Jaka fryzura dla mlodej mamy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-07-19, 18:46   #31
hauuu
Wtajemniczenie

Dot.: pomozcie mi sie zmienic

To ja dodam cos od siebie. Jestes ładną i zgrabną kobietą tylko niestety zamiast to podkreslać to się oszpecasz. Chodzi mi przede wszystkim i brwi, kolor włosów i .... ubranie. Nie obraź się ale moim zdaniem ubierasz się trochę tandetnie- wiem, że to kwestia gustu ale czaarna bluzka z koronkowymi rękawkami, mini w kratkę i białe klapki totalnie do siebie nie pasują.

Powinnas nosić bardziej klasyczne rzeczy i stonowane kolory. Skompletuj jakąs podstawową garderobę - kilka klasycznych rzeczy jako bazę. Absolutnie nie musisz rezygnować ze swojego stylu ale np. bluzka z koronkowymi rękawami dużo lepiej pasowałaby do klasycznych spodni cygaretek.

Co do włosów widzę cię w ciemnym chłodnym brązie ale bez rudego odcienia. Zainwestuj w róż i rozswietlacz bo masz duże poliki, które można fajnie modelować.
hauuu jest offline  
Stary 2012-07-19, 21:59   #32
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

GG do kobietkazcharakterkiem

jestes naprawde madra osoba zadziwiasz mnie swoimi wypowiedziami a twoim zdaniem mam rzadkie wlosy?
szczerze mowiac przed ciaza bylam jeszcze grubsza niz teraz hhehe.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Raszida_21 Pokaż wiadomość
Więc lepiej na razie nie kombinuj z włoskami, nie farbuj bo osłabisz kondycję włosów już totalnie..Daj sobie z tym na wstrzymanie i zamiast myśleć o preparatach na porost zainwestuj w jakieś maseczki, które Ci troszkę zregenerują i 'naprawią' włoski...Zadbaj o nie, nie prostuj, polecam Ci olejek kokosowy na włosy, nie jest drogi a naprawdę działa cuda...Jeżeli doprowadzisz je już do porządku i trochę podreperujesz wtedy pomyśl o farbowaniu...A co do zagęszczenia tak jak już pisałam wyżej, możesz sobie dokupić dopinki clip in-zagęszczają i wydłużają, Na allegro idzie kupić po taniemu

To, że Cię zostawił partner to jego strata, doceni Cię pewnie po czasie i wróci z podkulonym ogonkiem, tylko Ty właśnie powinnaś się teraz wziąć w garść i pokazać Mu co stracił! A kawał fajnej babeczki z Ciebie jest Główka do góry, minie troszkę czasu aż Twoje ciało wróci do formy po ciąży, to normalne

co do skali, człowieka nie ocenia się tylko powierzchownie, liczy się piękno wewnętrzne, nikt Ci tu zapewne nie napiszę ile dają Ci punktów, bo ile ludzi tyle gustów.
buziaki
jestes naprawde madra osoba zadziwiasz mnie swoimi wypowiedziami a twoim zdaniem mam rzadkie wlosy?
szczerze mowiac przed ciaza bylam jeszcze grubsza niz teraz hhehe.

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu."

'Tak, kocham cię. Bardziej niż wczoraj i mniej niż jutro.'
kobietkazcharakterkiem jest offline  
Stary 2012-07-19, 22:14   #33
Raszida_21
Rozeznanie

Czy masz rzadkie włosy, ciężko mi to stwierdzić po zdjęciach...Ale sama napisałaś, że Ci po ciąży mega wypadały więc wnioskuję, że przydała by się Twoim włoskom jakaś kuracja wzmacniająca ..Ale fryzurka, makijaż i ubiór potrafią naprawdę zdziałać cuda a wręcz metamorfozę :P Mam nadzieję, że pójdziesz za Naszymi radami i będziesz dążyć powolutku do tego swojego ideału, Ja Ci tego w każdym bądź razie życzę

Nie masz się co czepiać swojej figurki, uwierz mi. Jesteś atrakcyjną kobietą, mającą wszystko na swoim miejscu
Raszida_21 jest offline  
Stary 2012-07-19, 22:29   #34
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

hmm a co do mojej fryzury zapuszczac czy moze sciac a moze wyjdzie z tego bob?

Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać go na przekór sobie, na przekór niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać go w sposób, na który nikt nie ma wpływu."

Stary 2012-07-19, 22:42   #35
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

Jaka fryzura dla mlodej mamy?

Witam niedawno urodzilam dzieciatko na skutek ciazy jak i samego porodu stracilam bardzo duza ilosc wlosow az musialam nosic peruke... teraz wloski wracaja do swojej dawnej kondycji ale chcialabym sie od was dowiedziec jaka fryzurka by mi pasowala? oto najbardziej aktualne zdjecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (187,7 KB, 516 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0861.jpg (280,2 KB, 482 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0867.jpg (142,6 KB, 505 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0899.jpg (210,4 KB, 315 załadowań)

Stary 2012-07-19, 23:01   #36
kissable
Rozeznanie

Dot.: Jaka fryzura dla mlodej mamy?

urocza jest fryzurka na czarnobialym zdjeciu Pasuja Ci takie roztrzepane włoski, ale jesli chcesz cos zmienic, to myśle ze dobrze byloby troche zapuscic i sciac na dluzszego boba Wiem, ze wszyscy prawie polecaja ta fryzure ale moglaby być nawet etapem przejsciowym do dluzszych wlosow. Poza tym uwazam ze kosmyki przy twarzy powinny byc proste i nieco dluzsze aby wysmuklic buzie. Grzywka na bok jak najbardziej.
Wiem, ze nie na temat, ale cos niedobrego dzieje sie z brwiami Najlepiej byłoby gdybyś zapuściła i wyregulowała na bardziej naturalne.
kissable jest offline  
Stary 2012-07-20, 10:13   #37
Raszida_21
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kobietkazcharakterkiem Pokaż wiadomość
hmm a co do mojej fryzury zapuszczac czy moze sciac a moze wyjdzie z tego bob?
Grzyweczka na bok , włoski dłuuugie proste - to Ci optycznie wyszczupli buzię. Więc teraz musisz wziąć się ossstro za zapuszczanie i nie kombinowanie z nimi, bo są i tak już osłabione.
Raszida_21 jest offline  
Stary 2012-07-20, 11:14   #38
Rainberry
Dracarys!

To i ja dorzucę swoje 3 grosze Po pierwsze rzeczywiście brwi - powinny mieć odwrotny kształt, tzn. łuk powinien być na 2/3 długości ale powinien być od zewnętrznego końca, jeśli to brzmi sensownie Tym bardziej, że masz dość opadające powieki. I brwi powinny się zaczynać bliżej nosa, bo tak są za krótkie. No i kolor inny. Po drugie włosy - bardzo ładnie wyglądasz na środkowym zdjęciu z pierwszego zestawu - grzywka i lekkie fale, taki artystyczny nieład trochę. Masz za wysokie czoło na to, żeby je odsłaniać. Jeśli chodzi o kolor, to wiem z doświadczenia, że da się zafarbować czarne na jaśniejszy odcień - dokonałam tgo farbą L'oreal casting I wyszedł wyraźny ciemny brąz. Możesz rozjaśnić, albo zostać przy czerni, tylko wtedy koniecznie zaprzyjaźnij się z różem w jakimś świeżym, jasnym odcieniu. Widać, że Twoje włosy są suche. Przejrzyj KWC pod kątem szamponów i odżywek regenerujących. Polecam Ci przyjrzeć się kosmetykom firmy Pierwoje Reshenie. Po trzecie figura - masz brzuch po ciąży - może 6 Weidera? Nie znam się na tym, więc nie chcę źle doradzić. Oprócz tego widzę, że masz źle dobrany stanik - za mały, "buły" Ci wyłażą. Jeśli poprosisz o pomoc bra fitterkę, to wszystko na brzuchu i w okolicach się podniesie i będziesz wyglądać szczuplej. Ale biust masz kapitalny, więc warto nad nim popracować Po ostatnie - ciuchy. No rzeczywiście zbyt pstrokate i efekciarskie, ale żeby sobie wyrobić dobry gust, trzeba dobrych wzorców, więc zasubskrybuj kilka modowych blogów, załóż konto na polyvore.com, przeglądaj lookbook.nu. I spróbuj określić jakiego typu masz figurę. 9 typów Trinny i Susanah by tu pomogło, jeśli wiesz o czym mówię.
Stary 2012-07-21, 17:38   #39
Tirumiku
Przyczajenie

Ajjj....zmien kolor wlosow....strasznie cie postarzaja
Tirumiku jest offline  
Stary 2012-07-21, 18:21   #40
madleine89
Rozeznanie

według tych drugich zdjęć,to moim zdaniem figurkę masz ok,ale popracowałabym nad udami. Włosy przefarbuj na kasztanowo. w ogóle ciemne włosy-ciemne ubrania,popracuj nad rozjaśnieniem tego. zostaw dziecko na 1 wieczór pod opieką męża/rodziców/koleżanki/opiekunki i idź do sklepu i mierz kolory,których nawet obecnie nie nosisz. na pewno znajdziesz coś jasnego z ubrań. poza tym na Twoim miejscu zapuściłabym włosy.

preferki do wymianek
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=356
madleine89 jest offline  
Stary 2012-07-21, 22:17   #41
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

bardzo prosze o usuniecie tego watku!

Stary 2012-07-21, 23:04   #42
Rainberry
Dracarys!

Ojj tu chyba nie usuwają wątków
Stary 2012-07-22, 03:47   #43
uca
Rozeznanie

Nie ma opcji usuniecia watku na wizazu, dodatkowo w metamorfozach nie ma opcji edycji postow. Czemu chcesz go usunac?
uca jest offline  
Stary 2012-07-22, 11:56   #44
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

NIE CHCE USUWAC WATKU-PRZEPRASZAM
PISZCIE DALEJ PORADY Z KTORYCH CHETNIE SKORZYSTAM!
Stary 2012-07-23, 13:54   #45
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

To ja też się wtrącę . Na, że tak brzydko się wyrażę, lysienie u kobiet podobno bardzo dobry jest lek na prostatę. Prostenal uno czy jakoś tak. Włosy po nim podobno szybko odrastają. Poszukaj o tym wątku tutaj na forum.
Brwi w bardziej naturalnym kształcie, zdecydowanie. Włosy dałabym w jakimś brązie zlocistym albo karmelowym. Sama jeszcze 4 msc temu byłam kruczo czarną brunetka ( do moich zdj link w podpisie. Są przed i po. ). Znalazłam świetną fryzjerke, ktora mowi wprost jak sie bedzie wygladalo, jakie koszta i jaki stan wlosow. Odradza jesli sie na cos upre, a nie bedzie to dobre dla moich wlosow xD. Poza tym maseczki, odzywki itp robia swoje dobrze. Lecialy mi wlosy strasznie przed rozjasnianiem, a teraz wracają mniej wiecej do normy. Jeśli chodzi o ubiór to wedlug mnie byloby wszystko ok, gdybyś łączyła ciuchy spokojniej tj drapiezna bluzka delikatniejszy dół i na odwrot. A co do fryzury jeszcze to grzywa prosta + zapusc wloski z tylu rak mniej wiecej do ramion.

"Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią." - Itachi Uchiha, Naruto.

IInieIIzakompleksiona jest offline  
Stary 2012-07-23, 22:24   #46
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

Bardzo bym chciała mieć jasniejsze wlosy jakie farby polecacie? a moze jakies ciekawe fryzurki? a co dodatkow polecicie mi zeby byc LADNA?
Stary 2012-07-24, 09:33   #47
ChudyPasztet
Raczkowanie

Ładna to ty już jesteś
Farb Ci nie polecę, bo nigdy nie używałam, ale myślę, że powinnaś zapuścić włosy na tyle, żeby zrobić z nich tego typu fryzury, co na obrazkach poniżej, strasznie mi się spodobały, a myślę, że Tobie również byłoby w nich dobrze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a625fb1b001a21414ff58569.jpg (22,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d1f5decf002a27ad4fa2c52e.jpg (30,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d91dd35c00189ca64ff58808.jpg (23,2 KB, 17 załadowań)
ChudyPasztet jest offline  
Stary 2012-07-24, 11:31   #48
glamourous
Zakorzenienie

KObietko przypadkiem tarfilam na Twoj watek
tez jestem mama trojeczki i powiem ci ze dziewczyny moga ci doradzac, ale problem nie lezy w kolorze wlosow czy ksztalcie brwi czy figurze a w tym jak ty sie ze soba czujesz.
mozna zmienic fryzure, schudnac czy utyc ale jak sama siebie nie polubisz, nie zaakceptujesz i nie bedziesz sie z soba dobrze czula to taka wieczna pogon- co by tu zmienic, udoskonalic... zmiany trzeba zaczac od srodka

kwestia partnera- kochajacego faceta nie odstraszy waga czy nietwarzowe ciuchy... a tego co chce odejsc wyglad tez raczej nie zatrzyma

zycze ci wszystkiego dobrego, cierpliwosci, zaakceptowania siebie i gratuluje uroczego synka
Stary 2012-07-24, 23:22   #49
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

Ale ja sie sama wlasnie ze soba zle czuje mam caly czas wrazenie ze wygladam jak chlopak ze jestem zaniedbana i ze nie wygladam WOGOLE atrakcyjnie

Stary 2012-07-25, 22:07   #50
Patkaa0
Raczkowanie

Głowa do góry

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Nie rozumiem Twoich kompleksów związanych z wagą, niedawno urodziłaś, jeszcze zdążysz popracować nad figurą, póki co po prostu więcej się ruszaj, jak oglądasz telewizję to rób rowerek lub inne proste ćwiczenia, zamiast zjeść coś tłustego na przekąskę między posiłkami zjedz owoc, warzywo Ja wyrobiłam w sobie taki nawyk i widzę poprawę.
Jesteś bardzo sympatyczna i nie oceniaj siebie tak krytycznie Jeśli będziesz pewna siebie wiele rzeczy będzie przychodziło Ci z łatwością. Pozdrawiam
Patkaa0 jest offline  
Stary 2012-07-25, 23:28   #51
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

co waszym zdaniem pomoglo by mi na porost wlosow szybszy? ja chce juz miec dluugie chociaz do ramion

Stary 2012-07-26, 09:31   #52
Patkaa0
Raczkowanie

Najprostszym sposobem na porost włosów jest olejek rycynowy
Patkaa0 jest offline  
Stary 2012-07-26, 09:40   #53
Coverpink
<3 wizażowanie...

Cytat:
Napisane przez kobietkazcharakterkiem Pokaż wiadomość
Ale ja sie sama wlasnie ze soba zle czuje mam caly czas wrazenie ze wygladam jak chlopak ze jestem zaniedbana i ze nie wygladam WOGOLE atrakcyjnie

Też jestem mamą, trochę starszego dziecka, niż Twoje, ale dalej młodą ;-)
Z doświadczenia powiem Ci, że musisz znaleźć czas dla siebie. Codziennie. Chociaż chwilę, ale codziennie zrób dla siebie coś miłego, kto ma o Ciebie zadbać jak nie Ty sama? Poleż w wannie dłużej, pomaluj paznokcie, użyj pachnącego balsamu, wypij kawę z dodatkiem cynamonu, na spacer weź książkę dla siebie. Niech to będą drobiazgi, ale nigdy o sobie nie zapominaj. Dziecko od tego nie ucierpi, a Ty poczujesz się lepiej. I rób to dla siebie - nie dla faceta (czy jest, czy go nie ma) ani nie dla dziecka, po prostu dla siebie.
Coverpink jest offline  
Stary 2012-07-26, 10:04   #54
glamourous
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Coverpink Pokaż wiadomość
Też jestem mamą, trochę starszego dziecka, niż Twoje, ale dalej młodą ;-)
Z doświadczenia powiem Ci, że musisz znaleźć czas dla siebie. Codziennie. Chociaż chwilę, ale codziennie zrób dla siebie coś miłego, kto ma o Ciebie zadbać jak nie Ty sama? Poleż w wannie dłużej, pomaluj paznokcie, użyj pachnącego balsamu, wypij kawę z dodatkiem cynamonu, na spacer weź książkę dla siebie. Niech to będą drobiazgi, ale nigdy o sobie nie zapominaj. Dziecko od tego nie ucierpi, a Ty poczujesz się lepiej. I rób to dla siebie - nie dla faceta (czy jest, czy go nie ma) ani nie dla dziecka, po prostu dla siebie.

jak siedzialam z maluchami w domu to tez sie czulam jak mamuska- cycek, para domowych kapci, zaniedbana bo ciezko dla siebie chwilke czasu znalezc
pomogl powrot do pracy, to ze idac miedzy ludzi trzeba sie elegancko ubrac, kupilam kilka kosmetykow do makijazu, jakies ciuszki nowe, perfumy obowiazkowo i od razu sie czuje jak inny czlowiek

zacznij myslec o swoich zaletach. myslisz ze jak bedziesz miala wlosy do ramion to automatycznie siebie polubisz
ja kiedys tak myslalam ze jak schudne to bede lepszym czlowiekiem, bardziej otwartym itd. i co schudlam a w moim zyciu nie zmienilo sie nic. potem przytylam mega ale zaczelam akceptowac siebie- i wtedy dobre rzeczy zaczely sie dziac, poznalam swojego meza, zakochalam sie i wypieknialam w oczch
pomysl o tym co w tobie jest ladne, jakie masz zalety, za co inni cie lubia i cenia i na tym sie koncentruj
Stary 2012-07-29, 21:07   #55
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

prosze o dalsze wasze porady

Stary 2012-07-29, 21:43   #56
hotlikefire
Raczkowanie

Ja przede wszystkim radzę zapuścić brwi i rozjaśnić trochę włosy, bo ten kolor jest dla ciebie zbyt ciemny i ponury masz ładną figurę ale moim zdaniem niezbyt radzisz sobie z doborem pasujących ci ubrań. Proponowałabym ci, żebyś założyła wątek do którego wkleisz zdjęcia swoich ubrań a dziewczyny na pewno chętnie doradzą ci co z czym łączyć oraz poradzą czego brakuje w twojej szafie. Pozdrawiam i liczę, że w krótce będę mogła oglądać wyniki twojwej metamorfozy

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

I zapomniałam o najważniejszym, więcej wiary w siebie. Jesteś atrakcyjną, zgrabną kobietą która zupełnie nie docenia swojego uroku i potencjału. Masz strasznie zabużoną samoocenę i duże kompleksy w które sama się wkręcasz i sama na siłę szukasz problemów tam gdzie ich nie ma (żekome problemy z figurą...
hotlikefire jest offline  
Stary 2012-07-29, 22:25   #57
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

Teraz aktualnie wygladam tak. jakie macie jeszcze rady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (118,6 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fff.jpg (104,6 KB, 426 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (127,4 KB, 404 załadowań)

Stary 2012-07-29, 22:50   #58
ChudyPasztet
Raczkowanie

Jest coraz lepiej, zmieniłaś kształt i rozjaśniłaś brwi, prawda?
No ale ja widzę Cie tylko w jaśniejszych włosach
A propo's, naturalne nie są czarne, prawda?
Czuję, że Twoja metamorfoza będzie jedną z największych i najlepszych w historii wizażu ;p
Stary 2012-07-29, 23:04   #59
kobietkazcharakterkiem
Raczkowanie

moje naturalne wlosy to ciemny blond brwi poprostu nie maluje juz kredka i sa jasniejsze dlaczego uwazasz ze bedzie najwiekszą metamorfoza?

Stary 2012-07-29, 23:10   #60
ChudyPasztet
Raczkowanie

No i właśnie w ciemnym blondzie najbardziej Cię widzę
Czemu największa? Bo jesteś bardzo ładną kobietą( gdybyś była brzydka, metamorfoza nieiwele by dała), ale bardzo się moim zdaniem tym imagem zeszpeciłaś, więc myślę, że gdy już będziesz mieć odpowiednią fryzurę, makijaż, styl ubierania się itd., to znajomi resztę wakacji spędzą na zbieraniu szczęki z podłogi

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości