Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-07-25, 09:45   #1
zerooo
Raczkowanie

Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Czyli, do kogoś kto mieszka w Zamościu, lub trochę się interesuje.

Otóż, mam pytanie. Jak łatwo, szybko, tanio i bezpiecznie dostać się do Warszawy, busem, pks-em, czy innym środkiem (odpadają samochody i samoloty ).
Za bardzo się w tym nie orientuję. Może któraś z was często jeździ i wie, co z czym się je.
Właśnie patrzyłam jakiś rozkład, ale godzina odjazdu jest tylko jedna, ok 11 ( a trzeba mi trochę wcześniej) i dojazd na 17 ( :O ).
Dlatego proszę o pomoc!
zerooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 12:06   #2
nietypowynick
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do nietypowynick
Dot.: Z Zamościa do Warszawy / PROSZĘ O POMOC

Busy: http://busy.info.pl/2,44026,40243,za....html#firm_358
Tu posprawdzaj, miejsca zapewne trzeba rezerwować
Pociag: http://rozklad-pkp.pl

Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:45   #3
eternitka
Wtajemniczenie

Big Busem odjeżdża ze stanowisk busów przy ulicy Gminnej.
http://www.bigbus.pl/tomaszow_warszawa.php
bus startuje w Tomaszowie, jedzie przez Zamość. Nie wiem czy nie ma obowiązkowej rezerwacji miejsc, ale to już znajdziesz na stronce firmy.

Pociągiem do Warszawy raczej się nie dostaniesz, bo z Zamościa mało pociągów jeździ :P

mam nadzieję, że pomogłam pozdrawiam!

Plan 2016:
Znaleźć swoją drogę zawodową i chłonąć tyle wiedzy, ile tylko będę w stanie. Wiedzo, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2012-07-25 o 15:56
eternitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:14   #4
zerooo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
Big Busem odjeżdża ze stanowisk busów przy ulicy Gminnej.
http://www.bigbus.pl/tomaszow_warszawa.php
bus startuje w Tomaszowie, jedzie przez Zamość. Nie wiem czy nie ma obowiązkowej rezerwacji miejsc, ale to już znajdziesz na stronce firmy.

Pociągiem do Warszawy raczej się nie dostaniesz, bo z Zamościa mało pociągów jeździ :P

mam nadzieję, że pomogłam pozdrawiam!
Dziękuję bardzo.
A wiesz może jaka jest cena przejazdu?
zerooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 09:49   #5
Sein Ulin
Rozeznanie

Jak nie ma miejsc w busach to ja jeżdżę pksem, jedzie z Tomaszowa Lub. odjazd chyba o 15:35, w Zmc jest ok 16:30, cena ulgowego biletu to ok 32zł
Sein Ulin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:18   #6
eternitka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zerooo Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo.
A wiesz może jaka jest cena przejazdu?
nie jestem za bardzo w temacie ceny, ale myślę że około 30-35zł studencki może kosztować, to już raczej dokładniej dowiesz się po telefonie do nich

Plan 2016:
Znaleźć swoją drogę zawodową i chłonąć tyle wiedzy, ile tylko będę w stanie. Wiedzo, nadchodzę!
eternitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 17:37   #7
Paula194
Wtajemniczenie

Kod:
Kod PHP:
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''[QUOTE''//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''' ''''''';;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; '''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''][/QUOTE] 
Paula194 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości