Jaki kolor włosów mi pasuje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-21, 21:05   #1
positivelady
Raczkowanie

Jaki kolor włosów mi pasuje?

Hej Chciałabym żebyście mi doradziły jaki kolor włosów mi będzie pasował.Chcę pierwszy raz zafarbować je u fryzjera,jednak wcześniej miałam fazę na ciemny brąz,później na ciemny brąz z blond końcówkami (ombre) ,teraz na sam jasny blond.Wiem jednak ,że to bardzo zniszczy moje włosy.Czy któras z was mogłaby doradzić mi co do koloru?Z natury mam włosy ciemny blond, średniej długości, kręcone ,suche i puszące się.Dbam o nie jak tylko mogę,jednak średnio mi się odwdzięczają.Teraz w dodatku zaczęły wypadać i wiem ,że w takim stanie nie ma mowy o farbowaniu ,ale postaram się je 'ogarnąć' przez wakacje i od razu jak tylko przestaną wypadać decyduję się na farbowanie.Chcę to zrobic,chociaz wiem ze nie będzie łatwo ,że włosy na tym ucierpią , ale ten kolor czyni ze mnie taką szarą myszkę.Prosze pomóżcie mi

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net..._3272206_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...94630834_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...63050309_n.jpg

ps.dodaję zdjęcia abyście mogły dopasować coś do mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206150_393922933988994_563050309_n.jpg (37,5 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 168518_393915043989783_1394630834_n.jpg (31,5 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 255748_194550360592920_3272206_n.jpg (48,6 KB, 250 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-22 o 11:16 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
positivelady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:07   #2
asiek1637
Przyczajenie

Dot.: Jaki kolor włosów mi pasuje?

hej słyszałam ,że ombre jest już niemodne, dlatego nie polecam podoba mi się kolor Twoich obecnych włosów, ale jak już koniecznie chcesz farbować, to rzeczywiście jakoś mało drastyczny kolor bym proponowała, tak jak mówiłaś jakiś ciepły brąz. I w ogóle polecam Ci zrezygnować z farbowania u fryzjera. Według mnie szkoda pieniędzy. Żeby nie niszczyć młodych włosów możesz użyć zamiast trwałej farby taką do 28 myć. Nie niszczy tak włosów, ładnie, stopniowo się zmywa i dzięki temu nie widać jakoś strasznych odrostów. Ja używałam farby Joanna i Garnier. Obie mi odpowiadały. Joanna była tańsza, Garnier droższa. Najważniejsze ,że nie niszczą tak włosów jak trwałe farby. pozdrawiam
asiek1637 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:22   #3
wiind
Raczkowanie

Wedlug mnie bardzo by ci pasowal ciemny braz, chociaz twoj kolor nie jest zly i ci w nim ladnie.
Nie farbuj u fryzjera, nie oplaca sie. Proponowalabym ci wybrac sobie jakis kolor i poszukac takiej szamponetki, gdyby ci sie nie spodobal efekt lub cos nie wyszlo to latwiej byloby ja zmyc. A potem mozesz myslec o farbie jesli ci sie spodoba.
Jak nie uda ci sie zregenerowac wlosow przez wakacje to nie farbuj, lepiej sie pomeczyc ze swoim kolorem, niz zeby wlosy zaczely wypadac i sie lamac. Ja gdy mialam juz bardzo poniszczone wlosy scielam je do brody, a wczesniej mialam 5cm za lopatki, zrezygnowalam z farbowania (a wlasciwie to z rozjasniania), prostowania i suszenia na jakis czas. No i pomoglo. Od tamtej pory nie prostuje juz w ogole, a minelo juz pare ladnych lat.
Here in my heart
No distance can keep us apart
Long as you're here in my heart

16.08.2009
wiind jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 18:42   #4
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 7
GG do przeklete_pragnienia

Nie podobasz mi się w blond włoskach
Byłabym za jakimś fajnym brązem, jeśli tak koniecznie chcesz je zafarbować
Stary 2012-07-22, 19:41   #5
headline
Przyczajenie

Masz swietny kolor na prawde! ale jak już malowałabym na brąz czekoladowy brąz!
headline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:25   #6
positivelady
Raczkowanie

ktoś jeszcze doradzi ? jestem tak strasznie nastawiona na ten jasny blond , z racji że mam niebieskie oczy..a jakoś tak bardziej pasuje mi blond niż brąz. ale wiem że będę miała zaraz siano : ( tym bardziej ze z natury mam kręcone , puszące się włosy
Stary 2012-07-23, 10:09   #7
nb50
Przyczajenie

Ja bym u Ciebie widziałą całkiem inne cięcie i kolor bardzo jasny brąz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Zdecydowanie jasny lub mleczny brąz-bez pasemek itp. Blond będzie nieładny u Ciebie i tyle.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Zaraz tam siano- maska mleczna do włosów, olejek i będą piękne. Tylko bedziesz musiała o nie dbać bardziej niż zawsze.
nb50 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:27   #8
positivelady
Raczkowanie

a jakie konkretnie cięcie ?bo z moimi włosami za dużo się nie da gdyż są cieniutkie i kręcone..strasznie się puszą

Cytat:
Napisane przez nb50 Pokaż wiadomość
Ja bym u Ciebie widziałą całkiem inne cięcie i kolor bardzo jasny brąz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Zdecydowanie jasny lub mleczny brąz-bez pasemek itp. Blond będzie nieładny u Ciebie i tyle.

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Zaraz tam siano- maska mleczna do włosów, olejek i będą piękne. Tylko bedziesz musiała o nie dbać bardziej niż zawsze.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

ja już teraz używam tylu specyfików i nie mogę osiągnąć zdrowych włosów nadal są sianowate..dlatego że są lokami z natury..a ja je rozczesuję przez co robi się siano ;(
Stary 2012-07-24, 23:14   #9
Kasztankowa
Przyczajenie

Dlaczego je rozczesujesz? Podkreśl żelem ich skręt i nie rozczesuj. Bardzo ładnie Ci w takich włosach. Moze zajrzyj na watki dla kreconowłosych na fryzjerskim... Sama mam kręcone i dzięki radom dziewczyn udało mi się je jakoś opanować
Kasztankowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:12   #10
positivelady
Raczkowanie

Lepiej zafarbować na brąz czy blond?

Hej Pod koniec sierpnia mam zamiar wybrać się do fryzjera i po raz pierwszy zafarbować włosy.Mam jednak dylemat co do koloru i muszę w miare szybko się zdecydować.Od zawsze chciałam być brunetką, jednak mam niebieskie oczy i jakoś nie widziały mi się brązowe włosy u mnie (zawsze byłam przekonana że taki kolor włosow lepiej pasuje do dziewczyn z brązowymi oczami) .Ostatnio zaczęłam ekscytować się jasnymi blondynkami.Jednak boję się rozjaśniania bo przez wakacje włosy zaczęły mi jakoś bardziej wypadać,i boję się że zostanę łysa po takim zabiegu (a z natury mam włosy cienkie,delikatne,puszące się,wywijające we wszystkie strony) .Wiem że najlepiej jest nie farbować włosów wcale ,bo je tym niszczymy , później jeszcze walka z odrostami.Ale ja czuję ,że potrzebuję zmiany bo w moim ciemnym blondzie czuję się taka pospolita.Chciałabym,żeby to farbowanie nie zniszczyło mi za bardzo włosów bo i tak nie są teraz idealnie zdrowe, zdarza się że niektóre włoski są porozdwajane albo połamane,czasami robi mi sie siano ale ogolnie włosy nie są aż takie złe.Na dole zamieszczam zdjęcia.Na jaki mam zafarbować włosy?Jasny blond , czy brąz (jeśli brąz to pokazujcie jaki odcień) ? A jeśli żaden z tych mi nie pasuje to podawajcie inne propozycje

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...03531852_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...33424261_n.jpg

Stary 2012-08-01, 14:38   #11
piiz
Raczkowanie

Dot.: Lepiej zafarbować na brąz czy blond?

Moim zdaniem pasowałby Ci średni popielaty blond.Jeśli brąz to jasny,także w chłodnej tonacji.

piiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:49   #12
martiniątko
Zadomowienie

Śmiało farbuj na blond, jak nigdy nie farbowałaś to przy twoim kolorze włosów może nie być konieczne użycie rozjaśniacza tylko od razu farba z utleniaczem 9% i zadziała też bardzo dobrze. Włosy od tego jakoś bardzo nie ucierpią. Jak pofarbujesz raz na ciemno, to potem rozjaśnić będzie bardzo trudno, w drugą stronę sytuacja jest łatwiejsza - jak blond ci nie będzie odpowiadał to zawsze potem będziesz mogła przefarbować się na brąz.
martiniątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 16:49   #13
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

wg mnie jasny blond
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 13:47   #14
forgotten tower
Raczkowanie

masz śliczne włoski - kolor, dobrze się zastanów czy je przyciemniać (wiele dziewczyn- blondynek - przyciemnia, a potem rozpaczliwie próbuje wrócić do swojego koloru); i jaka szara myszka??? jeśli musisz coś zmienić (znam to uczucie) to faktycznie może spróbuj je lekko rozjaśnić, dodać jaśniejszych refleksów jedynie...
no a co do kręconych włosów to doskonale wiem o czym piszeszkręcone, puszące się, cieniutkie... dlatego przez wiele lat rezygnowałam z farbowania, choć moj naturalny kolor nawet mi się podoba, więc tragedii nie ma; pokaż się po wizycie u fryzjera
forgotten tower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:13   #15
mariopawel201
Przyczajenie

Czekoladowy brąz o wiele lepszy od tego blondu który masz.
Stary 2012-08-09, 10:09   #16
watacukrowana
Raczkowanie

Na drugim zdjęciu- najlepiej Stawiam na ciemny blond albo jasny brąz. Włosy długie lekko falowane Pozdrawiam
watacukrowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:12   #17
Cathe_Elen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez positivelady Pokaż wiadomość
Hej Chciałabym żebyście mi doradziły jaki kolor włosów mi będzie pasował.Chcę pierwszy raz zafarbować je u fryzjera,jednak wcześniej miałam fazę na ciemny brąz,później na ciemny brąz z blond końcówkami (ombre) ,teraz na sam jasny blond.Wiem jednak ,że to bardzo zniszczy moje włosy.Czy któras z was mogłaby doradzić mi co do koloru?Z natury mam włosy ciemny blond, średniej długości, kręcone ,suche i puszące się.Dbam o nie jak tylko mogę,jednak średnio mi się odwdzięczają.Teraz w dodatku zaczęły wypadać i wiem ,że w takim stanie nie ma mowy o farbowaniu ,ale postaram się je 'ogarnąć' przez wakacje i od razu jak tylko przestaną wypadać decyduję się na farbowanie.Chcę to zrobic,chociaz wiem ze nie będzie łatwo ,że włosy na tym ucierpią , ale ten kolor czyni ze mnie taką szarą myszkę.Prosze pomóżcie mi

ps.dodaję zdjęcia abyście mogły dopasować coś do mnie
Moim zdaniem prześlicznie wyglądasz w tym naturalnym blond kolorze!
Cathe_Elen jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości