Nieudana koloryzacja - trzykolorowe w這sy ;/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-10, 14:59   #1
Decybel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do Decybel
Exclamation

Nieudana koloryzacja - trzykolorowe w這sy ;/

Witam, m鎩 problem polega na tym, 瞠 kiedy co mi odbi這 i sama (!) postanowi豉m zmieni si w blondynk. Rozja郾iacz wy瘸r mi w這sy i mia豉m je okropnie 鄴速e. Postanowi豉m zafarbowa je na m鎩 naturalny kolor (鈔edni br您), r闚nie w domu. Ba豉m si jednak dra積i znowu sk鏎y g這wy, wi璚 nak豉da豉m farb.. chyba za daleko. By這 to kilka miesi璚y temu.
Dzisiaj mam 5 cm odrosty, dalej ok. 8 cm 鄴速awego blondu, a reszta w takim spranym, brzydkim br您ie (Br您 z Garniera, kt鏎y na pocz徠ku wyszed czarny ;|). Wygl康a to strasznie, do tego w這sy s przesuszone i pozbawione blasku, a u nasady si przet逝szczaj. Chcia豉bym uzyska rad; czy zacz望 stopniowo 軼ina, czy narazi swe w這sy i portfel na farbowanie, tym razem u fryzjera. Pomocy!
Decybel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-10, 15:09   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 800
Dot.: Nieudana koloryzacja - trzykolorowe w這sy ;/

Cytat:
Napisane przez Decybel Poka wiadomo嗆
Witam, m鎩 problem polega na tym, 瞠 kiedy co mi odbi這 i sama (!) postanowi豉m zmieni si w blondynk. Rozja郾iacz wy瘸r mi w這sy i mia豉m je okropnie 鄴速e. Postanowi豉m zafarbowa je na m鎩 naturalny kolor (鈔edni br您), r闚nie w domu. Ba豉m si jednak dra積i znowu sk鏎y g這wy, wi璚 nak豉da豉m farb.. chyba za daleko. By這 to kilka miesi璚y temu.
Dzisiaj mam 5 cm odrosty, dalej ok. 8 cm 鄴速awego blondu, a reszta w takim spranym, brzydkim br您ie (Br您 z Garniera, kt鏎y na pocz徠ku wyszed czarny ;|). Wygl康a to strasznie, do tego w這sy s przesuszone i pozbawione blasku, a u nasady si przet逝szczaj. Chcia豉bym uzyska rad; czy zacz望 stopniowo 軼ina, czy narazi swe w這sy i portfel na farbowanie, tym razem u fryzjera. Pomocy!
Ja bym posz豉 po porad i jaki zabieg wzmacniaj帷y w這sy do fryzjera. On te b璠zie wiedzia czy w這sy jako ratowa czy lepiej obci望. Wiesz, to wszystko zale篡 jak spory bajzel zrobi Ci si na g這wie...
Stary 2012-08-10, 15:19   #3
Decybel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do Decybel

No dosy spory bajzel
Decybel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-10, 15:22   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 800

Cytat:
Napisane przez Decybel Poka wiadomo嗆
No dosy spory bajzel
To chyba bez wizyty u fryzjera sie nie obejdzie
Stary 2012-08-10, 17:08   #5
fashionfans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 105

Popieram wypowied wy瞠j. Tylko polecam Ci i嗆 do fryzjera z dobr renom. Kiedy mia豉m troch podobny problem i chcia豉m si pozby r騜nokolorowej farby i fryzjerka poleca豉 mi dekoloryzacj, kt鏎a by豉 dosy wieloetapowa(mycie na gor帷o proszkiem itd.), ale to b璠ziesz musia豉 wyda troch funduszy. A wzmocni w這s mo瞠sz przer騜nymi maseczkami, nawet te domowe pomagaj. I jak u篡wasz prostownicy/lok闚ki to polecam Ci si z nimi po瞠gna na czas kuracji : )
fashionfans jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
br您, rozja郾ianie, sprane, suche, 鄴速y

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.