Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-15, 12:54   #1
xcore
Przyczajenie

Lightbulb

punk - wersja "light" .. !

Mam jak na razie dość normalną fryzurkę, długie do pasa włosy, ale miałam ochotę coś z nimi zrobić ciekawego i ... odbiło mi dosłownie. Wygoliłam sobie przy lewej skroni niewielki kawałek włosów, teraz to wygląda dość szkarłatnie. Zastanawiam się JAK UPINAĆ/STYLIZOWAĆ TE WŁOSY żeby wyglądały w miarę w porządku (prosiłabym o minimalistyczne wersję, nie używam sprayów ani pianek, i nie zamierzam tym oblepiać włosów). A przede wszystkim - CZY MACIE POMYSŁ NA POPRAWIENIE TEGO CO MAM NA GŁOWIE (by lepiej to wyglądało, niewiele tnąc raczej) - może delikatnie więcej przy uchu wygolić? Będę wdzięczna za każde porady. Za krytykę to już niekoniecznie, ale ewentualnie przyjmę na klatę jeśli się nie będziecie mogły powstrzymać. Ok, jak mi radzicie poprawić te włosy?

Myślę, że komuś się też może przydać ten wątek. Jak już mój problem jako tako przegadamy, to po prostu rozmawiamy o punkowych fryzurkach i sposobach na noszenie takich włosów

Sprawdziłam, aktualnych wątków o tym nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pun1.jpg (27,5 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2023.jpg (45,9 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez xcore
Czas edycji: 2012-07-15 o 12:55
xcore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 15:11   #2
tekila901
Zakorzenienie

Dot.: punk - wersja "light" .. !

Cytat:
Napisane przez xcore Pokaż wiadomość
Mam jak na razie dość normalną fryzurkę, długie do pasa włosy, ale miałam ochotę coś z nimi zrobić ciekawego i ... odbiło mi dosłownie. Wygoliłam sobie przy lewej skroni niewielki kawałek włosów, teraz to wygląda dość szkarłatnie. Zastanawiam się JAK UPINAĆ/STYLIZOWAĆ TE WŁOSY żeby wyglądały w miarę w porządku (prosiłabym o minimalistyczne wersję, nie używam sprayów ani pianek, i nie zamierzam tym oblepiać włosów). A przede wszystkim - CZY MACIE POMYSŁ NA POPRAWIENIE TEGO CO MAM NA GŁOWIE (by lepiej to wyglądało, niewiele tnąc raczej) - może delikatnie więcej przy uchu wygolić? Będę wdzięczna za każde porady. Za krytykę to już niekoniecznie, ale ewentualnie przyjmę na klatę jeśli się nie będziecie mogły powstrzymać. Ok, jak mi radzicie poprawić te włosy?

Myślę, że komuś się też może przydać ten wątek. Jak już mój problem jako tako przegadamy, to po prostu rozmawiamy o punkowych fryzurkach i sposobach na noszenie takich włosów

Sprawdziłam, aktualnych wątków o tym nie ma.
może poszukaj zdjęć Patrycji Kazadi? ona też ma boki wygolone i zwykle fajnie je prezentuje.

EDIT:
Kazadi ma troszkę bardziej wygoloną głowę. jeśli chcesz coś kombinować, to może lepiej nie na własną rękę

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-07-15 o 15:13
tekila901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:20   #3
xcore
Przyczajenie

Wiem, juz sama nie bede na pewno kombinowala, znajde dobrego fryzjera. Ale nie oddam sie przeciez w rece fryzjera bez swojej wizji

Spodobało mi się uczesanie Melanie Brown (zał. 1), a ta Parycja też niegłupio (zał. 2) ma zrobiony bok, chociaż faktycznie nieco więcej wygolony, wolałabym nr. 1, co sądzicie?

Kto ma jeszcze jakieś dla mnie pomysły?! Dodaję, że mam dłuuuugie włosy i naprawdę jedynie nieznacznie podcieniowane przy bokach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z8406763X.jpg (48,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8367.jpg (69,4 KB, 41 załadowań)
Stary 2012-07-15, 18:43   #4
xcore
Przyczajenie

Wydaje mi się, że niepotrzebnie tak od samej góry (od samego przedziałka) sobie wygoliłam .. może łatwiej byłoby coś zrobić ze mną ciekawego (chociażby jak Melanie B) gdyby było niżej. Sama bym mogła sobie trochę bardziej po prostu w tył gilette wyjechać

a tak już bez mojego gdybania, macie jakieś pomysły na moją głowę, proszę? Jeśli nic nie postanowię to pozwolę im odrosnąć po prostu i ... ciekawe czy będą mocniejsze! generalnie ciekawość była zasadniczo moim motywatorem )
Stary 2012-07-15, 20:10   #5
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, że niepotrzebnie tak od samej góry (od samego przedziałka) sobie wygoliłam .. może łatwiej byłoby coś zrobić ze mną ciekawego (chociażby jak Melanie B) gdyby było niżej. Sama bym mogła sobie trochę bardziej po prostu w tył gilette wyjechać

a tak już bez mojego gdybania, macie jakieś pomysły na moją głowę, proszę? Jeśli nic nie postanowię to pozwolę im odrosnąć po prostu i ... ciekawe czy będą mocniejsze! generalnie ciekawość była zasadniczo moim motywatorem )
popatrz co znalazłam:
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura748708.htm
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1280798.htm - może jednak fryzjer, który wygoli Ci bardziej, a potem zrobi jakiś wzorek?
http://i54.tinypic.com/2exx0fr.jpg
tekila901 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:37   #6
mpt
Zakorzenienie

Ja bym na Twoim miejscu zakrywała to włosami dopóki łyse trochę nie zarośnie. Takie fryzury robi się maszynką do włosów, a nie taką do golenia na zero Jak zaczną odrastać, to idź do fryzjera, żeby jakoś ogarnął to wygolone, bo nie ma konkretnego kształtu. Pewnie miną ze dwa tygodnie i będzie dobrze
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:57   #7
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Do fryzjera koniecznie!

edit.
xcore, jesli chcesz uzyskac cos takiego jak na zalacznikach od tekili, to chyba trzeba bedzie zapuscic troche od gory i maszynka ogolic nieco bardziej w bok. czy chcesz czekac az troche odrosna, czy od razu, to juz Twoja decyzja

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-07-16 o 16:02
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:59   #8
xcore
Przyczajenie

Tekila!
Śliczny jest ten fryz z krótkimi, ale nie mogę (tzn nie chcę) ścinać aż tak.. No a z tymi długimi to również przeeeeepiękne, podoba mi się taki malutki wzorek (te dwa paski na zdj) i w sumie nie ma aż tak dużo wygolone... I znalazłam coś jeszcze Ciekawe czy by mi pasowało, spójrzcie :
http://imageshack.us/f/29/z8406763x.jpg/
http://imageshack.us/f/171/img143615fryzurykrotkie.jpg/

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu zakrywała to włosami dopóki łyse trochę nie zarośnie. Takie fryzury robi się maszynką do włosów, a nie taką do golenia na zero Jak zaczną odrastać, to idź do fryzjera, żeby jakoś ogarnął to wygolone, bo nie ma konkretnego kształtu. Pewnie miną ze dwa tygodnie i będzie dobrze
Wiesz co, i tak teraz praca praca, więc chyba tak zrobię. Minął tydzień i jeżyk już jest = zgolę raz jeszcze żeby były mocniejsze te odrosty (myślicie, że to podziała na porost, w sensie, czy będą grubsze rosły?)

A potem wizyta u fryzjera konieczna.

Wiem, że to powinno być maszynką specjalną, a ja głupia mam ochotę sama sobie już znowu kombinować
Stary 2012-07-16, 16:06   #9
mpt
Zakorzenienie

Cytat:
[...]zgolę raz jeszcze żeby były mocniejsze te odrosty (myślicie, że to podziała na porost, w sensie, czy będą grubsze rosły?)
Nie, to tak nie działa. Ja bym na Twoim miejscu już nic nie goliła.
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
długie, punk, wygolone

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości