Grzywa N' Kolor? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-10, 00:51   #1
potfurr
Raczkowanie

Grzywa N' Kolor?

Na wstępie chciałabym dodać, że nie jestem przesadnie zakompleksioną osobą, co nie oznacza, że kompleksów wcale nie mam. Po prostu cycków sobie nie powiększę, a na plastykę nosa trochę szkoda mi kasy, więc pewnego pięknego dnia postanowiłam się tym wszystkim przestać przejmować.
Mam nadzieję, że nie przychodzę do Was z czymś pokroju greckiej tragikomedii, ale mam niemałą prośbę, żebyście pomogły mi zdecydować się na odpowiednią fryzurę i kolor. Na poniższych zdjęciach dowiodę, że na głowie miałam już chyba wszystko, co się da i nie umiem się zdecydować, w czym jest mi najlepiej.
Nie jestem w stanie określić czy jestem wiosną, latem, jesienią czy zimą, coś takiego mnie po prostu przerasta. Moim naturalnym kolorem włosów jest mysi
coś takiego: http://i10.photobucket.com/albums/a1...a/991638f4.jpg
natomiast oczy mam bardzo ciemnobrązowe.

Załączam zdjęcia wszystkiego, co miałam na głowie i bardzo Was proszę, drogie Wizażanki, o doradzenie w czym moja klocowata buźka wygląda najkorzystniej. Wybaczcie też jakość niektórych zdjęć. Ostatnie prezentuje totalny bad hair day, ale mam żadnego przedstawiającego mój aktualny kolor włosów :<
Z góry dziękuję : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (16,2 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,7 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,3 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (31,7 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (34,2 KB, 237 załadowań)
Stary 2012-08-10, 11:02   #2
Stokrotek90
Wtajemniczenie

Dot.: Grzywa N' Kolor?

Najlepiej, najpoważniej wyglądasz na pierwszym zdjęciu. Ciemny kolor i hollywoodzkie loki - czad Może czerń z domieszką fioletu? Albo czekoladowe brązy? Jak się czułaś w takim kolorze?
Stary 2012-08-10, 12:13   #3
Magiusa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Najlepiej, najpoważniej wyglądasz na pierwszym zdjęciu. Ciemny kolor i hollywoodzkie loki - czad Może czerń z domieszką fioletu? Albo czekoladowe brązy? Jak się czułaś w takim kolorze?
Ja również się pod tym podpisuje, a przynajmniej przy tym, że na pierwszym zdjęciu najkorzystniej. Tyle, że czarnego koloru bym nie dawała - w razie wpadki ciężko się tego pozbyć- raczej ciemne brązy.

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ

Magiusa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:34   #4
Madaaa
Zakorzenienie

A mi się na drugim podobasz, chociaz loki i ciemne wlosy tez do ciebie pasuja
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:09   #5
naadzieja
Raczkowanie

Mnie też się podoba zdj 1 ale 2 też ładnie, z grzywką Ci też do twarzy a co do koloru to taki średni brąz
Stary 2012-08-10, 20:21   #6
yuuhuu
Przyczajenie

1, 2, 4, 5 są świetne Każda fryzura prezentuje cię w innym świetle, po prostu musisz pomyśleć jaki styl najbardziej lubisz..
yuuhuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:51   #7
potfurr
Raczkowanie

Smile Dot.: Grzywa N' Kolor?

Wielkie dzięki dziewczyny, jesteście wspaniałe
W ciemnych, prawie czarnych kolorach nie czułam się najlepiej, chyba trochę zbyt poważnie jak dla mnie i miałam spory problem z mejk apem, żeby nie przedobrzyć. W kwietniu udało mi się uciec od czerni, stopniowo schodząc do koloru zbliżonego do naturalnego, aktualnie mam pseudo-ombre i zależy mi na długości.

A zastanawiałam się nad rudościami, ew. jakimś bordowym lub wiśniowym, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
Podoba mi się coś takiego jak w załączniku, ale boję się, że przy mojej objętości to będzie wyglądać słabo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg katvondredhaircolor.jpg (85,5 KB, 42 załadowań)
Stary 2012-08-11, 13:15   #8
olka1232
Rozeznanie

Szkoda, że nie odpowiada Ci ciemny odcień, bo wyglądałaś rewelacyjnie. Ale rozumiem, że wolisz jaśniejsze Natomiast ja Cię w takich czerwieniach kompletnie nie widzę. Masz śliczną, delikatną twarz, którą taki odcień za bardzo przytłoczy. Jeśli coś z rudości, to może bardziej miedziane? Coś w rodzaju tego, co w linkach. Są ciekawsze niż typowy blond czy brąz, a jednocześnie nie przytłaczają

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...27&tx=49&ty=92

http://www.bloblo.pl/image/4487/defa...Lohan+to02.jpg

I ja bym raczej zapuściła grzywkę, ładnie wyglądałaś z odkrytym czołem.

olka1232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 22:04   #9
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez potfurr Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałabym dodać, że nie jestem przesadnie zakompleksioną osobą, co nie oznacza, że kompleksów wcale nie mam. Po prostu cycków sobie nie powiększę, a na plastykę nosa trochę szkoda mi kasy, więc pewnego pięknego dnia postanowiłam się tym wszystkim przestać przejmować.
Mam nadzieję, że nie przychodzę do Was z czymś pokroju greckiej tragikomedii, ale mam niemałą prośbę, żebyście pomogły mi zdecydować się na odpowiednią fryzurę i kolor. Na poniższych zdjęciach dowiodę, że na głowie miałam już chyba wszystko, co się da i nie umiem się zdecydować, w czym jest mi najlepiej.
Nie jestem w stanie określić czy jestem wiosną, latem, jesienią czy zimą, coś takiego mnie po prostu przerasta. Moim naturalnym kolorem włosów jest mysi
coś takiego: http://i10.photobucket.com/albums/a1...a/991638f4.jpg
natomiast oczy mam bardzo ciemnobrązowe.

Załączam zdjęcia wszystkiego, co miałam na głowie i bardzo Was proszę, drogie Wizażanki, o doradzenie w czym moja klocowata buźka wygląda najkorzystniej. Wybaczcie też jakość niektórych zdjęć. Ostatnie prezentuje totalny bad hair day, ale mam żadnego przedstawiającego mój aktualny kolor włosów :<
Z góry dziękuję : )
Śłicznie na pierwszym zdjęciu i ta fryzura też chyba jest dla ciebie najlepsza. Na drugim zdjeicu kolor i fryzura też łądne, chcoiaż pierwsze lepsze. W blondzie wyglądasz bardzo nienaturalnie.

Wiesz, mam wrażenie zupełnie inne niż ty - w ciemnych włosach wyglądałaś bardzo świeżo i dziewczęco, w rozjaśnianych starzej i nienaturalnie.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Co do czerwieni, to dobrze kombinujesz, jeśli już to zimne, ciemne odcienie, takie wiśniowe. I pewnie efekt będzie podobny jak na zdjęciu bo masz ciemne oczy i oprawę, nie będziesz wyglądała nigdy naturalnie w rudościach. Odradzam naturalne odcienie rudości, miedziane i pomaranczowe, będziesz wyglądała równie nienaturalnie jak w rozjaśnianych ciepłych blondach albo i gorzej.
Stary 2012-08-11, 22:19   #10
trufle
Zadomowienie

Pierwsze zdjęcie super, ładny kolor, dziewczęca fryzura, czego chcieć więcej
trufle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 23:53   #11
potfurr
Raczkowanie

Dzięki wielkie za rady, właściwie teraz to mam nieźle namącone w głowie, bo już nie wiem sama co z tymi włosami wyczyniać

Z fryzurą z pierwszego zdjęcia może być duży kłopot, bo zdjęcie ma już jakieś 3 lata, wtedy to włosy miałam grubo za łopatki, teraz mam dwa centymetry za obojczyki, ale ciągle zapuszczam. Poza tym pożegnałam się z lokówką, pianką i lakierem - zwerbowały mnie Włosomaniaczki.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakoś smutno wyglądałam w tych ciemnych włosach, dlatego też wrzucam więcej zdjęć mojej ciemnobrązowej, prawie czarnej głowy. Na jednym z nich widać jak bardzo mam klocowatą twarz.

Generalnie zapuszczam grzywkę i teraz jej nie mam prawie, ale głównie dlatego, że nie chcę wysypu na czole (lato). Mój TŻ mi powiedział, że mam wielkie czoło, więc trochę obawiam się tego braku włosów na czole
ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne, przepraszam za jakość, dodaję też zdjęcie z kolorem przejściowym.

I dalej zastanawia mnie ten wiśniowy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (34,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0061.jpg (25,7 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0074.jpg (29,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0100.jpg (24,5 KB, 107 załadowań)
Stary 2012-08-12, 00:00   #12
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez potfurr Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za rady, właściwie teraz to mam nieźle namącone w głowie, bo już nie wiem sama co z tymi włosami wyczyniać

Z fryzurą z pierwszego zdjęcia może być duży kłopot, bo zdjęcie ma już jakieś 3 lata, wtedy to włosy miałam grubo za łopatki, teraz mam dwa centymetry za obojczyki, ale ciągle zapuszczam. Poza tym pożegnałam się z lokówką, pianką i lakierem - zwerbowały mnie Włosomaniaczki.

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że jakoś smutno wyglądałam w tych ciemnych włosach, dlatego też wrzucam więcej zdjęć mojej ciemnobrązowej, prawie czarnej głowy. Na jednym z nich widać jak bardzo mam klocowatą twarz.

Generalnie zapuszczam grzywkę i teraz jej nie mam prawie, ale głównie dlatego, że nie chcę wysypu na czole (lato). Mój TŻ mi powiedział, że mam wielkie czoło, więc trochę obawiam się tego braku włosów na czole
ostatnie zdjęcie jest najbardziej aktualne, przepraszam za jakość, dodaję też zdjęcie z kolorem przejściowym.

I dalej zastanawia mnie ten wiśniowy...
Zdecydowanie nie powinnaś nosic grzywki.
W ciemnych włosach lepiej, ale na tym ostatnim zdjęciu też całkiem ładnie, gdyby jeszcze tę jasną część troszkę ochłodzić.

Wiśniowy możesz sobie zrobić szamponetką, np. Joanny, tylko weź pod uwagę, że może pozostawić rudawy ślad, ale gdybyśsię nie zdecydowała na czerwień zawsze możesz te resztki szamonetki zafrbować na jakiś brąz czy ciemny blond i powinno pokryć.
Stary 2012-08-13, 11:03   #13
potfurr
Raczkowanie

chyba się zdecyduję na kombinacje z szamponetką
Stary 2012-08-13, 16:49   #14
moniaszelki
Zadomowienie

najpiękniejsze to 2. i ostatnie zdjęcie. czerń wg mnie nie bardzo ci pasuje, raczej brąz, ciemny blond. zdjęcie nie przedtsawia całej twarzy ale wg mnie super wyglądasz na 2. i kolor i grzywka świetnie wyglądają aczkolwiek dobrze by ci było również bez grzywki na co wskazuje ostatnie zdjęcie z lekko odkrytym czołem :P

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

tylko nie rudy jedynie że taki jest twój styl. ja bym została przy 2.
moniaszelki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 18:19   #15
WhiteCherry
Zakorzenienie

najładniej wyglądasz na 1 zdjęciu, z taką długością i bez grzywki ;]
Stary 2012-08-13, 20:06   #16
potfurr
Raczkowanie

Jak nie cerwune, to puszczę je samopas, niech sobie rosną długie, może wtedy pokombinuję z fryzurami i kolorem
Stary 2012-08-15, 23:23   #17
Falbanaa
Przyczajenie

wg mnie ciemne, ale nie czarne, jakis ciemny blond ktory i tak z reszta wyjdzie jak braz na poczatku. w blondzie troche sztucznie jakos do ciebie nie pasuje, a w czarnych za blado musisz trafic cos pomiedzy, obawiam sie ze rudy moze nie byc trafiony ale nie zaaszkodzi sprobowac jak baaaaardzooo chcesz jesli chodzi o fryzure to z grzywka dziwczeco ale te loki z pierwszej foty bez grzywki wygrywaja no i nie trzeba sie meczyc z ukladaniem grzywki, bo moja np. sprawia mi nie lada klopot
Falbanaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:36   #18
Torres9
Raczkowanie

1 lub 2 zdjęcie
Torres9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:14   #19
Chardon
Zadomowienie

Fryzura jak na zdjęciu nr 2 + ciepły, miodowo-karmelowy brąz
Stary 2012-08-16, 22:08   #20
xTync
Wtajemniczenie

mi sie nie podobasz w jasnych wlosach... calkowicie 1 zdjecie !
Stary 2012-08-17, 11:04   #21
sheiden
Przyczajenie

wydaje mi się, że i w ciemnych brązach, i w jasnych będzie Ci ładnie, tylko zapuszczaj włosy dziewczyno bo w długich jest Ci dużo lepiej, i koniecznie bez grzywki!
sheiden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 17:33   #22
potfurr
Raczkowanie

Pofarbowałam je, nie wytrzymałam i jest cerwuny Ale ciemny, bo twierdziłyście, że w ciemnym mi lepiej.
A grzywka dziś być musi, bo nie mogę domyć niektórych miejsc na czole, póki nie zejdą to grzywka zostanie ; P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46464.jpg (29,6 KB, 33 załadowań)

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości