Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-18, 21:40   #4081
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ale ja wcale nie mam długiej płytki znaczy może teraz jest ale przy długości tego nie widać ale jak zetnę na krótko to może mnie to zaskoczy w końcu ostatni raz krótkie miałam... 3 lata temu w każdym razie naturalnie nie posiadam długiej smukłej płytki, ehh.
U Ciebie mi się własnie dużo bardziej wydaje smukła i długa.
Nawet nie wiesz jaki miód na moje uszy lejesz

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

Śliczne, mam podobnego flormara ale trzeba mu więcej warstw Moja płytka nie ma szans tak przyrosnąć, szkoda. Zauważyłam, że najbardziej przyrasta ludziom o takich rosnących w dół paznokciach
Co masz na myśli? mówiąc o rosnących w dół?

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witajcie Czy mogę dołączyć do Waszego grona pazurkomaniaczek?

Podglądam sobie wątek od kilku miesięcy i zachwycam się paznokciami każdej z dziewczyn, ale przyznam, że mam swoje idolki. Moje pazurki nigdy nie były obgryzane, jednak przez kilka lat dręczyłam skórki. Bardzo zależy mi na estetycznych paznokciach, bo to wizytówka każdego człowieka. Poza tym... kocham lakiery! Jak już kupuję coś nowego to co najmniej trzy, nie mniej!

Pokazuję Wam moje dzisiejsze łupy i moje żałośnie wyglądające pazury + proszę o rady ich dotyczące. Jak spiłować? Czego im potrzeba? Czy w kwadratach wyglądają dobrze? Zapuszczać dalej czy nie? Z góry dziękuję serdecznie!
Ja bym rogi zaokrągliła troszkę- tak ja nosi Czarna. Ale to ja.

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
J

Ale jak kropelką?
Lakier przepiękny, taki... magiczny (?)
No na kawałeczek torebki herbacianej. Wzmocnić uszkodzenie

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Wszystkie z was mówią jakie ja to mam długaśne paznokcie a w porównaniu do paznokci Anuli którymi sie zachwycacie to jest pikuś .
Tak, ale Anula ma inny kształt/ Spróbuj je inaczej wypiłować.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
d

mega eleganckie są te Twoje króciaki

:

Dzięki

Cytat:
tak to to że mam krótka płytke to znaczy ze nie moge miec więcej wolnego brzegu? co za głupota. Przeciez to nie jest az taka różnica ze wstrętnie wygląda. A pyzatym nie chodze w gołych to np ty meeow nie zwróciłabyś na to uwagi. Amen
Sara. Wyluzuj. Wiele razy mówiłyśmu, że jak zapuszczasz takie długie kwadraty, to nie wygladają fajnie. Śliczne były w listopadzie. Takie akurat. Powtórzę się. Spróbuj spiłować z nich migdałki. Jestem przekonana, że będą super- nawet jak będą dłuższe

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

heheheheh fajne są te lakiery, mam chyba z 5 czy 6 różnych.. tylko je wycofują brzydale chyba...

I tutaj analogia do sytuacji z Sarą - Lolli ma może nawet jakiej długości paznokcie jak ona a jednak w migdale wygląda to całkiem inaczej! I koniec!
(...)
Pamiętam, ze był taki czas kiedy dziewczyny powiedziały mi, ze moim paznokciom już wystarczy i zebym nie zapuszczała więcej, ze może nawet już są za długie.. Posłuchałam, bo wierzę że są bardziej obiektywne ode mnie - wkleję ci zdjecie na dole. Są długie ale migdałkowe więc tutaj też jest różnica w stosunku do twoich. Dla mnie migdały mogą być dłuższe od kwadratów i wyglądać dobrze, ale bez przesady. Mam stosunkowo wąskie paznokcie więc sama zobacz jak to wygląda. I pomyśl że ty masz takie kwadraty! (albo bliskie temu)
Na drugim zdjęciu masz całą rękę. Wkleiłam ją na drugi dzień i okazało się, że przy moich długich palcach te paznokcie jeszcze wyglądają jak cie mogę, w miarę dobrze. Są długie ale jeszcze nie aż tak szponiaste. Przynajmniej tak wtedy rozmawiałam z dziewczynami. Teraz i tak uważam, ze przedobrzyłam.

Może u ciebie cała ręka też lepiej wygląda, ale weź sobie czasem do serca to co dziewczyny piszą, bo zawsze osoba postronna bedzie bardziej obiektywna od Ciebie.
No fajnie... Znów coś fajnego i wycofują mi....

Tak, tak ,tak... Zgadzam się z Tobą w 100%!!!

Cytat:
Śniegowa ostatnio narzekałą na brak dostępności nail rescue, ale zastąpiła go diamentową eveline
Ja zastąpiłam 8w1, a córcia diamentową

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziewczyny rimmel jest wycofany. Sama kiedyś używałam, ale przerzuciłam się na NTFII a teraz na eveline.
Ale tylko u nas. Z tego co się orientuję, to na wyspach można ją nabyć
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-18, 21:42   #4082
trufle
Zadomowienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Co masz na myśli? mówiąc o rosnących w dół?
Mam na myśli, że są takie wypukłe Moj wskazujacy jest taki, temu przyrasta najbardziej, za to środkowy rośnie bardziej "do góry" więc nie dam rady zmusić go żeby przyrósł więcej
trufle jest offline  
Stary 2012-08-18, 21:44   #4083
Le_Souvenir
Kawoholiczka

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
I masz szansę na taki kształt no nie identyczny wiadome ale coś koło tego. Pewnie widziałaś jej metamorfozę? myślę ze jak przez dłuższy czas będziesz nosiła takie kwadraty, nawet w obecnej długości to większa część wolnego brzegu może zamienić się w płytkę

e tam, przecież nie masz króciaków takich znowu.

Tak myślałam że ułamany. Oj wiem wiem, zapuszczanie tych rogów trwa nosiłam długo kwadraty to znam to aż za dobrze

Kremowanie też jest dobre, ale lepszy będzie chyba choćby olejek rycynowy, albo inny olej (ja smaruję czasem tymi co akurat włosy ) albo wit A+E wyciśnięta z kapsułki, albo maść z wit A. Nie obiecuję że pomoże, ale piszę po swoich doświadczeniach

brązowa? to się nie rzuca w oczy

ścieranie miałam na myśli nawet ręcznikiem albo patyczkiem kosmetycznym. Delikatnie.
Wow, dziękuję Ci za tyle uwag i rad, na pewno się przydadzą. Dużo łatwiej jest coś zmienić, gdy się wie, co dokładnie. To prawda, widziałam przemianę pazurków Ewalucji i jestem pod wrażeniem - ma taką dłuuugaśną płytkę! To właściwie dzięki niej zaczęłam przykładać większą wagę do wyglądu paznokci. Wcześniej nie zważałam na to, obdzierałam skórki do krwi, malowałam paznokcie na czarno, zalewając przy tym skórki i tyle. Teraz bardziej o nie dbam, np. nie dłubię pod nimi, nie skubię zadziorków przy skórkach i mam papierowy pilnik, bo wcześniej był metalowy.

Niby nie są takie krótkie, ale w porównaniu do paznokci Sary... Robią różnicę, nie?

A olejek rycynowy trzymałam w kosmetyczce i wyrzuciłam niedawno. Kurka, co za pech! U mnie w aptece kosztuje 4 zł, ale chyba na razie go nie kupię. Przejdę się za to po maść z witaminą A, bo trochę o niej słyszałam. Kapsułki A+E akurat mam, jednak nie będę ich marnować na pazury, bo są mi potrzebne w innym celu. Ale dzięki za rady!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM
Witaj u Nas
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez loipop
bardzo ładne, taka długość według mnie jest ładna.
Dziękuję, chociaż mam inne zdanie na ten temat

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Ja bym rogi zaokrągliła troszkę- tak ja nosi Czarna. Ale to ja.
Popracuję nad tym, nawet teraz się już zabiorę za piłowanie.

Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2012-08-18 o 21:45
Le_Souvenir jest offline  
Stary 2012-08-18, 22:31   #4084
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:

u mnie wmałej drogerii pani mi zamawia, faktycznie potwierdzam, ze jest świetny do stempli - tylko tego czarnego używam.

eeh ja raczej nie liczę na moją paczkę... minęło za dużo czasu. A BM to mi przychodziło w7-10dni... inne lakiery ze stanów też do 10 dni zawsze... więc tu jak minęło 45 dni czy iles to już chyba ktoś się nią zaopiekował...
niech mu w gardle stanie!
To muszę jeszcze go poszukać. Może akurat gdzieś trafię

Chociaż tyle, że kasę odzyskałam, ale ja nie chcę kasy ja chcę moje paczki

Cytat:

Uwaga, uwaga, złamałam pazur na mięsie! Tak, ten pod którym ma krwiaka Utalentowana bestia
Prezio tuli Trufelka:przytul :

Cytat:
Śniegowa ostatnio narzekałą na brak dostępności nail rescue, ale zastąpiła go diamentową eveline
Właśnie miałam pisać, że wycofali, ale Czarna mnie uprzedziła
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:18   #4085
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Nie było mnie dwa dni, wszystko nadrobiłam i... chce mi się płakać

Jesteście kochane! Tyle miłych słów się naczytałam o notce z metamorfozą, że włożyłam w nią dużo pracy i wielu z was pomogła, i o moich paznokciach że aż mnie w gardle ścisnęło, jesteście niesamowite właśmnie na noeo poczułam powera do prowadzenia bloga i już widzę, ze kogoś naprawdę to interesuje ściskam was wyszystkieee!

Sniegowa jakie śliczne paznokcie też chcemmm

Loli fajna czerwień
Orchid niech sie walą jak takie warunki mają! Ale chamstwooo

Sara jeśli długość dla ciebie jest ok to dla mnie też Odświeżyłabym jednak kształt leciutko żeby nie zatracić kwadratu
ewalucja jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:36   #4086
ameljja
Zakorzenienie

Jeden dzień nieobecności a kilometry stron do nadrobienia

Śniegowa ładny ten kolor jak na jedną warstwę W ogolę to masz taką smukłą płytkę.. widze Cię z pazurkami w ksztalcie takie jak ma lolli_pop

lolli_pop Jak zwykle cudownie

smoothly ładny kształt, jednak kolor nie w moim typie. Ewentualnie toleruję niebieski kiedy jest cieniowany

MgielkaM Ty masz tak idealne paznokcie.. kształt jest piękny, długość też. Same ochy i achy.. są takie smukłe.. (Tylko ten mały chyba inaczej spiłowany )

Cytat:
Jesteście kochane! Tyle miłych słów się naczytałam o notce z metamorfozą, że włożyłam w nią dużo pracy i wielu z was pomogła, i o moich paznokciach
To prawda, ja przy wpisywaniu nazwy odżywki w Google, trafiłam w galerii na Twoje zdjęcie paznokci i na bloga

AnulaPPP sara9311 Dajcie spokój, kłócić się o paznokcie.. Nie malujecie ich dla nas tylko dla siebie, tak samo z zapuszczaniem.
A problem tak naprawdę tkwi w kształcie. Zaokrąglone wydają się bardziej subtelne dlatego, moim zdaniem, Anula ma więcej faworytek, co nie zmienia faktu, że Ty Saro masz równie ładne i zadbane paznokcie.

Dobra przebrnęłam. To teraz w załączniku chwale się nowym lakierem który kupiła mi mama w promocji w Naturze Wyprzedaż kolekcji z Catrice (nazywa się "Be pool")
A! Widziałam wyżej jakieś linki do piosenek, więc wrzucę Wam link do mojej ostatnio ulubionej piosenki, może znajdzie się jakiś zwolennik takiej muzyki (W co mam nadzieję, bo teksty tego zespołu są bardzo refleksyjne, mimo, że głos wokalisty w niektórych momentach może straszyć)

http://www.youtube.com/watch?v=pmoe7...&feature=share

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN7336.jpg (13,9 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez ameljja
Czas edycji: 2012-08-18 o 23:39
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:50   #4087
sara9311
BAN stały

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1235215388

: PIĘKNE !
sara9311 jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:55   #4088
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dzień dobry <zieeeeeew>
Lolli tak z ciekawości - miałaś kiedyś kwadraty?
Cytat:
Dzięki za rady. Lekarz nie dał żadnych badań
Nawet nie skierował na prześwietlenie!? Śniegowa zdjęcie RTG pokazuje wszystkie zmiany w stawach i lekarz po tym może stwierdzić czy to bóle wzrostowe czy coś innego. Idźcie do lekarza po skierowanie koniecznie.
Cytat:
co z nim nie tak?
Taki chyba troszkę za szpiczasty.. Ale moge się czepiać, maruda jestem.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To ostatnie to mój ukochany Shrek?

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
...
Napiszę Ci pw.
Cytat:
hahaha o ja pier^&*( w czym przeszkadza paznokcie jesli chodzi o podmywanie sie przeciez nie tre pazurami tylko dłonią jak ty tak robisz to uważaj . Z tamponami też nie mam problemu, wiec nie masz sie o co martwic.
Sara ale dlaczego tak się unosisz? Jeżeli wklejasz tutaj swoje paznokcie to powinnaś się liczyć z krytyką. Ja nie raz przeczytałam, że moje są nie równe, suche jak pieprz itd. i tylko mi to pomogło. Dziewczyny napisały chyba wszystko ale ja dodam od siebie, że nie musisz od razu wyskakiwać z wszelkiego rodzaju łaciną ponieważ to forum do tego nie służy.
Masz bardzo wąską płytkę i Ci zazdroszczę ale po prostu wygląda to bardzo nienaturalnie. Zobacz, Mgiełka swoje skróciła i dopiero teraz widzi jakie były długie, czasami warto posłuchać innych.
Cytat:
dobra, wrzucę swoje dla rozluźnienia atmosfery
Twoje w tej długości wyglądają super.
Cytat:
Teraz i tak uważam, ze przedobrzyłam.
Oj tak..

Dziękuję za pochwały pazurków.
Dłuższe kwadraty już raczej nie będą bo lada moment i się rozszerzą.
Essie dorwałam za 29 zł w SP po promocji ale jakoś szczególnie zachwycona nie jestem..

Patrzcie co wygrzebałam, moje dzieło z marca na znajomej włosach.

Wooo Hooo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0249.jpg (36,2 KB, 41 załadowań)
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:56   #4089
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Cytat:
Bardzooo bardzooo.... yyyyy ciekawe:h ahaha:
ewalucja jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:56   #4090
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
smoothly ładny kształt, jednak kolor nie w moim typie. Ewentualnie toleruję niebieski kiedy jest cieniowany
dziękuję i rozumiem
ja za to niebieski wielbię od zawsze w każdej postaci
pamietam jak paaaare dobrych lat temu pomalowałam paznokcie na niebiesko, to koleżanki patrzyły na mnie jak na kretynkę, a teraz... co druga na niebiesko maluje

Cytat:
Dobra przebrnęłam. To teraz w załączniku chwale się nowym lakierem który kupiła mi mama w promocji w Naturze Wyprzedaż kolekcji z Catrice (nazywa się "Be pool")
ładny... czaję się na taki kolor, ale jakoś tak nie mogę się przekonać
pokaż na paznokciach

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-18, 23:59   #4091
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Sara,o co Ci chodzi? zadałaś sobie trud znalezienia paznokci Anuli?bo mam rozumiec po znaku wodnym, ze to jej? Po co?Zawiniła Ci czymś?Obrazila Cię chamsko?Nie.
Teraz poszukasz moich paznokci gdy jeszcze nie byłam z nich zadowolona?

nikt Cię tu nie atakuje, a jak się teraz zachowujesz?to przykre.

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-19 o 00:04
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:02   #4092
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dziękuję i rozumiem
ja za to niebieski wielbię od zawsze w każdej postaci
pamietam jak paaaare dobrych lat temu pomalowałam paznokcie na niebiesko, to koleżanki patrzyły na mnie jak na kretynkę, a teraz... co druga na niebiesko maluje

ładny... czaję się na taki kolor, ale jakoś tak nie mogę się przekonać
pokaż na paznokciach
Ja z niebieskim dziwnie się czuję, za to BARDZO mi się podoba pomalowane od najjaśniejszego do najciemniejszego (od małego do kciuka).

Moje zdolności pewnie nie oddadzą tego koloru, ale wstawię w przyszłym tygodniu
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:04   #4093
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:

teraz to już zupełnie nie rozumiem o co ci chodzi

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Taki chyba troszkę za szpiczasty.. Ale moge się czepiać, maruda jestem.

Wooo Hooo!

no może troszeczkę tak, ale mi się cholernie brzegi do środka zawijają nie wiem co na to zaradzić, bo spiłowałam go na kwadracik, a on mi takie numery robi

łaa, ale superowe miszczunio
i ta piosenka

Cytat:
Sara,o co Ci chodzi? zadałaś sobie trud znalezienia paznokci Anuli?Po co?Zawiniła Ci czymś?Obrazila Cię chamsko?Nie.

też właśnie tego nie rozumiem.. każda powiedziała swoją opinię, żadna nie atakowała przecież..

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:08   #4094
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Ja z niebieskim dziwnie się czuję, za to BARDZO mi się podoba pomalowane od najjaśniejszego do najciemniejszego (od małego do kciuka).
a mi gdzieś właśnie to nie za bardzo się podoba. może jeszcze u kogoś ale u mnie nie ma mowy

Cytat:
Moje zdolności pewnie nie oddadzą tego koloru, ale wstawię w przyszłym tygodniu
spokojnie, spokojnie ! będę czekać, dziękuję

a teraz życzę wszystkim dobrej nocy !

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:11   #4095
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
a mi gdzieś właśnie to nie za bardzo się podoba. może jeszcze u kogoś ale u mnie nie ma mowy

spokojnie, spokojnie ! będę czekać, dziękuję

a teraz życzę wszystkim dobrej nocy !
To się dogadały Branoc
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:23   #4096
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
no może troszeczkę tak, ale mi się cholernie brzegi do środka zawijają nie wiem co na to zaradzić, bo spiłowałam go na kwadracik, a on mi takie numery robi

łaa, ale superowe miszczunio
i ta piosenka
Aaa nie zauważyłam nawet, że się zawijają.
Może migdałki?

Dzięki
Uwielbiam jej słuchać przed albo po jeździe motocyklem, potęguje we mnie adrenaline.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:25   #4097
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
Aaa nie zauważyłam nawet, że się zawijają.
Może migdałki?

Dzięki
Uwielbiam jej słuchać przed albo po jeździe motocyklem, potęguje we mnie adrenaline.

troszeczkę się zawijają, ale teraz np. patrzę i zachowuje się normalnie
może kiedyś póki co dobrze mi z kwadratami

genialna jest i fakt, dodaje kopa

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:35   #4098
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
troszeczkę się zawijają, ale teraz np. patrzę i zachowuje się normalnie
może kiedyś póki co dobrze mi z kwadratami

genialna jest i fakt, dodaje kopa
Ja też próbowałam i taki kształt i taki. W końcu wypracowałam sobię 'metodę' - jak mam słabe paznokcie to piłuję migdałki a jak mocne to kwadraty.

To masz jeszczę to.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-19, 00:38   #4099
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
Ja też próbowałam i taki kształt i taki. W końcu wypracowałam sobię 'metodę' - jak mam słabe paznokcie to piłuję migdałki a jak mocne to kwadraty.

To masz jeszczę to.

rozumiem ja póki co mam mocne (odpukane ), więc kwadraty są ale jak są słabe, to rzeczywiście, szybciej się łamią, zadzierają..

o to też mega energetyczne jest

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-19, 09:11   #4100
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość

Ja mam kwadratowe paznokcie, ale kciuk wolę mieć trochę zaokrąglony, wtedy (moim zdaniem) lepiej wygląda .
Ja właśnie tego nie lubię za bardzo, ale wszystko zalezy jak komu ten kciuk rośnie, czasem faktycznie jest lepiej tak jak piszesz

Cytat:

dobra, wrzucę swoje dla rozluźnienia atmosfery
śliczne

Cytat:
j

a ja chorowałam na te serduszka z miss selene i musiałam, po prostu musiałam
ale no dziękuję Kochana
hehe rozumiem, czasem "się musi"

Cytat:

Pamiętam, ze był taki czas kiedy dziewczyny powiedziały mi, ze moim paznokciom już wystarczy i zebym nie zapuszczała więcej, ze może nawet już są za długie.. Posłuchałam, bo wierzę że są bardziej obiektywne ode mnie - wkleję ci zdjecie na dole. Są długie ale migdałkowe więc tutaj też jest różnica w stosunku do twoich. Dla mnie migdały mogą być dłuższe od kwadratów i wyglądać dobrze, ale bez przesady. Mam stosunkowo wąskie paznokcie więc sama zobacz jak to wygląda. I pomyśl że ty masz takie kwadraty! (albo bliskie temu)
Na drugim zdjęciu masz całą rękę. Wkleiłam ją na drugi dzień i okazało się, że przy moich długich palcach te paznokcie jeszcze wyglądają jak cie mogę, w miarę dobrze. Są długie ale jeszcze nie aż tak szponiaste. Przynajmniej tak wtedy rozmawiałam z dziewczynami. Teraz i tak uważam, ze przedobrzyłam.

Może u ciebie cała ręka też lepiej wygląda, ale weź sobie czasem do serca to co dziewczyny piszą, bo zawsze osoba postronna bedzie bardziej obiektywna od Ciebie.
a mi się na tych zdjęciach Twoje bardzo podobają dłuższe nie, ale takie jeszcze tak w ogóle tak patrząc na 1 zdjęcie, jak ułożę tak dłoń to podobnie wyglądają moje czasem nawet kolor nie mówiąc o zdobieniu potrafi wydłużyć bądz skrócić optycznie.

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Wow, dziękuję Ci za tyle uwag i rad, na pewno się przydadzą. Dużo łatwiej jest coś zmienić, gdy się wie, co dokładnie. To prawda, widziałam przemianę pazurków Ewalucji i jestem pod wrażeniem - ma taką dłuuugaśną płytkę! To właściwie dzięki niej zaczęłam przykładać większą wagę do wyglądu paznokci. Wcześniej nie zważałam na to, obdzierałam skórki do krwi, malowałam paznokcie na czarno, zalewając przy tym skórki i tyle. Teraz bardziej o nie dbam, np. nie dłubię pod nimi, nie skubię zadziorków przy skórkach i mam papierowy pilnik, bo wcześniej był metalowy.

Niby nie są takie krótkie, ale w porównaniu do paznokci Sary... Robią różnicę, nie?

A olejek rycynowy trzymałam w kosmetyczce i wyrzuciłam niedawno. Kurka, co za pech! U mnie w aptece kosztuje 4 zł, ale chyba na razie go nie kupię. Przejdę się za to po maść z witaminą A, bo trochę o niej słyszałam. Kapsułki A+E akurat mam, jednak nie będę ich marnować na pazury, bo są mi potrzebne w innym celu. Ale dzięki za rady!
nie ma za co pokaż pomalowane
a kapsułka jedna wystarczy na wszytskie pazurki i np co drugi dzień można. No ale faktycznie można maścią zastąpić

Cytat:
AnulaPPP sara9311 Dajcie spokój, kłócić się o paznokcie.. Nie malujecie ich dla nas tylko dla siebie, tak samo z zapuszczaniem.
A problem tak naprawdę tkwi w kształcie. Zaokrąglone wydają się bardziej subtelne dlatego, moim zdaniem, Anula ma więcej faworytek, co nie zmienia faktu, że Ty Saro masz równie ładne i zadbane paznokcie.
Ja się nie kłócę, w ogóle miałam zignorować post Sary, ale skoro najpierw wprowadziła inne dziewczyny w błąd i sama zaczęła porównywanie do mnie to nie mogłam nie odpowiedzieć

Cytat:
Boże dziewczyno zachowujesz się jak dziecko.
Ulżyło Ci że pokazałaś moje paznokcie sprzed KLIKU LAT?

Cytat:
Sara,o co Ci chodzi? zadałaś sobie trud znalezienia paznokci Anuli?bo mam rozumiec po znaku wodnym, ze to jej? Po co?Zawiniła Ci czymś?Obrazila Cię chamsko?Nie.

heh dokładnie

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-08-19, 09:45   #4101
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Nadrobiłam Was

ja robię przerwę, bo wykonczyłam dwie evelinki jedna po drugiej. Ale nic mi się nie działo... a wiedziałam co zawiera także byłam świadoa

oooooooo jakie fajne to to, mam nadzieję że uda mi się zapolować - jakbyś coś wiedziała to pisz mi

u mnie wmałej drogerii pani mi zamawia, faktycznie potwierdzam, ze jest świetny do stempli - tylko tego czarnego używam.

eeh ja raczej nie liczę na moją paczkę... minęło za dużo czasu. A BM to mi przychodziło w7-10dni... inne lakiery ze stanów też do 10 dni zawsze... więc tu jak minęło 45 dni czy iles to już chyba ktoś się nią zaopiekował...
niech mu w gardle stanie!

heheheheh fajne są te lakiery, mam chyba z 5 czy 6 różnych.. tylko je wycofują brzydale chyba...

masz mega długie te pazurki już ale ciągle mi się podobają, wiem, ze zamierzasz skracac

I tutaj analogia do sytuacji z Sarą - Lolli ma może nawet jakiej długości paznokcie jak ona a jednak w migdale wygląda to całkiem inaczej! I koniec!

Witaj u Nas

Dziewczyny już Ci chaab wszystko na ten temat powiedziały. Anula ma inny kształt i szersze paznokcie zdaje się... Caate dla mnie ma na niektórych zdjęciach już jak dla mnie za długie paznokcie ale dalej wyglądają one dobrze bo są jakieś takie równiejsze i widać, że ma chyba dłuższą płytkę od ciebie - może przez to wygląda to jakoś proporcjonalniej.

Ahhh co ile nie wejdę na wątek, nieważne kiedy, to zawsze od Ciebie czeka coś pięknego

A tak w ogóle to cześć Wam Widzę, że tu coś się kłótniować zaczynacie ale nie ma o co, nie wiem dokładnie o co poszło, ale imo paznokcie to jest kwestia indywidualna i każdy powinien robić z nimi to, co mu się podoba, a skoro wkleja zdjęcie to powinien przygotować się na to, że będą uwagi pozytywne jak i negatywne

A ja swoje pazurki od tygodnia kuruję Nail Tekiem, dosłownie cud miód i orzeszki, kolejny raz to mówię o NT Hmm, nie pamiętam już kiedy ostatni raz miałam 2cm wolnego brzegu, ale jako tako idzie dobrze i zapuszczam, postęp jest W ogóle gdybym nie oddała lakierów do przetrzymania mojemu chłopakowi to już nie wiem, nie miałabym paznokci A tak to się trzymają, rozdwajają się troszkę, ale nie będzie źle

Nie wiem kiedy następnym razem wejdę na wątek, więc buziaki dla wszystkich wizażanek, macie piękne pazurki!

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-19, 10:59   #4102
trufle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Nie wiem kiedy następnym razem wejdę na wątek, więc buziaki dla wszystkich wizażanek, macie piękne pazurki!
Podlasianka! Cześć!

Edytowane przez trufle
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:03
trufle jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:05   #4103
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Mam na myśli, że są takie wypukłe Moj wskazujacy jest taki, temu przyrasta najbardziej, za to środkowy rośnie bardziej "do góry" więc nie dam rady zmusić go żeby przyrósł więcej
A. To moje nie są takie.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Nie było mnie dwa dni, wszystko nadrobiłam i... chce mi się płakać

Jesteście kochane! Tyle miłych słów się naczytałam o notce z metamorfozą, że włożyłam w nią dużo pracy i wielu z was pomogła, i o moich paznokciach że aż mnie w gardle ścisnęło, jesteście niesamowite właśmnie na noeo poczułam powera do prowadzenia bloga i już widzę, ze kogoś naprawdę to interesuje ściskam was wyszystkieee!

Sniegowa jakie śliczne paznokcie też chcemmm
No bo to prawda. Świetna bardzo rzeczowa notka

Dzięki
Cytat:
Jeden dzień nieobecności a kilometry stron do nadrobienia

Śniegowa ładny ten kolor jak na jedną warstwę W ogolę to masz taką smukłą płytkę.. widze Cię z pazurkami w ksztalcie takie jak ma lolli_pop
Tę byłam w szoku

A co do kształtu, to ja zazwyczaj migdałki noszę (możesz moje znaleźć przy święcie w zeszłym miesiącu- pokazane dzięki Lolli)

Cytat:
Sara, to juz jest po prostu niesmaczne.

Cytat:

Nawet nie skierował na prześwietlenie!? Śniegowa zdjęcie RTG pokazuje wszystkie zmiany w stawach i lekarz po tym może stwierdzić czy to bóle wzrostowe czy coś innego. Idźcie do lekarza po skierowanie koniecznie.

(...)
Wooo Hooo!
Ja to wiem i prosiłam go o skierowanie ale widać miał już jakiś limit wyczerpany czy coś....

Uwielbiam ten numer. Daje kopa

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
J
Boże dziewczyno zachowujesz się jak dziecko.
Ulżyło Ci że pokazałaś moje paznokcie sprzed KLIKU LAT?

Dokładnie. Inna moda była wtedy i inna nasza świadomość....
Bez sensu.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:13   #4104
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Ktoś tu chyba nie rozumie, że nas tak naprawdę nie obchodzi jakie kto ma paznokcie. Wrzucamy w celu oceny.Wątpię żeby Śniegowa płakała w nocy w poduszkę albo brała relanium bo ja mam krzywe paznokcie albo niedomyte skórki.
Saro,rób co chcesz,żyj jak chcesz ale proszę Cię,nikogo tutaj nie obrażaj ani nie ponizaj. Anula nie wstydzi się swoich paznokciowych początków,za to Ty,za kilka lat może będziesz wstydzić się swojego zachowania lub długości paznokci.

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-19 o 11:15
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:30   #4105
trufle
Zadomowienie

Cytat:
A. To moje nie są takie.
Chodzi mi o takie wygięcie, jak ma np. nailXxchange, tylko delikatniej. Dobra, nieważne

Cytat:
Ktoś tu chyba nie rozumie, że nas tak naprawdę nie obchodzi jakie kto ma paznokcie. Wrzucamy w celu oceny.Wątpię żeby Śniegowa płakała w nocy w poduszkę albo brała relanium bo ja mam krzywe paznokcie albo niedomyte skórki.
Saro,rób co chcesz,żyj jak chcesz ale proszę Cię,nikogo tutaj nie obrażaj ani nie ponizaj. Anula nie wstydzi się swoich paznokciowych początków,za to Ty,za kilka lat może będziesz wstydzić się swojego zachowania lub długości paznokci.
Mam wrażenie, że ona czyta i tak tylko to, co może obrócić przeciwko nam, a nie apele o spokój
trufle jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:33   #4106
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
To się dogadały Branoc
hahaha, dosłownie
teraz to już dzień dobryyy

Cytat:
hehe rozumiem, czasem "się musi"
otóż to te serduszka wręcz krzyczały ,,weź nas''

Cytat:

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-19, 11:40   #4107
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:

Ehh, takiego zachowania to ja już nie skomentuję.

Cytat:

Wooo Hooo!
Jak ja uwielbiam warkocze, warkoczyki i inne plecionki Szkoda tylko, że sama sobie nie zawsze zrobię, bo nie umiem na sobie

Jak ja dawno nie słuchałam tych utworów. Całe wieki. Chyba się starzeję

A z miłych akcentów...

Nasza kochana Dmka przesyła pazurkomaniaczkom pozdrowienia z Wrocławia
Miałam napisać wczoraj, ale za późno przeczytałam esa. Nadrabiam dziś Jakie to miłe
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-08-19, 12:01   #4108
sara9311
BAN stały

czy ktoś ci każe komentować ?
sara9311 jest offline  
Stary 2012-08-19, 13:14   #4109
trufle
Zadomowienie

Cytat:
[/B]
Miałam napisać wczoraj, ale za późno przeczytałam esa. Nadrabiam dziś Jakie to miłe
Dziękujemy
trufle jest offline  
Stary 2012-08-19, 13:20   #4110
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
dzię-ku-je-my

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości