Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-21, 11:03   #4321
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
Ja szukam na allegro, bo taniej trochę.
Chyba skończy się na tym że kupię jakiegoś używanego Samsunga Galaxy S2.
Zastanawiałam się jeszcze nad Sony Xperia S, ale w tym podobno bateria 8h trzyma.
Chciałabym Samsunga Galaxy S3, ale budżet niestety ograniczony.
Szukałam tego ostaniego na tablica.pl, ceny tańsze niż na allegro, ale boję się tam kupować, jak nie znajdę z odbiorem osobistym.
Dzisiaj ktoś odpisał i mówił że kupił telefon we wrześniu. Taa, niby jak skoro miał premierę w maju tego roku.

A tak wogóle to dzisiaj zaczynam moje ostanie naście. Dziewiętnaście
Też się nad Xperią zastanawiam, ale ta bateria.....

ŁOOO! Wszystkiego najlakierowańszego!
ja za 4 mce w druga połowę trzydziestek wejdę
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
A teraz idę robić pierogi ze szpinakiem.
Mniam

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
idę zaraz po doniczkę, będę aloes hodować w Lublinie *_*
A ja staram się zakwas wychodować. Jak się uda, to za tydzień zrobię chleb.
Ale sza.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:06   #4322
smoothly
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
ŁOOO! Wszystkiego najlakierowańszego!
ja za 4 mce w druga połowę trzydziestek wejdę
to Ty grudniowa jesteś?

Cytat:
A ja staram się zakwas wychodować. Jak się uda, to za tydzień zrobię chleb.
Ale sza.
oo to 3mam kciuki

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:15   #4323
kqq
Zakorzenienie

Znazłam S3 za 1200zł na tej tablicy. Ale napisał mi że nie wystawi na allegro i warszawa i odbiór osobisty W takiej cenie to ja nie znajdę. A ten nowy był i 32 giga.
kqq jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:17   #4324
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
to Ty grudniowa jesteś?
Aha.
Młoda też

Cytat:
Znazłam S3 za 1200zł na tej tablicy. Ale napisał mi że nie wystawi na allegro i warszawa i odbiór osobisty W takiej cenie to ja nie znajdę. A ten nowy był i 32 giga.
Nie dałabym tyle za telefon.
Z tym, że ja mam na abonament i zawsze płacę 1PLN
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:21   #4325
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Aha.
Młoda też
ale fajnie
u mojego TŻ jest sytuacja że brat i siostra są z tego samego dnia i tego samego miesiąca, a różnicy 5 lat

Cytat:
Nie dałabym tyle za telefon.
Z tym, że ja mam na abonament i zawsze płacę 1PLN
o to ja podobnie, ja mam na kartę ale podpisuję umowę i biorę telefon do 50 zł max.

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:27   #4326
kqq
Zakorzenienie

Ja mam na kartę, play fresh, ale tak często nie wymieniam. Ostatni ma już 4 lata i mnie wnewia.
Już w takiej cenie tamtego nie znajdę. Szkoda że ten ktoś na allegro nie wystawi. Jaki to byłby szpan na informatycznym
kqq jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:47   #4327
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
ale fajnie
u mojego TŻ jest sytuacja że brat i siostra są z tego samego dnia i tego samego miesiąca, a różnicy 5 lat

o to ja podobnie, ja mam na kartę ale podpisuję umowę i biorę telefon do 50 zł max.
Młoda ma urodziny dzień póżniej niż mój brat

Cytat:
Ja mam na kartę, play fresh, ale tak często nie wymieniam. Ostatni ma już 4 lata i mnie wnewia.
Już w takiej cenie tamtego nie znajdę. Szkoda że ten ktoś na allegro nie wystawi. Jaki to byłby szpan na informatycznym
hahahaha
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 11:59   #4328
Karola20
Zakorzenienie

GG do Karola20

Cytat:
Ja szukam na allegro, bo taniej trochę.
Chyba skończy się na tym że kupię jakiegoś używanego Samsunga Galaxy S2.

Zastanawiałam się jeszcze nad Sony Xperia S, ale w tym podobno bateria 8h trzyma.

Nad tym samym się zastanawiałam, ale szkoda mię piniendzy
Chociaż kusi mnie coraz bardziej.

Chorowałam na niego jakiś miesiąc temu, teraz mnie nie rusza wcale. Jakiś kaprys miałam, dobrze, że nie kupiłam
No i ja kocham Smasungi miłością szczerą, bezgraniczną i wieloletnią już. Więc pewnie coś z Szajsungów po raz kolejny pójdzie w ruch

100 lat! Wszystkiego najlepszego!
Duuuużo lakierów i mocnych paznokci!

Cytat:
Młoda ma urodziny dzień póżniej niż mój brat
Ja mam urodziny za 5 dni

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek

Karola20 jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:02   #4329
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nad tym samym się zastanawiałam, ale szkoda mię piniendzy
Chociaż kusi mnie coraz bardziej.

(...)
Ja mam urodziny za 5 dni

O masz. Drogi jak sam diabeł.

<notuje>
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:22   #4330
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam urodziny za 5 dni
zapamiętać! będzie co świetować

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:28   #4331
Le_Souvenir
Kawoholiczka

Dzień dobry. Już Was nadrabiam, chociaż strasznie dużo stron natrzaskałyście...

Cytat:
Napisane przez smoothly
jak dla mnie druga warstwa konieczna i sama rozważam spiłowanie ich na coś bardziej okrągłego, ostatnio przy sciąganiu soczewek dziabnęłam się pazurkiem w oko... oj bolało
chociaż mam wrażenie że nie pasują mi zaokrąglone paznokcie.
Ja z drugą warstwą zawsze mam tak, że jak ją nałożę to ZAWSZE mi się rozmaże, bo albo dotknę pościeli albo drugiego palca i zostaną mi okropne ślady np. po liniach papilarnych. Tak mnie to denerwuje (wczoraj malowałam paznokcie cztery razy!), że postanowiłam zostawić tę jedną warstwę.
Nie dziwię się, ja swoimi kwadratami potrafiłam zrobić oczko w rajstopach albo coś jeszcze gorszego. Myślę, że bardziej okrągły będzie nie tyle bezpieczniejszy, co wygodniejszy. Chociaż kwadraty Ewalucji śnią mi się po nocach.

Cytat:
Napisane przez meeow
jak dla mnie.. druga warstwa konieczna, żeby wyglądało ładniej i estetyczniej
Zapamiętam sobie tę radę. Zaraz po przeczytaniu Waszych opinii ciapnęłam na pazurkach drugą warstwę i faktycznie ładniej wyglądały, tylko się rozmazały po godzinie... Mam chyba lakier do d***. Chociaż Golden Rose to porządna firma.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Druga warstwa to absolutna konieczność
Okej, następnym razem nie będę świecić jedną warstwą. Teraz mi wstyd.

Cytat:
Napisane przez meeow
podrasowany nudziak jednak wolę flejksy na ciemniejszych lakierach
Cudny mani i paznokcie, za które dałabym się pokroić Długość przefantastyczna!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta
Kształt bardzo ladny. jeszcze tylko druga warstwa lakieru i będzie perfect
Dziękuję. Zdjęcia z drugą warstwą nie wstawiam, bo się rozciapała. Dlatego tak rzadko maluję pazury, mam dużo lakierów, ale zero cierpliwości, żeby czekać dwie godziny, aż wyschną.

Cytat:
Napisane przez Karola20
Kształt bardzo ładny
Nie będę już po dziewczynach powtarzać, że 2 warstwę lakieru bym na nich widziała
Dzięki!
Oszczędź mnie Po tych komentarzach odnośnie lakieru już nigdy się na wątku nie pokażę z jedną warstwą. I dobrze, przynajmniej czegoś mnie uczycie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP
bardzo fajnie wyglądają ale 2 warstwa koniecznie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka
migdałki? em.... one są tylko troszkę zaokrąglone ale ładnie wyglądają, tylko lakier słabo kryje, trzeba dołożyć
No tak, myślałam, że migdałki to wszystkie okrągłe pazurki. Dzięki za wyprowadzenie z błędu Dzięki, postaram się je bardziej zaokrąglić (piłuję i piłuję, w końcu będą króciakami).

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Witajcie
Przez przypadek natrafiłam na wątek pazurkomaniaczek. Przez 13 lat obgryzałam paznokcie. W końcu 1 maja br. powiedziałam sobie: "Dość!". Od tej pory nie obgryzam, staram się o nie dbać, jednakże nic nie poradzę na tak krótką płytkę i zdeformowane paznokcie. Chciałabym abyście doradziły mi jaki kształt paznokci będzie dla mnie odpowiedni - teraz mam kwadraty oraz co jeszcze mogę robić, aby poprawić ich wygląd.

(Bardzo przepraszam za zdjęcia takiej jakości, ale jest już późno i światło niestety nie pozwala na lepszą jakość )
Witaj kochana! Jak fajnie, że i Ty tu trafiłaś.

Ty wiesz, co ja sądzę o Twoich pazurkach, prawda? Ogromna przemiana, którą powinnaś tutaj wstawić, bo jest warta uwagi i pochwały. Przestałaś obgryzać, a to najważniejsze Teraz paznokcie będą mogły się kurować, daj im czas, w końcu to nie od razu Rzym zbudowano. Nie możesz mieć od razu przepięknych pazurków, do tego potrzeba pracy i systematyczności. Jeśli o mnie chodzi to myślę, że kwadraty jak najbardziej OK, ja bym tylko nad nimi bardziej popracowała. Spiłuj je ostrzej, bo np. kciuk jest trochę krzywy Zazdroszczę tych białych półksiężyców, u Ciebie takie duuże, a ja ich nie mam prawie wcale. To nie fair! Nie piłuj na migdałki, takie są ładne. No i zazdroszczę fajnie odsuniętych skórek, tak schludnie wyglądają. Zamień się!

Cytat:
Napisane przez MgiełkaM
to nie migdałki, to zaokrąglone hmmm kwadraty chyba. Migdałki ma Lolli - takie bardziej spiczaste, ale na to trzeba długości. U ciebie widzę ten sam problem co u mnie chyba ... po bokach są przyrośnięte więc nie da się tak ich zaokrąglić... aczkolwiek ja z moimi walczę trochę - tylko to nie zdrowe zdaje sie, boczki tak podpiłowywać..
Szkoda, zapuszczanie jeszcze trochę mi zajmie Faktycznie, Lolli ma cudne pazurki, no i trzy razy dłuższe od moich. A Ty jaki masz kształt paznokcia? Migdałek? Bo nie są spiczaste jak u Lolli, a takie zaokrąglone właśnie. Do takich dążę. Te, co wkleiłaś (ze wzorkiem) są prześliczne! Warto było się namęczyć, co? Dla takiego efektu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Migdałki będziesz mogła zrobić jak pazurki będą dłuższe.
Wypiłowane są bardzo ładnie
Nienawidzę czekać
Dziękuję!

Ufff, to chyba wszystko.

Le_Souvenir jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:36   #4332
Kaveri
Spaceroholiczka

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witaj kochana! Jak fajnie, że i Ty tu trafiłaś.

Ty wiesz, co ja sądzę o Twoich pazurkach, prawda? Ogromna przemiana, którą powinnaś tutaj wstawić, bo jest warta uwagi i pochwały. Przestałaś obgryzać, a to najważniejsze Teraz paznokcie będą mogły się kurować, daj im czas, w końcu to nie od razu Rzym zbudowano. Nie możesz mieć od razu przepięknych pazurków, do tego potrzeba pracy i systematyczności. Jeśli o mnie chodzi to myślę, że kwadraty jak najbardziej OK, ja bym tylko nad nimi bardziej popracowała. Spiłuj je ostrzej, bo np. kciuk jest trochę krzywy Zazdroszczę tych białych półksiężyców, u Ciebie takie duuże, a ja ich nie mam prawie wcale. To nie fair! Nie piłuj na migdałki, takie są ładne. No i zazdroszczę fajnie odsuniętych skórek, tak schludnie wyglądają. Zamień się!
Kciuk jest krzywy, bo paznokieć jest zdeformowany i "ucieka" na lewo. Nawet po półksiężycu to widać

Ale dziękuję
23.06.2010

INSTAGRAM

Kaveri jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:44   #4333
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
Moje Szczęście i Młoda oboje posiadają SonyEricsson- o TEN.
Zadowoleni są.
Fajnie nam się na wakacjach gps przydał. W połączeniu z darmową aplikacja endomondo.

mój znajomy ma ten telefon ja mam maleństwo - Sony Ericsson xperia x10 mini pro

Cytat:

wszystkiego najlepszego jak najwięcej lakierów i spełnienia wszystkich marzeń

Cytat:
A teraz idę robić pierogi ze szpinakiem.

poczęstujesz? smacznego

Cytat:
Ja mam urodziny za 5 dni

zanotowane

Cytat:
Cudny mani i paznokcie, za które dałabym się pokroić Długość przefantastyczna!

dziękuję
aj, bo się zarumienię będę je skracać niedługo

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:45   #4334
Le_Souvenir
Kawoholiczka

Cytat:
Napisane przez Kaveri
Kciuk jest krzywy, bo paznokieć jest zdeformowany i "ucieka" na lewo. Nawet po półksiężycu to widać

Ale dziękuję
Rozumiem. I nie ma sprawy.

Chciałam jeszcze rzec słówko o Xperii, bo widzę, że rozmawiacie o telefonach. Mam Xperię od jakiś dwóch miesięcy, może trzech i w baterii nie widzę żadnych ubytków. Szybko się ładuje, wystarczy nawet godzinka albo trochę mniej i już jest naładowany. Generalnie bateria utrzymuje się nawet przez cztery dni. Polecam, szczególnie tę Xperię z rozsuwaną klawiaturą. Dotyk też porządny, niczego mu nie można zarzucić. No i fajne opcje ma, ładne tapety i dużą pamięć. Polecam!

Le_Souvenir jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:55   #4335
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Dzień dobry. Już Was nadrabiam, chociaż strasznie dużo stron natrzaskałyście...

Ja z drugą warstwą zawsze mam tak, że jak ją nałożę to ZAWSZE mi się rozmaże, bo albo dotknę pościeli albo drugiego palca i zostaną mi okropne ślady np. po liniach papilarnych. Tak mnie to denerwuje (wczoraj malowałam paznokcie cztery razy!), że postanowiłam zostawić tę jedną warstwę.
Nie dziwię się, ja swoimi kwadratami potrafiłam zrobić oczko w rajstopach albo coś jeszcze gorszego. Myślę, że bardziej okrągły będzie nie tyle bezpieczniejszy, co wygodniejszy. Chociaż kwadraty Ewalucji śnią mi się po nocach.
Eeeee tam. To niewiele. Jak w ciągu 1 popołudnia trzaśnie się 10 stron, to jest nadrabianie, a terac. Cisza.

Bez porządnego topa ani rusz.
Ja polecę INM Out the door, a Lolli SecheVite

Cytat:
Rozumiem. I nie ma sprawy.

Chciałam jeszcze rzec słówko o Xperii, bo widzę, że rozmawiacie o telefonach. Mam Xperię od jakiś dwóch miesięcy, może trzech i w baterii nie widzę żadnych ubytków. Szybko się ładuje, wystarczy nawet godzinka albo trochę mniej i już jest naładowany. Generalnie bateria utrzymuje się nawet przez cztery dni. Polecam, szczególnie tę Xperię z rozsuwaną klawiaturą. Dotyk też porządny, niczego mu nie można zarzucić. No i fajne opcje ma, ładne tapety i dużą pamięć. Polecam!
Hmmmm Mówisz... Ja za jakieś 3 mce będę wymieniać.
Dotyk w LG (nie pamiętam modelu) i Corbym to tragedia. Life with walkman jest przyjaźniejszy.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 13:59   #4336
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:

ja się zastanawiam nad jakimś topem i o tym pierwszym nie słyszałam, przybliżysz mi coś?
bo SV słyszałam i nad nim się mocno zastanawiam

Cytat:
Hmmmm Mówisz... Ja za jakieś 3 mce będę wymieniać.
Dotyk w LG (nie pamiętam modelu) i Corbym to tragedia. Life with walkman jest przyjaźniejszy.

w SE dotyk to marzenie, jak ja się przeniosłam z LG na SE to byłam w szoku wielkim, jaka jest przyjemność korzystania z takiego telefonu

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:04   #4337
_Nikki_
Zakorzenienie

jestem zachwycona, fryzjerka- cud miód i orzeszki Nie poznaję siebie w ogóle, fenomenalnie Postaram się na dniach wstawić zdjęcia, ale pół metra włosów poszłoooooo Jak do mamy do pracy pojechałam się pochwalić to mnie poznać nie mogła i zaniemówiła

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

A właśnie włosomaniaczki- polecicie mi jakiś fajny preparat prostujący?

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:08   #4338
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
STOOO LAT! torcik będzie? (pytam, bo ostatni mój urodzinowy tort był na 22 urodziny znaczy dość dawno ;P)

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad jakimś topem i o tym pierwszym nie słyszałam, przybliżysz mi coś?
SV ściąga lakier ostatnio odsłonił u mnie pierwszą warstwę lakieru, wyglądało to strasznie

Mój TŻ ma Samsunga Galaxy S II...ostatnio ten telefon świruje totalnie włącza się wyświetlacz co jakiś czas, bateria słaba...wczoraj przez to budzik nie zadziałał na szczęście moja stara Nokia 6610i jest niezawodna

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-08-21 o 14:11
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:11   #4339
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Są pięęęęekne x 69696969696
oooo jedną z moich ulubionych liczb widzę
Dzięki kochana

Cytat:

Jeżeli ktoś umie konadować..
hmmm ja beztalencie jestem i w sumie opanowanie konada nei było takie trudne, masz jakieś płytki w domu? Co ci nie wychodzi?

Cytat:
Szkoda, zapuszczanie jeszcze trochę mi zajmie Faktycznie, Lolli ma cudne pazurki, no i trzy razy dłuższe od moich. A Ty jaki masz kształt paznokcia? Migdałek? Bo nie są spiczaste jak u Lolli, a takie zaokrąglone właśnie. Do takich dążę. Te, co wkleiłaś (ze wzorkiem) są prześliczne! Warto było się namęczyć, co? Dla takiego efektu
eeeee tam ani się obejrzysz
Lolli to migdałkowe guru ja w tej chwili mam chyba bardziej owalne niż migdałkowe, ale jak są dłuższe to piłuję w migdał własnie. Za to nie nosze kwadratów... pokazuję z djęcia z kwadratami tylko w celach edukacyjnych ostrzegając, że dla niektórych okrągłe są po prostu stworzone. Okropnie moje paznokcie wyglądały w kwadratach... na prawdę. Ale to też dopiero teraz widzę...

A top to dla większości z nas must have... Nie wiem czy któraś z nas faktycznie czeka aż lakiery wyschnie bez topa...
przyznać się?

Ja to z resztą z topem siedzę co najmniej godzinę... ale ja to jestem w ogóle ewenement...

Cytat:
Zamówiłam sobei z Orchid Seche na spróbowanie
A koleżanka z krk ma mi przywieźć INM... lubię go. Może u mnie z tym wysuszaniem jest kiepsko... ale poza tym - eksta.

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:11   #4340
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
jestem zachwycona, fryzjerka- cud miód i orzeszki Nie poznaję siebie w ogóle, fenomenalnie Postaram się na dniach wstawić zdjęcia, ale pół metra włosów poszłoooooo Jak do mamy do pracy pojechałam się pochwalić to mnie poznać nie mogła i zaniemówiła
Daaaj zdjęcie teraz
Ile skróciłaś?

Cytat:
Nie!

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:14   #4341
kqq
Zakorzenienie

Kliknęłam na allegro S2
Teraz moje konto płacze. Mój pierwszy zakup na allegro. Komentarze miała dobre, mam nadzieję że chociaż dojdzie
S3 wcale nie potrzebuje. Taki ekran mi starczy. Tamten ma 4 rdzenie to pewnie baterie szybciej też je. I S2 ładniejszy jest. Mam nadzieję że chociaż na trochę mi starczy. Kolor biały I S2 cieńszy jest. Patrząc na moje Lg viewty już jakiś czas widzi mi się cieniutki telefon. I jest duży, więc oduczę się noszenia go w kieszeni, tylko będzie w torebce

Dziękuję za życzenia
kqq jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:14   #4342
_Nikki_
Zakorzenienie

whyyy ależ mnieskrzywdziłaś, nie spodziewałam się tego po Tobie Aniu

Oj kurcze nie wiem nie wiem czy dam No dooobra, przekonałaś mnie Jakieś pół metra ale na klubie dam bo mam świra na punkcie prywatności x.x

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:18   #4343
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

ooooooooo no to super, wstaw zdjecia koniecznie!

Co do włosów to tutaj bardziej kręcone..

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
SV ściąga lakier ostatnio odsłonił u mnie pierwszą warstwę lakieru, wyglądało to strasznie
hmmmm ciekawe co mi ciekawego bedzie robił... bałam się torchę ale jak nie wypróbuje to się nie dowiem. Lolli używa zachwycona, Orchid też..

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:18   #4344
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Kliknęłam na allegro S2

Dziękuję za życzenia
Męska decyzja! te nowe telefony to dla mnie czarna magia

Cytat:
whyyy ależ mnieskrzywdziłaś, nie spodziewałam się tego po Tobie Aniu

Oj kurcze nie wiem nie wiem czy dam No dooobra, przekonałaś mnie Jakieś pół metra ale na klubie dam bo mam świra na punkcie prywatności x.x
Prostownica to zło! dlatego preparatu nie polecę żadnego

O mamo...a co z tymi ściętymi włoskami się stało? do jakiejś fundacji pójdą czy coś...?

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:19   #4345
_Nikki_
Zakorzenienie

Jedno poszło na klub z serii "jedno zdjęcie dziennie ale nikki jest tak nieogarnięta że robi jedno na 3 tygodnie w zależności od humoru " Ahh, to zajrzę zaraz na prasowane włosy

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:20   #4346
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm ciekawe co mi ciekawego bedzie robił... bałam się torchę ale jak nie wypróbuje to się nie dowiem. Lolli używa zachwycona, Orchid też..
Może ja coś źle robię? Próbowałam nakładać różnej grubości warstwy i zawsze to samo :/ lakierem też różnie malowałam co robię źle, niech ktoś powie?

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:22   #4347
ameljja
Zakorzenienie

Dziewczyny pomalowałam całą ścianę 5 centymetrowym wałkiem, bo tylko ten nadawał się od użytku Ręka mi odpada.
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:23   #4348
_Nikki_
Zakorzenienie

Cytat:
Prostownica to zło! dlatego preparatu nie polecę żadnego

O mamo...a co z tymi ściętymi włoskami się stało? do jakiejś fundacji pójdą czy coś...?
:< No dobra, sama znajdę no ja na oko mówię ile było, ale duuuużo. A wiesz co, nie wiem, one ściachane były i w nie najlepszym stanie, więc nie wiem czy nadają się do czegoś :p musiałabym baaaaaaaaardzo zdrowe te włosy mieć, a jak na razie to ja z nimi nic szczególnego nie robię, ale krótsze teraz będzie mi łatwiej utrzymać W ogóle pierwsze 5 minut jak wyszłam z salonu to ciągle z taką miną- bo nie mogłam uwierzyć, że to dalej ja jestem Ale fryzjerka jest super ^^

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:29   #4349
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

w SE dotyk to marzenie, jak ja się przeniosłam z LG na SE to byłam w szoku wielkim, jaka jest przyjemność korzystania z takiego telefonu
No nie wiem... Dziewczyny mnie zjedza jak znów zacznę się nad nim rozpływać....

No dobrze: To profesjonalny top, który sprawia, że mani jest suche w kilka minut ( po 15 zmywałam naczynia), i przedłuża trwałość nawet do 10 dni.
Przewaga nad SV- mniej ściąga a do rozcieńczenia wystarczy zwykły spirytus. SV trochę lepiej nabłyszcza.

Cytat:

Fotki proszę!

No chyba żartujesz!

Cytat:
Kliknęłam na allegro S2
Teraz moje konto płacze. Mój pierwszy zakup na allegro. Komentarze miała dobre, mam nadzieję że chociaż dojdzie
S3 wcale nie potrzebuje. Taki ekran mi starczy. Tamten ma 4 rdzenie to pewnie baterie szybciej też je. I S2 ładniejszy jest. Mam nadzieję że chociaż na trochę mi starczy. Kolor biały I S2 cieńszy jest. Patrząc na moje Lg viewty już jakiś czas widzi mi się cieniutki telefon. I jest duży, więc oduczę się noszenia go w kieszeni, tylko będzie w torebce

Dziękuję za życzenia
Ile to cudo?

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Może ja coś źle robię? Próbowałam nakładać różnej grubości warstwy i zawsze to samo :/ lakierem też różnie malowałam co robię źle, niech ktoś powie?
? Co znaczy "to samo"?
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomalowałam całą ścianę 5 centymetrowym wałkiem, bo tylko ten nadawał się od użytku Ręka mi odpada.
O maaasz.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-21, 14:31   #4350
_Nikki_
Zakorzenienie

No nie do końca pół metra ale bardzo dużo Fotka w klubie

Edytowane przez _Nikki_
Czas edycji: 2012-08-21 o 14:38 Powód: metrów, świetna jestem :D
_Nikki_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości