Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-09, 13:39   #1
ppoo1
Przyczajenie

Slim code ???

Czy któraś z Pań stosuje już długo Slimcode, wie coś na ten temat , ?
Ja sama kończę pierwsze opakowanie i jak na razie jestem zadowolona (4 kg mniej), ale zastanawiam się czy dalej też tak będzie ? Diety za bardzo nie zmieniłam, bo jadłam i tak dużo warzyw i owoców, dodatkowo zaczęłam chodzić na basen 3 razy w tygodniu. Wcześniej miałam problemy ze schudnięciem, czy możliwe żeby Slimcode coś ruszył ?
Proszę o opinie !
ppoo1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 18:11   #2
yasmin37
Przyczajenie

Dot.: Slim code ???

Cytat:
Napisane przez ppoo1 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Pań stosuje już długo Slimcode, wie coś na ten temat , ?
Ja sama kończę pierwsze opakowanie i jak na razie jestem zadowolona (4 kg mniej), ale zastanawiam się czy dalej też tak będzie ? Diety za bardzo nie zmieniłam, bo jadłam i tak dużo warzyw i owoców, dodatkowo zaczęłam chodzić na basen 3 razy w tygodniu. Wcześniej miałam problemy ze schudnięciem, czy możliwe żeby Slimcode coś ruszył ?
Proszę o opinie !
W/g mnie to dzięki basenowi zgubiłaś 4 kg.
Te wszystkie suplementy na odchudzanie zmuszaja nas do zmiany diety i aktywności fizycznej, i jak to stosujemy to są rezultaty. Nasze rezultaty nie suplementów. Czasami przyjmując te tabletki płyny i etc, to potrzafimy nawet przybrać na wadze bo one dostarczaja nam jeszcze dodatkowych witaminek.
yasmin37 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 08:14   #3
ppoo1
Przyczajenie

Też byłam zdziwiona, ale wcześniej też chodziłam na basen i przy takiej samej diecie nic się na wadze nie ruszyło. Dlatego chciałabym wiedzieć czy mam szansę na dalszy sukces ze Slimcode.
ppoo1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:20   #4
Mlebidakin
Zakorzenienie

zgłosiłam
Mlebidakin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:52   #5
podpira
Przyczajenie

z tym slim codem to prawda. ja też zauważyłam zmiany w swoim ciele. używam tego od 1,5 miesiąca i naprawdę są rezultaty! może nie schudłam bardzo dużo, ale to raczej wina objadania się na noc. czuję się trochę lżejsza, jeżeli rozumiecie o co mi chodzi nieco ograniczyłam fast foody i chodziłam raz w tygodniu na basen, oprócz tego żadnych ćwiczeń jeśli nie liczyć biegania na przystanek autobusowy nie wydaje mi się żeby to było placebo, na wadze 3 kg mniej, więc goraco polecam
podpira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 19:04   #6
CheekyMonkey
Przyczajenie

a możecie coś więcej napisać o tym slim code? to jakieś tabletki, herbatki? właśnie postanowiłam się za siebie wziąć i pomyślałam, że lepiej byłoby mi podrasować metabolizm. :P

myślę, że w moim przypadku właśnie w tym tkwi problem, bo staram się jeść zdrowo i ćwiczyć a nie chudnę;/. rok temu udało mi się zgubić 2kg gdy piłam Figurę

Tagi
odchudzanie, slimcode, suplementy

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości