Kosmetoholiczki łączmy się! :d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-08, 18:28   #1
summerparadise
Rozeznanie

Talking

Kosmetoholiczki łączmy się! :d

cześć wam wszystkim! Przeszukałam trochę wyszukiwarkę, bo myślałam, by opisać mój pomysł na podobnym wątku, lecz nic takiego nie znalazłam..
Otóż, mam taki pomysł. Wypiszcie wszystkie swoje kosmetyki do pielęgnacji twarzy, również z podkładami, ale tylko twarz. Może macie jakieś manie na kupowanie kosmetyków? Ja np. mam manię kupowania żeli do twarzy

moja kosmetyczka i półki :
a) żele do twarzy, mam kilka;
- SORAYA CARE&CONTROL Antybakteryjny żel do mycia twarzy
- Clean & Clear, Głęboko oczyszczający kremowy żel do mycia twarzy (zakupiony dziś)
- Garnier Czysta Skóra 3w1
to są żele, które są u mnie na topie, mam kilka jeszcze, ale resztki, które leżą zakopane w kostetyczce.
- Avon Clearskin 3w1

b) peelingi :
- Avon Clearskin, Pore Penetrating, Invigorating Scrub (Peeling oczyszczający do twarzy)
- Under 20, WOW! Energy kremowy żel-peeling

c) maseczki testuję różne, ale obecnie moim faworytem jest maseczka z Avonu Planet Spa z minerałami z Morza Martwego uwielbiam ją.
mam też maseczkę z Avonu z serii Clearskin i wiele, wiele innych, w tym ubóstwiam maseczkę Ziai z szarą glinką

d) ostatnio ograniczyłam krem, tylko na powieki, usta i jakieś suche partie stosuję zwykły Nivea. A na noc na wypryski, bo mam cerę tłustą i trądzikową (obecnie stan średnio zaawansowany, przejściowy) używam Sudocremu. Mam kilka kremów (Nivea, taki jeden bardziej w swojej kosmetyczce, do użytku z bratem

e) na jakieś zaczerwienienia czy większe 'niespodzianki' stosuję Nivea krem matujący+lekki podkład. Standardowo na świecący się wiecznie nos puder sypki (potem dopiszę nazwę) i korektor w sztyfcie Manhattan i Avon Clearskin.

rozwijamy wątek!
summerparadise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:04   #2
Agnieszka987
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetoholiczki łączmy się! :d

Juz są takie wątki... o pielegnacji
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:14   #3
summerparadise
Rozeznanie

ale tu nie chodzi o porady w pielęgnacji, tylko o wypisanie swojej zawartości kosmetyków..
Stary 2012-08-10, 16:48   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez summerparadise Pokaż wiadomość
ale tu nie chodzi o porady w pielęgnacji, tylko o wypisanie swojej zawartości kosmetyków..
No dobrze, ale jest już mnóstwo takich wątków- ulubieńcy roku, "nasza pielegnacja" itp... gdzie wypisywane są zawartości kosmetyczki.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
pielęgnacja, twarz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości