Kosmetyki mineralne Lumiere część II :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-11, 13:41   #241
Gwen_
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Chyba idealnie dopasowuje się do mojej cery fair golden
Gwen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 23:18   #242
MA66IE
Zakorzenienie

Mam zamiar wypróbować z Lumiere formułę Veena Velver i Cashmere, nie wiem tylko w jakie odcienie celować. Mam dość jasną skórę w odcieniu wpadającym w żółty - absolutnie bez żadnych różowych, czy brzoskwiniowych tonów - jakie odcienie powinnam brać pod uwagę? Pomóżcie

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista
MA66IE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 08:11   #243
marcy_83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MA66IE Pokaż wiadomość
Mam zamiar wypróbować z Lumiere formułę Veena Velver i Cashmere, nie wiem tylko w jakie odcienie celować. Mam dość jasną skórę w odcieniu wpadającym w żółty - absolutnie bez żadnych różowych, czy brzoskwiniowych tonów - jakie odcienie powinnam brać pod uwagę? Pomóżcie
Spróbuj goldenow one sa żółte
marcy_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 12:48   #244
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Myślę, że albo fair golden albo light golden Najlepiej, jakbyś podała pasujące Tobie odcienie podkładów innych firm, jeśli używałaś minerałów. Wtedy łatwiej doradzić poziom jasności.
Stary 2013-04-12, 18:01   #245
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez marcy_83 Pokaż wiadomość
Spróbuj goldenow one sa żółte
Ja określiłabym je jako złociste (jak kategoria ). Zółte są Lauress'y z kategorii "yellow"

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 21:18   #246
MA66IE
Zakorzenienie

Hmm.. jeżeli chodzi o poziom jasności to byłoby to mniej więcej coś jak: China Doll z Lily Lolo albo Linen z EDM lub też Faylinn 0 z Pixie.

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista
Stary 2013-04-12, 21:41   #247
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm.. jeżeli chodzi o poziom jasności to byłoby to mniej więcej coś jak: China Doll z Lily Lolo albo Linen z EDM lub też Faylinn 0 z Pixie.
Więc prawdopodobnie powinnaś celować w fair.
Stary 2013-04-13, 00:08   #248
MA66IE
Zakorzenienie

W zasadzie jeżeli chodzi zarówno o odcień jak i poziom jasności to chyba najbardziej jak do tej pory podpasował mi Faylinn 0 i Bliss 0 z EDM - czy te odcienie Golden z Lumiere będę do nich zbliżone, ma ktoś porównanie? Ale może powinnam też brać pod uwagę inne odcienie? Próbowałam dobrać odcień kierujac się opisami na stronie Lumiere - ale ciężka sprawa - moja skóra wpada w żółty odcień, mam kasztanowe włosy, ciemnobrązowe oczy i wiele podkładów wyglada na mojej skórze za bardzo różowo/czerwono (to mogłoby wskazywać na że powinnam wybrać GOLDEN). Najlepiej mi w żywych kolorach: fioletach, zieleni, purpurze (co może wskazywac na NEUTRAL), ale z drugiej strony mam jasną skórę, niebieskie żyły i łatwo ulegam poparzeniom na słońcu (co wskazywałoby na COOL). I już sama nie wiem.

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista

Edytowane przez MA66IE
Czas edycji: 2013-04-13 o 00:35
Stary 2013-04-13, 20:00   #249
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
W zasadzie jeżeli chodzi zarówno o odcień jak i poziom jasności to chyba najbardziej jak do tej pory podpasował mi Faylinn 0 i Bliss 0 z EDM - czy te odcienie Golden z Lumiere będę do nich zbliżone, ma ktoś porównanie? Ale może powinnam też brać pod uwagę inne odcienie? Próbowałam dobrać odcień kierujac się opisami na stronie Lumiere - ale ciężka sprawa - moja skóra wpada w żółty odcień, mam kasztanowe włosy, ciemnobrązowe oczy i wiele podkładów wyglada na mojej skórze za bardzo różowo/czerwono (to mogłoby wskazywać na że powinnam wybrać GOLDEN). Najlepiej mi w żywych kolorach: fioletach, zieleni, purpurze (co może wskazywac na NEUTRAL), ale z drugiej strony mam jasną skórę, niebieskie żyły i łatwo ulegam poparzeniom na słońcu (co wskazywałoby na COOL). I już sama nie wiem.
Cool będzie zbyt różowy zapewne, więc radzę nie ryzykować Najlepiej byłoby zaopatrzyć sie w próbki. Co do poziomu jasności jestem niemal pewna, ale jeśli jednak zdecydowałabyś się na próbki, polecam dodać do koszyka light [nawet jeden] w razie czego. Ale myślę, że te goldeny będą dla Ciebie w porządku
Stary 2013-04-14, 14:17   #250
MA66IE
Zakorzenienie

Oczywiście mam zamiar najpierw wybróbowac kilka odcieni - więc jak najbardziej na początek zamówię sample Spróbuję fair i light Dzięki wielkie za rady

Kosmetyczka
Biblioteczka
Wish Lista
Stary 2013-04-22, 19:33   #251
Gwen_
Raczkowanie

na str 8 umieszczałam zdjęcia swojej skóry... mam te próbki i dalej nie wiem jakie opakowanie zamówić. Fair golden wydawał się okej, ale jest odrobinę za jasny i każdy pyta się mnie czemu jestem taka blada, że aż przezroczysta, czy jestem chora itd... Light golden wydaje mi się za oliwkowy, wyglądam na 'brudną'. Dzisiaj mam na sobie light medium beige i po roztarciu się wpasowuje, bo punktowo jest za pomarańczowy...
Stary 2013-05-04, 17:16   #252
Claire91
Wtajemniczenie

Jaki odcień polecacie do żółtawej cery? Pasują mi Manx i Angora z Meow. Myslałam nad jakimiś goldenami jasnymi.
Stary 2013-05-05, 10:30   #253
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Jaki odcień polecacie do żółtawej cery? Pasują mi Manx i Angora z Meow. Myslałam nad jakimiś goldenami jasnymi.
I dobrze myslisz w Lumiere wlasnie goldeny sa zolte
warm jest juz z lekkimi pomaranczowymi podtonami w zaleznosci od stopnia jasnosci.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-06, 14:00   #254
Gwen_
Raczkowanie

A czy nie zauważyłyście, że light golden w formule FF ma w porównaniu do VV zbyt dużo oliwki, jest taki szarawy przez to? Albo wkręciłam sobie opinię przeczytaną na pewnym blogu. Wiem, że dużo zależy od skóry, ale chciałam po protu żółtka, który ożywiałby mi twarz.

Stary 2013-05-06, 14:34   #255
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Gwen_ Pokaż wiadomość
A czy nie zauważyłyście, że light golden w formule FF ma w porównaniu do VV zbyt dużo oliwki, jest taki szarawy przez to? Albo wkręciłam sobie opinię przeczytaną na pewnym blogu. Wiem, że dużo zależy od skóry, ale chciałam po protu żółtka, który ożywiałby mi twarz.
Z VV nie miałam nigdy do czynienia, ale mam Cashmere i tak, zgadzam się, że FF ma tony oliwkowe. Cashmere jest złociste, a FF takie zabrudzone i znacznie mniej "słoneczne"

*
*

Stary 2013-05-06, 16:37   #256
Gwen_
Raczkowanie

To chyba nie znajdę w FF koloru dla siebie. Fair golden jest za jasny, potrzebuję w takiej samej tonacji - żółtej trochę ciemniejszy podkład. Light jest już za oliwkowy :/. A szkoda, bo formuła dla mnie idealna .

Stary 2013-05-19, 23:03   #257
Mikulinka17
Rozeznanie

Czy używa ktoś z Meow 2 Manx w formule Pampered Puss i znalazł swój odcień w Lumiere? Chodzi mi o formułę VV, dodam, że Light Golden Cashmere jest trupi na mnie no i formuła niestety nie pasuje, za to Light Medium Golden Cashmere już za ciemny Szukam dalej...
Stary 2013-05-23, 23:37   #258
sylvia_doll
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Lumiere to moje pierwsze minerały, polubiliśmy się od pierwszego nałożenia i nawet nie próbowałam innych, no po prostu uwielbiam te podkłady . (zestaw 5 sampli miałam na pół roku). Niebawem będę miała porównanie z kilkoma Meow i zdam relację ale tymczasem nietypowe moje rozterki:

Mam okazję zakupić tanio puder Loreal True Match Minerals. Chciałabym poznać Waszą opinię - czy używałyście a nawet jeśli nie to co sądzicie o tym mineralnym pudrze. Jego fanki dosłownie oszalały jak rozeszła się wieść o jego wycofywaniu. A ja to już nie wiem czy warto wypróbować czy już pozostać wierna lumiere...

i.. pytanie 2: czy podkład Maybelline WHITESTAY nadawałby się jako baza pod Lumiere?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-05-23 o 23:39
sylvia_doll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 04:05   #259
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Lumiere to moje pierwsze minerały, polubiliśmy się od pierwszego nałożenia i nawet nie próbowałam innych, no po prostu uwielbiam te podkłady . (zestaw 5 sampli miałam na pół roku). Niebawem będę miała porównanie z kilkoma Meow i zdam relację ale tymczasem nietypowe moje rozterki:

Mam okazję zakupić tanio puder Loreal True Match Minerals. Chciałabym poznać Waszą opinię - czy używałyście a nawet jeśli nie to co sądzicie o tym mineralnym pudrze. Jego fanki dosłownie oszalały jak rozeszła się wieść o jego wycofywaniu. A ja to już nie wiem czy warto wypróbować czy już pozostać wierna lumiere...

i.. pytanie 2: czy podkład Maybelline WHITESTAY nadawałby się jako baza pod Lumiere?

True Match to o ile wiem puder z dodatkiem mineralow, a nie calkiem mineralny. Niech mnie ktos poprawi, jesli zle kojarze ten wynalazek

*
*

Stary 2013-05-24, 07:04   #260
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Cytat:

Jest osobny wątek o True Match.

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
True Match to o ile wiem puder z dodatkiem mineralow, a nie calkiem mineralny.

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 10:03   #261
Soph
Organizatorka

Cytat:

tak jak dziewczyny pisały True Match nie jest mineralny, radzę zostać z Lumiere

co do Maybelline to dla mnie trochę bez sensu nakładać go pod minerały, może lepsza będzie primer / baza mineralna?

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 19:18   #262
sylvia_doll
Zakorzenienie

dziękuję za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
tak jak dziewczyny pisały True Match nie jest mineralny, radzę zostać z Lumiere

co do Maybelline to dla mnie trochę bez sensu nakładać go pod minerały, może lepsza będzie primer / baza mineralna?
Owszem, owszem słyszałam o owych primerach i bazach, może innym razem bo na obecną chwilę nie ogarnę jaki wybrać. ale właśnie czekam na próbki meow i dołączę chyba do zamówienia z lumiere.

Zapytam was jeszcze: kiedyś była promo na sample baggie (5 szt.) za 1 centa i jedynie przesyłkę opłacałam, teraz $4 i jako hot deal nie ma co liczyć na większą okazję? Podpytuję bo nie obserwowałam długo ich strony. I czy jako nowa klientka zamawiając sam ten zestaw mam delivery gratis?
Stary 2013-05-25, 10:24   #263
Soph
Organizatorka

Cytat:

Zapytam was jeszcze: kiedyś była promo na sample baggie (5 szt.) za 1 centa i jedynie przesyłkę opłacałam, teraz $4 i jako hot deal nie ma co liczyć na większą okazję? Podpytuję bo nie obserwowałam długo ich strony. I czy jako nowa klientka zamawiając sam ten zestaw mam delivery gratis?
od jakiegoś czasu nie ma już tego setu za 0,1$.. nie wiadomo, czy pojawi się ponownie. dostawa tego zestawu jest zawsze gratis, możesz go nawet zamówić kilka razy jako jeden klient.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 14:02   #264
Inka2013
Przyczajenie

Dziewczyny,
Czy mogłybyście mi doradzić, który typ podkładu z Lumiere wybrać, jeśli mam mieszaną,naczynkową cere, jaśniutką karnację: Cool Foundation Color czy może Beige Foundation Colors ? Czy odcienie na stronie są takie same jak w realu? Czy nie ciemnieją na buźce? W jaki sposób je nakładacie?
Mam też pytanie dot. różu: jeśli mam jasną karnację (niestety lekko naczynkową), szarawą, to jaki odcień poleciłybyście? Bardzo podoba mi się na zdjęciu Poppy i Delicate Pink, chciałam coś naturalnie wyglądającego i subtelnie podkreślającego kości policzkowe.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć nt. korektorów sypkich?
Pozdrawiam

Inka
Inka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 17:31   #265
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Inka2013 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
Czy mogłybyście mi doradzić, który typ podkładu z Lumiere wybrać, jeśli mam mieszaną,naczynkową cere, jaśniutką karnację: Cool Foundation Color czy może Beige Foundation Colors ? Czy odcienie na stronie są takie same jak w realu? Czy nie ciemnieją na buźce? W jaki sposób je nakładacie?
Mam też pytanie dot. różu: jeśli mam jasną karnację (niestety lekko naczynkową), szarawą, to jaki odcień poleciłybyście? Bardzo podoba mi się na zdjęciu Poppy i Delicate Pink, chciałam coś naturalnie wyglądającego i subtelnie podkreślającego kości policzkowe.
Czy któraś z Was może się wypowiedzieć nt. korektorów sypkich?
Pozdrawiam

Inka
Jeśli szarawą, to raczej w neutrale celuj. Choć skoro masz jaśniutką (może podaj przykłady "zwykłych" podkładów, jakie używałaś, będzie łatwiej dziewczynom Ci doradzić), to możesz wziąć z kilku gam kolorystycznych fair'e, ewentualnie lighty.

Co do formuly to zalezy czy masz duzo do zakrycia, czy wolisz lekkie podklady a ew. niespodzianki czy inne niedoskonalosci zakrywac korektorem, czy też nie lubisz się bawić i od razu wolisz dać bardziej kryjący kosmetyk na całą twarz.

Na mnie podklad z formuly Flawless jaśniał, a Cashmere nie ciemnieje, moze odrobine po nalozeniu na tłusty krem z SPF. Miałam też Luminesse i on nie ciemniał w ogóle.

*
*

Stary 2013-05-30, 23:01   #266
MoccACaffE
Rozeznanie

Question Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere część II :)

Witajcie Kobietki

Z góry przepraszam jeśli moje pytanie jest niewłaściwe bądź w nieodpowiednim miejscu ale dotyczy ściśle podkładu Lumiere. Potrzebowałabym nabyć w dosyć krótkim czasie Lumiere Cashmere Light Neutral.... niestety mój pojemniczek pokazał ostatnią "okruszynkę". Nie przypuszczałam, że tak szybko będę potrzebowała użyć(oczekiwanie na zamówienie odpada w tym momencie)....stąd pytanie do Wizażanek: czy któraś z Pań byłaby w stanie poratować drobną ilością lub podzielić się większą gramaturką (za żadne skarby inne formuły , które posiadam w próbkach nie odpowiadają) ?
My feet never touched the ground..."

Florence and the Machine: Heavy In Your Arms

MoccACaffE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 18:20   #267
iwona200
Zakorzenienie

Nie załapałam się na zamówienie ze zniżką 24%

Ja na nowo pokochałam Lumiere. Ostatnio ważyły mi się jakoś bardziej, ale odkryłam dlaczego - nakładałam za mało kremu (używam Veena Velvet). Poza tym cały czas kupowałam Light Golden i coś mi nie pasowało w odcieniu mimo, że mam żółte tony, więc mieszałam z Light Medium Warm, ale dalej nie było idealnie. Ostatnio odkryłam, że Light Warm jest moim idealnym odcieniem W załączeniu fotka, widać, że szyja i broda są w tym samym odcieniu (szczerze powiedziawszy zanim zobaczyłam to na zdjęciu to nawet nie wiedziałam, że jest to tak dobrze dopasowany odcień)

Używała któraś z Was tej bazy UNTINTED BASE?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04221.jpg (44,7 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04213.jpg (45,6 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2013-06-02 o 18:24
iwona200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 10:26   #268
fabregasowa
Zakorzenienie

podkład jak podkład, ale naszyjnik piękny!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post52630770
fabregasowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 14:28   #269
sylvia_doll
Zakorzenienie

Zdaję sobie sprawę, że to wątek dot. Lumiere, ale mam krótką relację odn.minerałów meow i chciałabym was prosić o pomoc w doborze podkładu z Lumiere.

Testuję Flawless Feline:
Chartreux 3 - trochę za mało żółci - szkoda, bo przed to wydaje się być troszeczkę za ciemny.
Angora 2 - zdecydowanie za jasny, ale byłby świetny gdyby był ciemniejszy, w bo świetnie mi kryje zaróżowiony nosek.
Manx 3 - prawie ideał... aczkolwiek wciąż mało żółci.
Abyssinian 2
- za jasny i zbyt ziemisty, ma dla mnie za mało żółci.

Czy jesteście w stanie polecić odcienie w gamie kolorystycznej Lumiere zbliżone do MANX 3 z meow?

Wiem ciężko tak doradzić, wstawiam też zdjęcie buźki, dzienne oświetlenie praktycznie bez make up. Chyba jest nałożona jedynie maleńka ilość Chartreux3+Abyssinian2 (musiałam jakoś je spożytkować, w połączeniu się nieźle sprawują). Dzięki z góry za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-04 11.24.56.jpg (73,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-04 11.24.18.jpg (54,7 KB, 21 załadowań)
Stary 2013-06-15, 10:14   #270
sylvia_doll
Zakorzenienie

Dopiero teraz widzę jak na tym pierwszym zdjęciu wyszłam zielono. Dobra to zdjęcie nie jest wiarygodne. Wstawię lepsze potem - mam żółtą buźkę, zero różu i blada też nie jestem.

Celuję w formułę Flawless ale na pewno spróbuję też Cashmere i Luminesse. A kolorystycznie waham czy coś z gamy Neutral albo Warm nie byłoby ideałem - skoro Manx mi odpowiada to na pewno nie będę brała cool ani beige... Ale pewnie będą najlepsze Golden - i tych dlatego wezmę duuużo. Co sądzą ekspertki?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-06-15 o 10:16
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości