metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-11-20, 21:59   #1
@nk@
Przyczajenie

metamorfoza

Witam Was. Proszę o zmianę mojego image: fryz, makijaż... Chciałabym wyglądać trochę poważniej (mam 21 lat). Za wszystkie propozycje z góry dziękuję. Włosy mam koloru średni blond, dosyć gęste, oczy niebieskie (noszę okulary). Załączam zdjęcia, przepraszam za ich jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pict0017.JPG (47,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pict0018.JPG (56,5 KB, 7 załadowań)
@nk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-21, 10:12   #2
Sam
Zadomowienie

Re: metamorfoza

Witaj w ten ładny, piątkowy dzień.
Masz dość szczupłą twarz i wysokie czoło.
Ja bym Cię widziała w długiej grzywce i nieco postrzępionych bokach ( wywiniętych nie tylko pod spód ale także na zewnątrz).
Twarzy zmienisz nieco proporcje poprzez odpowiednie jej modelowanie. Możesz do tego użyć pudru w kolorze beżo-brązowym - o 2/3 tony ciemniejszym od naturalnego, którego używasz to pudrowania twarzy. Za pomocą grubego pędzla nabierz ciemny puder - nadmiar strzep o dłoń lub krawędź pudełka i nałóż pionową linią na czoło - przy lini włosów (w podobny sposób możesz 'skrócić' twarz grzywką).Grobinke pudru możesz też nałozyć na koniuszek brody. Pamiętaj, że efekt ma być delikatny - jezeli wydarzy Ci sie wpadka w postaci zbyt mocnego ekejtu, spróbuj kolor zapudrować jasnym pudrem np. transparentym (on zmiękczy kolor i nieco go rozjaśni).
Na kości policzkowe nałóż róz w kolorze słonecznego brązu (pamietaj jednak by róż zaczynał sie mniej wiecej na wysokosci linii biegnacej od końca nosa do ucha - nie zjeżdzaj z kolorem zbyt nisko).
Z tego co widzę na zdjeciu masz błeboko i blisko siebie osadzone oczy (ale takie efekt może być wynikiem złej jakosci zdjęcia).
Dlatego w wewnetrznych kacikach radziłabym Ci uzywania jasnych cieni - to optycznie oddali od siebie oczy. Ciemny kolor stosuj w kacikach zewnętrznych - możesz nim nieco przedłyżyć linie oka.
Co do kolorów ja Ci polecam łosoś, ceglany, piaskowy, toffi, złoty beż, złoto, kasztanowy brąz, wiosenną zieleń i zieleń oliwkową.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-24, 22:10   #3
@nk@
Przyczajenie

Dzięki za rady! Chciałabym zrobić coś z kolorem włosów ale nie wiem jaki może jakiś balejaż. Prosiłabym Cię jeszcze o jakieś fotki propozycji fryzur. Jeszcze chciałabym się dowiedzieć jaki kształt oprawek okularów byłby dla mnie najbardziej odpowiedni.
@nk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-25, 09:39   #4
Sam
Zadomowienie

Powinnas nieco przysłonic czoło - gdyż jest ono bardzo wysokie - może spróbowałabys cięcia z grzywką...?
Przy układaniu włosów staraj się je unieść od nasady - tak by troszke odstawały od głowy.
Co do kolorku niewiele mogę Ci poradzić bo na zdjęciach zupełnie nie widać odcieni twoich włosów, cery itd.
jak Ci się uda podeślij jakies inne zdjęcie.

pozdrawiam
Sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości