samowystarczalni - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-20, 23:40   #61
BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Przyczajenie

Dot.: samowystarczalni

[QUOTE=jak-zwykle-niewinna] Mnie akrylowe paznokcie zakładały dwie laski po kursie z Beautiki. I ODKLEIŁY MI SIĘ DO POŁOWY PO 2 TYGODNIACH. Żadna z tych dziewczyn nie wpadła na to, że możnaby mi przed odtłuszczeniem przemyć paznokcie zmywaczem do paznokci z acetonem - bo biorę hormony i prawdopodobnie dlatego się nie trzymają. Wpadłam na to sama bez kursu i trzymają się jak ta lala Więc przestań kontynuować ten temat, nie wiem czy Ty nosiłaś pazury zrobione przez stylistkę po kursie z Beauticy ale ja nosiłam i BYŁAM Z NICH NIEZADOWOLONA, i mówię to jako klientka QUOTE]

Z calym szacunkiem, ale to, ze paznokcie byly zakladane przez kursantki z BEAUTICI to nie znaczy, ze te dziewczyny sa Mistrzyniami a ich paznokcie sa super pod kazdym wzgledem.. To tylko kursantki, mlodziutkie dziewczyny, ktore musza jeszcze dlugo cwiczyc.. a po drugie uwazam, iz Dziewczyny robia naprawde fajne pazurki- ja nigdy nie widzialam u Beatki zapowietrzen na Jej paznokciach..a przemywanie paznokci zmywaczem jest bzdura kompletna i nie bardzo rozumiem zdanie: cyt:" nie wiem czy Ty nosiłaś pazury zrobione przez stylistkę po kursie z Beauticy ale ja nosiłam i BYŁAM Z NICH NIEZADOWOLONA, i mówię to jako klientka"
Dla Twojej informacji ja nie ponosze odpowiedzialnosci za to, jak komu sie trzymaja paznokcie tylko dlatego, ze wykonywala je Dziewczyna po kursie u nas w firmie..i Twoje aluzje, ze ktos jest po kursie u mnie sa naprawde zbedne. Jako Instruktor doradzam Ci ukonczenie kursu a dopiero pozniej snucie teorii o odpadajacych paznokciach..

Edytowane przez BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Czas edycji: 2005-08-23 o 10:10
BEAUTICA Sylwia Pfajfer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 00:06   #62
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

JA POWIEM JEDNO: chodzę w paznokciach robionych przez uczennicę Sylwii (wszystkie ją dobrze znamy prawda??? ) cały miesiąc z 1 uzupełnieniem ( wolno mi rosną) i NIGDY naprawdę NIGDY nie miałam kłopotu z nimi a : zmywam, gotuję i często ręcznie piorę (tak tak...). Raz miałam niezłą jazdę: zamykałam drzwi za sobą i jakoś niefortunnie zamknęłam w nich...paluszka... paznokieć się trzymał, nie pękł pod wpływem uderzenia a mój pod spodem nieco zsiniał, zakażenia zero. Naprawdę nie mogę się przyczepić do szkoleń Sylwii a raczej do tego czego ona dziewczyny uczy bo na kursie to one się same do siebie przyczepiają prawdopodobniei wytykają błędy - i właśnie o to chodzi.
jestem zadowolona i nie mówię tak dlatego że znam Sylwię bo raczej mało się znamy

swoją drogą: jak-zwykle-niewinna jeśli po 2ch tyg pazurki ci odleciały czy costam innego to powinnaś chyba udac się do dziewczyny, która robiła ci je i jakoś byście to załatwiły. Tak się te sprawy załatwia a nie na forum i to do tego w taki sposób.Zupełnie bez klasy. Prywatne sprawy na privie
Stary 2005-08-21, 09:14   #63
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Wiesz co... jak-zwykle-niewinna...
ciekawa jestem jak wyglądają robione przez Ciebie paznokcie. I na jakich produktach pracujesz?? Pytam z ciekawości. Czy mogłabyś zamieścić tu fotki ??
Stary 2005-08-22, 10:03   #64
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Już zamieściłam fotki na fryzjer.net. Aneciak, ja się nie czepiam Sylwii ani jej szkoleń, nie twierdzę, że ona źle uczy W tym sęk właśnie, że Sylwia z tego co słyszę od mnóstwa dziewczyn cieszy się bardzo dobrą opinią! Tak dobrą, że sama zastanawiam się nad szkoleniem u niej, podobno nie daje żyć i każe ćwiczyć po 1000 razy(czyli wymaga, super), pilnuje każdej kursantki, można liczyć także na pomoc i porady u niej już po kursie - to wiem od różnych dziewczyn i każda mówi to samo. Same plusy. Problem tkwi w tym, że niektóre dziewczyny same od siebie nie wymagają tego, co wymaga od nich Sylwia! A jej przecież nie można o to obwiniać
Piszesz mi, że mam brak klasy? Nie znasz sytuacji i już takie wtyki? Ja informowałam o odklejonym akrylu te dziewczyny, jedna mi odpowiedziała"no to ja nie wiem" a druga zaproponowała naprawę za...50 zł. I informowałam je na priv, przez telefon, nie na forum, te sprawy nigdy na światło dzienne nie wyszły, zostały między nami. A brakiem klasy jest to co robi Albertyna, odsyłam Cię Aneciak do forum na fryzjer.net. Sfajczyłam lasce paznokcie (lojalnie ją uprzedziłam przed, że nie mam kursu, chcę iść itd., więc wiedziała co ryzykuje, tak samo jak ja, gdy nakładałam sobie akryl sama) Przyszła z obgryzionymi paznokciami do połowy, źle jej zrobiłam, przeprosiłam ją i oddałam jej kasę(i wzięłam 30 zł a nie 80). To jej nie wystarczyło, poleciała z tym na inne forum i rozpętała burzę, Albertyna jako doświadczona przekupa narobiła mnóstwa hałasu a teraz jeszcze przeniosła ten wątek na to forum. I najgorsze, że najwięcej krzyczą te osoby, które nie znają do końca sytuacji :/ I TO JEST WŁAŚNIE BRAK KLASY :| A tak w ogóle to już mam serdecznie dosyć tego tematu.
jak-zwykle-niewinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 10:15   #65
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Acha i jeszcze jedno: ta sytuacja z paznokciami i wasze (znaczy stylistek, zaznaczam z góry, że nie wszystkich) wypowiedzi prowadzą do bardzo smutnego wniosku - większość stylistek jest znacznie mądrzejsza na forum, niż w praktyce. Powinno być chyba odwrotnie :|
Stary 2005-08-22, 10:34   #66
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

[QUOTE=BEAUTICA Sylwia Pfajfer]
Cytat:
Napisane przez jak-zwykle-niewinna
To tylko kursantki, mlodziutkie dziewczyny, ktore musza jeszcze dlugo cwiczyc.. a po drugie uwazam, iz Dziewczyny robia naprawde fajne pazurki- ja nigdy nie widzialam u Beatki zapowietrzen na Jej paznokciach..
Sylwia o czym Ty mówisz?? Jakiej Beatki? Żadna Beatka nie odwaliła mi lipy na paznokciach, kto to zrobił zostawiam dla siebie. Rany Boskie.
Stary 2005-08-22, 14:25   #67
beticzek
Raczkowanie

ojojoj...ale sie narobilo....i tylko mam male zapytanko:Czy to o mnie mowa??bo już nie czaje??!
beticzek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:19   #68
Pazurek
Raczkowanie

rzeczywiscie male zamieszanie sie zrobilo
Pazurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:39   #69
Albertyna
Zakorzenienie

Angry Dot.: samowystarczalni

Nie chciałam odpwiadać w tym wątku i pierwszy atak odpuściłam
Cytat:
Albertyna: ***** mać!
Cytat:
Więc przestań ze mną dyskutować na ten temat, daruj sobie bo jesteś śmieszna :/
Cytat:
Milcz kobieto i skończ gadkę bo nie masz racji.
ale skoro ktoś mnie publicznie obraził nazwywając
Cytat:
Albertyna jako doświadczona przekupa narobiła mnóstwa hałasu
To, niestety, ale odpowiem tu.
Po pierwsze nie czuję sie przekupą i prosze uprzejmie o odwołanie tego tu publicznie!
Po drugie, ja nie naskoczyłam na Ciebie, ale skorygowała błedy MERYTORYCZNE, które pojawiły sie w Twojej wypowiedzi- długośc trwania kursu u Sylwii - pisałas o jednym dniu, a sa to 3 i o "wygryzionej macierzy".
Skoro ma to byc forum o paznokciach, które odwiedzają zarówno profesjonalistki jak i nasze klientki chcące się czegoś dowiedzieć o paznokciach, nie powinny tu sie pojawiac tego typu błedne informacje.
A moje zdanie dotyczące osób ZARABIAJĄCYCH na robieniu paznokci BEZ SZKOLEŃ jest jedno TO NIE POWINNO MIEĆ MIEJSCA!!!!
Jeżeli ktoś chce "poćwiczyć" przed kursem, ok, średnio mi się to podoba, ale skoro ktoś chce ryzykować, to ok, ale niech ćwiczy na rodzinie, koleżankach, (informując o braku kursu, co Ty na szczęście zrobiłas) a najlepiej NA SOBIE!
"Ćwiczenie" na obcych, niestety prowadzi do złej sławy przedłużania paznokci. Potem panie sobie powtarzaja "Zniszczyłam sobie paznokcie tipsami, nigdy ich sobie nie założe i ty też sobie nie zakładaj". Podczas, gdy przedłużenie zrobione prze fachowca nie ma większego wpływu na paznokcie i po ich zdjęciu (przez fachowca!!!) sa one w podobnej kondycji, jak przed.

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2005-08-22 o 18:01 Powód: dalsze wyjaśnienie sytuacji
Albertyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 19:39   #70
KasiekW
Raczkowanie

GG do KasiekW

nie jestem pewna czy z tym zmwyaczem z acetonem to dobry pomysł, ze w zględu na to, że niektore zmywacze zawierają olejki, które natłuszczają paznokieć, zamiast go odtłuścić ......... do tego celu o wiele lepszy jest pure aceton
a poza tym używanie niecenzuralnycxh słów na forum jest dla mnie lekkim przegięciemj, raczej wartoby z takimi słowami zostac we własnym domciu i zwracać się tak do znajomycjh osób.
Albertynka nie jest na pewno przekupką, tylko koffaną laską, która robi za***iste pazurki i zgadzam się, że bez kursu nie powinno się brac za robienie komuś pazurków.
Stary 2005-08-22, 20:00   #71
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do Butterflynails

Zamiast acetonu proponuje 2x odtłuszczacz i 2x primer

Ja zazwyczaj robie 1x odtłuszczenie (w niektórych przypadkach 2x) primer przed małożeniem formy i po na wszelki wypadek jakbym gdzieś dotknęła płytki niechcący.

Kurs u Sylwi trwa 3 dni.
Ganię nakładanie akryli czy żeli bez kursu obcym osobom. Mówię NIE kursom z Allegro.

Pozdrawiam wszystkie znajome mi dziewczynki - stres jest strasnie strasny strasniejsa od strasnego stresu jest tylko strasna zaba - , oraz te jeszcze mi nieznane.
Butterflynails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 20:14   #72
Albertyna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
stres jest strasnie strasny strasniejsa od strasnego stresu jest tylko strasna zaba
oj, Ty to umiesz rozładować sytuacje , tylko, żeby froggie sie nie obraziła

Edytowane przez Albertyna
Czas edycji: 2005-08-22 o 20:15 Powód: bo wcięlo mi jedne [ przy quote
Stary 2005-08-23, 00:30   #73
froggie
Zakorzenienie

Nie obrażę się bo ja żabcia jestem a nie żaba
Stary 2005-08-23, 09:53   #74
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Dobra Albertyna, odwołuję tę panią. Wiem masz rację. Chciałam Cię też uprzedzić, że ćwiczę na sobie, koleżankach, psiapsiółach, mamie i mamy psiapsiółach i wszystkie widzą, że nie mam kursu. Kaśka była pierwszą i jedyną osobą "obcą", na której ćwiczyłam a po mojej nauczce ostatnią. Nawet po kursie będę się nadal wprawiała na znajomych. Zmywacza używam bez olejków bo mam świadomość tego, że są zmywacze z olejkami, lanoliną, witaminami itd. Ja wybieram "czyste" z acetonem, po których paznokieć wygląda jak "wysuszony", potem 2 razy odtłuszczam i raz wytrawiam. Nie ma zapowietrzeń, chyba, że zaleję niechcący skórki. U mojej mamy ani koleżanek nie muszę przemywać płytki acetonem bo im się super trzyma (z wyjątkiem jednej koleżanki, ona też bierze pigułki i jej płytkę przygotowuję tak samo jak moją - i się trzyma). Ale popatrz na to z mojej strony: musisz ten temat przenosić jeszcze tu?? Albertynka, JA JUŻ ODPOKUTOWAŁAM ZA TO, nie sądzisz? To po co odnawiasz temat tutaj?? Ile można :/ Dla mnie temat Kaśki jest zamknięty raz na zawsze.

Co do tego jaką ja to sławę robię Beautice... Chyba się nie zrozumiałyśmy - ja nie piszę Beautica jest zła, niczego nie nauczą itd. Wiem, że kursy są świetne, mnóstwo osób je poleca. Nie kwestionuję twoich możliwości edukacyjnych Sylwia, wiem, że nie odpowiadasz za kursantki. Tylko istnieje stereotyp: każda stylistka po kursie z Beautici jest dobra - nie prawda - to czy jest dobra zależy od samej dziewczyny, a sęk tkwi w tym, że nie każda bierze do siebie to, czego ją nauczyłaś. Czy teraz rozumiesz o co mi chodzi? A czemu o Beautice mowa a nie np. o Jakubowskich - a no bo jak na 100 osób 80 idzie do Ciebie a 20 do nich to szansa że trafię na taką po Twoim kursie jest większa. Ale to nie robi Tobie złej sławy, tylko dziewczynie, która mimo kursu i zdobytych kwalifikacji... tych kwalifikacji nie posiada Z braku chęci albo dobrej woli, nie mówię, że z Twojej winy, gdyby tak było, nie dorobiłabyś się mistrzyni w postaci Justyny. Przy okazji dziękuję Ci za miłe zaproszenie na swoje kursy, na które nie zasłużyłam :/ Pociesza mnie fakt, że nie jesteś w Łodzi jedyna i konkurencję masz, i to dobrą. I sorry za info ale mam je od koleżanki, razem wybieramy się na kurs i obdzwaniałyśmy różne miejsca, ona widocznie się rąbnęła a ja walnęłam babola po niej - przepraszam.
Betik - nie, to nie o Tobie, zresztą my mamy przecież stały kontakt na gg.
A, i odnośnie zdejmowania paznokci i ich niszczeniu. Albertyna, jak myślisz, komu najpierw zdjęłam akryl? Sobie. I nie podważałam go tylko rozpuściłam acetonem, ściągnęłam tę gumę patyczkiem a resztę delikatnie spiłowałam. I nie zniszczyłam sobie paznokci, pierwszego dnia były miękkie a potem "złapały" powietrze, zrobiły się twarde i były w naprawdę super formie. Nie dopiłowuję się do łożyska, do gołego mięsa, żeby przygotować płytkę pod akryl nie wyrównuję wszystkich bruzd - tylko delikatnie ją matowię. Wiem, że posądzasz mnie pewnie o takie błędy, ale póki co wszystkie osoby, które pozwalają mi na sobie ćwiczyć mają normalne paznokcie, nie bibułki.
Temat rzeka i do tego w kółko klepany. Już mam dość. Pozdrawiam.
Stary 2005-08-23, 10:12   #75
BEAUTICA Sylwia Pfajfer
Przyczajenie

Szkoda, ze dopiero teraz sie zreflektowalas, iz komus moze byc przykro tak jak Tobie sie zrobilo teraz. No ale na nic nigdy nie jest za pozno
BEAUTICA Sylwia Pfajfer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 14:24   #76
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Przykro mi tylko z tego powodu, że nie sprawdziłam tej info o kursach u Ciebie. I z żadnego innego, po prostu chciałam wyjaśnić sprawę w której się nie zrozumiałyśmy bo nie robię Ci złej sławy ani nie wyrażam się źle o Beautice. I nigdy nigdzie nie napisałam o Twoich kursach złego słowa (nawet nie mogę bo w nich nie uczestniczyłam). Ale tak to jest na forum, gdzie ja myślę, że ona myśli, że tamta myśli coś zupełnie innego niż myślą inni. A potem wychodzi i tak co innego niż ja myślałam na początku :P.
Stary 2005-08-23, 18:49   #77
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

cieszę się że się dogadałyście dziewczynki chociaż troszkę
Stary 2005-08-24, 12:57   #78
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: samowystarczalni

Ok, ciesze sie, że przetrzeźwiałaś po emocjach i spoko, przyjmuje przeprosiny, a nastepnym razem uważaj co piszesz. Wcale nie jest miło przeczytać taki atak na swoja osobę właściwie bez powodu, bo ja tylko skorygowałam Twoje błedy, Ty natomiast pojechałas po mnie osobiscie, nawet mnie nie znając. A co do sprawy, to niestety, poznałam ja bliżej, nie tylko z forum.

Wiem, że w emocjach cos sie napisze, a potem to idzie w "eter" i ...po ptakach, a człowiekowi głupio, gdy emocje opadną....
Sama sie nauczyłam, jako, że równiez jestem impulsywna osoba przed wysłaniem czytac jeszcze raz wiadmośc i nie raz wycinam co ostrzejsze kawałki, bo inaczej nie raz juz krew by sie polała.

A co do poruszenia tematu, to sama o tym jako pierwsza wspomniałas.

Mam nadzieje, że to co sie stało bedzie dla Ciebie przestrogą i że teraz uda się uzbierać pieniązki na dobry kurs i nauczysz sie prawidłowej stylizacji paznokci, bo juz jak sama sie przekonałas, to nie jest bułka z masłem.
Ja dopiero teraz po prawie 2 letniej praktyce i odbyciu kilku szkolen, uczestnictwie w warsztatach i pokazach, moge powiedziec, że robię PRAWIDŁOWE przedłużenia paznokci (wiele z mojej nauki zawdzięczam Sylwii i aniołkom z Beauticy, które wziely mnie pod swoje skrzydełka ).

Powodzenia!
Stary 2005-08-24, 13:57   #79
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie

Albertyna Dzięki
Stary 2005-10-14, 20:58   #80
Betsy_Caty
Raczkowanie

GG do Betsy_Caty
Paznokcie... jako hobby(?) :)

Czesc Dziewczyny

domyslam sie, ze wiekszosc z was ma wieksze doswiadczenie w robieniu pieknych paznokci, pewnie wiele z was skonczylo kursy itd
Ja do tej pory bylam tylko w roli klientki, ale chcialabym to zmienic. Mam wiele pomyslow i chcialabym sama wykonywac i zdobic sobie paznokcie. Interesuje mnie metoda zelowa.

Czy myslicie, ze produkty jakie mozna sobie skompletowac na allegro i w sklepach internetowych sa OK ? a jesli nie to gdzie najlepiej takie kupic?
Czy bez kursu mozna sie tego nauczyc? (tzn podstawowych metod na wlasny uzytek)

Pozdrawiam
Betsy_Caty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:05   #81
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Dot.: Paznokcie... jako hobby(?) :)

Poszukaj watek 'SAMOWYSTARCZALNI' na przyklad, to jeden z tych watkow (ktorych przewinelo sie tu sporo) w ktorym dyskutuje sie wlasnie na ten temat.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:31   #82
mona1978
Zakorzenienie

GG do mona1978

A ja jeszcze dodam, że po jednym kursie czy to będzie 1-3 czy 10 dniowy nie zdobędzie się wystarczającej wiedzy by zasiąść i trzaskac pazurki !
Kurs/szkolenie -jest to wprowadzenie do świata pazurków i zaznajomienie się z podstawami - jednym wystarczy jeden dzień innym tydzień ale tak naprawde uczymy się przez całe życie i wybacznie miłe panie ale po jednym kursie to tylko kamikadze nazwie się profesjonalistą - trzeba sie dokształcac i szkolić, zdobywac wiedzę w różnisty sposób. I nie wierzę , że na kursie czy to u Pani Sylwii P. czy u innej osoby nie jesteście informowane o dalszej nauce i praktyce.
Ja ukończyłam kurs w LCN - nie wszyscy są z niego zadowoleni -no cóż - ja jestem bardzo - bo na tym kursie dowiedziałam się prawdy o tym zawodzie i nikt mi uszu nie mydlił, że jestem świetna i salon już mogę nawet otwierać - przedstawiono mi najgorszy scenariusz, który mogę sama zmienić dzięki ciężkiej pracy i to jest tylko mój wybór.
Tak więc dziewczyny liczy się tylko to jak dana stylistka podchodzi do swojej pracy i klientek a nie jaki kurs ukończyła - to tak nie na temat ( "samowystarczalni" ) - ale uważam, że ważne

Pozdrawiam
mona1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:34   #83
Betsy_Caty
Raczkowanie

GG do Betsy_Caty

Przez pomylke wstawilam tu poprzedni mail -> to mial byc nowy watek

Ale skoro juz sie tu znalazlam....

Na pewno macie troche racji dziewczyny, ale nie widze powodow, zeby z taka zloscia najezdzac na osoby, ktore chcialyby sie nauczyc czegos same dla siebie - nie dla innych. Nie mozna z gory zakladac, ze kazda osoba ma dwie lewe rece i nie ma wyobrazni. Chyba kazdy wie, na ile go stac. I jesli latami taka osoba chodzilal do kosmetyczki na zakladanie pazurkow to chyba obserwujac duzo sie nauczyla, jesli chciala... a jesli przy okazji czytala mnostwo artykolow na ten temat, to chyba taka calkiem 'zielona' nie jest....
Stary 2005-10-14, 21:38   #84
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Betsy_Caty
Przez pomylke wstawilam tu poprzedni mail -> to mial byc nowy watek

Ale skoro juz sie tu znalazlam....

Na pewno macie troche racji dziewczyny, ale nie widze powodow, zeby z taka zloscia najezdzac na osoby, ktore chcialyby sie nauczyc czegos same dla siebie - nie dla innych. Nie mozna z gory zakladac, ze kazda osoba ma dwie lewe rece i nie ma wyobrazni. Chyba kazdy wie, na ile go stac. I jesli latami taka osoba chodzilal do kosmetyczki na zakladanie pazurkow to chyba obserwujac duzo sie nauczyla, jesli chciala... a jesli przy okazji czytala mnostwo artykolow na ten temat, to chyba taka calkiem 'zielona' nie jest....
Tak - jesli chciala to sie nauczyla. A jesli nie - to sie nauczy, na kursie. Na tym forum nie uczymy przedluzania paznokci, juz o tym dyskutowalysmy...
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=73595
Stary 2005-10-14, 21:45   #85
karolcia1991
Raczkowanie

uważam że to co kto sobie robi to jego sprawa pozdrawiam
karolcia1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 21:47   #86
Betsy_Caty
Raczkowanie

GG do Betsy_Caty

Wiem, ze nie uczycie Przeciez nie napisalam, ze mam problem bo nie umiem zrobic paznokci. Nie pytalam jak je zrobic krok po kroku, tylko o sprawdzone miejsca, gdzie mozna kupic dobre akcesoria.
Stary 2005-10-14, 21:49   #87
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiem, ze nie uczycie Przeciez nie napisalam, ze mam problem bo nie umiem zrobic paznokci. Nie pytalam jak je zrobic krok po kroku, tylko o sprawdzone miejsca, gdzie mozna kupic dobre akcesoria.
Betsy - odpowiedzialam ogolnikowo, bo pytania, ktore zadalas takze juz wiele razy przewinely sie przez forum, hmm, wystarczy troche tu poszperac... Sklep internetowy, firma oferujacy najbogatszy i sprawdzony towar "pazurkowy" to EUROFASHION. www.euro-fashion.com.pl
Stary 2005-10-15, 12:03   #88
Betsy_Caty
Raczkowanie

GG do Betsy_Caty

ANECIAK - przeczytalam pobieznie Twoje wypowiedzi na temat 'samowystarczalnych' uwazam, ze zbyt pochopnie i ogolnie wypowiadasz sie, a wlasciwie wysmiewasz z takich osob - dla kogos moze byc to obrazliwe.

Tak samo jak student studentowi nie rowny, tak samo manikiurzystka manikiurzystce nie rowna i tak samo amator amatorowi nie rowny.
Stary 2005-10-17, 19:54   #89
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Cytat:
ANECIAK - przeczytalam pobieznie Twoje wypowiedzi na temat 'samowystarczalnych' uwazam, ze zbyt pochopnie i ogolnie wypowiadasz sie, a wlasciwie wysmiewasz z takich osob - dla kogos moze byc to obrazliwe.

Tak samo jak student studentowi nie rowny, tak samo manikiurzystka manikiurzystce nie rowna i tak samo amator amatorowi nie rowny.
Kochana... nie wydaje mi się, aby ktokolwiek poczuł się urażony moimi wypowiedziami, nie celowałam w nikogo. Moje wypowiedzi czytaj więc DOKŁADNIE a nie pobierznie by coś takiego zarzucać okej? Chcesz sobie trzaskać pazurki sama? Okej...bo to Twoje łapki...ale tu nikt nie udzieli Ci instrukcji co i jak krok po kroku... Kursy Allegro "naucz się sama zakładać pazurki" są śmiechu warte- powie Ci to każda szanowana paznokciarka.
Jesteś tym tematem zainteresowana? Szukaj na stronach profesjonalistów, np eurofashion (zresztą Femme chyba wyżej pisała o tym)
Stary 2005-10-17, 19:58   #90
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Cytat:
Nie mozna z gory zakladac, ze kazda osoba ma dwie lewe rece i nie ma wyobrazni. Chyba kazdy wie, na ile go stac. I jesli latami taka osoba chodzilal do kosmetyczki na zakladanie pazurkow to chyba obserwujac duzo sie nauczyla, jesli chciala... a jesli przy okazji czytala mnostwo artykolow na ten temat, to chyba taka calkiem 'zielona' nie jest....
taaaak, masz rację... ale obserwacja obserwacją a PRAKTYKA? A może uważasz, że po kursie 3 -10 dniowym i bez praktyki jakiejkolwiek umiesz pazurki robić?
Spróbuj...

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości