Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-24, 22:49   #1
olaplu
Raczkowanie

Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

Witam
Kończę w sierpniu 20 lat, a wyglądam? na 14. Same oceńcie. Co mogłabym zmienić żeby wyglądać doroślej. Styl ubierania mam normalny na obcasie nie umiem chodzić:/ Noszę długie spódnice, bo mam brzydkie nogi do tego bluzki taki normalną z krótkim rękawem. Nie maluję się, bo nie chcę, chyba, że będzie to konieczne. Mam włosy do ramion. POMÓŻCIE
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7886de33c.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52dff1c7886de33c.jpg (19,6 KB, 1361 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-25 o 18:13 Powód: zalaczenie zdjec do zalacznika -regulamin
olaplu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:19   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Co mam w sobie zmienić, żeby wyglądać na 20 lat?

pokaż jeszcze zdjęcie bez grzywki / z zaczesaną do tyłu grzywką.
wydaje mi się, ze ta fryzura robi takie wrażenie..

t shirty to strój dobry na WF dla dziewczyn w szkole, na co dzień bym sie tak nie ubierała.

niestety muszę Cię prosić o wklejenie lepszej jakości zdjęć.
jesli takie masz to robione aparatem a nie komórką
dobre jasne, wyraźnie, nieprzerobione kolorystycznie..
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:40   #3
olaplu
Raczkowanie

Tutaj jest zdjęcie bez grzywki, ale nie za dobrej jakości nie mam jak zrobić lepszego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fc3539100.html
Stary 2012-07-24, 23:55   #4
czekoladniczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olaplu Pokaż wiadomość
Tutaj jest zdjęcie bez grzywki, ale nie za dobrej jakości nie mam jak zrobić lepszego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fc3539100.html
naprawdę, w życiu bym nie powiedziała, że masz 20 lat - ale z drugiej strony to zaleta ciesz się .
Jeśli chodzi o zmiany to myślę, że przede wszystkim makijaż zrobiłby swoje. Nie musi on oznaczać tony tapety na twarzy . Może być delikatny, ale żeby podkreślał urodę No i styl ubierania - nie musisz nosić szpilek, teraz modne są trampki neonowe, fajne bardzo jeżeli wolisz styl sportowy no to okey, ale niech te spodenki będą modne i ten T-shirt nie jakiś wielki, tylko dopasowany. I nie przesadzaj z tymi spódnicami za kolana - kobieto masz 20 lat, ciesz się póki możesz, pokazuj ciałko
A co więcej, mogłabyś zmienić fryzurę może .. grzywka może być, ale całość jakoś pocieniować - tutaj masz link, może znajdziesz jakąś fryzurę dla siebie https://www.google.pl/search?q=fryzu...w=1024&bih=638
czekoladniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 00:01   #5
olaplu
Raczkowanie

Hehe nie jesteś jedna, która mi to mówi, że nie wyglądam na 20 lat
Stary 2012-07-25, 00:03   #6
czekoladniczka
Raczkowanie

Cytat:
Hehe nie jesteś jedna, która mi to mówi, że nie wyglądam na 20 lat
wybierz się do fryzjera, zrób DELIKATNY makijaż, wyeksponuj swoją figurę i będzie dobrze
Stary 2012-07-25, 13:44   #7
Zanthia
Zadomowienie

Wyreguluj brwi - pełne brwi bardzo odmładzają. Kreska na oko i inna fryzura i będziesz wygladac na 18
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:06   #8
malamenda2009
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Wyreguluj brwi - pełne brwi bardzo odmładzają. Kreska na oko i inna fryzura i będziesz wygladac na 18
zgadzam się - najlepiej idż do zaufanej kosmetyczki
na rzęsy możesz nałożyć hennę, jak nie lubisz się malować a twarz wymodelowac bronzerem/różem

wg mnie pasowałaby Ci grzywka na bok - coś takiego http://imageshack.us/f/149/t4t4t4.jpg/
Stary 2012-07-25, 14:22   #9
czekoladniczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
wg mnie pasowałaby Ci grzywka na bok - coś takiego http://imageshack.us/f/149/t4t4t4.jpg/
o maj gad to mój ulubiony typ grzywki .. aktualnie mam coś podobnego, tylko czekam aż dojdzie do siebie bo była obcięta. Też Ci proponuję taką sobie zrobić zawsze trendy .
Stary 2012-07-25, 16:32   #10
margotka222
Raczkowanie

Powinnaś pozbyć się tej prostej grzywki, pasowałaby taka bardziej na bok. Kolor włosów tez wydaje się nijaki, może spróbuj szamponu koloryzującego o ton lub dwa tony ciemniejszego od koloru twoich włosów.
Lekki makijaż, regulacja brwi.
Co do stroju to jakoś mi do Ciebie nie pasują długie spódnice, spodnie dobrać do typu sylwetki, unikać koszulek z nadrukami, sukienki i spódnice to najdłuższe do kolan, iść po przymierzać, zabrać kogoś kto mógłby doradzić, fajne są marynarki w tym sportowym stylu, dodatki typu chustki i apaszki, biżuteria też jest ważna.
Jeśli chodzi o buty to nieduże koturny lub balerinki, jak nie lubisz obcasów.
Stary 2012-07-25, 18:20   #11
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK

Kurcze też bym Ci dała 13/14 lat, wybacz Moim zdaniem powinnaś zmienić tą grzywkę na taką na bok albo zapuścić .Grzywka na prosto chyba każdą osobę lekko odmładza Nie wiem co złego jest też w makijażu ? Nikt Ci tu nie rozkazuje malować się czarnymi cieniami i eye-linerem ...ale co złego jest w tuszu do rzęs np. brązowym + róż na policzki + błyszczyk ?
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 18:41   #12
Inka223
Raczkowanie

Makijaż przede wszystkim. Tak jak pisały dziewczyny, nie musisz się od razu mocno malować Na początek tusz i błyszczyk, a jak się przekonasz jak zmienia makijaż to się do niego przekonasz
Co do stylu. Zrezygnuj z t-shirtów, poszukaj czegoś bardziej kobiecego. Jakiś kolorowy top lub tunika Niepokoją mnie też te długie spódnice. Mogłaś byś wkleić zdjęcie całej sylwetki? Nie wiem ile masz wzrostu, a w takich spódnicach dobrze wyglądają zazwyczaj wysokie osoby
I mam jakieś takie dziwne wrażenie, ze przesadzasz z tymi nogami i one wcale nie są takie brzydkie jak mówisz

"Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły zostałam wiedźmą"
Inka223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 19:30   #13
olaplu
Raczkowanie

W makijażu nic nie jest złego, tylko próbowałam raz się malować i rzęsy bez tusz, a z tuszem wyglądają tak samo u mnie przynajmniej, błyszczyków nie cierpię:/ Mam wzrostu 164 cm, ale spódnice są spoko mnie się podobają. W nogi mam normalne tylko na dole łydki mam krzywe.
Stary 2012-07-25, 19:34   #14
czekoladniczka
Raczkowanie

Cytat:
W makijażu nic nie jest złego, tylko próbowałam raz się malować i rzęsy bez tusz, a z tuszem wyglądają tak samo u mnie przynajmniej, błyszczyków nie cierpię:/ Mam wzrostu 164 cm, ale spódnice są spoko mnie się podobają. W nogi mam normalne tylko na dole łydki mam krzywe.
trochę podkładu jakiś dobry tusz, który wydłuży rzęsy i uwyraźni je .
Masz 164cm czyli za wysoka nie jesteś, więc spódnice za kolano nie pasują, bo jeszcze gorzej to wygląda .. powinnaś nosić krótsze. A jeśli nie, to jakieś fajne dzinsy rurki . Słuchaj nas, zrób co uznasz za słuszne i pokaż foto !!
Stary 2012-07-25, 19:40   #15
olaplu
Raczkowanie

Topy odpadają, bo jestem kompletnie płaska więc jak by to wyglądało. Dlatego noszę t-shirty żeby nie było nic widać, nie mogę sobie pozwolić na bluzki z dekoltem, bo mam klatę jak facet

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Wierzycie w tuszę wydłużające rzęsy bo ja nie, ja znowu myślałam że ta spódnica mnie wydłuża. Mam jedne rurki, których nie noszę bo mam okropne nogi w nich. Dzięki za pomoc, ale ja strasznie ciężko się przekonuję
Stary 2012-07-25, 20:00   #16
Inka223
Raczkowanie

Oj mylisz się, makijaż może niewiarygodnie powiększyć oko Tusze też potrafią mocno wydłużyć rzęsy, trzeba go tylko umiejętnie użyć I wiem to z własnego doświadczenia :P Wystarczy, że poćwiczysz
I rzeczywiście zrezygnuj z długich spódnic, bo Cię tylko niepotrzebnie skracają...
No to co, że jesteś płaska, nie wszyscy muszą mieć wielkie piersi. Sama mam malutki biust, ale nie próbuję go na siłę ukryć, a wręcz chce wyeksponować
Może masz źle dobrany stanik? Wymierz się w biuście i pod biustem, sprawdź rozmiar. A może kup sobie sobie jakiś dobry push- up?

Stary 2012-07-25, 20:03   #17
olaplu
Raczkowanie

Stanika nie noszę, bo nie mam na czym, a rozmiar mam żaden. W biuście 78, a pod 70 więc raczej żadnego stanika ni dobiorę:/
Stary 2012-07-25, 20:10   #18
Inka223
Raczkowanie

Wychodzi na to, że masz miseczkę AA Lub możesz kupić 65A, bo stanik zawsze się rozciągnie I uwierz mi jest pełno takich staników. Wybierz się tylko do dobrego sklepu albo najlepiej do brafiterki. Ona Ci najlepiej wybierze stanik

Stary 2012-07-25, 20:12   #19
IInieIIzakompleksiona
Raczkowanie

Cytat:
Stanika nie noszę, bo nie mam na czym, a rozmiar mam żaden. W biuście 78, a pod 70 więc raczej żadnego stanika ni dobiorę:/
I to jest Twój błąd. Ja też mam znikomy biust. Wręcz mogłabym powiedzieć, że nie ma go wcale, ale staniki noszę. Dobierz sobie właściwy stanik i od razu zobaczysz wielką różnicę. Gwarantuję Ci to. To samo z makijażem. Tusz do rzęs wiele robi. Nie musi wydłużać, podkręcać, pogrubiać... cokolwiek. Mi wystarczy na co dzień, że po prostu mają kolor. Czarny. I to też wiele zmienia. Jeśli chodzi o radę dla Ciebie, to posłuchaj tu dziewczyn, zapytaj się kogoś w swoim otoczeniu co myśli o zmianie, a dopiero później narzekaj, że to nic nie dało.

"Nie wiemy, jakimi ludźmi tak naprawdę jesteśmy, aż do momentu przed naszą śmiercią." - Itachi Uchiha, Naruto.

IInieIIzakompleksiona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 20:13   #20
olaplu
Raczkowanie

Wszyscy mi doradzają zmianę heh i chyba się zdecyduję
Stary 2012-07-25, 20:19   #21
Inka223
Raczkowanie

Nie masz nic do stracenia A na jutro masz zadanie: kupujesz tusz do rzęs i dobry stanik, a potem wklejasz zdjęcie na wizaż

Stary 2012-07-25, 20:29   #22
olaplu
Raczkowanie

Jak oczywiście jakiś dobry znajdę, tylko dziwnie to będzie wyglądać, na raz z niczego zrobi się coś :/
Stary 2012-07-25, 20:33   #23
Inka223
Raczkowanie

Wiadomo, że z braku biustu stanik nie da Ci miseczki C, ale różnica będzie zauważalna, jeszcze jak do tego dodasz bluzeczkę z ładnym dekoltem to już w ogóle
Bo jak mam nadzieję wywalasz wszystkie t-shirty

Stary 2012-07-25, 20:44   #24
olaplu
Raczkowanie

Nie no skądże uwielbiam je, a bluzek z dekoltem nie mam
Stary 2012-07-25, 21:20   #25
czekoladniczka
Raczkowanie

Koniecznie stanik, przecież są miseczki A . Idź do sklepu, a Panie Ci doradzą - są push-up, usztywniane i inne cuda - dzięki nim nie będziesz "płaska" skoro nie chcesz .

Ogarnij się Kobieto i korzystaj z rad . My chcemy dobrze dla Ciebie - w końcu sama prosiłaś o pomoc .
Stary 2012-07-25, 23:17   #26
malamenda2009
Zakorzenienie

wystarczy dekolt V lub łódka, nie musi to być od razu do pępka, ale na pewno wygląda bardziej stylowo i dziwczęco niż taki zwykły tshirt
spróbuj zmian, sama mam w otoczeniu koleżankę, która taką przeszła, oczywiście powoli, ale czuje się pewniej i atrakcyjniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszulka-damska-kangol.jpg (26,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg N%2010[1].jpg (19,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kroj-dnia-dekolt-lodka_62807_11.jpg (29,0 KB, 21 załadowań)
Stary 2012-07-26, 11:09   #27
bellafantasma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czekoladniczka Pokaż wiadomość
naprawdę, w życiu bym nie powiedziała, że masz 20 lat - ale z drugiej strony to zaleta ciesz się .
Jeśli chodzi o zmiany to myślę, że przede wszystkim makijaż zrobiłby swoje. Nie musi on oznaczać tony tapety na twarzy . Może być delikatny, ale żeby podkreślał urodę No i styl ubierania - nie musisz nosić szpilek, teraz modne są trampki neonowe, fajne bardzo jeżeli wolisz styl sportowy no to okey, ale niech te spodenki będą modne i ten T-shirt nie jakiś wielki, tylko dopasowany. I nie przesadzaj z tymi spódnicami za kolana - kobieto masz 20 lat, ciesz się póki możesz, pokazuj ciałko
A co więcej, mogłabyś zmienić fryzurę może .. grzywka może być, ale całość jakoś pocieniować - tutaj masz link, może znajdziesz jakąś fryzurę dla siebie https://www.google.pl/search?q=fryzu...w=1024&bih=638
Podpisuję się pod tym rękami i nogami Wydaje mi się, że wyglądasz tak, a nie inaczej głównie za sprawą braku makijażu. Trochę kobiecych fasonów w szafie też na pewno by coś zmieniło.
Ja bym wyregulowała brwi, tylko nie na cieniutkie kreseczki, bo wtedy i tak będziesz wyglądać, jak nastolatka - tylko taka, która nie umie obsługiwać się pęsetą.
Grzywka na prosto... Nie wiem, czemu jej się tak czepiacie - dla mnie jest jak najbardziej ok, tylko wydaje się być nieprostowana (a w przypadku takiego cięcia się nie obejdzie) i przede wszystkim jest wycięta za daleko - przy kościach policzkowych powinny być dłuższe pasma, do linii podbródka. Zmieniłabym też kolor włosów z mysiego na nugatowy, przestałabym spinać włosy w kucyk. Włosy do pach () będą według mnie dla Ciebie najlepszą długością

Gustaw Herling-Grudziński - "Wieża"

włosy: 45 -> ...
waga: 61 -> 60 -> 59 -> czas pokaże!
bellafantasma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 20:40   #28
olaplu
Raczkowanie

Ścięłam włosy nie wiem czy się wam podobają, ale mnie się podobają i to jest najważniejsze. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...63bbf5e5f.html
Stary 2012-07-26, 20:47   #29
czekoladniczka
Raczkowanie

Cytat:
Ścięłam włosy nie wiem czy się wam podobają, ale mnie się podobają i to jest najważniejsze. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...63bbf5e5f.html

1. krok za Tobą !
teraz korzystaj z reszty rad : makijaż delikatny, zmiana stylu ubierania i będzie miód malina .
Stary 2012-07-26, 20:48   #30
olaplu
Raczkowanie

Makijaż już dzisiaj miałam i od razu starzej wyglądałam hehe miałyście rację z tymi zmianami. Dzięki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości