Całkowita, powolna zmiana. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-15, 19:25   #31
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie

Dot.: Całkowita, powolna zmiana.

SUPER!
Też bym chciała mieć tak intensywny kolor, ale nie chce mi się bawić w rozjaśnianie. Już jakiś czas temu miałam róż na blond nałożony i efekt był świetny, ale kolor się szybko "sprał" a i nie chciało mi się ich na nowo rozjaśniać
Stary 2012-08-15, 19:39   #32
Katiusia
Zakorzenienie

Ładnie, choć nie tak ładnie jak w czarnych czy blondzie. Ale odważna jesteś bardzo !
A powiedz, nierówno Ci troszkę kolor złapał ( góra intensywniejsza, dół mniej) czy tylko tak na zdjęciu?
Stary 2012-08-15, 20:04   #33
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Cytat:
adnie, choć nie tak ładnie jak w czarnych czy blondzie. Ale odważna jesteś bardzo !
A powiedz, nierówno Ci troszkę kolor złapał ( góra intensywniejsza, dół mniej) czy tylko tak na zdjęciu?

Nie, nie. Dobrze widzisz na zdjęciu. Miałam końcówki i pasma w innym kolorze jeszcze, dlatego takie prześwity się na końcach i środku zrobiły. Ale mówiąc szczerze w świetle dziennym wygląda to ok.
Dam jeszcze może jutro 2 zdj inne. Bo całkiem inaczej w pokojowym świetle wygląda, a całkiem inaczej na zewnątrz . W każdym bądź razie żarówa straszna xd.

"Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią." - Itachi Uchiha, Naruto.

IInieIIzakompleksiona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:16   #34
Katiusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IInieIIzakompleksiona Pokaż wiadomość
Nie, nie. Dobrze widzisz na zdjęciu. Miałam końcówki i pasma w innym kolorze jeszcze, dlatego takie prześwity się na końcach i środku zrobiły. Ale mówiąc szczerze w świetle dziennym wygląda to ok.
Dam jeszcze może jutro 2 zdj inne. Bo całkiem inaczej w pokojowym świetle wygląda, a całkiem inaczej na zewnątrz . W każdym bądź razie żarówa straszna xd.
No z tłumu wyróżniasz się, to na pewno I tak jak mówię zazdroszczę odwagi. Ja ostatnio kilka pasemek turkusowych chciałam, to koleżanka powiedziała mi, że już na takie "wariacje" jestem za stara
A zdjęcia daj, daj !
Stary 2012-08-15, 21:17   #35
Wampierz
Zakorzenienie

Super, jaki to odcień?
Stary 2012-08-15, 21:20   #36
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Stwierdziłam ostatnio, że jestem młoda i mam prawo poszaleć (oczywiście moja matka uważa inaczej, mam 20 lat i według niej powinnam być poważniejsza - możliwe, że ma rację, ale jak nie szaleć teraz, to kiedy?)

Cytat:
Super, jaki to odcień?
na tubce pisało "intensywny fiolet"

"Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią." - Itachi Uchiha, Naruto.

Stary 2012-08-15, 21:43   #37
Katiusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IInieIIzakompleksiona Pokaż wiadomość
Stwierdziłam ostatnio, że jestem młoda i mam prawo poszaleć (oczywiście moja matka uważa inaczej, mam 20 lat i według niej powinnam być poważniejsza - możliwe, że ma rację, ale jak nie szaleć teraz, to kiedy?)
Ja też tak w sumie twierdzę i ostatnio odważyłam się na... czerwień. Która na moich ciemno brązowych włosach i tak wyszła licho tj. czubek czerwony, reszta brązowa z refleksami czerwonymi, ale jak na mnie to i tak duża "odwaga".
Stary 2012-08-15, 22:06   #38
Limone
Zakorzenienie

Jesteś bardzo odważna Ale moim zdaniem za dużo tego niebieskiego u Ciebie jednak Ja na Twoim miejscu bym z rudym kolorem się pobawiła. A niebieskie oczy to nie problem chodzącym dowodem jest Simone Simons z zespołu Epica Doradzam też inną regulację brwi, bo masz je zbyt okrągłe i przy Twojej pociągłej twarzy masz zbyt zdziwiony przez to wyraz twarzy. Zadbaj tez o włosy, kolor to jedno, zdrowie to drugie. Jaki kolor byś nie dała, jeśli włosy będą zdrowe, będzie to zdecydowanie korzystniej wyglądać.
Limone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 00:11   #39
Patryka
Zadomowienie

NIESAMOWICIE fajnie bardzo mi się podoba, jak takie kolorki wyróżniają się z tłumu, a ty sama w sobie jesteś bardzo ładna, więc tym bardziej możesz zwracać na siebie uwagę

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 13:52   #40
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Tu jakieś z wczoraj robione aparatem, więc odrobinę lepsza jakość, niż telefonowa. Zdj na zewnątrz zamierzam sobie porobić dzisiaj albo jutro . To też dodam. Powiem Wam szczerze, że dziwny ten kolor. W zależności od tego gdzie jestem całkiem inaczej wygląda. W domu purpura, na zewnątrz albo niebieski, a jeszcze niektózy mówili, że wygląda jak ultrafiolet.
I dziękuję Wam bardzo za miłe słowa . Tyle się hejtów wczoraj nasłuchała, a dzisiaj ciąg dalszy będzie. Co prawda nie obchodzi mnie to w ogóle, ale jednak męczące, jak ktoś stoi nad tobą i powtarza "wyglądasz paskudnie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 130494738.jpg (35,7 KB, 311 załadowań)

Stary 2012-08-17, 13:56   #41
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo odważna Ale moim zdaniem za dużo tego niebieskiego u Ciebie jednak Ja na Twoim miejscu bym z rudym kolorem się pobawiła. A niebieskie oczy to nie problem chodzącym dowodem jest Simone Simons z zespołu Epica Doradzam też inną regulację brwi, bo masz je zbyt okrągłe i przy Twojej pociągłej twarzy masz zbyt zdziwiony przez to wyraz twarzy. Zadbaj tez o włosy, kolor to jedno, zdrowie to drugie. Jaki kolor byś nie dała, jeśli włosy będą zdrowe, będzie to zdecydowanie korzystniej wyglądać.

Niee, rudy odpada zdecydowanie. Strasznie nie lubię tego koloru, może mi się po prostu "przejadł" jak co 2 dziewczyna w moim otoczeniu ma go na włosach...
A jeśli chodzi o brwi, to niestety inaczej nie da rady, bo tylko tak mi rosną. ja je tylko nieco zwężyłam. Zawsze marzyły mi się takie "wredne", ale niestety na marzeniach muszę zaprzestać. Ba, nie dość, że długie są, nie w takim kształcie, co chcę, to jeszcze się kręcą. Co prawda przycinam, ale to praktycznie nic nie daje.

Stary 2012-08-17, 19:19   #42
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie

Ten kolor bardzo wyszczupla Ci twarz. Kolor boski
Stary 2012-08-17, 19:36   #43
trufle
Zadomowienie

Super metamorfoza! Nie ma to jak wesoły kolor
trufle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 19:55   #44
Pocahontas90
Raczkowanie

Ogólnie nie lubię takich kolorów na włosach ale Ty wyglądasz w nich na prawdę fajnie i oryginalnie pewnie dlatego że po prostu jesteś bardzo ładna
Pocahontas90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 23:16   #45
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

super, też miałam taki kolor na wiosnę i też w domu przy żółtawej żarówce wyglądał jak fiolet wpadający w róż a przy świetle dziennym czysty niebieski aż zatęskniłam do tego koloru
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:51   #46
Emilcia_1616
Zakorzenienie

niebieskie oczy i wlosy to nie wyglada fajnie. idz bardziej w czerwien ognista.
napisalas wyzej ze nie obchodza cie slowa innych wiec nie wiem po co ci porady skoro robisz co chcesz,raczej sluchasz tych pochlebnych a na zle sie ''wypinasz''.
ja cie widze w naturalnym brazie
Stary 2012-09-09, 19:41   #47
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
niebieskie oczy i wlosy to nie wyglada fajnie. idz bardziej w czerwien ognista.
napisalas wyzej ze nie obchodza cie slowa innych wiec nie wiem po co ci porady skoro robisz co chcesz,raczej sluchasz tych pochlebnych a na zle sie ''wypinasz''.
ja cie widze w naturalnym brazie

Nie wypinam się. Jeśli ktoś mi powie, że coś mi nie pasuje i poradzi co innego, co i mi przypadnie do gustu, to to zrobię. A jeśli nie, to wiadomo. Lubię być obiektywnie oceniana, ale to nie znaczy, że będę od razu przytakiwać na np (Twój cytat) " niebieskie oczy i wlosy to nie wyglada fajnie. idz bardziej w czerwien ognista." . Nie zrobię czegoś, jeśli mi się nie spodoba. Tu np czerwień. Nie wyobrażam sobie siebie w tym kolorze, nie czuję się w nim dobrze. Czerwień akceptuję u siebie wyłącznie w dodatkach lub na ustach. To ja muszę się dobrze w "tym" czuć, a nie inni mają się czuć dobrze jak na mnie patrzą. Nie zależy mi na tym. Jeśli komuś się spodoba również, to super. Zawsze miło jest usłyszeć jakiś komplement.
A jeśli chodzi o brąz, to odpada (brązu nie lubię w ogóle. Ani ciuchy, ani włosy, ani dodatki). Ten kolor wydaje mi się mdły w każdym odcieniu. To samo z jakimiś miodowymi, mysimi blondami... Jeśli blond to tylko popielaty, albo platyna. I ostatnio coraz częściej myślę o popielatym odcieniu. Chociaż nie do końca jestem przekonana do siwizny u siebie ;p.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości