opalenizna z rozpylania.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-28, 18:42   #1
Moniaaaa
Przyczajenie

Smile

opalenizna z rozpylania....

hej! mam pytanko do kolezanek dotyczace opalania ta nowa metoda czyli rozpylanie jakiejs tam mgielki na ciele....wiem ze gdzies juz o tym bylo ale jakos znalesc nie moge...wiec chcialam sie zapytac czy probowalyscie tego i jakie sa efekty?pozostawiaja plamy albo cos? mam zamiar sie wybrac ale na 100% nie jestem przekonana czy warto ....
Moniaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 19:16   #2
natasza2
Raczkowanie

Dot.: opalenizna z rozpylania....

Hej, sama osobiście nie opalałam sie w ten sposób, ale wiem co nieco od mojej kolezanki, która opalała sie w ten sposób, ale nie w Polsce; wrażenia niezaspecjalne, stwierdziła że drugi raz juz nie skorzysta, bo drogie i efekty beznadziejne. Najpierw miała wrazenie że sie udusi od tej całej mgiełki, a potem...efekty jak po samoopalaczu, tyle ze bardziej równomierna opalenizna, utrzymujaca sie kilka dni. Jak widać z jej opisu, nie warto. Aczkolwiek ja sama z chęcią bym spróbowała, chociażby z czystej ciekawości. Jej akurat sie zdecydowanie ten sposób opalania nie spodobał, ale w moim czy twoim przypadku moze być zupełnie inaczej. dopóki sama nie spróbujesz to sie nie przekonasz. Raz zawsze można spróbować i zobaczyc co dalej. Tylko ta przerażajaco wysoka cena....

pzdr
natasza2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:03   #3
Energia
Raczkowanie

Osobiście tego nie robiłam. Póki co, zrobiłam rozpoznanie u kosmetyczki. Pokazała mi "narzędzia" i opowiedziała jak to wygląda. Na wstępie robi się peeling całego ciała. Później kosmetyczka rozpyla na Ciebie "preparat barwiący" skórę na odpowiadający Ci kolor. Mnie przypomina to lakierowanie karoserii samochodowej, podobnie wygląda . Po zabiegu jesteś ładnie i równomiernie opalona. Jednak nie możesz od razu pójść do domu, gdyż trzeba odczekać jakiś czas, bo preparat musi się wchłonąć. Moja kosmetyczka poradziła mi nawet by ubrać się w ciemną odzież i jakąś bieliznę, którą można w razie potrzeby spisać na straty. Powiedziała, że nie powinno się tak stać - tak zapewnia producent - ale ona z praktyki wie, iż niekiedy preparat zafarbuje nieodwracalnie bieliznę. Ponadto, w salonie jest do nabycia balsam, którym należy smarować się w domu, by przedłużyć działanie preparatu opalającego. Sam zabieg trzeba zrobić dwukrotnie by efekt utrzymał się jakieś dwa tygodnie. To fajna rzecz, acz kosztowna. Pozdrawiam
Energia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 13:42   #4
Tiger
Raczkowanie

Ta metoda nazywa się fachowo-air-brush, nie wiem czy dobrze to napisałam, w każdym razie tak jak napisały poprzedniczki, polega na spryskiwaniu ciała samoopalaczem. Osobiscie zdecydowałam się na to tylko raz.Generalnie byłam zadowolona ale na dłuższą mete wychodzi to drogo.Można się zdecydować na "opalanie" całej sylwetki, górnej partii ciała, lub np. samej twarzy i dekoltu.Głębokość tej opalenizny/kolor zależy od ilości spryskanej emulsji, tak więc można to na miejscu korygować. Koszt to ok. 100zł za całość i proporcjonalnie mniej za opalanie częściowe. Efekt jak dla mnie utrzymuje się krótko, gdyż tak jak to samoopalacz ulega on w codziennym "użytku" zmywaniu i ścieraniu. Jak już mówiłam zrobiłam to raz z ciekawości i wróciłam do swojego sprawdzonego samoopalacza.
Tiger jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:50   #5
traci
Wtajemniczenie

Question Opalenizna w spreju

Mam pytanie czy ktorac z was byla juz u kosmetyczki robic sobie ta opalenizne w spreju, rozpylana jak mgielka.Czy efekt jest dobry , czy juz po pierwszym razie jest brazowa skora i jak dlugo utrzymuje sie na skorze???Jesli ktoras z was juz tego probowala to prosze o wasze opinie
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:00   #6
Gabi2
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2
Dot.: Opalenizna w spreju

wpisz w wyszukiwarke opalanie natryskowe a na pewno cos znajdziesz
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:19   #7
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gabi2
wpisz w wyszukiwarke opalanie natryskowe a na pewno cos znajdziesz
Albo air-brush

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:31   #8
traci
Wtajemniczenie

Juz to robilam przedtem , ale wyskakuja mi albo reklamy jakis firm kosmetycznych, albo poprostu reportaze a mi chodzi o opinie kogos kto juz to robil.Z tymi reprtazami to roznie bywa a chce poznac opinie , czy ktos byl zadowolony albo nie itd.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 23:39   #9
natee
Zakorzenienie

wpisz to w wyszukiwarke wizażu!

natee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 09:27   #10
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez traci
Juz to robilam przedtem , ale wyskakuja mi albo reklamy jakis firm kosmetycznych, albo poprostu reportaze a mi chodzi o opinie kogos kto juz to robil.Z tymi reprtazami to roznie bywa a chce poznac opinie , czy ktos byl zadowolony albo nie itd.
Są dwie wyszukiwarki.

Spójrz na załącznik

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości