porady, sugestie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-23, 21:59   #1
PaniP
Raczkowanie

Metamorfoza-HELP

Hej dziewczyny! Naczytałam sie tyle na tym forum o metamorfozach, że stwierdziłam, ze w was moja ostatnia nadzieja
Mam 21 lat, ale w sklepach zawsze musze mieć ze sobą dowodzik, dzisiaj np. to już w ogóle wybuchłam smiechem gdyż o dowód poprosiła mnie Pani w totolotku, ponieważ od 1.01 wprowadzono zakaz sprzedaży kuponów nieletnim. Z jednej strony to fajnie wyglądać młodziej niż sie jest w rzeczywistości, ale z drugiej, chcialoby sie wygladać choć troszke kobieco.
Bardzo prosilabym was o rade w sprawie fryzury, makijażu, ubioru. Zapuściłam teraz wloski do ramion i mam zamiar w sierpniu cos z nimi zrobic, ale potrzebuje rady w czym wyglądałabym naprawde fajnie. Już mialam długie włosy bez grzywki(masakra), boba(hmm, nienajlpiej), krótkie(też nie za dobrze ) Co do makijażu: to jestem typową zimą: jasna karnacja, niebieskie oczy, ciemna oprawa oczu. W ubiorze stawiałam na wygode.....ale moze czas cos zmienić? Mam 162 cm wzrostu, figurę dobrą rozmiar 38...tylko co tu na siebie włożyć?
Załaczam zdjęcia, mam nadzieje, ze mi pomożecie
PaniP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:56   #2
bubus900
Zakorzenienie

Dot.: Metamorfoza-HELP

Faktycznie wyglądasz wyjątkowo młodziutko, zupełnie jak piętnastoletnie dziewczę. Cóż na Twoim miejscu przede wszystkim postawiłabym na stroje bardziej kobiece- sukienki, spódniczki, szpilki- jesteś niska więc możesz się spokojnie podwyższyć.
Włosy- wybacz, ale to lekki dramat. W ogóle nie wiadomo o co z nimi chodzi. Kolor nijaki, fryzura nijaka. Zapuść je, grzywkę albo na bok albo prostą, bo to co teraz masz grzywką nie jest. Na Twoim miejscu włosy bym przyciemniła- dodadzą Ci trochę wyrazistości. .

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Faktycznie wyglądasz wyjątkowo młodziutko, zupełnie jak piętnastoletnie dziewczę. Cóż na Twoim miejscu przede wszystkim postawiłabym na stroje bardziej kobiece- sukienki, spódniczki, szpilki- jesteś niska więc możesz się spokojnie podwyższyć.
Włosy- wybacz, ale to lekki dramat. W ogóle nie wiadomo o co z nimi chodzi. Kolor nijaki, fryzura nijaka. Zapuść je, grzywkę albo na bok albo prostą, bo to co teraz masz grzywką nie jest. Na Twoim miejscu włosy bym przyciemniła- dodadzą Ci trochę wyrazistości. .

mój 1000 post
Stary 2010-06-23, 23:10   #3
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Zapuść włosy. Szczególnie grzywkę.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 23:17   #4
lightindigo
Raczkowanie

Może spróbowałabyś coś podkreślić w swojej urodzie? Coś co najbardziej Ci się podoba

A włosy? Może farba? I zapuść je koniecznie! [zgadzam się z przedmówczyniami ]

Idzie lato, więc mogłabyć postawić na jakieś ładne sukienki, szpilki
Ja bym poszukała trochę w Google jakieś fajne kroje sukienek, lub spodni i fajnych obcisłych 'kotowatych'(jak mówi mój TŻ) topów

Powodzenia w metamorfozie

Od dziś szczęśliwa mamusia Moje małe maleństwo będzie ze mną przez najbliższe 9 miesięcy
lightindigo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:40   #5
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Przede wszystkim myslę, że by poczuć się kobieco, powinnaś zmienic styl ubioru. Podpatrz co jest teraz modne, pochodź po sklepach, kup sobie kilka sukienek, obowiązkowo buty na obcasie, chociaż małym. Eksponuj biust odpowiednim krojem bluzek

no i myślę, że powinnas zrobic cos z włosami. tak jak mówily dziewczyny
a na tą chwilę, może suszenie z głową na dole i układanie włsow szczotką, aby były bardziej puszyste i zdyscyplinowane i było ich więcej?
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 12:48   #6
PaniP
Raczkowanie

A jakies propozycje fryzurek? Już mam takie do ramion i myśle , że cos by się z nich już dało uksztaltować
Buty na obcasie też już zakupione, tylko akurat to zdjecie jest z wycieczki więc ich nie mam na stópkach. Sukienki mam jakieś 2, ale moze macie jakies ciekawe propozycje?bo bym sobie jeszcze jakies zakupiła. bluzki? może też jakies propozycje? narazie zbieram pomysły, a potem heja na wycieczke po sklepach

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

A i co mi się najbardziej podoba? tylko i wyłacznie oczy

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lightindigo Pokaż wiadomość
Może spróbowałabyś coś podkreślić w swojej urodzie? Coś co najbardziej Ci się podoba

A włosy? Może farba? I zapuść je koniecznie! [zgadzam się z przedmówczyniami ]

Idzie lato, więc mogłabyć postawić na jakieś ładne sukienki, szpilki
Ja bym poszukała trochę w Google jakieś fajne kroje sukienek, lub spodni i fajnych obcisłych 'kotowatych'(jak mówi mój TŻ) topów

Powodzenia w metamorfozie
A co masz na myśli mówiąc obcisłych(jakis obrazek). Bo np. rurki to też obcisłe spodnie, a ja w nie nie wejde, niestety mam taka figure, ze w brzuchu wejde, ale w udach nie wejde, a jak wejde w udach to bym jeszcze mogła poduszke w pasie sobie włożyć
Stary 2010-06-24, 12:59   #7
Emilcia_1616
Zakorzenienie

zagesc grzywke, moze na wprost, przyciemnij do brazu, podkreslaj koniecznie oczy i policzki, twarz modeluj brazerem, przyciemnij brwi. wlosu zapuszczaj ale najpier udaj sie do dobrego fryzjera, ja polecam zrobienie tego ale w dluzszej wersji
Stary 2010-06-24, 13:19   #8
Serdelekk
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Wydaje mi sie, ze powinnasc definitywnie nosic zgrabny obcasik masz ladna figurke, wiec bezdiesz swietni wygladac, poztym to sprobowalabym tez zalozyc jakas obcisla bluzeczke podkerslajaca dekolt. Teraz sa modne leginsy, moze zafunduj sobie pare do tego obcas i jaks dluzsza bluzeczka, moze taka na jedno ramie? moze cos w stylu tuniki? musisz przymierzyc i sprawdzic w czym sie bedziesz czuc wygodnie przede wszystkim i zebys nie przesadzila bo stroj ma odzwierciedlac ciebie i co do wloskow to ja takze bym przyciemnila, bo jak wiadomo to ciemne kolory dodaja lat, ale nie posunelabym sie dalej niz jakies czekoladowe odcienie, nie rob czarnych raczej. I zainwestuj tez w pare kolczykow bransoletke i damska torebke. Masz bardzo delikatne rysy twarzy wiec nie decydowalabym sie na ostry makija, raczej deikatny, tak zeby podkreslic kosci policzkowe, dobierz jakis chlodny, jasny roz, cienie stawialbym na bze i brazy zeby wydobyc blekit oczu i oczywiscie podstawa to czarny tusz do rzes! mozesz tez troszke podkreslic brwi. A co do fryzurki to ty masz bardzo ladny ksztalt glowy i owal twarzy i wydaje mi sie ze wiekszosc fryzurek ci pasuje. Przyznaj sie czy ty ukladasz wlosy? Wydaje mi sie ze moglabys je troszke podniesc na piance i szczotce i od razu bylby efekt i grzywka z boku chyba by mi sie podobala
Powodzenia!

http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:20   #9
caskada
Zakorzenienie

podpisuje sie pod wszystkimi postami za malo w tobie jest kobiecosci sexapilu wlosy faktycznie tragedia widac ze maja tendencje do oklapywaniaskle jaja sie napewno tez szybko przetluszaczaja trzeba dodac im obietosci odswiezyc kolor(jakis braz czekoladke) no i maluj sie (oczy roz to podstawa)
do szafy dodaj wiecej koloru spodniczki spodenki sukienki rurki tuniki fajne kobiece sweterki t-shirty obuwie zamien na szpilki koturny ew baleriny
twoja garderoba ma byc dziewczeca i kolorowa bez oranzow ale pastele milo widziane sa zawsze
Stary 2010-06-24, 19:08   #10
PaniP
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Metamorfoza-HELP

dziewczyny! pomysły fryzurek!!!!
dzięki za powyzsze rady. Naprawde chce coś zmienić, być innaczej postrzeganą, a wakacje to świetny ku temu czas....Żeby potem 1 dnia studiów wszystkim szczęka opadła z wrażeniaklaski :
Stary 2010-06-24, 19:19   #11
Madlen__18
Zakorzenienie

Malujesz się czasem?
Mam propozycję.
Wyobraź sobie że masz zaliczyć jakieś hm "wielkie wyjście", i możesz zrobić się na bóstwo tylko tym co już masz - tzn ubrania, kosmetyki.
Pokaż nam siebie w wersji "night", bardziej wieczorowo imprezowo.
Celowo mówię o nie kupowaniu niczego na razie, czy bez konkretnych rad.
Chcę zobaczyć Ciebie- żeby zobaczyć styl w jakim kierunku idziesz, czy czujesz intuicyjnie co Ci pasuje a co nie.
Pokaż nam siebie w innej wersji niż wycieczkowa w płaskich butach.
Będziemy miały punkt zaczepienia.
Dałoby się zrobić?
pomysł spontaniczny zupełnie, przed sekundą wpadł mi do głowy.
Przyda się więcej zdjęć.
A potem zdjęcia z etapów przemiany, będzie łatwiej.
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:42   #12
lightindigo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez PaniP Pokaż wiadomość
[/COLOR]
A co masz na myśli mówiąc obcisłych(jakis obrazek). Bo np. rurki to też obcisłe spodnie, a ja w nie nie wejde, niestety mam taka figure, ze w brzuchu wejde, ale w udach nie wejde, a jak wejde w udach to bym jeszcze mogła poduszke w pasie sobie włożyć

No, chodziło mi właśnie o rurki ale, jest również sporo innych opcji nie muszą być one aż tak obcisłe, mogą też być troszkę szersze jeżeli i tak nie chcesz czegoś takiego możnaby pomyśleć nad czymś zupełnie innym- takim na lato może parę sukienek Nie znam twojego gustu

Od dziś szczęśliwa mamusia Moje małe maleństwo będzie ze mną przez najbliższe 9 miesięcy
lightindigo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:43   #13
PaniP
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madlen__18 Pokaż wiadomość
Malujesz się czasem?
Mam propozycję.
Wyobraź sobie że masz zaliczyć jakieś hm "wielkie wyjście", i możesz zrobić się na bóstwo tylko tym co już masz - tzn ubrania, kosmetyki.
Pokaż nam siebie w wersji "night", bardziej wieczorowo imprezowo.
Celowo mówię o nie kupowaniu niczego na razie, czy bez konkretnych rad.
Chcę zobaczyć Ciebie- żeby zobaczyć styl w jakim kierunku idziesz, czy czujesz intuicyjnie co Ci pasuje a co nie.
Pokaż nam siebie w innej wersji niż wycieczkowa w płaskich butach.
Będziemy miały punkt zaczepienia.
Dałoby się zrobić?
pomysł spontaniczny zupełnie, przed sekundą wpadł mi do głowy.
Przyda się więcej zdjęć.
A potem zdjęcia z etapów przemiany, będzie łatwiej.
Z etapów przemiany to jeszcze za wcześnie, ale na pewno jak już coś koło siebie zrobię to zamieszczę.
A teraz zgodnie z prośbą załączam inne zdjęcia. Jedno jest zeszłoroczne, jak miałam króciutkie włoski, a reszta jest z dzisiaj, pomalowałam sie tak klasycznie 'jak zawsze' tzn. podkład Bandi, no i oczy: kredka, tusz, cienie:fioletowo-różowe. Nie mam specjalnie żadnych dodatków do ubrań oprócz kolczyków i takich zwykłych łańcuszków wiec ich nie zakładałam, dopiero mam zamiar zakupić. Proszę was o jakieś propozycje fryzur:pros i:
Stary 2010-06-29, 13:01   #14
PaniP
Raczkowanie

coś nikt nie chce pomoc w doborze fryzurki
Stary 2010-07-01, 18:27   #15
niezdara
Rozeznanie

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym prostą grzywkę, a reszta włosów niech sobie na razie spokojnie rośnie.

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 23:11   #16
PaniP
Raczkowanie

ehhh no nie wiem, ja mam raczej twarz podłużną, a co za tym idzie dłuższa fryzurka by ją jeszcze bardziej wydłużyła . Macie moze jakies propozycje fryzur dla twarzy podłużnej? albo może jakieś symulacje?
Stary 2010-07-02, 08:00   #17
caskada
Zakorzenienie

jesli masz pociagla twarz to moze cos takiego
Stary 2010-07-07, 20:21   #18
PaniP
Raczkowanie

A czy przy pociągłej buzi długie fryzurki jeszcze bardziej jej nie wydłużą ?
Miałam kiedyś włosy do połowy pleców no i cóż....wyglądałam strasznie
Stary 2010-07-07, 21:50   #19
judge
Zadomowienie

Cytat:
A czy przy pociągłej buzi długie fryzurki jeszcze bardziej jej nie wydłużą ?
Miałam kiedyś włosy do połowy pleców no i cóż....wyglądałam strasznie
Jeśli włosy będą do ramion to wcale nie wydłuża twarzy pozatym ja nie widze tutaj pociagłej twarzy tylko klasyczny owal takze możesz przebierać we fryzurkach Ożywiłabym kolor Kup szmpometke i zobacz siebie np. w orzechowym brązie Wychodzi bardzo naturalnie(wiem bo robiłam mamie pare dni temu) firma Marion koszt 3zł Jestem za grzywką prostą bo masz dośc pokazne czoło Zaryzykuj W końcu to metamorfoza

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jesli masz pociagla twarz to moze cos takiego
caskada bardzo trafny dobór fryzury Widzę Cię w tej środkowej
Stary 2010-07-07, 22:35   #20
Kaminka24
Rozeznanie

Jak najbardziej proponuje grzywkę na prosto
Kaminka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 23:46   #21
vanilaa
Raczkowanie

Jestem ZA pozbyciem sie grzywki w ogole !! ewentualnie na skos przez oko ale zlewaaca sie z reszta wlosow... czyli poprostu wycieniowana...
ewidentna grzywka Cie bardzo odmladza !!
Musisz wlosy zregenerowac, bo wydaja sie cienkie i lamliwe...
a kolor wcale nie musi byc ciemny... ja bym mu dodala tylko wiecej zycia... jakis kasztan... albo zloty braz...

vanilaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 23:51   #22
kaska222
Moderator

Wiec tak,zrobilam symulacje z dodatkiem makijazu
Zapusc jeszcze wlosy zeby dosiegaly lekko do lopatek,grzywka gesta ukosna.
Naucz sie robic kreseczki pedzelkiem lub eyelinerem na oczy.I musnäc kosci policzkowe bronzerem,pomadka i blyszczyk.
Zaläczam symulacje.

Acha jeszcze jedno,uzywasz kosmetyköw dodajäce objetosc wlosom?

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-08-11 o 10:11 Powód: lit:
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 00:00   #23
PaniP
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Tak, uzywam pianki i jeszcze takich psikadel unoszących włosy u nasady
ale jejku nie poznałam, aż siebie na tej symulacji
dziękuję
Stary 2010-07-08, 07:38   #24
Wizabelka
Raczkowanie

Gdy będziesz malować oczy, muśnij też cienkim pędzlem z brązowym matowym cieniem brwi. Wcześniej uczesz je, pod skos, do góry. Np. na lakierze lub... odrobinie błyszczyka. Brwi potrafią odmienić twarz. I dodać kobiecości - przy tym - lat!
Pozdrawiam
Stary 2010-07-17, 17:10   #25
unbridled
Zadomowienie

koniecznie zrób coś z ich objetościa, są strasznie "przyklapnięte" modeluj na szczotce okrągłej przy użyciu pianki bądz susz włoscy głową do dołu, masz krótkie włoski więc nie bedziesz z tym miała wiekszych problemów, od razu będą lepiej wyglądać. nie ścinaj ani nie cieniuj, bo zrobią się jeszcze rzadsze...najlepiej zapuść gęstszą grzywkę i modeluj je żeby nabrały objętości - będzie o niebo lepiej

Phil Bosmans
unbridled jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 23:13   #26
Ilena
Zakorzenienie

zapuść grzywkę i zostaw je do ramion ... postaw na pielęgnacje i odżywianie od środka .. kup sobie piankę i naucz się jej używać
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:10   #27
TLU
Zadomowienie

Cytat:
Sprobuj rurek z mango - sa niezle dla gruszek .
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:50   #28
PaniP
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Sprobuj rurek z mango - sa niezle dla gruszek .
ale z tego co wiem to w mango drogo jest , no ale może gdzieś znajdę takie pasujące
Co do zapuszczania włosków, to sądzę, że do ramion mi starczą, jednak chciałabym nadać im jakiś kształt, teraz zdają mi się takie nijakie....i chyba faktycznie zafarbuje je na jakieś bardziej żywy brąz....może jakieś symulacje z kolorem. No i nadal czekam na propozycje fryzurek, na początku sierpnia idę do fryzjera
A i co najważniejsze jestem po zakupach;D, mam piękne 2 nowe sukienki i sandałki na obcasie. Po wizycie u fryzjera zamieszczę zdjęcia
Stary 2010-07-25, 17:52   #29
PaniP
Raczkowanie

A czy myślicie, że którejś z tych fryzurek byłoby mi dobrze ?
Oczywiście chodzi mi o kształt, a z kolorkiem to chyba spróbuje coś z ciemniejszym brązem
Stary 2010-07-25, 18:22   #30
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Wiec tak,zrobilam symulacje z dodatkiem makijazu
Zapusc jeszcze wlosy zeby dosiegaly lekko do lopatek,grzywka gesta ukosna.
Naucz sie robic kreseczki pedzelkiem lub eyelinerem na oczy.I musnäc kosci policzkowe bräzerem,pomadka i blyszczyk.
Zaläczam symulacje.

ostatnia fryzura stworzona dla Ciebie, cudo
taki makijaz dodaje Ci uroku, sprobuj.

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości