Czy ktoś miał podobny problem? Dziwna sprawa.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-27, 21:55   #1
Lovisa
Zakorzenienie

Czy ktoś miał podobny problem? Dziwna sprawa..

Umyłam dzisiaj rano włosy, nałożyłam odżywkę, wszystko jak zawsze. Ale potem, gdy tak sobie siedziałam i włosy mi schły, zauwazyłam coś dziwnego - w dotyku były obrzydliwe, niemiłe, jakby "coś" na nich było. W ogóle schły mi dłużej niż zwykle i nie układały się, zazwyczaj są zwiewne, można je rozczesywac palcami, a dzis, jakby coś w nie wstąpiło Pojechałam potem do babci i ona też zauważyła, że moje włosy sa bez połysku i jakieś skosmane. Faktycznie, nawet po wyschnięciu nie mogłam ich rozczesać. Stwierdziłam, że pewnie odzywkę źle spłukalam, więc teraz, jak sie kąpałam, umyłam je znowu - innym szamponem i dałam inną odżywkę. I teraz siedze i znowu to samo. Ohydne, cięzkie, matowe, nieukladające się Nie wiem co jest grane, ale zaraz dostanę szału, nie ma nic gorszego, niż bardzo długie włosy, które nie chcą się ułożyć i są paskudne Zazwyczaj mam je w takiej kondycji podczas okresu, ale teraz go nie mam - skończył mi się tydzień temu, w dodatku od ponad tygodnia biorę Skrzypovitę - 1 kapsułkę dwa razy dziennie, wszystko zgodnie z ulotką. Więc co jest grane? Help!
Stary 2005-07-28, 00:07   #2
Ironlady
Raczkowanie

Cool Dot.: Czy ktoś miał podobny problem? Dziwna sprawa..

Trudno powiedzieć hmm mozę poprostu ostatnio stosowałaś jakąs dietę, albo poprostu przebywałaśw miejscach np. zadymionych (samochody, papierosy) lub nagła zmiana pogody (mi akurat przez to zaczęły sięstrasznie przetłuszczać i to od kilku dni tylko)., bądź wcześniejsze zastosowanie jakiś kosmetyków lub zbyt gorącej wody przy myciu.
Ironlady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 00:15   #3
aga01
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoś miał podobny problem? Dziwna sprawa..

Może to wina odżywki?? Ja kiedyś miałam szampon Elseve bodajże , który miał wygładzać włosy. Umyłam włosy a na czubku głowy po wyschnięciu poczułam takie coś lepkie... fuj.. później umyłam włosy jeszcze raz i znowu to samo! płukałam i płukałam a one ciągle się kleiły w jednym miejscu!!! Jak wywaliłam szampon to wszystko wróciło do normy
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 10:46   #4
Lovisa
Zakorzenienie

No własnie używam tego samego szamponu, co zawsze, zamiennie z innym, obydwa dobrze działały mi na włosy, tak samo odzywki. Nawet miałam te malutka odżywkę z farby Excellence, po niej zawsze miałam takie ładne włosy, użyłam jej wczoraj i nic nie pomogło. Jakaś paranoja
Stary 2005-07-28, 10:53   #5
kizia mizia
Wtajemniczenie

a moze włosy sa przeciązone ? spróbuj kupic szampon oczyczczajacy , kiedys w ofercie miał go pantene ale wycofali teraz wiem ze jest cos takiego u welli profesjonalnej , i nie uzywaj przez jakis czas odzywki
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 11:52   #6
Lovisa
Zakorzenienie

Oo, szampon oczyszczający, nie słyszałam o takim, musze poszukać. Z odżywka to będzie problem, bo bez niej, nie moge rozczesać włosow, niewazne czy sa takie paskudne jak teraz, czy w dobrej kondycji
Stary 2005-07-28, 12:37   #7
aga01
Zakorzenienie

Serum krystaliczne Renee mi rozczesuje włosy idalnie.... A kołtuny mam nieprzeciętne... Tylko cena....
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 12:57   #8
kizia mizia
Wtajemniczenie

dokładnie to sa szampony głeboko oczyszczajace, poszperam w necie i jak cos znajde wkleje ci fotki wydaje mi sie ze tez fructis ma albo miał cos takiego, i znalazłam jeszcze jeden w www.esentia.pl niestety nie wiem jak wkleic link ale szukaj pod hasłem "bionsen" a tu wklejam fotke- powodzenia..popytaj jeszcze w aptece o szampony głeboko usuwajace zanieczyszczenia ze srodkow do stylizacji, zanieczyszczen miejskich itp cokolwiek to znaczy)
a jesli chodzi o odzywke to spróbuj jakiejs lzejszej może w sprayu?np szwartzkopf bonacure?, albo radical farmona,?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26367.jpg (12,5 KB, 12 załadowań)
kizia mizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 13:18   #9
Lovisa
Zakorzenienie

O, dziękuję bardzo Spróbuję z tym szamponem oczyszczającym, może znajdę niedrogi, własnie z Fructisa Ciekawe, czy to coś da.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości