Ciągłe zmiany kolorów, chciałabym już w końcu zostać przy jednym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-09, 20:57   #1
Magiusa
Zakorzenienie

Poproszę o trochę rad

Dziewczyny,
Chciałabym Was prosić o ocenę jakim typem kolorystycznym jestem, bo niestety nie umiem sama dobrać, przy każdym typie coś mi się zgadza a coś nie.
Po drugie chciałabym prosić o jakieś sugestię odnośnie makijażu, na codzień maluje się tak mało, że gdy już mam ochotę zrobić coś ekstra to po prostu nie wiem co do mnie pasuje...
I ewentualne sugestię co z fryzurką zrobić mogę, ale najlepiej nie ścinając jej, bo bardzo chcę zapuszczać włoski.
Dziękuję za wszelkie rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 026.jpg (151,9 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 023.jpg (152,6 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (152,9 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 012.jpg (157,1 KB, 85 załadowań)
Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:34   #2
Mia1612
Raczkowanie

Dot.: Poproszę o trochę rad

Moim zdaniem masz bardzo klasyczna, delikatna urode, ktora nie wymaga zbyt mocnego makijazu Szczesciara Jezeli myslisz o jakims mocniejszym makijazu, polecilabym przede wszystkim dosc mocne podkreslenie rzes czarnym tuszem, to zawsze daje dobry efekt Na moim ekranie Twoje oczy maja odcien oliwkowo-piwny, nie myle sie? W takim przypadku mozna uzyc cieni w odcieniach fioletu, oberzyny, baklazanu, na zasadzie kontrastu powinny ladnie wydobyc kolorek Twoich oczu Jezeli chodzi o fryzurke, wydaje mi sie ze masz dosc niskie czolo i regularny ksztalt twarzy, co pozwala Ci na zrobienie gladkiego kucyka z zaczesanymi do tylu wlosami, to zawsze wyglada swiezo i efektownie, jednoczesnie bardzo dziewczeco A teraz tyle porobilo sie tych rownych i skosnych grzywek, ze taka fryzura na pewno wyrozni Cie choc troche z tlumu A co do typu urody, to przydalaby sie opinia bardziej doswiadczonej wizazanki Ja tu widze troche wiosny i cos z jesieni, ciezko ocenic tak jednoznacznie Zycze udanej zabawy w metamorfozy
Mia1612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 22:30   #3
Magiusa
Zakorzenienie

Dziękuję Poeksperymentuje z tym makijażem ( oczywiście od czasu do czsu, bo raczej do pracy za mocno nie mogę się malować )
Z niskim czołem masz rację. Kiedyś pokusiło mnie o grzywkę, ale fryzjerka się nie zgodziła argumentując właśnie tym, że mam niskie czoło i grzywka zakryłaby mi pół twarzy
Stary 2009-03-10, 11:03   #4
Soso
Zakorzenienie

Jesteś śliczna, masz cudowne dołeczki w policzkach
Jedyne co bym doradziła, to nieco mniej drastyczną depliację brwi - wydaje mi sie, że trochę zbyt szeroko je rozstawiłaś Spróbuj też optycznie powiekszyć górną wargę, jest widocznie mniejsza niż dolna.

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 19:49   #5
Magiusa
Zakorzenienie

Soso, pewnie to bardzo naiwne pytanie, ale jak się optycznie powiększa wargę? Tzn. czego się używa? Kredki, szminki? Czy obu? I w ogóle jak to się robi...a i jeśli mogę prosić to jeszcze jakim kolorem?
Pozdrawiam
Stary 2009-03-10, 20:26   #6
Olcia
Zakorzenienie

najlepiej jasnymi blyszczykami
mozna obrysowac warge tuz przy granicy zeby optycznie powiekszyc, lub nalozyc jasniejszy odcien na srodek wargi
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 14:25   #7
Magiusa
Zakorzenienie

Ciągłe zmiany kolorów, chciałabym już w końcu zostać przy jednym

Witam Was,
i proszę o radę. Szczerze mówiąc z załączonym zdjęciem pukam już od "drzwi do drzwi" by pozbierać jak najwięcej rad i opinii.
Mój "problem" jest taki, że nie mogę się absolutnie zdecydować na jeden kolor włosów. Co chwilę mam fazę na inny, więc zmieniam dość często.
W trakcie eksperymentów odkryłam tylko jedno - muszą to być zdecydowanie ciepłe kolory.
Teraz już od ponad pół roku mam fazę na blond- ale taki ciepły, mocno miodowy( coś może w stylu zdj.1), ale zrobić tego nie mogę, bo co trafiam do fryzjera, który mi jakoś rozjaśni włoski ( pasemka czy ombre) to rozjaśnia na kolor, który po kilku myciach jest zimny i wygląda źle. Ale, żeby nie było tak łatwo- wcale nie jestem pewna czy w ogóle blond mogę mieć...i od czasu do czasu myślę sobie, że może jednak mieć ciemniejszy.
Na zdjęciu nr 2 umieściłam moje zmiany w przeciągu 10 lat...jedne pewnie mniej udane, inne bardziej...nie mniej mam do Was ogromną prośbę, doradźcie mi proszę:
1- czy jest szansa, że w jakimś odcieniu blond będzie mi ok? jakim?
2- jaki wg was ( niekoniecznie ze zdjęć załączonych) odcień pasowałby do mnie najbardziej.

Wierzcie mi, że męczy mnie to strasznie, że co miesiąc dwa zamiast iść do fryzjera po to co zwykle lub kupić tą co zwykle farbę, ja lecę ze zmianąhoney_blonde.jpg

kolory włosów.jpg

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Stary 2012-08-09, 16:16   #8
AnnetteK
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Ciągłe zmiany kolorów, chciałabym już w końcu zostać przy jednym

Zdecydowanie najlepiej wyglądasz w brązach np. ten na 3 i 4 zdjęciu od góry. Z tego co widzę masz ciemne oczy i dość ciemną oprawę więc z jasnych blondów bym zrezygnowała na twoim miejscu....
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:20   #9
figaria
Raczkowanie

Ja też uważam, że najlepiej wyglądasz w brązach własnie na 3 i 4 zdjęciu. Mam wrażenie, że blondy Cię postarzają. A masz bardzo młodą twarz.
figaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 16:22   #10
aveMM
Przyczajenie

Też myślę,że najlepiej jest Ci w odcieniach brązu . Ja postawiłam bym na delikatną czekoladkę,nie za ciemną. Mogłabyś również zrobić brwi u kosmetyczki (henna) żeby ładnie twarz współgrała z włosami i Twoimi ciemnymi oczami. Myślę,że będzie bardzo ładnie .
aveMM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 19:58   #11
nagiko
Raczkowanie

moim zdaniem jak byk strzelił jesteś WIOSNA, najlepiej zostań przy tym kolorze, albo przy takim który jest prawie naturalny, lekko podrasowany, a ciemne ubrania zamień na kolory! gdzieś ktoś mi powiedział, bo sama jestem Wiosną, że wiosny to szczęściary, bo to jest typ który nigdy nie wygląda na zmęczony i coś w tym jest, ale pod warunkiem , że nie ubierasz się na czarno. Spójrz na swoje kolczyki, przecież one są kolorowe i chyba nie przypadkowo je wybrałaś. Bo Ci się spodobały! tak samo patrz na kolory ubrań, podoba się: przykładaj i jak tylko zechce Ci się aż podskoczyć, a oczy zaiskrzą to znaczy, że to kolor dla Ciebie. A zobaczysz kolor włosów z czasem nie będzie numerem 1.
Stary 2012-08-09, 20:20   #12
Magiusa
Zakorzenienie

Dzieki za odpowiedzi...choc przyznam szczerze, troche mnie załamałyście. Mam tak przeogromną fazę na blond, że miałam nadzieje, że jednak będzie mi pasował, a tutaj jak w morde strzelił wszystkie jesteście za brązami.
Cóż począć....chyba nie dane mi będzie nigdy poczuć się jak delikatna, eteryczna blondynka
Teraz to ciekawe co zrobię jak już pójdę na tą moją umówioną wizytę do fryzjera ( za kilka dni) i po tym jak mu powiem by mi coś dobrał- on powie "blond". Po waszych głosach będę miała spore obiekcje

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Stary 2012-08-09, 21:50   #13
lolkafasolka
Raczkowanie

nie, blond nie! twoje oczy i cera najładniej wyglądają przy takich jak masz włosach
lolkafasolka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości