fryzura, włosy falujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-06, 21:45   #1
karmeldoo
Rozeznanie

Witam, proszę bardzo o radę.

Mam włosy do ramion, dosyc mocno pocieniowane. Najlepiej wyglądają idealnie proste, ale stwierdziłam, że nie będę ich przez wakacje męczyc prostownicą. I tu zaczyna sie problem, bo w aktualnym kształcie fryzury, takie pofalowane wlosy nie wyglądają.

Mogłby mi ktos doradzić, jaka fryzura wygladałaby najlepiej przy takich włosach? Mam słabość do asymetrycznych, troche w stylu emo, ale nie wydaje mi się, zeby nie wyprostowane wygladaly one fajnie.

Dziekuje z góry za podpowiedzi

zdjecia:
1(dziewczynka w czrwonych włosach) kiedy wyprostuje włosy-teraz sa bardziej wycieniowane
2.jak mi sie naturalnie kręcą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (42,5 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (112,7 KB, 235 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-07 o 09:13 Powód: post pod postem
karmeldoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 23:20   #2
syklamen
Zakorzenienie

Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Dot.: fryzura, włosy falujące

Mi się bardziej podobasz na drugim zdjęciu, w tym blondzie. Bardzo ładne zdjecie Kojarzy mi się z takim romantycznym stylem i pasuje do Ciebie podkreśla Twoją dziewczęcą urodę
Jeśli chodzi o asymetryczne cięcia, to żeby fajnie to yglądało to rzeczywiście tylko proste włosy.
A skoro nie chcesz prostować całych włosów to po prostu wyprostuj grzywkę i pofaluj bardziej włosy, będziesz wyglądać ślicznie Może coś jak na zdjeciu pierwszym
Masz podłużną buzię z dość zaznaczoną brodą (przynajmniej tak jest na zdjęciu drugim) więc prawdę mówiąc ja bym Cię widziała we fryzurce Reese Witherspoon. Gdybyś chciała prostować włosy.
Trzecie zdjęcie - ta fryzura tez wydaje się że będzie Ci pasowała, trochę dłuższa, prosta grzywka, delikatnie pofalowane włosy, prawie proste Dodatkowo jak dla mnie fajny kolor, mogłabyś spróbować z takim, gdybyś zdecydowała się na koloryzację. Tylko nie farbuj już włosów na rudo.

Gdybyś chciała ściąć włosy i może zapuścić grzywkę proponuję zdjęcie nr 4, tyle że też z prostowaniem włosów - fryzurę Marion Cotillard.
Opcjonalnie piękne fale nr 5 lub krótsze fale z grzywką na zdjęciu nr 6.

Wybacz, ale widzisz mi się raczej w takiej dziewczęcej fryzurze, ale nie w stylu emo. Mam nadzieję, że któraś Ci się spodobała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49e5c299bc82ca4e4419164d2a6a116c,12,1.jpg (30,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gh.jpg (11,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dk.jpg (12,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sjk.jpg (10,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cbnd.jpg (9,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg djkf.jpg (9,5 KB, 16 załadowań)
Stary 2012-07-08, 05:44   #3
uca
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Mi się bardziej podobasz na drugim zdjęciu, w tym blondzie. Bardzo ładne zdjecie Kojarzy mi się z takim romantycznym stylem i pasuje do Ciebie podkreśla Twoją dziewczęcą urodę
Jeśli chodzi o asymetryczne cięcia, to żeby fajnie to yglądało to rzeczywiście tylko proste włosy.
A skoro nie chcesz prostować całych włosów to po prostu wyprostuj grzywkę i pofaluj bardziej włosy, będziesz wyglądać ślicznie Może coś jak na zdjeciu pierwszym
Masz podłużną buzię z dość zaznaczoną brodą (przynajmniej tak jest na zdjęciu drugim) więc prawdę mówiąc ja bym Cię widziała we fryzurce Reese Witherspoon. Gdybyś chciała prostować włosy.
Trzecie zdjęcie - ta fryzura tez wydaje się że będzie Ci pasowała, trochę dłuższa, prosta grzywka, delikatnie pofalowane włosy, prawie proste Dodatkowo jak dla mnie fajny kolor, mogłabyś spróbować z takim, gdybyś zdecydowała się na koloryzację. Tylko nie farbuj już włosów na rudo.

Gdybyś chciała ściąć włosy i może zapuścić grzywkę proponuję zdjęcie nr 4, tyle że też z prostowaniem włosów - fryzurę Marion Cotillard.
Opcjonalnie piękne fale nr 5 lub krótsze fale z grzywką na zdjęciu nr 6.

Wybacz, ale widzisz mi się raczej w takiej dziewczęcej fryzurze, ale nie w stylu emo. Mam nadzieję, że któraś Ci się spodobała
Zgadzam sie w 100%! Na drugim zdjeciu wygladasz slicznie. Niestety mocne cieniowanie i fryzury emo nie pasuja do falowanych wlosow. Jezeli chcesz isc w strone naturalnych fal, polecam specjalny wizazowy dzial na temat pielegnacji fal i lokow - tam mozesz sie dowiedziec jak ujarzmic wlosy takiego typu .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:26   #4
karmeldoo
Rozeznanie

myślałam też o trwałym prostowaniu, bo niestety ale po wyprostowaniu włosy zaraz się kręcą, niezależnie cz spryskam je lakierem czy żelem, nic nie pomaga ;c nawet fryzjerka miala z tym problem.
Jednak jeśli fale to zdecyduje sie chyba na fryzurę ze zdjecia 5. Bardzo dziękuje za podpowiedzi
karmeldoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 09:14   #5
behemotkot
Rozeznanie

Szczerze, to w ogóle nie podobasz mi się na 1 zdjęciu. Wg mnie(wybacz to moje zdanie) taki styl emo to jak dla mnie "idź stąd i nie wracaj" . Jakos nie moge sie do tego przekonać, może za stara jestem na takie wydziwianie Na 2 zdjęciu wyglądasz ślicznie.
Nie wiem po co tak katować włosy, jeszcze trwałe prostowanie? nie nie
Masz piękne falowane włosy zadbaj o nie, pielęgnuj je...tak wiem, że młody wiek ma swoje prawa, dlatego zrobisz jak zechcesz.
W/w opinia jest tylko i wyłącznie moją opinią i nikt się nie musi z nią zgadzać
Pozdrawiam
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 17:28   #6
Katrinnnn
Raczkowanie

szczerze? to bardzo chciałabym mieć takie lekkie fale jak Ty masz i podoba mi sie tak jak jest na 2 zdjęciu. A jesli poczytasz trochę CG możesz mieć bardzo ładne fale
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości