samowystarczalni - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-10, 22:34   #31
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010
Dot.: samowystarczalni

Samej mi kiedyś przyszło do głowy jak tak siedziałam u pewniej stylistki że to chyba żaden problem, ale w porę otrzeźwiałam. Jak ktoś umie robić to co robi to niech to robi i ja mu dam zarobić.
Co do jednodniowych kursów u Jakubowskich, z tego co wiem to trzeba być po szkole kosmetycznej i podstawa na akryl to dwa dni po chyba 8 godzin w grupie max 8 osobowej i na tą grupę jest 3 szkoleniowców. Więc chyba jednak da sie czegoś nauczyć. Doszkalanie to kolejne kursy jednodniowe. I z tego co wiem to nie tylko z całej Polski do nich przyjeżdżają, ale i z Niemiec i z Anglii, więc chyba nie jest z nimi tak źle. Nie wiem natomiast jak to jest u Sylwi Pfajfer, ale skoro są pozytywne opinie to coś znaczy, aże dziewczyny potem wychodzą i o wielu rzeczach zapominają to chyba nie ich wina. Jak się uczeń nie chce nauczyć to nauczyciel siłą tego nie zrobi. Wiem coś o tym bo korepetycji udzielam i co z tego że ja chcę i wkładam dużo pracy żeby nauczyć jak trafiam na mur...
carla1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 10:52   #32
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Carla, kurs u Jakubowskich (podstawowy na akryl) trwa 1 dzień, wiem bo dzwoniłam i się dowiadywałam w tej sprawie I nie musisz mieć z kosmetologią nic wspólnego, ciekawe skąd wzięłaś te info?
U Sylwi Pfajfer ćwiczy się na paluchu, nie na modelkach kolejna rzecz. Stylistki chwalić chwalą sobie to szkolenie, drą się "jestem po kursie a Ty nie!" a potem walą babole nie z tej ziemi.
Mówisz, że zapominają to czego się nauczyły, że to nie ich wina. A czyja, może instruktorki? Mogą sobie zapisywać ważne rzeczy w zeszycie, co to w ogóle za argument z tym zapominaniem
"Jak się uczeń nie chce nauczyć to nauczyciel siłą tego nie zrobi." - to przepraszam, ktoś je zmusza do ukończenia takiego kursu?? A ja myślałam, że człowiek się dokształca bo sam chce i jest to jego świadomy wybór

U Jakubowskich grupa jest max. 10 osobowa, przy czym nie wiem czy ćwiczy się na paluchu czy na żywym materiale. Ale się dowiem
Nie chodzi o to, żeby porównywać który kurs jest lepszy i u kogo, albo dociekać czemu komuś wiedza ulatuje.

Chodzi o to, że czasami dziewczyny po kursie robią większe błędy niż te początkujące, które na kurs zbierają. I że moim zdaniem nie ma nic złego w tym, że ktoś praktykuje nie mając jeszcze kursu pod warunkiem, że uprzedza klientkę, że nie ma szkolenia, uczy się i ma prawo do błędów (i niech się uderzy w pierś ta stylistka z papierem, która nawet po szkoleniu nie ma wpadki na swoim koncie). A porównanie tego do praktykującego chirurga nie mającego ukończonych studiów jest co najmniej nie na miejscu, bo nie można porównać ani zakresu wiedzy ani odpowiedzialności (w końcu chirurg odpowiada za ludzkie życie a nie stan paznokci!!). No i nie ma porównana czas poświęcony na naukę chirurgii i stylizacji paznokci - to już paranoja.
jak-zwykle-niewinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 10:54   #33
stowka
Rozeznanie

GG do stowka

Cytat:
Napisane przez carla1010
I z tego co wiem to nie tylko z całej Polski do nich przyjeżdżają, ale i z Niemiec i z Anglii, więc chyba nie jest z nimi tak źle.

Przyjezdzaja ,bo kursy w Polsce sa najtansze. Nie watpie jednak,ze nie sa dobrzy
stowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:06   #34
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Takie info dostałam jak dzwoniłam do nich pytając o szczegóły dla koleżanki z Anglii. Pierwsze pytanie jakie p.Aneta mi zadała to czy koleżanka jest po szkole kosmetycznej. I powiedziała mi również że grupa jest 8 osobowa.
A z tym zapominaniem to chodziło mi o to że jak ktoś przekaże Ci wiedzę jaką posiada, to już nie od niego zależy czy zapamietasz co Ci powiedział czy nie.
Nie mam nic przeciwko treningu na klientkach jeśli się o tym uprzedzi. Nawet taka po szkoleniu dochodzi do wprawy po jakimś czasie, jedno co uważam to to że prędzej czy później warto iść na szkolenie, bo chyba ona jednak rozwijają. W każdym zawodzie trzeba się doszkalać, żeby być coraz lepszym.
Buziaki
Stary 2005-08-11, 18:52   #35
beliczek
Zakorzenienie

Wszystko zależy od umiejętności - moja koleżanka z akademika potrafiła robic cuda z paznokciami... Takich wzorków jakie ona sobie sama malowała nie widziłam nigdy u nikogo!
Przez pewnien czas nosiłam tipsy wzmacniane fiberglassem Widziałam jak pani "paznokciarka" (przepraszam jeżeli okreslenie kogos obraża, ja używam go tak jak "wizażanka", "lekarka", "nauczycielka" - całym szacunkiem i sympatią) po kurasach (2 dyplomy na ścianie) popełniała kardynalne błedy w celu zaoszczędzenia na pilnikach, środkach, itp. Otóż: nie dezynfekowała płytki przed nałożeniem tipsa, nie myła rąk ani moich ani swoich przed "zabiegiem", nie nakładała resiny, pilniki były juz przedtem używane "na" innych klientkach... Cena 100zł: za tipsy ze wzmocnieniem Cud Opatrzności, że nie dostałam grzybicy. Dziewczyna jest przemiłą osobą i do głowy mi nie przyszło, że wyżej wymienione przeze mnie postępowanie to kardynalne błędy. Aż doszłam do wniosku, że mam jako-takie zdolności manualne (jestem prawo i lewo ręczna - to długa historia, potrafie rysować, maluję, itp.), widziałam wielokrotnie proces nakładania tipsów i wzmacniania firberglassu, przeczytałam wszytskie możliwe na ten temat artykuły na polskich i zgranicznych stronach w internecie... I postanowiłam zaryzykować. Lubie "dłubaninę" przy paznkociach, a poza tym nie mam czasu na bieganie do maniukirzystki. Jeżeli zrobię sobie (uchowaj Boże) krzywdę - bedzie to moja wina i pójdę po pomoc do dermatologa, nie bede zawracać głowy na forum paznokciowym. Będę dmuchać na zimne - dezynfekowac wszytsko po dwa razy, itp. Nie popełnię błędu - typu nie mycie rąk.
Z rzeczy, które robię sama: depilacja, podcinanie grzywki (kiedy ja nosiłam), robię balejaz mojej mamie (fryzjer, który ją obcina jest zachwcony efektem), maluje fantazyjnie paznokcie sobie i koleżankom (mam na koncie kilka ś
lubnych stylizacji paznokci u koleżanek), robię pedikiur, złuszczanie kwasami (w stężeniach dla kosmetyczek).
kokluzje: wszystko zależy od człowieka, jeżeli ktos nie ma zdolności manualnych albo zwyczajnie robi ludzi w balona (jak moja "paznokciarka", gdyby nie wizaż do dzis chodziłabym do niej przekonana, że TAK MUSI być) to może wyrządzić krzywdę nawet jeżeli legitymuje sie dyplomem ukończenia szkolenia. Cały czas widzę przed oczami tipsy mojej koleżanki Anki, która bez kursów robiła fantastyczne rzeczy na paznokciach.
Jeżeli ktoś bez kursów robi paznokcie sobie sam i sam potem cierpi - to jego sprawa, gorzej jeżeli robi paznokcie koleżankom, mamie, siostrze, klientkom (i takie historie mrożace krew w żyłach sie słyszało). itp.
Ciężko więc jednoznacznie stwierdzić czy samowystarczalni robią sobie tylko krzywdę... To zalezy wielu okolicznościom towarzyszącym danym zabiegom na paznokciach.
pozdrawiam serdecznie wszystkich "samowystarczalnych" i profesjonalistów zycząc jednym i drugim jak najlepszych efektów pracy i jak najmniej wpadek
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:21   #36
bb-m
Rozeznanie

Ja się z wami nie zgadzam, depilacja woskiem jest prosta do zrobienia, trzeba przy tym tylko trochę pomyśleć, nie wszystkich stać na to aby pójśc do kosmetyczki i wydać na depilację nóg 100 zł, a każda z nas chce być piękana i mieć gałdkie nogi. Tak samo z henną, samemu można ja zrobić. Jeśli chodzi o pazurki, uważam, że jeśli ktoś myśli to nie zrobi sobie krzywdy, a jeśli raz źle zmatowi, następnym razem będzie uważać. Mam osobiste doświadczenie jeszcze zamnim skończyłam kurs, poszłam zrobić sobie paznokcie na swój ślub, pani mi je tak zmatowiła, że mięsko było widać, ale ją to nie bolało, tylko mnie i to ja z tego wyciągnełam wnioski a nie ona.
bb-m jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:22   #37
stowka
Rozeznanie

GG do stowka

beliczku slicznie powiedziane
stowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 19:35   #38
suchaa
Rozeznanie

suchaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 20:22   #39
Pazurek
Raczkowanie

Oczywiscie zgadzam sie ,ze nie na kazdy zabieg trzeba biec do kosmetyczki ,wiele rzeczy mozna sie nauczyc samemu i jest ok jesli uczymy sie na sobie i na swoich bledach ,ale gdy ktos zaczyna eksperymenty na kolezankach to uwazam za niezbyt wporzadku
Pazurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 22:56   #40
beliczek
Zakorzenienie

Dodam jeszcze tylko:
- Jestem na TAK za samowystarczalnościa na własny użytek - jezeli ktoś potrafi i nie zawraca potem głowy Femme albo Dolly: "źle założyłam tipsy", "mam powietrze pod akrylem", itp. Za błędy na własne odpowiedzialnośc płacimy sami, czyli idziemy do dermatologa czy stylistki paznokci i tam leczymy skutki naszego nieprofesjonalizmu . Ewentualnie dopuszczam niezarobkową działalność w kręgu rodziny,znajomych (po uprzednim nauczeniu się na własnych błędach czego nie robić a co robić).
- Jestem na NIE za zarobkową działalnością "samowystarczalnych" i zatajaniem przed klientkami ewentualnego braku szkoleń, kursów, itp.

Moim zdaniem takie podejście do "samowystarczalności" jest najrozsądniejsze.

pozdrawiam serdecznie
Stary 2005-08-11, 23:18   #41
Albertyna
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: samowystarczalni

Cytat:
Napisane przez jak-zwykle-niewinna
OK, w takim razie co powiesz na kurs przedłużania paznokci metodą akrylową u Sylwi Pfajfer w Łodzi na ul. Nowej? Wszyscy chwalą sobie tę panią i jej kurs który trwa - 1 dzień i kosztuje 600 zł.
Specjalnie jeszcze sprawdzilam, by nie walnąc gafy i teraz wiem na 100% KURSY W EURO - FASHION ( a ich szkoleniowcem i dystrybutorem jest Sylwia Pfajfer) TRWAJĄ 3 DNI! Nie wiem, skąd czerpiesz swoje informacje, ale sa one nieprawidłowe.
Wiem, jaka osoba jest Sylwia- nie raz byłam u Niej na szkolniach i warsztatach, i wiem, ze nawet jezeli jej uczennica po tych 3 dniach nie jest w pełni przygotowana do wykonywania zawodu- tzn do wykonani PRAWIDŁOWYCH paznokci wybrana metoda, oraz nie wykważe sie odpowiednią wiedza na temat chorób, budowy paznokci itp... to kurs jest przedłuzany az kursantka zdobedzie odpowiednią wiedze!
Kursy kończą sie egzaminem - ustnym, bądź pisemnym i praktycznym.

O kursach u Jakubowskich wiem mniej bo w nich nie uczestniczyłam, ale z tego co mi wiadomo równiez nie sa to kursy jednodniowe.
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 23:32   #42
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jak-zwykle-niewinna

Ja zaliczyłam już pierwszą wpadkę, ale szybko się uczę i nigdy nie powtarzam błędów... i wiem już jakie klientki eliminuję - te z poobgryzanymi pazurami do połowy, zdeformowanymi, ze zjedzoną połową macierzy i pogryzionymi skórkami, ze zbyt pulchnym od obgryzania opuszkiem... Taką właśnie klientkę miałam wczoraj i podjęłam się założenia jej akryli. .
hehe, ale kaski za wykonany zabieg nie zapomniałas wziąść?
To punkt pierwszy, a punkt drugi- sama sie osmieszasz swoim brakiem wiedzy, z dziedziny, z której się wypowiadasz- najpierw plotki, że u Sylwii Pfajfer szkolenia trwaja 1 dzien, a trwaja co najmniej 3, a teraz ta macierz.....
Jak mozna wygryżć sobie macierz?
Dla niezorientowanych- macierz, to ten biały pólksiężyc, z którego rosna paznokcie i nie ma fizycznej mozliwośco sobie jej wygryźć nie sprawiając sobie ogromnego bólu- trzebaby przegryźc sie prze swój palec, by tam dotrzeć.

Typowa "samowystarczalna", a nawet gorzej, bo SZKODZI KOMUS, a nie tylko sobie.....

Paznokcie obgryzione mozna ładnie przedłuzyc, ale tego trzeba sie nauczyc, a nie ćwiczyć na biednych nieobeznanych z tematem klientkach.
Stary 2005-08-12, 00:06   #43
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Też mi się nie chciało wierzyć, że u Sylwi Pfajfer tak jest, bo kiedyś o niej słyszałam i to właśnie dużo dobrego. Co do Jakubowskich, wtedy kiedy pytałam jeszcze nie byłam klientką, dziś jestem nią i nie dalej jak dziś byłam świadkiem jak przyszła dziewczyna i pytała Tomka o szkolenie, i on znów pierwsze pytanie jakie zadał to czy jest po szkole kosmetycznej.

Albertynko nie jestem fachowcem, ale dobrze że zwróciłaś uwagę na tego "babola" z macierzą.

A co do obgryzionych pazurków to ja różne rzeczy słyszałam, że tylko na tipsie mozna przedłużać, nie na szablonie, że powietrze mi podchodzi bo rączki mi się pocą. Jakoś u Anety nie ma problemu, na obgryzione pazurki założyła piękne akrylowe na szablonie, powietzre nie podchodzi a rączki bardzo mi sie niestety pocą, nic się z nimi nie dzieje (odpukać .
A jak następnym razem będę u Anetki to jeszcze zapytam jak to z tymi szkoleniami.
Stary 2005-08-12, 15:25   #44
KasiekW
Raczkowanie

GG do KasiekW

hmmmmmmmmm zglupiałam, macierzy się chyba do polowy nie da zjeść, ale może z biologii jestem niedouczona,ludzie trzeba myślec a nie pleść bzdury Albertynko da sie zgryść, najpierw zrywasz paznokiec a potem gryziesz ....
a poza tym kurs u Sylwi trwa 3 dni z akrylu
1 dzien przygotowanie do pracy z produktem
2 dzien przedłużanie na tipsie
3 dzien przedłuzanie na szablonie
zapraszam do Sylwi i niech każdy sie sam dowie, a nie mówi o czymś co gdzies kiedyś usłyszał jeden lub dwa dni trwaja doszkalania a nie kursy podstawowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Na obgryzakch da się zrobic ładny pazurek ...... ślicznie robi to Ania z Toronto
l
Stary 2005-08-12, 18:15   #45
froggie
Zakorzenienie

ja też zaliczyłam wizytę u "profesjonalistki". Mam fioła na punkcie paznokci i wogóle dłoni, więc postanowiłam oddać je w dobre ręce. Myślałam, że kto jak kto ale "profesjonalistka" zrobi to dobrze. Od tamtej koszmarnej wizyty nie byłam u żadnej manikiurzystki. Pamiętam tą wizytę jakby to było dziś. Miałam pomalowane (przez siebie) paznokcie na czerwono, na początek pani "zmyła" mi lakier jednym wacikiem kosmetycznym a czerwony lakier jak to czerwony, brudzi paluszki i skórki przy zmywaniu. Ale pani ty się nie przejęła , przecież to nie ona ma czerwone palce Potem zaczęła mi piłować pazurki, a robiła to tak niedelikatnie, że aż mi ciarki po plecach przechodziły, a potem blokiem polerskim bardziej przypominającym pumeks dobrała się do płytki, którą fantastycznie porysowała Gdzieś dzień wcześniej złamał mi się jeden paznokieć (wskazujący) i swoją długością (właściwie krótkością ) rzucał się w oczy. Pani zaproponowała założenie na niego tipsa żelowego (jako próba), więc się zgodziłam A jak mnie palec bolał okrutnie. Mój paznokieć został spiłowany do żywca!!! Myślałam że z bólu padnę na miejscu! Potem dopasowała szerokość tipsa, przykleiła, ale że był ciutkę za szeroki i skórkom przeszkadzał, więc odsunęła skórki, a raczej wbiła w palec. (do tej pory mam z nimi problem) Początkowo tips wyglądał ładnie, ale później dostało się pod niego powietrze Całe szczęście że żelowy był tylko jeden paluszek!!
Na koniec całego zabiegu oczywiście manikiur. Zielony ze zdobieniem. Pani się mnie nie pytała o wzór tylko sama zrobiła Wyobraźcie sobie jak to musiało pięknie wyglądać. Zielone paznokcie z czerwonymi skórkami
Po powrocie do domu, poprawiłam sobie zdobienie bo zmywać szkoda mi było, bo ładny zielony lakier na nich był
Po całej tej wizycie ze dwa dni paznokcie mnie bolały
Mimo całej tej przygody z "profesjonalistką" nie odważyłabym samej sobie zrobić żeli czy akryli lecz poszłabym do innego salonu, uprzednio sprawdzonego przez koleżanki czy przez Was

Ale co moża samemu to można, farbowanie włosów (chyba już wszystkie kolory miałam na głowie)nie zawsze zakończone sukcesem Najlepiej było z czarną farbą , depilację też można wykonac samemu.
Ważne, żeby mieć głowę na karku i nie zachowywać się jak blondynka z dowcipów
A za własne niepowodzenia nie winić innych!
froggie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-12, 23:34   #46
Pazurek
Raczkowanie

froggie, ale sie rozpisalas nie ma to jak wizyta u ''profesjonalistki''
Pazurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 09:48   #47
KasiekW
Raczkowanie

GG do KasiekW

biedactwo az mnie zaboloło, a wczoraj robi lam sobie pazurki i teraz mysle jak to musiało byc nie miłe
Stary 2005-08-13, 11:29   #48
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Byla kiedys taka piosenka w stylu PUNK (sluchalo sie ) "Samowystarczalny, jak automat..." - i tak w kolko... Bum, bum, bum... - Ot, takie skojarzenie niewinne. Nasunelo mi sie.

No to i ja sie wypowiem - choc juz chyba wszystko zostalo powiedziane.
Wiec ja takie zdanie mam -

Jesli ktos sam chce sobie robic paznokcie (o innych uslugach kosmetycznych tu nie wspomne, jako ze o paznokciach glownie mowa na tym forum) - chce sprobowac, to OK, ale niech wlozy w to serce i rozum.
Tak jak Beliczek - niechaj wyszuka wszelkie mozliwe materialy na ten temat, poczyta, poszuka, popatrzy (podpatrzy)... Niechaj nie wyskakuje jak Filip z konopii (indyjskiej-?) z pytaniem na przyklad: "Chce zalozyc sobie zele, czy nadaje sie do tego puder akrylowy?" - bo tu juz w samym pytaniu widac efekt przyszlych pazurow...

No i oczywiscie - za efekt koncowy moze obwiniac, lub podziwiac tylko siebie.

Co do "profesjonalistek" poelniajacych karygodne bledy i kursach jedno - trzydniowych - no tak, kursy sa tej "dlugosci" - praktykowac trzeba samemu, prawdziwa wiedza przychodzi pozniej, wraz z kolejnymi zrobionymi, przedluzonymi paznokciami.
Zdolnosci manualne i pewien "dryg" bardzo pomagaja - mi na kursie (tu siem pochwalem) kobitka powiedziala, ze widac bede miala dryg do tej dlubaniny.
Cierpliwosc i spokoj wewnetrzny tez mile widziane - moja kolezanka kosmetyczka stwierdzila na przyklad, ze ona by sie do tej roboty nie nadala, po jednym przedluzonym paznokietku by podziekowala ze zniecierpliwienia.

Ha, ja kosmetyczka zostalam wlasnie z tej mojej SAMOWYSTARCZALNOSCI - zawsze wszystko robilam przy sobie sama i stwierdziwszy, ze mi to wychodzi szkoly kosmetyczne pokonczylam i teraz to jest moja praca.

Pomyslcie - JA NIGDY W ZYCIU NIE BYLAM U KOSMETYCZKI...
Jakos zadnej nie zaufalam, zawsze bylam zdania - ze ja to zrobie lepiej.

Ale jesli wy takiej pewnosci nie macie - zapraszam do salonow - w koncu z czegos zyc trzeba...

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 20:14   #49
BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Przyczajenie

Witam!!

Niestety jak-zwykle-niewinna podajesz nieprawidlowe informacje odnosnie szkolen prowadzonych u mnie w firme. Szkolenia zawsze trwaja 3 dni a niekiedy dluzej- to w przypadku gdy kursant ma naprawde duze problemy z oswojeniem pracy.
Druga sprawa to cwiczenie na paluchach- niestety nie jestem w stanie zapewniac tyle modelek ile mam szkolen poniewaz od kilku miesiecy nie mam wolnego dnia bez kursu to wyobraz sobie ile bym musiala miec ochotniczek na paznokcie. Wiekszosc modelek nie jest zadowolonych z pierwszych efektow pracy szczegolnie przy akrylu na szablonie. Niestety nie kazda Kursantka ma talent w lapkach i te paznokcie wygladaja naprawde roznie.. Wiele Dziewczyn musi duzo cwiczyc zanim efekt bedzie porzadany ale powiem jedno: 99% z moich kursantek robi naprawde piekne paznokcie.. daleko nie szukac- Justyna w tym roku zostala Mistrzyna Nail Art..
W Beautice szkola sie Dziewczyny z Wloch, Niemiec, Angli oraz z calej Polski wiec chyba jednak nasze kursy cos daja, skoro chce na nie przyjsc tylu ludzi..
pozdrawiam

Sylwia Pfajfer
BEAUTICA Sylwia Pfajfer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 11:52   #50
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Sylwia - witamy na forum paznokciowym!
A ja od siebie dodam, ze na targach w Bolonii nie moglismy sie odpedzic od Wloszek chcacych przedluzyc sobie paznokietka u Sylwii czy Justyny...
Pamietam jedna kobiete, ktora wracala po kilka razy, zeby Justyna przyozdobila jej pazury - a to misiu z akrylu (specjalnosc Justyny ), a to kwiatek...

Edytowane przez FEMME_BANALE
Czas edycji: 2005-08-14 o 11:54 Powód: literowka ;)
Stary 2005-08-14, 14:39   #51
Albertyna
Zakorzenienie

Byłam ostatnio świadkiem jak sie prowadzi kurs podstawowy w Beautice.
i wiem jedno nie ma mozliwości by kursantka w trakcie zajęc praktycznych z czymkolwiek męczyła sie sama! Cały czas siedzi z nia instruktorka i to nie byle kto! - Justynka, która przecież w tym roku zdobyła mistrzostwo w Nail Art!
Stary 2005-08-14, 17:44   #52
carla1010
Rozeznanie

GG do carla1010

Zdaje sie że ktoś chciał zasiać ferment, ale się nie udało. Bardzo dobrze, że sama Sylwia się tu pojawiła i podała informacje z pierwszej ręki.
Stary 2005-08-14, 19:32   #53
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez carla1010
Zdaje sie że ktoś chciał zasiać ferment, ale się nie udało. Bardzo dobrze, że sama Sylwia się tu pojawiła i podała informacje z pierwszej ręki.
No - pojawila sie, bo jej powiedzialam, ze tu o jej osobie mowa...

Stary 2005-08-15, 00:13   #54
BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Przyczajenie

Hej Ania)

Tak to prawda, przyszedl SMS z Bolonii, zebym weszla na www. wizaz.pl hehe,(wywiad dziala)

Bardzo tu u Was milo, prawde mowiac nie wiedzialam, ze jest tutaj tez forum o paznokciach. Jak macie jakies pytania to chetnie pomoge
BEAUTICA Sylwia Pfajfer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-15, 00:39   #55
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Hej Ania)

Tak to prawda, przyszedl SMS z Bolonii, zebym weszla na www. wizaz.pl hehe,(wywiad dziala)

Bardzo tu u Was milo, prawde mowiac nie wiedzialam, ze jest tutaj tez forum o paznokciach. Jak macie jakies pytania to chetnie pomoge
Sylwia, nie spisz jeszcze? Ja tez nie...
Ano jest forum paznokciowe, nowiutkie, od niedawna dziala...
Bardzo mile pomoc widziana, szczegolnie w AKRYLACH - bo duzo pytan o akryle, a jak widzialam jak na nich smigasz, to az mi oko bielalo...

Stary 2005-08-18, 08:43   #56
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

OOOOO
dawno tu nie zaglądałam a tu taka dyskusja...i Sylwia i Albertynka ( poznałyśmy się u Sylwii, jestem siota Betika ale ja to głównie na "moje makijaże" siedzę hehehehee takie zboczenie). ciesze się, że jesteście
Stary 2005-08-20, 21:30   #57
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Albertyna: ***** mać! Przepraszam za słowo ale szlag mnie trafia! PRZEPROSIŁAM JĄ I ODDAŁAM JEJ KASĘ! Kobito Ty masz bodajże 28 lat a zachowujesz Cię gorzej od Kaśki, teraz ten wątek przenosisz na wizaż.pl? Jeszcze Ty? Dorosła kobita? Bo, że robi to dziecko młodsze od Ciebie o 7 czy osiem lat to się nie dziwię. A do Twojej wiadomości: Mnie akrylowe paznokcie zakładały dwie laski po kursie z Beautiki. I ODKLEIŁY MI SIĘ DO POŁOWY PO 2 TYGODNIACH. Za te pazury zapłaciłam od 60 do 80 zeta, nie15 jak Kaśka! I nie domagałam się zwrotu kasy ani nie zrobiłam im antyreklamy na forum! Milcz kobieto i skończ gadkę bo nie masz racji. I wiesz co? Żadna z tych dziewczyn nie wpadła na to, że możnaby mi przed odtłuszczeniem przemyć paznokcie zmywaczem do paznokci z acetonem - bo biorę hormony i prawdopodobnie dlatego się nie trzymają. Wpadłam na to sama bez kursu i trzymają się jak ta lala Więc przestań kontynuować ten temat, nie wiem czy Ty nosiłaś pazury zrobione przez stylistkę po kursie z Beauticy ale ja nosiłam i BYŁAM Z NICH NIEZADOWOLONA, i mówię to jako klientka rozumiesz? Więc przestań ze mną dyskutować na ten temat, daruj sobie bo jesteś śmieszna :/ Tym bardziej, że nie znasz sytuacji (albo znasz ją tylko z forum) a masz najwięcej do powiedzenia.
jak-zwykle-niewinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 23:08   #58
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Dziewczyny, prosze, "prywatne sprawy" zalatwiajcie miedzy soba na privie...

Stary 2005-08-20, 23:17   #59
beliczek
Zakorzenienie

Samowystarczalna Ewa stwierdza, ze położone poand tydzien temu fiberglassy trzymają sie bez zarzutu mimo zmywania, prania, prasowania,w ogrodzie pracowania i nienawidzenia rękawiczek A jakie ładne są!!!!
Stary 2005-08-20, 23:31   #60
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beliczek
Samowystarczalna Ewa stwierdza, ze położone poand tydzien temu fiberglassy trzymają sie bez zarzutu mimo zmywania, prania, prasowania,w ogrodzie pracowania i nienawidzenia rękawiczek A jakie ładne są!!!!
Ewa, to pochwal sie! Fote trzasnij i wklej.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości