jak pielęgnować cerę mieszaną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-14, 12:36   #1
LadyRedia
Przyczajenie

jak pielęgnować cerę mieszaną

Cześć dziewczyny.... mam ogromny problem z moją cerą
dochodzę do wniosku że jest to typ mieszany, ponadto mam dużo pękających naczynek na policzkach i otwartych porów a nosie i czole które wyglądają nieestetycznie, aby się ich pozbyć stosowałam piling gruboziarnisty ale od niego i od parówek popękały mi dodatkowo naczynka na nosie i są do tej pory .... a więc ten piling odpada i parówki też.... wyciskanie mi nie idzie bo jest ich naprawdę wiele i do czasu zagojenie się ranek po wyciskaniu od razu pojawiają się nowe więc cały zabieg mija się z celem... co więcej mam wiele zaskórniaków na nosie, czole, brodzie a nawet ostatnio zauważam na policzkach... zależy mi na tym aby skutecznie uporać się z tymi porami czyli oczyścić je i trochę zamknąć oraz na pozbyciu się tych naczynek pękniętych... co możecie poradzić ? sa jakies zabiegi na to i ile to kosztuje ?
LadyRedia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 13:22   #2
zofiii
Raczkowanie

Dot.: jak pielęgnować cerę mieszaną

ja miałam wykonywany zabieg zamykania naczynek igłą z prądami u dermatologa, ale nie wiem, ile coś takiego kosztuje, bo znajoma dermatolog.
najlepiej, jak pójdziesz właśnie do dermatologa, który Ci przepisze jakieś specyfiki na trądzik i naczynka. albo do kosmetyczki na peelingi lub kwasy, które nie zawierają substancji fotouczulających i można je robić w porze letniej.
ponadto musisz stosować peeling enzymatyczny (jest dobry z Lirene do cery naczynkowej, taki różowy), łagodny żel do mycia twarzy, robić maseczki (na naczynka dobre są z wyciągiem z kasztanowca, Bielenda ma takie).
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...lagodzaca.html

ponadto polecam: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...d-peel-10.html

Edytowane przez zofiii
Czas edycji: 2012-07-14 o 13:32
zofiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 13:04   #3
Karo121
Rozeznanie

Dot.: jak pielęgnować cerę mieszaną

Dołącze się do pytania bo mam ten sam problem oprócz czoła i naczynek na nosie. Używałam tego peelingu 2,3 razy w tygodniu jest całkiem fajny
Karo121 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości