jak ja bym chciała mieć takie wlosy!!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-27, 03:00   #211
Iam
Rozeznanie

Dot.: jak ja bym chciała mieć takie wlosy!!!!!

uwielbiam długie, zadbane włoski,sama noszę do połowy pleców włosy, ostatnio trochę więcej podciełam, bo chcę wyrównać boki -cieniowanie z resztą włosów, chcę mieć wszystkie równej długości, a niech rosną sobie.
podobają mi się włosy tych 3 pań-modelek, pięknie błyszczące, odcienie naturalne brązy z delikatnymi refleksami, idealne włosy wg mnie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg adriana_lima_friends_big.jpg (102,5 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana_lima_friends_2_big.jpg (104,0 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana_lima_friends_3_big.jpg (82,3 KB, 113 załadowań)
Iam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 03:14   #212
kaska222
Moderator

Iam-piekne sa te fryzurki ktore wkleilas,jak ja chcialabym miec tez takie

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 04:26   #213
Rima27
Przyczajenie

Ja mam wlosy blond, kiedys piekne i grube, teraz po ciaglym farbowaniu staly sie slabe z tendencja do rozdwajania koncowek. Ciagle eksperymentowalam z wykreconymi fryzurami, a teraz zapuscilam i wlasciwie tylko podcinam koncowki i odzywiam. Mam za lopatki, proste, z grzywka i czesto robi sie na nich efekt " strąkow" Generalnie zrobily sie nijakie i tandetne (taki styl wrecz bazarowy mi sie robi, ciemne odrosty itp nie nadazam farbowac, okropnosc ) Zastanawiam sie, czy jest mozliwe "zageszczenie" i/lub przedluzenie i wymodelowanie potem na "modelke" np. a'la Aquilerra czy B'eonce z powyzszych fotek? Sadze, ze bez tego raczej takie fryzury nie wchodza w gre jesli ma sie wlosy slabsze i zniszczone? Ile by to kosztowalo w wawie, moze probowalyscie tych metod? No i oczywiscie pasemka, ale jakies dyskretne, za wszelka cene chce sie pozbyc "tandety" z mojej glowy, i nabrac troche stylu... Czy sa w wawie fryzjerzy i wizazysci w jednym? (to moze nie ten temat, a jesli powtarzam pytania, to sory ) Ciekawa jestem, czy z kazdych dluzszych wlosow, przy odpowiednim nakladzie finansowym, wylaczajac treski itp da sie wyczarowac fryzure modelki, achhh...
Rima27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 04:36   #214
Rima27
Przyczajenie

tfu, chodzilo mi o fryzjerow "stylistow" w jednym, co potrafia sami czarowac, bez szablonow i katalogow, i zadne zyczenie ich nie przeraza, i nie mowia "to niemozliwe", a fryzure dobieraja do twarzy, a nie tylko do "mody"
Rima27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:35   #215
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaska222
Iam-piekne sa te fryzurki ktore wkleilas,jak ja chcialabym miec tez takie
Kaska222, cieszę się, że przypadły ci do gustu te fryzurki, trzeba przynać, że naprawdę mają zadbane włosy te modelki, ale one pewnie non-stop są na jakichś zabiegach u fryzjerów etc;

Znalazłam jeszcze jeden odcień brązu, który mi się podoba, chyba trochę pod śliwkę podchodzi? uważam, że też korzystnie wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paula_Garces01.jpg (83,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paula_Garces02.jpg (97,6 KB, 92 załadowań)
Stary 2006-04-27, 13:36   #216
2-B
Rozeznanie

ooo a wiecie jak zrobić takie lekkie fale jak mają te babki na zdjęciach, tylko żeby były te fale gładkie a nie takie jak np. w naturalnie kręconych włosach, siankowate :P

edit:
mam taką samą długość włosów jak babka w ostatnim poście Iam i powiem szczerze że strasznie ciężko z nimi idzie, tymbardziej że prostuje, a w dodatku doszłam do wniosku że mi nie pasują takie długie na całej długości :P bo mam drobną twarz i gubi mi się w tych włosach
Stary 2006-04-27, 13:43   #217
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 2-B
ooo a wiecie jak zrobić takie lekkie fale jak mają te babki na zdjęciach, tylko żeby były te fale gładkie a nie takie jak np. w naturalnie kręconych włosach, siankowate :P
Fryzjerzy najczęściej chcąc uzykać takie fale nakręcają najpierw włosy na grube wałki, a potem jeszcze na lokówkę i oczywiście plus kosmetyki do stylizacji, przed pewnie jakaś pianka zwiększająca objętość, a potem spray dyscyplinujący, pewnie stosują też specjalne kosmetyki do kręconych włosów.
Stary 2006-04-28, 13:03   #218
2-B
Rozeznanie

a jeżeli ktoś ma juz kręcone włosy tylko że te loki nie są wcale głądkie tylko siankowate to co robić.. ?
Stary 2006-04-28, 15:01   #219
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 2-B
a jeżeli ktoś ma juz kręcone włosy tylko że te loki nie są wcale głądkie tylko siankowate to co robić.. ?
To tym bardziej polecam odżywki, szampony, pianki do włosów kręconych. Wiele firm takich jak L'oreal, Wella i inne mają w swojej ofercie produkty przeznaczone do tego typu włosów, są one stworzone po to,żeby właśnie zapobiegać puszeniu się włosów, czyli zapobiegają tzw; sianku na główce. Ja nie mam kręconych włosów, (mam falowane) ale moja koleżanka ma takie włosy i stosuje dodatkowo jakieś spraye i kremy wygładząjace do włosów, zadowolona jest z pianki Sunsilk do kręconych.

Podoba mi się jeszcze ten naturalny odcień włosów i tak fajnie pokarbowane w niektórych miejscach (załączona fota) .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg longhairstyle.jpg (33,7 KB, 48 załadowań)
Stary 2006-04-28, 19:31   #220
Iam
Rozeznanie

"kiedyś" chciałam mieć takie włosy, piękne ma Tori włosy !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tori3.jpg (44,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tori1.jpg (51,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tori2.jpg (47,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy4.jpg (33,2 KB, 78 załadowań)
Stary 2006-04-28, 20:58   #221
Justin Timberlake
Zakorzenienie

co to za Tori? skads ja znam
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:06   #222
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake
co to za Tori? skads ja znam
Tori Praver, amerykańska modelka, znasz ją? obecnie reklamuje firme Guess.

Załaczam dla "kontrastu" foty włosów czarnych -kręconych AF
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (34,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (24,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (32,3 KB, 30 załadowań)
Stary 2006-04-28, 21:13   #223
Justin Timberlake
Zakorzenienie

mam wrazenie, ze gdzies ja juz widzialam nazwiska nie kojarze, ale wloski ma super
Stary 2006-04-28, 21:34   #224
Iam
Rozeznanie

możliwe, że gdzieś w reklamach ją widziałaś lub w jakimś pisemku, włosy ma w dodatku swoje takie piękne, teraz została w wieku 19l twarzą Guessa, a tam zapodam jeszcze kilka jej fotek..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tori5.jpg (18,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tori6.jpg (19,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tori7.jpg (16,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tori8.jpg (15,9 KB, 39 załadowań)
Stary 2006-04-28, 22:00   #225
Justin Timberlake
Zakorzenienie

sliczne ma te wlosy takie dlugie i puszyste. ja jak mam dluzsze niz za lopatki to mam takie przyklapniete, ze wygladam jak zmokla kura
Stary 2006-04-29, 11:23   #226
Kinga_p
Raczkowanie

GG do Kinga_p

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119
Ooo... jak milo widziec ze duzo jest nas- zapuszczajacych. Ja za bledy mlodosci "cierpie" do dzis... Przezywałam fascynacje wystrzepionymi fryzurkami, co miesiac krótszymi i krótszymi, które (teraz to wiem) srednio mi pasowaly. No wiec teraz prostownica cieszy wlosy mojej mamy, a ja ugniatam moje nieszczesne fale. Wywijaja mi sie jednak we wszystkie strony, ale zyje marzeniami... ze kiedys, juz niedlugo beda piekne i dlugie
Moim celem są podobne do tych, zamieszczonych wyzej przez Soncie... BTW- jak sie nazywa ta babka?
...albo cos takiego jak w zalączniku... Az mi serce krwawi jak widze te moje piorka do ramion

to nie linsday tylko shakira)
Stary 2006-04-29, 11:31   #227
Ehinokokus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Iam
uwielbiam długie, zadbane włoski,sama noszę do połowy pleców włosy, ostatnio trochę więcej podciełam, bo chcę wyrównać boki -cieniowanie z resztą włosów, chcę mieć wszystkie równej długości, a niech rosną sobie.
podobają mi się włosy tych 3 pań-modelek, pięknie błyszczące, odcienie naturalne brązy z delikatnymi refleksami, idealne włosy wg mnie .

Niestety, ale modelki VS, np. Adriana Lima ma bardzo zniszczone włosy. Dziewczyny mają specjalnie układane i nabłyszczane włosy na każde wyjście...ale niestety zdrowe to one nie są ( no, ale niby co z tego skoro super wyglądają?) Wklejam trochę mniej super włosy . W sumie co sie dziwić- nieźle im katują te włoski- to nowy kolor, loczki, falki...
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 11:41   #228
Justin Timberlake
Zakorzenienie

o kurde.. ale i tak ma fajny fryz, ta grzywa jest fajna no i ladnie jej w blondzie nawet..
a ja sie w sumie caly czas zastanawialam, jak tomozliwe, ze pomimo ciaglych farb, lakierow, tapirowania, loczkow itd maja takie piekne wlosy. a tu wyszlo szydlo z worka

Edytowane przez Justin Timberlake
Czas edycji: 2006-04-29 o 21:23
Stary 2006-04-29, 19:26   #229
Iam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus
Niestety, ale modelki VS, np. Adriana Lima ma bardzo zniszczone włosy. Dziewczyny mają specjalnie układane i nabłyszczane włosy na każde wyjście...ale niestety zdrowe to one nie są ( no, ale niby co z tego skoro super wyglądają?) Wklejam trochę mniej super włosy . W sumie co sie dziwić- nieźle im katują te włoski- to nowy kolor, loczki, falki...
Zgadzam się,że większość z nich ma zniszczone włosy (tyle farb,środków do stylizacji etc') ale i tak pięknie wyglądają ich włosy, nawet jeżeli są wspomagane tymi wszystkim preparatami , a co do fryzurki, którą wkleiłaś Adriany Limy, akurat na tym zdjęciu ma włosy rozjaśnione, a wiadomo jak takie zabiegi znoszą włosy, wiem, bo sama wielokrotnie rozjaśniałam, a potem przyciemniałam i wiem jaki to ma wpływ na włosy. Teraz trzymam się już jednego koloru włosów i czekam aż mi z powrotem będą sięgały do pasa..
Stary 2006-04-29, 19:57   #230
merry_ann
Raczkowanie

widze ze długie włosy w modzie tez chce miec długie ale wiem ze mi do wakacji takie nie urosna ale niech sobie ładnie wzrastają az w koncu takie bede miała szczeście ze mam dosc grube i dosc ciemne włosy marze o takich jak ma Ashlee Simpson (zanim scieła oczywiście lub Natalia Oreiro
Buzka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (35,9 KB, 50 załadowań)
merry_ann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 21:06   #231
Ehinokokus
Zadomowienie

Też sie przeraziłam, jak siostra pokazała mi te zdjęcia. Szok! Po prostu bardzo, bardzo zniszczone włosy, nie tak jak na innych fotkach lśniąca tafla sypkich włosów.
Do każdego catwalk oraz do wszystkich zdjęć są specjalnie przygotowywane. Sztab stylistów i najlepsze kosmetyki robią swoje. Na fotkach widać te zniszczenia-suche, sianowate...
Ehinokokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-29, 22:07   #232
trine
Raczkowanie

A mi osobiscie podobaja się włoski Jenifer Lopez zawsze ma fajny kolorek taki naturalny i blyszczacy fryzurki tez ma fajne
trine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 00:35   #233
Zagadka
Przyczajenie

Ja obecnie mam takie, zapuszczam do pasa. (Nie dłuzej)
Przydałoby się tylko, zeby były trochę gestsze.....
http://w8.grono.net/gallery/photo/1709530/full/?p=52
http://w8.grono.net/sfs66/71/54/gallery-630767.jpg
http://w8.grono.net/sfs66/236/25/gallery-1391076.jpg
http://w8.grono.net/sfs33/87/196/gallery-1888810.jpg
Zagadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-30, 13:35   #234
Madzia007
Zadomowienie

Ojć dziewczynki, wszystkie tu marzycie o bardzo długich włosach, a ja wam powiem, że wcale niefajnie jest takie mieć
Ja też do niedawna marzyłam o pięknych, długich do pasa włosach i takowe też mi urosły - brakowało ze 3 cm żeby sięgneły pasa. Wszyscy mówili, że są ładne, bo je pofarbowałam, ale mimo to bardzo o nie dbałam, więc były zdrowe i błyszczące.
Jednak od pewnego czasu zaczęły mnie wkurzać - strasznie szybko się przetłuszczały, kiedy rozpuściłam włosy po 2-3 godzinach zaczynałam wyglądać jak jamnik, bo pod ciężarem włosów opadały mi przy głowie i byłam taka przylizana, a i włosy wyglądały na dużo cieńsze.
Do tego zauważyłam że nie mogę czesać się tak jak inne dziewczyny, bo przy takich długich włosach beznadziejnie wygląda większość fryzur...
Teraz przycięłam trochę włosy, mniej więcej do łopatek i jestem zadowolona, nie żałuję tych włosów, które obcięłam. Wyglądam nawet lepiej.
Zauważcie że fajnie mieć długie włosy, ale takiej dziewczynie nie zostawiają zbyt szerokiego wyboru fryzur - kucyk, rozpuszczone, albo od pompy zakręcone, chociaż i tak nie chciały się długo trzymać ułożone, jeśli wogóle dały się ułożyć.
Często jest tak, że o czymś się długo marzy, a kiedy się już to osiągnie, to rozczarowuje nas to. Bo mnie długie włosy rozczarowały.
Stary 2006-04-30, 17:45   #235
strzyga
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Oczywiście dołączam się - też bym chciała mieć długie włosy, ale nie wiem czy będę w takich dobrze wyglądać... Na razie leczę się z beznadziejnego obcięcia przez fryzjerkę (już pół roku temu, wtedy to jakoś wyglądało, ale potem był problem z pocieniowanymi włosami), zaczynam już wyglądać jak człowiek ^^ I właśnie nie wiem czy powinnam włosy zapuszczać, skoro są cienkie. Z drugiej strony jest ich bardzo dużo... No i nie wiem czy będą pasować do podłużnej twarzy z wysokim czołem... A wy jak myślicie?
strzyga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-01, 01:24   #236
lala77
Raczkowanie

GG do lala77

[quote=olkie]ja mam takie fale po serym wygladzajacym fructisa pierw na mokre nakladam i nie roczesuje wlosow jak wyschna a pozniej niewielka ilosc na suche juz wloski wcieram) tu foty po 1 aplikacji tego serum niektore jeszcze jak mam mokre wlosy

Dziewczyno boskie masz te wloski jestem tez w trakcie zapuszczania moich i chcialabym bardzo miec później takie jak Twoje ale raczej mi sie to nie uda bo mam bardzo kręcone i po każdym umyciu wydaja sie byc krótsze zamiast dłuzszych ale jak narazie jestem cierpliwa zapuszczam mam nadzieje ze nebawem będa przypominaly twoje
Stary 2006-05-01, 12:10   #237
Smallwitch
Raczkowanie

heh mi sie marzą długie włosy ale nie do pasa...nie przesadzajmy bo do pasa wyglądają juz troche nie estetycznie i są za długie....przylizują i wyglądaja ocieżale ale takie do połowy pleców są super.

Od momentu kiedy pisałam tego posta to już chyba ze cztery razy obcinałam i to duuuzo a dzisiaj tez pewnie podetne końcówki....no ale nie mogą tak sobie rosnąć bo bedą zniszczone a mi się na dodatek kręcą i są suche.
Moje obecne ideały:
Stary 2006-05-01, 13:39   #238
Justin Timberlake
Zakorzenienie

kto to jest? - http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1146478142

ma sliczne wlosy
Stary 2006-05-02, 17:59   #239
Samsona
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karolina2020
Mam wlosy takiej dlugosci, tak wygladaja moje klaki jak wyschna same, bez modelowania. Czesto kusi mnie zeby je obciac, ale zawsze potem zaluje Teraz staram sie zapuszczac

fajne masz włoski, dużo..ale chyba lepiej byłyby krótsze o 5 cm, nie przytłaczałyby Cię gdyz chyba jestes niezbyt wysoka i krótszy tułow z długimi włosami skraca sylwetkę dając wrażenie przysadzistości.. moze się mylę bo na podstawie zdjęcia trudno określić dokładnie sylwetkę , ale wiem ze osobom o drobnej sylwetce buzi i długiej szyi jest dobrze w bardzo długich włosach , pozostali lepiej się prezentują w umiarkowanej długości..
Samsona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 19:29   #240
naughty-girl
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Iam
"kiedyś" chciałam mieć takie włosy, piękne ma Tori włosy !
zgadzam się , nie kojarze kompletnie tej babki ale włosy to ona ma genialne Jessica Simpson miała też kiedyś ładne [te takie długie pofalowane,jakie ma teraz to sie nie orientuje] ja też zapuszczam włosy narazie mam mniej więcej do połowy łopatek, ale chciałabym takie do połowy pleców... super są takie włosy...
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości