W這sy - czy ciemny br您 to dobra opcja? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy S逝篡my kompleksowymi poradami jak zmieni sw鎩 wygl康 i styl - makija, fryzur, spos鏏 ubierania si...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-06, 22:22   #1
tamistra
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525

W這sy - czy ciemny br您 to dobra opcja?

Witam Wiza瘸nki Dziewczyny, dorad嬈ie!
M鎩 naturalny kolor w這s闚: szary, mysi br您o-blond, kt鏎ego nie znosz, dlatego farbuj.
M鎩 obecny kolor: jak na zdj璚iu. Taka jaka rudo嗆, z przeb造skiem czerwieni, miedzi. Z tym, 瞠 kompletnie ju mi si znudzi. Potrzebuj takiego "kopa" i zastanawiam si nad zmian do嗆 drastyczn, mianowicie - ciemny br您.
Jak by to wygl康a這? Dobra decyzja?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5..jpg (52,8 KB, 164 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _MG_5647.jpg (59,2 KB, 115 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8f4045da07.jpg (47,2 KB, 134 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Deluxe-800-Ciemny-braz-29618-big.jpg (24,0 KB, 26 za豉dowa)
Dok康 tak biegnie, czy nie jest zm璚zona.
Ale nie, tylko troch, bardzo, nic nie szkodzi..."

......................... .

wcze郾iej jako arcydiablica
tamistra jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-07, 10:54   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 287
Dot.: W這sy - czy ciemny br您 to dobra opcja?

My郵, 瞠 b璠zie bardzo kontrastowa z Twoj jasn cer. Farba ciemny br您 cz瘰to na w這sach wychodzi niemal jak czer, wi璚 efekt mo瞠 by jeszcze bardziej kontrastowy. Je郵i masz jakie problemy z cer - wszystko si uwidoczni. Na Twoim miejscu je郵i ju wprowadza豉bym zmiany to w這sy ja郾iejsze ni Twoje obecnie, chyba 瞠 chcesz doda sobie mroku
Stary 2012-08-07, 11:39   #3
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wiadomo軼i: 61 125

Moim zdaniem taki ciemny kolor w這s闚 zupe軟ie by Ci nie pasowa do jasniutkiej cery, no chyba, 瞠 zalezy Ci na efekcie kr鏊ewny 郾ie磬i tudzie lady gothik
Na Twoim miejscu, chcac zmienic kolor spr鏏owa豉bym ewentualnie 鈔edniego ciep貫go br您u.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 125 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-07, 14:43   #4
tamistra
Rozeznanie

Rozumiem. Dzi瘯uj za rady

Stary 2012-08-08, 13:45   #5
Kamiliah
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 685

Dziewczyny maj racj, 瞠 ciemny br您 wychodzi jak czarny: moje naturalne w這sy maj kolor gorzkiej, ciemnej czekolady a farbuj je na czarno- ka盥 farb ciemno-br您ow osi庵am w豉郾ie efekt czerni, acz z 豉dniejszym, mniej sztucznym po造skiem. Tobie proponowa豉bym co z gamy br您闚, aczkolwiek ja郾iejszych. Niestety, czerwonawy po造sk mo瞠 przebija, je郵i uprzednio ich nie rozja郾isz. Moja siostra ma naturalny kolor identyczny jak ty, a na jej w這sach przepi瘯nie wygl康aj kolory L'oreala, Brownie b康 Mro幡y kasztan, kt鏎e dodam w za陰czniku. Poza tym, nada豉bym fryzurce innego kszta速u
Stary 2012-08-08, 13:50   #6
Kamiliah
Zakorzenienie

Innego kszta速u tj. mocniej wycieniowa豉, by zacz窸y si naturalnie 豉dniej kr璚i, a nie tylko puszy, jak na pierwszym zdj璚iu Mam identyczny typ w這s闚, dlatego mocniejsze cieniowanie potrafi zdzia豉 cuda. Poza tym kontrast ciemniejszych w這s闚 z jasn cer jest przepi瘯ny! Tylko nie z czerni, je郵i nie masz naturalnie bardzo ciemnych w這s闚.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Te kolory daj efekt pierwotnie 豉dnego, ciemniejszego br您u, stopniowo przechodz帷 w ja郾iejszy, dlatego w pewnym momencie sama zobaczysz, jaki odcie najbardziej by ci odpowiada dodam, 瞠 siostra ma tak瞠 problemy z cer, a nie zostaj one podkre郵one przez te odcienie, gdy pomimo 瞠 ciemniejsze, nie s agresywne Powodzenia w wyborze odpowiedniego odcienia!
Stary 2012-08-08, 15:12   #7
tamistra
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Poka wiadomo嗆
Innego kszta速u tj. mocniej wycieniowa豉, by zacz窸y si naturalnie 豉dniej kr璚i, a nie tylko puszy, jak na pierwszym zdj璚iu Mam identyczny typ w這s闚, dlatego mocniejsze cieniowanie potrafi zdzia豉 cuda. Poza tym kontrast ciemniejszych w這s闚 z jasn cer jest przepi瘯ny! Tylko nie z czerni, je郵i nie masz naturalnie bardzo ciemnych w這s闚.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Te kolory daj efekt pierwotnie 豉dnego, ciemniejszego br您u, stopniowo przechodz帷 w ja郾iejszy, dlatego w pewnym momencie sama zobaczysz, jaki odcie najbardziej by ci odpowiada dodam, 瞠 siostra ma tak瞠 problemy z cer, a nie zostaj one podkre郵one przez te odcienie, gdy pomimo 瞠 ciemniejsze, nie s agresywne Powodzenia w wyborze odpowiedniego odcienia!

Kamiliah: dzi瘯i wielkie za rady kuuurcz, z tym puszeniem si w這s闚, to mam problem od zawsze ale jako nie mog si przekona do cieniowania, bo zapuszczam je ju bardzo d逝go, a jakby nie by這 cieniowanie to podcinanie/obcinanie (obieca豉m sobie, 瞠 ju nie b璠 skraca, nigdy przenigdy, bo maj mi w ko鎍u urosn望 ...).

Mi te podoba si kontrast ciemnych w這s闚 z blad cer, i to bardzo! Moja cera nie sprawia mi raczej k這pot闚, rzadko kiedy miewam niedoskona這軼i, wi璚 problemu z ich niechcianym "podkre郵eniem" chyba nie b璠zie. Na czer na pewno bym si nie zdecydowa豉. Jedyny czarny kolor na w這sach, kt鏎y osobi軼ie mi si podoba, to ten "wrodzony", naturalny .
A'propos farb loreala - strasznie mi niszcz w這sy m闚i o tych miedziano-rudych odcieniach... Ale mo瞠 znajd jaki 豉dny br您 innej firmy. Jeszcze raz dzi瘯uj

Stary 2012-08-08, 18:20   #8
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tamistra Poka wiadomo嗆
Kamiliah: dzi瘯i wielkie za rady kuuurcz, z tym puszeniem si w這s闚, to mam problem od zawsze ale jako nie mog si przekona do cieniowania, bo zapuszczam je ju bardzo d逝go, a jakby nie by這 cieniowanie to podcinanie/obcinanie (obieca豉m sobie, 瞠 ju nie b璠 skraca, nigdy przenigdy, bo maj mi w ko鎍u urosn望 ...).

Mi te podoba si kontrast ciemnych w這s闚 z blad cer, i to bardzo! Moja cera nie sprawia mi raczej k這pot闚, rzadko kiedy miewam niedoskona這軼i, wi璚 problemu z ich niechcianym "podkre郵eniem" chyba nie b璠zie. Na czer na pewno bym si nie zdecydowa豉. Jedyny czarny kolor na w這sach, kt鏎y osobi軼ie mi si podoba, to ten "wrodzony", naturalny .
A'propos farb loreala - strasznie mi niszcz w這sy m闚i o tych miedziano-rudych odcieniach... Ale mo瞠 znajd jaki 豉dny br您 innej firmy. Jeszcze raz dzi瘯uj

Nie musisz ich mocno podcina, chodzi raczej o ich wybranie ze 鈔odka, by sta造 si nieco l瞠jsze, i 2-3 centymetrow r騜nic pomi璠zy ko鎍闚kami Ko鎍闚ki szybko si niszcz, tym bardziej, gdy w這sy si璕aj do ramion i cz瘰to s rozpuszczone (poprzez mechaniczne uszkodzenia spowodowane obcieraniem o ubranie, ramiona itp). D逝gie w這sy nie zawsze s 豉dne, musz by przede wszystkim ZDROWE i 豉dnie podci皻e. By si nie puszy造, u篡wam odzywki Schwarzkopf Gliss Kur, tej w czarnym opakowaniu, kt鏎a przeznaczona jest do w這s闚 bardzo suchych, ponad to przed rozczesaniem i wysuszeniem nak豉dam bardzo lekki spray z tej samej firmy, je郵i si nie myl, z p造nnym jedwabiem. Susz w這sy suszark, dlatego potrzebuj od篡wienia. Podci皻e i ju znacznie d逝窺ze (a przez lata nosi豉m d逝go嗆 podobn do Twojej), obecnie si璕aj帷e do 這patek, skr璚aj si ju nie ka盥y w swoj stron, a w 豉dne, grube loki b康 fale. Szkoda, 瞠 Loreal Ci nie odpowiada, gdy te kolory maj naprawd 郵iczne

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Wydaje mi si, 瞠 dobra fryzjerka powinna doskonale sprosta Twoim wymaganiom, 軼i望 jak najmniej, a m闚i帷 szczerze, Twoje w這sy a prosz si o jak捷 豉dn, naturaln form! Na pewno 豉dnie si kr璚, gdy jak pisa豉m, kojarz ten "typ" w這s闚. Wystarczy cieniowanie, pami皻anie o od篡wieniu a na pewno b璠 pi瘯nie si prezentowa造 i ros造 zdrowe.
Stary 2012-08-08, 18:28   #9
Kamiliah
Zakorzenienie

Masz bardzo ciekawy typ urody, co wida szczeg鏊nie na drugim zdj璚iu, a prosi si o bardziej wyrazist i kobieca fryzur! Poza tym wida, 瞠 lubisz mocniejszy, bardziej rockowy styl, co niew徠pliwie b璠zie do niego pasowa這, jak i nieco bardziej zdecydowany kolor w這s闚. Pami皻aj, jesli wybierasz br您, zawsze zdecyduj si na ten ja郾iejszy, gdy pocz徠kowy efekt mo瞠 by nawet kilka ton闚 ciemniejszy od koloru na opakowaniu. Dlatego postawi豉bym ja jasny, ch這dny br您. Mo瞠 co w stylu jak na zdj璚iach?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg med_307313.jpg (68,7 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg farba-schwarzkopf-natural-.jpg (35,7 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 100-Color-512-Jasny-szatyn-opalizujacy-28068-big.jpg (28,2 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg garnier-color-shine-farba-5-jasny-braz_0_b.jpg (42,5 KB, 4 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 95424358822e753eb993c97ee76a9076.jpg (21,0 KB, 9 za豉dowa)
Stary 2012-08-08, 19:31   #10
tamistra
Rozeznanie

Cytat:
Masz bardzo ciekawy typ urody, co wida szczeg鏊nie na drugim zdj璚iu, a prosi si o bardziej wyrazist i kobieca fryzur! Poza tym wida, 瞠 lubisz mocniejszy, bardziej rockowy styl, co niew徠pliwie b璠zie do niego pasowa這, jak i nieco bardziej zdecydowany kolor w這s闚. Pami皻aj, jesli wybierasz br您, zawsze zdecyduj si na ten ja郾iejszy, gdy pocz徠kowy efekt mo瞠 by nawet kilka ton闚 ciemniejszy od koloru na opakowaniu. Dlatego postawi豉bym ja jasny, ch這dny br您. Mo瞠 co w stylu jak na zdj璚iach?

Od jakiego czasu zacz窸am porz康niej dba o w這sy, na razie 造kam beliss, i szukam od篡wki tej "odpowiedniej" dla mnie GlissKura czarnego jeszcze nie u篡wa豉m, ale przetestuj i zobaczymy, czy uda mu si co zdzia豉 te u篡wam tych sprayowych glisskur闚 z jedwabiem, mama mnie do nich przekona豉 i faktycznie s fajne. Przede wszystkim pomagaj w rozczesywaniu (to moja zmora ).
Co do kolork闚, jakie podrzuci豉... najbardziej chyba mi si spodoba ten "cynamonowy" br您 ze schwarzkopfa... Aaaach, co czuj, 瞠 czeka mnie wycieczka do fryzjera ...
Dzi瘯uj

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
[B]

Nie musisz ich mocno podcina, chodzi raczej o ich wybranie ze 鈔odka, by sta造 si nieco l瞠jsze, i 2-3 centymetrow r騜nic pomi璠zy ko鎍闚kami Ko鎍闚ki szybko si niszcz, tym bardziej, gdy w這sy si璕aj do ramion i cz瘰to s rozpuszczone (poprzez mechaniczne uszkodzenia spowodowane obcieraniem o ubranie, ramiona itp). D逝gie w這sy nie zawsze s 豉dne, musz by przede wszystkim ZDROWE i 豉dnie podci皻e. By si nie puszy造, u篡wam odzywki Schwarzkopf Gliss Kur, tej w czarnym opakowaniu, kt鏎a przeznaczona jest do w這s闚 bardzo suchych, ponad to przed rozczesaniem i wysuszeniem nak豉dam bardzo lekki spray z tej samej firmy, je郵i si nie myl, z p造nnym jedwabiem. Susz w這sy suszark, dlatego potrzebuj od篡wienia. Podci皻e i ju znacznie d逝窺ze (a przez lata nosi豉m d逝go嗆 podobn do Twojej), obecnie si璕aj帷e do 這patek, skr璚aj si ju nie ka盥y w swoj stron, a w 豉dne, grube loki b康 fale. Szkoda, 瞠 Loreal Ci nie odpowiada, gdy te kolory maj naprawd 郵iczne

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Wydaje mi si, 瞠 dobra fryzjerka powinna doskonale sprosta Twoim wymaganiom, 軼i望 jak najmniej, a m闚i帷 szczerze, Twoje w這sy a prosz si o jak捷 豉dn, naturaln form! Na pewno 豉dnie si kr璚, gdy jak pisa豉m, kojarz ten "typ" w這s闚. Wystarczy cieniowanie, pami皻anie o od篡wieniu a na pewno b璠 pi瘯nie si prezentowa造 i ros造 zdrowe.
.

Stary 2012-08-10, 10:03   #11
jesienna_burza
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Ja my郵, 瞠 ciemny br您 Ci po prostu zgasi... Z造 pomys. Jasne, 鈔ednie, ciep貫 br您y - tak. Albo powr鏒 do naturalnego koloru i troszk go ociepli. Nie za du穎.
jesienna_burza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Metamorfozy

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.