, prawie biały, chociaż nie tak w 100% ale jednak widać różnice. Najciemniej wygladaja koncówki wlosow - jakieś od 2-5 cm, ale one po nowym roku beda ścinane także sie wyrówna podsumowując - bardzo jestem zadowolona. A juz myslalam ze trzeba bedzie zrobic kolorem 9,01 ktory w L'oreal Color dia wydawał sie jaśniejszy niz 10.21

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 252 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 22:45   #4862
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

No i bardzo dobrze. Dlatego zawsze mówię że próbnikiem nie ma się za bardzo co sugerować.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 23:13   #4863
Ominous
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła Chantal colorpeel lub Uber, tzw zmywacz koloru i potem tonowała farba.

Jestem zaopatrzona w dwa opakowania chantal, teraz tylko pozostał dobór farby i szamponu po dekoloryzacji, co mnie najbardziej martwi.
Ominous jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 21:44   #4864
SceneQueene
Zakorzenienie

To można niestety ocenić dopiero widząc efekt deko jaka farbę wybrać. A co do szamponu jeśli chodzi o ten po deko to zakwaszajacy.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-10-08, 23:01   #4865
Ominous
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
To można niestety ocenić dopiero widząc efekt deko jaka farbę wybrać. A co do szamponu jeśli chodzi o ten po deko to zakwaszajacy.

Dzięki za podpowiedź. W takim razie muszę odłożyć deko na następny weekend, bo podejrzewam, że nic takiego jutro w drogeriach nie znajdę -_-

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
Stary 2016-10-08, 23:11   #4866
SceneQueene
Zakorzenienie

Hmm generalnie możesz umyć szamponem oczyszczajacym np barwa pokrzywa czy czarna rzepa lub przeciwłupieżowym a potem polać włosy octem najlepiej jabłkowym- też będzie efekt zakwaszenia.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-10-09, 13:44   #4867
Ominous
Przyczajenie

Smile Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[post wyedytowany po obejrzeniu włosów w świetle dzienny...]

Okeeeeejjj... Na początku myślałam, że ten Chantal wcale nie działa. Jakże się myliłam! Włosy odbarwiły się z czerwieni i brązu. Niestety, w niektórych miejscach (głównie włosy od spodu z tyłu głowy i trochę wyrastających ze skroni, również od spodu) są ciemniejsze, ale jednak brąz i czerwień na pewno odeszły w zapomnienie Część, która była brązowa jest teraz rudawa, a im bliżej odrostu tym ciemniej. Nie mogę jednak powiedzieć, że jestem niezadowolona. Może poza tym, że moje włosy śmierdzą siarką i octem :/ Tylko co teraz? Próbować ponownej dekoloryzacji, czy farby? Myślałam o przykryciu wszystkiego czymś w stylu naturalnego blondu, ewentualnie czegoś troszkę jaśniejszego. Dorzucam też zdjęcia przed i po Pierwsze jest przed dekoloryzacją, reszta po. Ostatnie to porównanie końców z włosami przy skórze, w sztucznym świetle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0004.jpg (61,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0043.jpg (80,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044.jpg (79,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0045.jpg (69,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0047.jpg (62,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0048.jpg (72,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0030.JPG (657,4 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Ominous
Czas edycji: 2016-10-09 o 13:58
Odpowiedz

Tagi
blond, brąz, czarne, czarne włosy, czerwień, czerwone włosy, dekoloryzacja, dekoloryzacja ombre, dekoloryzacja rudy, dekoloryzator, desperacja, farba, farbowanie, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie na brąz, fryzjerka, fryzury, katarzyna, kędzior, kręcone, loreal, lublin fryzjer, palette, platynowy blond, pomocy, rozjaśnianie, rozjaśnianie czerwieni, rozjaśnianie farby, rudy, ściąganie koloru, uber, uroda, utleniacz, włosy, włosy farbowanie, zielone włosy, zmywacz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości