kolor w這s闚. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-07-14, 16:45   #1
daaagaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

kolor w這s闚.

Cze嗆 dziewczyny
To m鎩 pierwszy w徠ek na tym forum. Pisz, aby poradzi si w was w pewnej kwestii - a dok豉dnie chodzi o odcie czerni ( farby wellaton dokladnie ) . Mam w這sy 鈔edniego br您u, ostatnio przyciemni豉m ' gorzk czekolad ' , ale wci捫 czuje, 瞠 chcica豉bym ciemnejsze. od dawna marze o kolorze czarnym - jednak瞠 nie takim ' sztucznym ' czarnym z granatow po鈍iat. Dlatego mam pytanie. : Czy je郵i kupie ' ciemny br您 ' wellatonu wyjdzie mi kolor czarny z ewentualnie br您ow po鈍iat? Czyta豉m gdzie, 瞠 tak. Jednak chcia豉bym wi璚ej opinii - radzicie wybrac czer czy ciemny br您? Farbowa豉 kt鏎a z was? bardzo prosze o rady. z g鏎y serdecznie dzi瘯uje.
daaagaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-14, 19:08   #2
Llorandare
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 416
Dot.: kolor w這s闚.

Ciemne czekolady i inne ciemne brazy z reguly wychodza czarne. Ja sie tak zalatwilam farba jakis czas temu - ciemnym brazem wlasnie i sciagalam ten kolor baaardzo dlugo (nie chcialam czarnego, tylko ciemny braz wlasnie).
Z doswiadczenia wiem, ze te kolory wychodza na wlosach zdecydowanie ciemniej, niz powiedziane, wiec jesli o co Ci chodzi, powinnas byc zadowolona.
Stary 2012-07-14, 20:18   #3
daaagaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Tak? to super !
jak dla mnie
i dzi瘯uj bardzo za odpowied.
daaagaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-14, 21:43   #4
fiasco
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 430

Cytat:
Napisane przez Llorandare Poka wiadomo嗆
Z doswiadczenia wiem, ze te kolory wychodza na wlosach zdecydowanie ciemniej, niz powiedziane, wiec jesli o co Ci chodzi, powinnas byc zadowolona.
to nie jest regu豉. to musi zale瞠 od typu w這sa, u mnie pr璠zej wyjdzie za jasny ni za ciemny (w這sy "郵iskie" i raczej niezniszczone)
mo瞠sz na sw鎩 br您 na這篡 szamponetk z tych w saszetce czy szampon koloryzuj帷y (z tych trwalszych jak Palette), po pierwszym czy drugim myciu pewnie wyjd br您owe refleksy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.