Jaka fryzura dla mlodej mamy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-03, 20:37   #1
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

GG do kobietkazcharakterkiem
Witam bardzo bym chciala sie zmienic na lepsze bardzo bym prosila o porady co w sobie zmienic aby byc kobieca i seksowna. dodaje fotke.

jeszcze jedno zdjecie /
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0822 (1).jpg (189,3 KB, 1966 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5e052b9854.jpg (153,3 KB, 1761 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (146,6 KB, 1860 załadowań)

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu."

'Tak, kocham cię. Bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro.'

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-03 o 21:18 Powód: post pod postem
kobietkazcharakterkiem jest offline  
Stary 2012-07-03, 21:24   #2
trufle
Zadomowienie

Dot.: pomozcie mi sie zmienic

Na początek odhodowałabym brwi i poszła do kosmetyczki, żeby wyregulowała je w bardziej naturalnym kształcie. Ładnie Ci z grzywką
trufle jest offline  
Stary 2012-07-03, 21:28   #3
JustShe
Rozeznanie

pierwsze co mi się rzuciło w oczy to okropne brwi ( jak można sobie coś takiego zrobić?) a po 2 czarne włosy Ci w ogóle nie pasują... trzeba je rozjaśnić i będzie ok
Stary 2012-07-03, 21:30   #4
irmairmelin
Przyczajenie

skoro pytasz to według mojego uznania powinnaś:
skorygować brwi - masz nierówne i zbyt mocno wystrzępione,
zmienić kolor włosów - jeśli dobrze czujesz się w ciemnych ok, ale niech to będzie gorzka czekolada, mokka, pralina a nie ten czarno czarny matowy; niestety bez dekoloryzacji się nie obejdzie - nie wydaje mi się żeby to był Twój naturalny kolor P.S. do domowych koloryzacji polecam Syoss (tak się to chyba pisze).
kiedy udałoby ci się zmienić kolor włosów pomyśl też nad zmianą koloru brwi - czarne są nienaturalne.
Na kości policzkowe odrobina różu/brązera (ziemia egipska jest wszechstronna ale koszt około 100zł - tylko że starcza na wieki).
Ja bym tyle zmieniła - do tego tylko uśmiech (który jak widać na załączonych zdjęciach nie schodzi Ci z twarzy) i voila.
irmairmelin jest offline  
Stary 2012-07-03, 22:01   #5
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

a doloby rade zmienic kolor czarnych wlosow FARBOWANE nie naturalne na jasniejszy czekolada lub cos podobnego bez wizyty u fryzjera i rozjasniania?

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu."

Stary 2012-07-03, 22:13   #6
irmairmelin
Przyczajenie

NIE wydaje mi się że jest to możliwe. Pytanie tylko czy nie masz kasy czy obawiasz się że włosy zniszczą ci się dekoloryzacją. Jeśli to 1 - to grosz do grosza i się uzbiera; jeśli to 2 to spokojnie - dobra MASKA do włosów (najlepsza jest loreal professional - koło 50zł za 300ml; ale równie dobrze może być panten, syoss, gllisscour) i nie ma się czego obawiać.
irmairmelin jest offline  
Stary 2012-07-03, 22:16   #7
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

a wedlug ciebie ile mam punktow z wygladu do 10? jestem bardzo brzydka i gruba?

Stary 2012-07-03, 22:35   #8
irmairmelin
Przyczajenie

jestem ostatnią osobą która powinna oceniać czyjąś tuszę sama walczę ze swoją

Zmień nastawienie do siebie - kiedy pytasz się obcych ludzi czy uważają Cię za grubą i brzydką - będą tych cech poszukiwali u Ciebie zamiast skupiać się na pozytywach. Myśl o sobie jak o tej ładnej, która dzięki prostym trikom może być ładniejsza.

Jeśli bardzo oczekujesz punktów za wygląd, daj punkt odniesienia - do kogo mam Cię porównać.
irmairmelin jest offline  
Stary 2012-07-03, 22:38   #9
Biskvito
Raczkowanie

po pierwsze brwi... okropne. za cienkie .. dziwnie podkreslone. i dziwny ksztalt. ohydaaa ! figura moim zdaniem jest okej.. ładnie ci w spódniczkach.. kolor włosów zmienilabym na cieplejszy.. jakis ciemny brądz.. podejrzewam że w wyprostowanych by bylo mega... noo i chyba tyle ode mnie.. pozdrawiam
Biskvito jest offline  
Stary 2012-07-03, 22:54   #10
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

hmm w porównaniu z np. z anna guzik i daria widawska

Stary 2012-07-04, 00:24   #11
antygonglowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez irmairmelin Pokaż wiadomość
skoro pytasz to według mojego uznania powinnaś:
skorygować brwi - masz nierówne i zbyt mocno wystrzępione,
zmienić kolor włosów - jeśli dobrze czujesz się w ciemnych ok, ale niech to będzie gorzka czekolada, mokka, pralina a nie ten czarno czarny matowy; niestety bez dekoloryzacji się nie obejdzie - nie wydaje mi się żeby to był Twój naturalny kolor P.S. do domowych koloryzacji polecam Syoss (tak się to chyba pisze).
kiedy udałoby ci się zmienić kolor włosów pomyśl też nad zmianą koloru brwi - czarne są nienaturalne.
Na kości policzkowe odrobina różu/brązera (ziemia egipska jest wszechstronna ale koszt około 100zł - tylko że starcza na wieki).
Ja bym tyle zmieniła - do tego tylko uśmiech (który jak widać na załączonych zdjęciach nie schodzi Ci z twarzy) i voila.

podpisuję się pod tym!
Dodatkowo zmieniłabym styl ubierania na mniej wyzywający. Mówię tu o pierwszym zdjęciu. Wyglądasz przed to tandetnie. Góra jakby zbyt obcisła, a spódniczka za krótka. Ubiór wiele może zmienić.
antygonglowa jest offline  
Stary 2012-07-04, 14:18   #12
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Hmm masz ładną twarz , jednak te brwi Ci nie pasują. Są zdecydowanie zbyt cieniutkie i przez to nie wygląda to naturalnie. Co do włosów też byłabym za jakimś brązem ;-)
AnnetteK jest offline  
Stary 2012-07-04, 16:04   #13
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

a ogolnie wlosy krotkie takie jak sa czy moze dlugie??? i jak mozna bez uzycia rozjasniacza zrobic braz na wlosach czarnych? a figura nie za gruba jestem?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

co sadzicie o tym zeby zrobic sobie tzw.MOKRA WLOSZKE?

Stary 2012-07-04, 17:20   #14
paddy_1
Zadomowienie

Podpisuję się pod tym co piszą dziewczyny - brwi do zmiany, rozjaśnienie włosów.
Masz bardzo zgrabne nogi, co widać na pierwszym miejscu. Warto je podkreślić. Twój brzuszek, jak mniemam pozostał po ciąży.
Na pewno mogłabyś pokusić się o jego dopracowanie. Polecam wątki na dietetyce czy fitnessie, gdzie działają grupy wsparcia i mobilizacji dla dziewczyn po ciąży
paddy_1 jest offline  
Stary 2012-07-04, 19:58   #15
Rajni
Zadomowienie

1. zapuść brwi jak odrosną niech ci kosmetyczka za pierwszym razem wyreguluje, później będziesz mogła sama. Powinnaś zrobić hennę brwi, ale brązową nie czarną.
2. włosy ciemny, zimny brąz, najlepiej jakby fryzjer zrobił dekoloryzację i farbowanie, poza tym powinnaś je odżywić bo są matowe i zniszczone. Fryzura może zostać.
Rajni jest offline  
Stary 2012-07-04, 20:49   #16
brownayes
Raczkowanie

W większości zgadzam się z dziewczynami. Po pierwsze brwi; trzeba zmienić ich kształt i kolor na bardziej naturalny. Po drugie włosy. Również proponuję dekolaryzację i jakiś brąz. Jakie masz naturalne włosy? Podobasz mi się z grzywką. Nie spinaj jej. Włosy mogłabyś trochę zapuścić. Podobasz mi się na tym zdjęciu w białym sweterku. Wyglądasz na nim tak romantycznie Faktycznie masz trochę tuszy, ale to nic podkreśl to co masz piękne. Nie zakładaj tak krótkiej spódniczki, to rzeczywiście wygląda niesmacznie. Masz ładne nogi, ale jeśli spódniczka to odrobinę przed kolano
brownayes jest offline  
Stary 2012-07-05, 15:27   #17
ChudyPasztet
Raczkowanie

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jasne brwi, włosy w ciemnym blondzie, tylko takim stonowanym, bo masz delikatną urodę, mniej więcej w takim: http://twist.pl/i/1/_art/48/250_8640...92406b487e.jpg
ChudyPasztet jest offline  
Stary 2012-07-05, 22:34   #18
Damnations
Rozeznanie

Tak jak dziewczyny pisza ale przede wszystkim moim zdaniem powinnas zmienic sposob ubierania sie.
Stary 2012-07-15, 22:09   #19
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

co sadzicie o takiej wersji mnie?
jezeli macie jakies nowe rady piszcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0899.jpg (210,4 KB, 942 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0900.jpg (165,2 KB, 819 załadowań)

Stary 2012-07-15, 22:40   #20
Skczat
Rozeznanie

Jest trochę lepiej, Twoje brwi są ładniejsze, a włosy jakby bardziej odżywione. Jednak do Twojej twarzy zdecydowanie bardziej pasuje grzywka.

Widzę, że starasz się ubierać nieco drapieżnie, dlatego może pomyśl o drapieżnej fryzurce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg layered_bob_punk_girl_hairstyle136.jpg (11,6 KB, 33 załadowań)
Skczat jest offline  
Stary 2012-07-16, 06:37   #21
justyna1996
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

[QUOTE=irmairmelin;3509007 1]NIE wydaje mi się że jest to możliwe. Pytanie tylko czy nie masz kasy czy obawiasz się że włosy zniszczą ci się dekoloryzacją. Jeśli to 1 - to grosz do grosza i się uzbiera; jeśli to 2 to spokojnie - dobra MASKA do włosów (najlepsza jest loreal professional - koło 50zł za 300ml; ale równie dobrze może być panten, syoss, gllisscour) i nie ma się czego obawiać.[/QUOTE
Tym silikonowym dziadostwem włosów nie zregeneruje a jedynie oblepi

justyna1996 jest offline  
Stary 2012-07-16, 15:49   #22
ChudyPasztet
Raczkowanie

Moim zdaniem przede wszystkim zrezygnuj z czarnych włosów.
Poza tym masz okrągłą twarz, więc myślę, że lepiej by Ci było w długich włosach i do tego jakaś grzywka
ChudyPasztet jest offline  
Stary 2012-07-17, 19:34   #23
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

a nie uwazacie ze powinnam schudnac bo jestem za gruba?

Stary 2012-07-18, 11:19   #24
Skczat
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kobietkazcharakterkiem Pokaż wiadomość
jestem bardzo brzydka i gruba?
Cytat:
a figura nie za gruba jestem?
Cytat:
a nie uwazacie ze powinnam schudnac bo jestem za gruba?
Co się tak uczepiłaś tej swojej figury? Jeśli niekomfortowo czujesz się ze swoim ciałem, poszukaj wskazówek na podforach o fitnessie i dietach
Skczat jest offline  
Stary 2012-07-18, 13:27   #25
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

A bo ja wogole czuje sie bardzo brzydka i gruba i wydaje mi sie ciagle ze wygladam jak chlopak...

Stary 2012-07-18, 19:13   #26
Piekna_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Mogłabyś schudnąć troszeczkę wydaje mi sie ze lepiej ci bd w prostych wlosach i jakims jasnym brązie i grzywce i nie zakładaj na siebie miniówek ani spódniczek takich jak na zdjeciu bo mysle ze nie wypada.. aa i w tych botkach to do spodni bo tak to ci nogi skraca pozdr
Stary 2012-07-18, 20:05   #27
Raszida_21
Rozeznanie

I ja pozwolę sobie na kilka słów od siebie
A więc zaczynając od początku, przeglądając Twoje zdjęcia uważam, że jesteś atrakcyjną dziewuszką Nie masz się z czego odchudzać!! Masz fajne kobiece kształty, które wystarczy podkreślić ubraniami... Nie wiem z czego Ty w ogóle chciała byś się odchudzić? Nie pojmuję tego
Druga sprawa, masz wysokie czoło i grzywka Cię bardzo zdobi co idzie zauważyć porównując zdjęcie drugie z trzecim..Więc u Ciebie grzyweczka na bok obowiązkowo i do tego dłuugie włoski, które Ci optycznie wyszczuplą twarz Zamiast czekać aż urosną możesz się zaopatrzyć w dopinki clip in :P Kolorek faktycznie jakiś jaśniejszy. który Ci rozjaśni buzie, masz bladą karnację więc czarny kolor jest dla Ciebie wręcz zakazany.
A na koniec...pokochaj siebie taką jaką jesteś, bo to najważniejsze Spojrzyj w lustro a zobaczysz tam atrakcyjną dziewczynę, która ma zdecydownie za niską samoocenę.
Pozdrawiam cieplutko
Raszida_21 jest offline  
Stary 2012-07-18, 23:25   #28
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Witam bardzo bym chciala sie zmienic na lepsze bardzo bym prosila o porady co w sobie zmienic aby byc kobieca i seksowna. dodaje fotke.

jeszcze jedno zdjecie /
Nie rób tak z brwiami, idź do kosmetyczki i niech ci zrobi hennę, nie rysuj ich kredką. Przestań je też wyskubywać, jeśli to robisz, regulacje tez zostaw kosmetyczce, najwyżej niech ci powie jaki kształt i grubość powinny mieć.

Nie czesz się tak, jak na ostatnim zdjęciu. Przydałaby ci się dobrze zrobiona grzywka, a resztę włosów możesz zapuszczać dalej.

Powinnaś też pomyśleć o lekkim chociaż rozjaśnieniu włosów, ten kolor wydaje się być za mocny, jak pisza dziewczyny.

Poza tym wyglądasz zupełnie w porządku, masz miłą twarz, ładny uśmiech i niezłą figurę. Na pewno nie ma w tobie nic z chłopaka, wyglądasz bardzo kobieco.

Odradzam mokra włoszkę, to ryzykowna fryzura, dobrze wygląda tylko na zdjeciach i też nie wszystkich, na żywo najczęściej wygląda jak brudne włosy i optycznie je przerzedza.
Wampierz jest offline  
Stary 2012-07-19, 16:39   #29
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

Milo mi dziewczyny czyta sie wasze wypowiedzi jest mi bardzo milo ze chociaz wy uwazacie ze nie jestem az taka brzydka. wloski bardzo bym chciala rozjasnic tylko problem w tym ze mam je bardzo oslabione po porodzie kilka miesiecy temu tak mi strasznie wypadly ze mialam lyse placki i musialam nosic peruke.moze znacie jakies dobre sposoby na szybszy porost wlosow?
aha i tak szczerze w jakiejj skali mnie oceniacie od 1 do 10?
moze moja niska samoocena wynika z faktu ze partner zostawil mnie sama z dzidziusiem...

Stary 2012-07-19, 17:27   #30
Raszida_21
Rozeznanie

Cytat:
Milo mi dziewczyny czyta sie wasze wypowiedzi jest mi bardzo milo ze chociaz wy uwazacie ze nie jestem az taka brzydka. wloski bardzo bym chciala rozjasnic tylko problem w tym ze mam je bardzo oslabione po porodzie kilka miesiecy temu tak mi strasznie wypadly ze mialam lyse placki i musialam nosic peruke.moze znacie jakies dobre sposoby na szybszy porost wlosow?
aha i tak szczerze w jakiejj skali mnie oceniacie od 1 do 10?
moze moja niska samoocena wynika z faktu ze partner zostawil mnie sama z dzidziusiem...
Więc lepiej na razie nie kombinuj z włoskami, nie farbuj bo osłabisz kondycję włosów już totalnie..Daj sobie z tym na wstrzymanie i zamiast myśleć o preparatach na porost zainwestuj w jakieś maseczki, które Ci troszkę zregenerują i 'naprawią' włoski...Zadbaj o nie, nie prostuj, polecam Ci olejek kokosowy na włosy, nie jest drogi a naprawdę działa cuda...Jeżeli doprowadzisz je już do porządku i trochę podreperujesz wtedy pomyśl o farbowaniu...A co do zagęszczenia tak jak już pisałam wyżej, możesz sobie dokupić dopinki clip in-zagęszczają i wydłużają, Na allegro idzie kupić po taniemu

To, że Cię zostawił partner to jego strata, doceni Cię pewnie po czasie i wróci z podkulonym ogonkiem, tylko Ty właśnie powinnaś się teraz wziąć w garść i pokazać Mu co stracił! A kawał fajnej babeczki z Ciebie jest Główka do góry, minie troszkę czasu aż Twoje ciało wróci do formy po ciąży, to normalne

co do skali, człowieka nie ocenia się tylko powierzchownie, liczy się piękno wewnętrzne, nikt Ci tu zapewne nie napiszę ile dają Ci punktów, bo ile ludzi tyle gustów.
buziaki
Raszida_21 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości