Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-01, 22:16   #2371
_dodi_
Rozeznanie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

myslę ze jak dopracujesz kształt to mogą być ale miałam super kwadraciki
no kwadraty jakoś lepiej chyba ( może to kwestia przyzwyczajenia)
ale czasami warto zmienić kształt żeby zobaczyć jak to wygląda, w razie co odrosną ;D

widze, że gorąco u nas ;D i wreszcie wraca wszystko do normy ( 4 strony w pare godzin- jestem w szoku)
no i widze nowe twarze ;D z pazurkami wkupnymi i to całkiem fajnymi a nawet widzę kogoś z mojego miasta ;D ( olala22)
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:18   #2372
smoothly
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Mi rehabilitacja tyle pomogła co... ekhm. Po prostu brzuszki, dużo brzuszków. Wzmocnisz partie kręgosłupa
mi tez nie pomogła, mówisz że brzuszki coś dadzą?
może w ogóle zacznę znowu ćwiczyć? ale to będę chudnąć i wszyscy zaczną krzyczeć

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:21   #2373
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
widze, że gorąco u nas ;D i wreszcie wraca wszystko do normy ( 4 strony w pare godzin- jestem w szoku)
no i widze nowe twarze ;D z pazurkami wkupnymi i to całkiem fajnymi a nawet widzę kogoś z mojego miasta ;D ( olala22)
jupi

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
może w ogóle zacznę znowu ćwiczyć? ale to będę chudnąć i wszyscy zaczną krzyczeć
Są takie ćwiczenia, gdzie trzeba specjalnie oddychać jedna stroną Wiecie o co biega, prawda?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:21   #2374
olala22
Rozeznanie

Cytat:
no kwadraty jakoś lepiej chyba ( może to kwestia przyzwyczajenia)
ale czasami warto zmienić kształt żeby zobaczyć jak to wygląda, w razie co odrosną ;D

Elblag czy Malbork?
olala22 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:23   #2375
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Caterina_6 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażanki!
Mam nadzieję, że między wami znajdzie się także miejsce dla mnie, gdyż bardzo chciałabym do was dołączyć i pokazać wam moje pazurki
Tak więc witam was serdecznie, a oto fotki :
WItaj
Jak dla mnie troszkę za długie ale jeszcze są do przeżycia, za to jak już któraś Wizażystka napisała - ładnie im w czerwieni.
Cytat:
Witam!

dzielę się moim nowym klasykiem z Miss Sporty nr 42. Już jedna warstwa świetnie kryje.. jak na razie jestem zadowolona

Załącznik 4804694
Ja dzisiaj zakupiłam lawendę MS i również jestem zadowolona, nawet bardzo.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Będę próbowała dać radę we wrześniu. Oprócz tego mam jeszcze jeden zaległy hardcore'owy egzamin. Praca mgr nie tknięta... Coraz bardziej się przekonuję, że w sumie lic mi wystarczy...

A co było w tej sałatce? Może coś pryskanego? Ja mam czasami takie bóle po truskawkach...

Nie straszcie już! Ja od poniedziałku zaczynam teorię. Jazdami i egzaminem strasznie się stresuję... Wydaje mi się, że nie jestem stworzona do bycia kierowcą...
Dasz radę. Musisz uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Obawiam się, że to nadkwasota z resztą za kilka dni się okaże, ponieważ jadę do gastrologa.

Ja również się na początku obawiałam jazd, że nie ogarne wszystkiego na raz a teraz jadąc po mieście wyprzedzam na 2 i zmieniam podczas skręcania i zmieniania kierunku na 3.. Zobaczysz, pokochasz jazdę samochodem.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Chwalę się

Łiiii
Musze dziś pomalować i będę w nocy świecić

Muszę ją podpytać gdzie dorwała i zobaczę czy dużo tego mają
Koniecznie się dowiedz
Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
Czy może trać egzamin na prawko krócej niż 7 min. Może. Na dzisiejszej karteczce mam minut 0.
Trafił mi się taki ****(tutaj dowolny epitet) że ja dziękuję.
Łuczek robię już perfekcyjne, tyyyle razy ćwiczyłam.
Wylosowałam płyn do spryskiwaczy, pokazuję mu jak się sprawdza poziom, przechyliłam głowę i pokazuję palcem dokąd jest nalane i mówię że jest.
A on do mnie: ale jak pani to sprawdziła
mówię że przezroczyste i widać, a on dalej do mnie jak pani to sprawdziła i tak z 5 minut. Myślałam że zdurniałam, jak otworzyłam korek dał mi spokój (na yt i dwaj instruktorzy pokazywali z boku, nie otwierali korka).
Jak zamykałam maskę, wyłączył mi kluczy i wrzucił jedynkę.
Wchodzę, poprawiam siedzenie, a on do mnie: po co pani tego kluczyka dotyka(że niby ja wyłączyłam).
Potem odpalam raz przygasł, zacięła mi się ta skrzynia, bo myślałam że to na luzie, a to było niby na jedynce niby na niewiadomo czym. Wrzuciłam na luz i znowu na jedynkę, delikatnie przygasł, ale już ruszyłam i chcę jechać.
A on do mnie: Proszę zaciągnąć ręczny, dziękuję koniec egzaminu.

No sorry że ja niby nie potrafię samochodu odpalić. Za pierwszych dwóch razach to była moja wina, ale teraz no sorry. Łuk ja już robię z zamkniętymi oczami.

Dobra nie przejmuję się, przeniosę dokumenty do innego miasta.
O kurczę.. Współczuję. Koniecznie przenieś dokumenty.
Słuchaj a do zapisania się na egzamin potrzebny jest dowód? Bo ja ze swoim mam cyrki a chciałabym się już zapisać..
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a potem moje w wampirzej wersji
Wampirka mam już od 3 meisięcy chyba a nawet go nei otowrzyłam.
Śliczne są.

Jeżeli tak już wymieniamy się poglądami to aż łapki mnie swędzą żeby napisać co ja o tym myślę.
Moja mama urodziła mnie mając 19 lat, kilka miesięcy później wzięła z moim ojcem ślub, ich rodzice im pomagali i to bardzo bo nie mieli pracy ale dali radę i bardzo się cieszyli, że są rodzicami. Do dzisiaj dziadkowie wspominają jak było ciężko ale zarazem ile radości i szczęścia im dałam. Oczywiście na początku padały pytania 'jak to będzie? i co teraz?' ale w końcu zrozumieli, że jestem w drodze i nic tego nie zmieni, trzeba się z tym pogodzić.
I nie kłóćcie się, proszę.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:24   #2376
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:

nie musisz chudnąć, wystarczy,że wzmocnisz mięśnie powinno coś dać
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:25   #2377
MgielkaM
Zakorzenienie

Faktycznie ruch jak cholera

Cytat:
Mgielka, chyba każdej z nas... tu lakier, tam odżywka, tam pomadka, ładna kiecka...
znam to znam...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Lolli pisała, że jest u cioci
wiem, wiem ale myślałam, ze ma internet...

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mgiełka a to dziwne, mi na naukach mówili ze samochód moze mi i 1-0 razy zgasnąć bylebym go szybko zapaliła nie torując drogi. Oszukali mnie?
nie wiem... teoretycznie 2 zgaśnięcia to dwa błędy - niezdane. A reszta to dobra wola egzaminatora

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Maluję Bellkiem
pokaż potem

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Looolliii, my tęsknimy! Trzeba przeprowadzić misję odbicia Lolli A jeszcze ma się urlopować z Szyszkiem. Chyba się zatęsknimy na śmierć
noooooooooooo! Trzeba ją porwać i posadzić przed komper zastawioną lakierami, zeby mogła malować

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:26   #2378
_dodi_
Rozeznanie

Preziu- ja tam sie ciesze bo jak znajde chwile wakacyjnej nudy to mam co poczytac ;D i pooglądać jak coś wstawicie ;D
ola - Mk ;D
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:26   #2379
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zakupiłam lawendę MS i również jestem zadowolona, nawet bardzo.

Ooo, to się cieszę ja właśnie szukam lawendy. Miałam właściwie już kupić, w sumie nie wiem czemu nie kupiłam wahałam się pomiędzy nimi dwoma..
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:26   #2380
cooone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Wiesz, trochę sieka, jak ktoś mówi, że Twoje zdanie jest dziwne, czy nie takie, a nie podaje jak się powinnam zachować w ewentualnej sytuacji.

Cały czas o to mi chodzi: płacz nic nie pomoże, a wiem doskonale, że wszyscy w domu by się cieszyli z nowego członka rodziny, jak już pierwszy szok by przeszedł.

Tylko, że ja Twojego poglądu nadal na dobrą sprawę nie znam. Bo takim strasznym jest cieszenie się z ciąży i obarczanie rodziców dzieckiem (jakbym to wszystko miała zaplanowane, a nie było to przypadkiem). Wiec co powinnam zrobić? Siąść i płakać?
Bo dalej nie wiem w sumie, o co Ci chodzi.

Zresztą, nikt nie powiedział, że jestem w ciąży, tylko, że mogę w niej być.

Mam wrażenie, że sobie ze mnie żartujesz, nie ma sensu tego już ciągnąć.
cooone jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:27   #2381
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Są takie ćwiczenia, gdzie trzeba specjalnie oddychać jedna stroną Wiecie o co biega, prawda?
nie?

Trelle, no ładnie ważne że dali radę i się kochali i mieli wsparcie! moi znowu wzięli ślub zaraz po 20 i czekali 5 lat po ślubie na dziecko. nie trafiło się wcześniej a młode małżeństwo chciało zarobić na dziecko, odłożyć trochę kasy i zaszaleć póki są młodzi.
chociaż ja nie wyobrażam sobie swojego ślubu w wieku mamy, chociaż to już 20 na karku...

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:28   #2382
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
No tak, w sumie lepiej wyskrobać, bo nie mam za co utrzymać, niż urodzić i starać się dla niego jak najlepiej.
Z takie rady, to przepraszam, ale dziękuję.
Nie planuję dziecka, właśnie dlatego biorę tabletki anty, podobno jest takie ich przeznaczenie. Ale czasami ludziom mimo antykoncepcji dzieci się przytrafiają.
I jeśli mi by się przytrafiło, nie byłabym tak bez serca, żeby się "pozbyć bachora", bo "będę rodziców obarczać".

Chyba pogram w Wowa, bo widzę, że tu zaczyna panować piękna atmosfera.
Wpadłaś? Wyskrob. Powerade.

rodziców mamy od tego, żeby nam pomagali.. ja nie widzę nic złego w tym, żebyś się cieszyła z ciąży, inna sprawa jakbyś miała 18 lat, przed maturą, żadnych perspektyw i zmarnowana przyszłość, ale jesteś dorosłą kobietą.. ja nie twierdzę, żeby to było obarczanie rodziców, uważam tak jak Ty, że na pewno by się cieszyli..
zawiało mi trochę poglądami mojej obecnej wychowawczyni.. która mówiła o nieodpowiedzialności rodziców i że nie życzy nikomu, by usłyszał kiedyś 'synu/córko jesteś wynikiem wpadki' (nie mówię tego odnośnie Ciebie, Ruda).. bez przesady

spokojnie dziewczyny, nie spinajcie się, bo nie warto. każdy ma swoje poglądy i tego nie da się zmienić, ale nie ma się też o co kłócić.
Ruda, niech Ci się poukłada tak, jak tego chcesz, będzie dobrze

a tak odskakując od tego, zrobiłam zdjęcia cieniowania na słońcu, holoś nie chciał pokazał swej mocy a potem poszedł na to matowy top i nie podoba mi się to zbytnio..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00690.jpg (82,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00694.jpg (85,3 KB, 39 załadowań)

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:30   #2383
_dodi_
Rozeznanie

meeow- śliczne ale ja bym dała na wszystkich takie same

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

no ewentualnie na jakimś wzorek np. stempelkowy
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:30   #2384
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Trelle, no ładnie ważne że dali radę i się kochali i mieli wsparcie! moi znowu wzięli ślub zaraz po 20 i czekali 5 lat po ślubie na dziecko. nie trafiło się wcześniej a młode małżeństwo chciało zarobić na dziecko, odłożyć trochę kasy i zaszaleć póki są młodzi.
chociaż ja nie wyobrażam sobie swojego ślubu w wieku mamy, chociaż to już 20 na karku...
A ja ślub w wieku 20 lat sobie potrafię wyobrazić akurat.
To jest to, niektórzy po paru latach niestety żałują, że się nie wyszaleli.
Cytat:
Ooo, to się cieszę ja właśnie szukam lawendy. Miałam właściwie już kupić, w sumie nie wiem czemu nie kupiłam wahałam się pomiędzy nimi dwoma..
Jak nie lubię jasnych fioletów na paznokciach to ten jest przeeeeboski i kryje po 1 warstwie ale ja dałam 2 jak zwykle.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:31   #2385
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Piękną lawendę ma My Secret

Cytat:
nie?
Teraz na pewno zrozumiecie Otóż są takie ćwiczenia, gdzie trzeba specjalnie oddychać i w dodatku tylko jedną stroną A wykonuje się je w pozycji pieskaSerio
Stary 2012-08-01, 22:31   #2386
smoothly
Zakorzenienie

meeow, ale masz piękne pazurki...

Trelle, ja nie, mimo że z moim jestem prawie 2 lata i kocham Go

Prezesie, nie słyszałam o tym nic a nic a ten piesek... ciekawe.

akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-08-01 o 22:33
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:32   #2387
olala22
Rozeznanie

Cytat:
Preziu- ja tam sie ciesze bo jak znajde chwile wakacyjnej nudy to mam co poczytac ;D i pooglądać jak coś wstawicie ;D
ola - Mk ;D

Krzyzaczka

Ja od 3 lat mieszkam w Elblagu ale urodziłam i wychowałem w Malborku i zawsze będę krzyżaczką
olala22 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:33   #2388
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a tak odskakując od tego, zrobiłam zdjęcia cieniowania na słońcu, holoś nie chciał pokazał swej mocy a potem poszedł na to matowy top i nie podoba mi się to zbytnio..
Mat bardzo uwydatnił miejsca gdzie były intensywniej gąbkowane (więcej lakieru) a gdzie mniej. Mimo wszystko w wersji pomarańczowej mat mi się chyba nawet bardziej podoba niż połysk.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:34   #2389
olala22
Rozeznanie

meeow sliczne pazurki
olala22 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:34   #2390
_dodi_
Rozeznanie

jak dla mnie to ten zamek jest taki oklepany ;D ale dobra ;D dużo obcokrajowców przyjeżdża - niech sie zachwycają ;D
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:34   #2391
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

A propos tego ruchu na wątku, to może przez wymianę zdań na temat ciąży? Zauważyłam, że gdy robi się"konkretna dyskusja" na jakimś wątku licznik idzie w górę
Stary 2012-08-01, 22:36   #2392
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Trelle, ja nie, mimo że z moim jestem prawie 2 lata i kocham Go
Ja z moim ponad 2 ale u nas to już jest taki etap hm.. Powiedzmy, że początkowa fascynacja (nie wiem czy to dobre określenie?) już minęła.
Cytat:
Teraz na pewno zrozumiecie Otóż są takie ćwiczenia, gdzie trzeba specjalnie oddychać i w dodatku tylko jedną stroną A wykonuje się je w pozycji pieskaSerio
Prezio co Ty czytasz?
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:38   #2393
_dodi_
Rozeznanie

Preziu - pewnie masz racje ;D
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:38   #2394
olala22
Rozeznanie

Cytat:
jak dla mnie to ten zamek jest taki oklepany ;D ale dobra ;D dużo obcokrajowców przyjeżdża - niech sie zachwycają ;D
Oklepany ale gdyby nie on to nikt by o Malborku nie słyszał

Ja i tak wole Mk od Elbląga Tu nawet Natury nie ma
olala22 jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:38   #2395
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Ja z moim ponad 2 ale u nas to już jest taki etap hm.. Powiedzmy, że początkowa fascynacja (nie wiem czy to dobre określenie?) już minęła.

Prezio co Ty czytasz?
Nie to co myślisz Serio są takie ćwiczenia. A jak to wygląda...Ale trudne są, bo jak można oddychać tylko jedną stroną ciała
Stary 2012-08-01, 22:40   #2396
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Nie to co myślisz Serio są takie ćwiczenia. A jak to wygląda...Ale trudne są, bo jak można oddychać tylko jedną stroną ciała
Nie, nie chcę wiedzieć jak to wygląda..
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:40   #2397
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
meeow- śliczne ale ja bym dała na wszystkich takie same ;

dawałam zdjęcia wcześniej gdzie nie było cieniowania, nie chciało mi się zmywać holosia i malować 3 warstw tamtego, bo to była masakra

Cytat:
meeow, ale masz piękne pazurki...

dziękuję

Cytat:
Mat bardzo uwydatnił miejsca gdzie były intensywniej gąbkowane (więcej lakieru) a gdzie mniej. Mimo wszystko w wersji pomarańczowej mat mi się chyba nawet bardziej podoba niż połysk.

też to zauważyłam, jutro i tak zmywam
mnie się właśnie w połysku bardziej podobają

Cytat:
Napisane przez olala22 Pokaż wiadomość
meeow sliczne pazurki

dziękuję

Cytat:
A propos tego ruchu na wątku, to może przez wymianę zdań na temat ciąży? Zauważyłam, że gdy robi się"konkretna dyskusja" na jakimś wątku licznik idzie w górę

no to logiczne zrobił się ruch bo temat gorący i wymiana zmian też się wywiązała i to niezła..

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:42   #2398
_dodi_
Rozeznanie

no u mnie jest Natura ale nie chodze do niej bo mnie wkurza za to na ryneczku jest mój ukochany sklepik z lakierami ;D i innymi kosmetykami ( co prawda jakością może nie powalają ale niech będą) i ozdobami do włosów
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-08-01, 22:44   #2399
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

To zejdźmy na jakiś nudny temat. Na przykład jak pomalować mam paznokcie?
Stary 2012-08-01, 22:45   #2400
meeow
Lwiątko z Cintry

Cytat:
To zejdźmy na jakiś nudny temat. Na przykład jak pomalować mam paznokcie?

ładnie
wybacz, sama nie wiem jak jutro swoje pomalować

#instanails.
#instaprywata.
meeow jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości