Przyciemnienie naturalne w這s闚 - FACET - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-08-15, 18:30   #1
P4TRYK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Przyciemnienie naturalne w這s闚 - FACET

Witam drogie Panie,

przeczyta貫m ju chyba wszystkie w徠ki tutaj i w internecie o naturalnych sposobach przyciemnienia w這s闚 i ju po prostu nie wiem co robi, wi璚 zak豉dam ten temat.

M鎩 obecny kolor w這s闚 to ciemny blond, na wakacje zawsze mi w這sy lekko ja郾iej od s這鎍a, w zim s odrobink ciemniejsze, ale to minimalnie.

Bardzo zale篡 mi na przyciemnieniu w這s闚, poniewa od zawsze chcia貫m mie ciemne w這sy, brat ma ciemne br您 w這sy i jest bardzo podobny do mnie i mu to pasuje.

Wyczyta貫m r騜ne sposoby, najcz窷ciej wymienianym jest p逝kanka z KORY D牞U, SZAΥI, KAWY, ORZECHY WΜSKIE. Potem przeczyta貫m, 瞠 jeszcze niekt鏎zy polecaj olejek rycynowy. Potem kilka os鏏 zachwala這 Balsam koloryzuj帷y HENNE. Sam nie wiem co robi, co najpierw spr鏏owa, boje si, 瞠 zniszcz sobie w這sy (mam 鈔ednio d逝gie, nie bardzo pasuje mi jak co spieprz 軼ina si na 0) i od tego ci庵貫go czytania si ju po prostu pogubi貫m, poniewa du穎 ludzi pisz, 瞠 kora d瑿u daj rdzawe refleksy, natomiast olejek rycynowy obci捫a ju w這sy - w moim przypadku i tak ju w這sy s strasznie obci捫one.

Mam nadziej, 瞠 pomo瞠cie mi dziewczyny znale潭 jakie najlepsze rozwi您anie.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2012-08-15 o 18:33
P4TRYK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 18:48   #2
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 12 131
Dot.: Przyciemnienie naturalne w這s闚 - FACET

Jest w徠ek o zmianie koloru w這s闚 sposobami naturalnymi. Znajd ten w徠ek i poczytaj. Twoja p貫 nie ma w tym przypadku znaczenia.

Od siebie tylko dodam 瞠by nie kombinowa z henn, bo henna w 軼is造m znaczeniu tego s這wa nie jest 瘸dnym balsamem i daje wy陰cznie kolor rudy/czerwony.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 19:44   #3
P4TRYK
Raczkowanie

Czyta貫m te w徠ki tutaj podwieszone, zar闚no jak i przeszukiwa貫m internet, dlatego pytam, bo co osoba to inne zdanie, dlatego 瞠 jest taka rozbie積o嗆 zda pytam, poniewa nikt jeszcze nie poda jednego, sprawdzonego sposobu, zawsze gdzie by這 jakie ale.

Szkoda z t HENN, wyczyta貫m 瞠 j najwi璚ej os鏏 chwali這 i by貫m wr璚z zdecydowany, ale jak ma co takiego wyj嗆 to odpuszczam.
Boje si, ze z mojego koloru wyjdzie rude co, dlatego pytam, a nie chc te farbowa w這s闚 farbom, bo no wiadomo...faceci si nie farbuj
Stary 2012-08-15, 19:46   #4
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez P4TRYK Poka wiadomo嗆
bo no wiadomo...faceci si nie farbuj
nie wiem w jakim wieku 篡jesz 瞠 takie g逝poty piszesz
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 20:02   #5
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Boje si, ze z mojego koloru wyjdzie rude co, dlatego pytam, a nie chc te farbowa w這s闚 farbom, bo no wiadomo...faceci si nie farbuj

Zlituj si ch這pie. Farby dzia豉j tak samo na facet闚 jak i na kobiety. Ju sam fakt, 瞠 tutaj napisa貫 鈍iadczy o istnieniu potrzeby farbowania w這s闚 w鈔鏚 m篹czyzn. Sam nie zamierzasz zrobi nic innego jak w豉郾ie si pofarbowa, wi璚 nie pisz takich bzdur. Czym si wed逝g ciebie r騜ni uzyskanie po膨danego koloru na drodze naturalnej od tego chemicznego? Jest bardziej "m瘰kie" czy jak?
Stary 2012-08-15, 20:12   #6
P4TRYK
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
nie wiem w jakim wieku 篡jesz 瞠 takie g逝poty piszesz
Mo瞠 幢e sie wyrazi貫m. Chodzi mi o drastyczn zmian kolory i reakcj znajomych - nie bardzo mi si to podoba, jestem na studiach i wiem jaka b璠zie to reakcja, wi璚 drastyczna zmiana koloru nie wchodzi w gr. Dlatego nie chc korzysta z farby, teraz OK?

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆

Zlituj si ch這pie. Farby dzia豉j tak samo na facet闚 jak i na kobiety. Ju sam fakt, 瞠 tutaj napisa貫 鈍iadczy o istnieniu potrzeby farbowania w這s闚 w鈔鏚 m篹czyzn. Sam nie zamierzasz zrobi nic innego jak w豉郾ie si pofarbowa, wi璚 nie pisz takich bzdur. Czym si wed逝g ciebie r騜ni uzyskanie po膨danego koloru na drodze naturalnej od tego chemicznego? Jest bardziej "m瘰kie" czy jak?
Ja nie napisa貫m, 瞠 dzia豉j inaczej. Fakt, mo瞠 istnieje potrzeba farbowania wsr鏚 m篹czyzn, ale przynajmniej w moim otoczeniu - nie spotka貫m nikogo pomijaj帷 palant闚, co farbowali sobie w這sy na fioletowo.

Uzyskanie kolory nie chodzi o m瘰kie, nie m瘰kie. Boje si, 瞠 jak si pofarbuje mo瞠 mi nie pasowa itd. Szamponetki te nie u篡je, poniewa czyta貫m, 瞠 niekt鏎e si do ko鎍a nie zmywaj (tak czyta貫m). Boje si eksperyment闚, jako FACET, ok?

Dlatego ca造 ten w徠ek, chc jak najbardziej to hmm "kontrolowa" i powoli sobie te w這sy 軼iemnia, a nie drastycznie je przefarbowa i potem ju farbowa, bo b璠 odrosty. Wam kobietom mo瞠 to trudniej zrozumie, ale nie wyobra瘸m sobie po這篡 farby i wygl康a jak palant, a potem te w這sy 軼ina.
Stary 2012-08-15, 20:24   #7
Espoir91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 953

Cytat:

Dlatego ca造 ten w徠ek, chc jak najbardziej to hmm "kontrolowa" i powoli sobie te w這sy 軼iemnia, a nie drastycznie je przefarbowa i potem ju farbowa, bo b璠 odrosty. Wam kobietom mo瞠 to trudniej zrozumie, ale nie wyobra瘸m sobie po這篡 farby i wygl康a jak palant, a potem te w這sy 軼ina.
powiem Ci tak... nie znam innych "naturalnych" sposob闚 na przyciemnienie w這s闚 opr鏂z tych, kt鏎e wymieni貫. Nie ma w tym temacie "pewniaka". Nikt Ci tu nie gwarantuje, 瞠 np po p逝kance z kawy uzyskasz taki odcie jak chcesz... Dziewczyny o wymarzony odcie walcz tu metod pr鏏 i b喚d闚. Ja sama poszukuj z這tego 鈔odka, kt鏎y w這sy mi przyciemni, bo wracam do naturalnych i moje farbowa鎍e s rudawego koloru... Musisz wszytskiego na sobie pr鏏owa, inaczej si nie przekonasz... Albo id do fryzjera i niech Ci pomaluje "ton w ton" skoro to b璠zie tylko lekkie przyciemnienie... Ta "farbka" si wyp逝cze. Jak d逝gie masz wgl w這sy?

cel jest

Nie musisz by perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartowa, 瞠by by perfekcyjn!
Espoir91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 20:37   #8
P4TRYK
Raczkowanie

W這sy mam troszk kr鏒sze od tych i minimalnie ciemniejsze.

http://2.bp.blogspot.com/_kZEcD9Pkhz...9-1024-768.jpg
Stary 2012-08-15, 20:45   #9
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:

w這sy masz w miar kr鏒kie, wi璚 ja na Twoim miejscu bym si nie ba豉 tylko przyciemni豉bym je tonerem u fryzjera. Jest to koloryzacja "ton w ton" ca趾owicie si wyp逝cze. Co jak szamponetka tylko lepsze bo nie oszukujmy si, po tych p逝kankach i r騜nych takich spektakularnego efektu nie b璠zie... One tylko pog喚biaj kolor. Po tonerze b璠ziesz mia 豉dne, b造szcz帷e. Taka jest moja opinia na ten temat.

cel jest

Stary 2012-08-15, 20:52   #10
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Cytat:
Ja nie napisa貫m, 瞠 dzia豉j inaczej. Fakt, mo瞠 istnieje potrzeba farbowania wsr鏚 m篹czyzn, ale przynajmniej w moim otoczeniu - nie spotka貫m nikogo pomijaj帷 palant闚, co farbowali sobie w這sy na fioletowo.

Uzyskanie kolory nie chodzi o m瘰kie, nie m瘰kie. Boje si, 瞠 jak si pofarbuje mo瞠 mi nie pasowa itd. Szamponetki te nie u篡je, poniewa czyta貫m, 瞠 niekt鏎e si do ko鎍a nie zmywaj (tak czyta貫m). Boje si eksperyment闚, jako FACET, ok?

Eeee... rozumiem, 瞠 wed逝g ciebie palanta definiuje kolor w這s闚. Niezwykle powa積e podej軼ie.

No ale do rzeczy. Je郵i chesz farbowa w這sy, to musisz liczyc si z mo磧iwo軼i niepo膨danego efektu. U ka盥ego dana rzecz mo瞠 da inny efekt niezale積ie od tego czy jest naturalna czy nie. Mo瞠sz sobie robi p逝kanki z orzecha w這skiego, kory d瑿u, sza逕ii. One przyciemniaj. Nikt ci tutaj nie powie czy b璠ziesz mia po tym rude przeb造ski. To musisz sprawdzi sam na sobie. Nie ma innego wyj軼ia.
Na pewno lepszy wynik osi庵n掖by chemicznie.
Stary 2012-08-15, 21:02   #11
marika39
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39

Cytat:

mam 鈔ednio d逝gie,

鈔ednio d逝gie to dla mnie d逝窺ze ni na zdj璚iu - przynajmniej troche
w dzisiejszych czasach faceci nawet stosuj depilacj laserow na torsie( co mnie dziwi)wi璚 o zmiane koloru w這s闚 bym si nie martwi豉.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Mo瞠 幢e sie wyrazi貫m. Chodzi mi o drastyczn zmian kolory i reakcj znajomych - nie bardzo mi si to podoba, jestem na studiach i wiem jaka b璠zie to reakcja, wi璚 drastyczna zmiana koloru nie wchodzi w gr. Dlatego nie chc korzysta z farby, teraz OK?

U篡j farby z poziomu o jeden ton ni窺zej ni Tw鎩 naturalny kolor i na 3% wodzie , stonujesz sw鎩 odcien o jeden ton
marika39 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-15, 22:11   #12
P4TRYK
Raczkowanie

OK, dzi瘯uje. Wi璚 prawdopodobnie musz u篡 farby, albo tonera u fryzjera . Jeszcze nie wiem co b璠zie lepsze ?

Cytat:
Napisane przez marika39 Poka wiadomo嗆
U篡j farby z poziomu o jeden ton ni窺zej ni Tw鎩 naturalny kolor i na 3% wodzie , stonujesz sw鎩 odcien o jeden ton
Jeden ton ni窺zy, to ciemniejsza, czy ja郾iejsza? Bo ja chyba rozumiem, 瞠 ja郾iejsza. Jeszcze chcia貫m zapyta, bo za pewne chodzi o farby fryzjerskie, jakiej firmy mog 鄉ia這 kupi?

jeszcze na szybko edit
Czy mog sobie kupi szamponetke i spr鏏owac na這篡, poniewa od farby nie b璠zie odwrotu, dlatego zastanawiam sie, czy nie mog najpierw szamponetk na這篡 i zobaczy jak b璠e wygl康a. Kt鏎e szamponetki schodz w miare szybko i nie zostawiaj 郵ad闚, co czyta貫m kiedy o Joannie? I jakiego koloru powinienem jej u篡 - br您u?

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2012-08-15 o 22:19
Stary 2012-08-16, 08:25   #13
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
OK, dzi瘯uje. Wi璚 prawdopodobnie musz u篡 farby, albo tonera u fryzjera . Jeszcze nie wiem co b璠zie lepsze ?

Jeden ton ni窺zy, to ciemniejsza, czy ja郾iejsza? Bo ja chyba rozumiem, 瞠 ja郾iejsza. Jeszcze chcia貫m zapyta, bo za pewne chodzi o farby fryzjerskie, jakiej firmy mog 鄉ia這 kupi?

jeszcze na szybko edit
Czy mog sobie kupi szamponetke i spr鏏owac na這篡, poniewa od farby nie b璠zie odwrotu, dlatego zastanawiam sie, czy nie mog najpierw szamponetk na這篡 i zobaczy jak b璠e wygl康a. Kt鏎e szamponetki schodz w miare szybko i nie zostawiaj 郵ad闚, co czyta貫m kiedy o Joannie? I jakiego koloru powinienem jej u篡 - br您u?
a czemu nie chcesz u篡 tonera? Przecie to bezpieczniej...

cel jest

Stary 2012-08-16, 15:37   #14
P4TRYK
Raczkowanie

Czy toner mog zam闚i w internecie, czy lepiej zrobi w salonie fryzjerskim?

W internecie widz tylko dziwne kolory, typu ziele, niebieskie itd.
Stary 2012-08-16, 16:09   #15
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:

chyba najlepiej u fryzjera... tam Ci dobrze dobierze kolor

cel jest

Stary 2012-08-16, 16:47   #16
Fuzukatsu
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478

Cytat:

Bo Ty to na z貫 tonery patrzysz
popatrz za DiaRichesse L'oreala, albo Martix ColorSync, z fryzjerskich to one mi tak na szybko przysz造 do g這wy. Tylko kup w zestawie z utleniaczem/rewelatorem(to w diarichesse)
Jasne, 瞠 kupisz na allegro. Przyjdzie w dyskretnej paczce, nikt si nawet nie domy郵i co knujesz
jakby chcia jeszcze jakie porady, to napisz do mnie na priv

Uda si!

"Ko軼i馧 to korporacja, a krzy to tylko logo"

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2012-08-16 o 16:50
Fuzukatsu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-16, 16:50   #17
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

U fryzjera, m篹czy幡i farbuj w這sy cz窷ciej niz si wydaje.

Sam mo瞠sz szamponetk - wybierz br您 - sp鎩rz na opakowanie i szczeg鏊nie uwa瘸j, 瞠by nie kupi koloru o czerwonawym odcieniu. Powinno by spoko. Nie kupuj koloru du穎 ciemniejszego, bo mo瞠 wyj嗆 dziwnie. Na szamponetkach jest napisane, do jakich kolor闚 w這s闚 si nadaj.

Joanna albo Marion s spoko, wg mnie bezpieczniejsze do eksperyment闚 ni Palette.

Jak efekt si spodoba, to mo瞠sz kupic trwa陰 farb ton w ton.

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2012-08-16 o 16:53
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-16, 20:15   #18
P4TRYK
Raczkowanie

Dzi瘯uje za tak liczne wypowiedzi!

Wi璚 tak, teraz to ju sam nie wiem, co tu robi. Wieczorem postaram si jak wr鏂 do siebie na komputer wrzuci swoje zdj璚ie mojego koloru w這s闚 by pokaza jak to wygl康a, poniewa odgrzeba貫m ju kiedy kupione szamponetki Joanny Kasztanowy Br您, ale boje si o ten po造sk co ju tutaj pisa造軼ie.

Teraz nie wiem, czy lepiej 軼iemnia to tonerem, czy mo瞠 na這篡 szansonetk i jak mi si kolor spodoba, to po prostu i嗆 do fryzjera na farb zwyk豉 i robi ton w ton, czy jednak u篡wa tego tonera. Po prostu zawsze chcia貫m mie ciemniejsze w這sy.

Wiem, facet a tak du穎 pyta, ale kurcze, boje si eksperymentowa .
Stary 2012-08-16, 20:31   #19
marika39
BAN sta造

Cytat:
Dzi瘯uje za tak liczne wypowiedzi!

Wi璚 tak, teraz to ju sam nie wiem, co tu robi. Wieczorem postaram si jak wr鏂 do siebie na komputer wrzuci swoje zdj璚ie mojego koloru w這s闚 by pokaza jak to wygl康a, poniewa odgrzeba貫m ju kiedy kupione szamponetki Joanny Kasztanowy Br您, ale boje si o ten po造sk co ju tutaj pisa造軼ie.

Teraz nie wiem, czy lepiej 軼iemnia to tonerem, czy mo瞠 na這篡 szansonetk i jak mi si kolor spodoba, to po prostu i嗆 do fryzjera na farb zwyk豉 i robi ton w ton, czy jednak u篡wa tego tonera. Po prostu zawsze chcia貫m mie ciemniejsze w這sy.

Wiem, facet a tak du穎 pyta, ale kurcze, boje si eksperymentowa .
No i masz problem kolego jaka decyzja?
Stary 2012-08-16, 20:34   #20
P4TRYK
Raczkowanie

Najpierw wstawi foto.

A potem hmm, b璠 my郵a, jednak chcia貫m najpierw spr鏏owa szamponetk i zobaczy jak b璠 wygl康a, potem hmm, chyba fryzjer, jeszcze nie wiem.
Jak b璠zie najrozs康niej ?
Stary 2012-08-16, 20:41   #21
marika39
BAN sta造

Cytat:
Najpierw wstawi foto.

A potem hmm, b璠 my郵a, jednak chcia貫m najpierw spr鏏owa szamponetk i zobaczy jak b璠 wygl康a, potem hmm, chyba fryzjer, jeszcze nie wiem.
Jak b璠zie najrozs康niej ?
jak si tak strasznie obawiasz efektu , u篡j szamponetki . Jesli si spodoba , id do fryzjera i wyt逝macz o co chodzi. Powinien moim zdaniem w這sy jedynie stonowa, je郵i chcesz mie troszke ciemniejsze
Stary 2012-08-16, 21:18   #22
P4TRYK
Raczkowanie

Szamponetk mam w domu przy sobie JOANNY 010 KASZTANOWY BR╴ (b璠zie OK?), na niej jest napisane, 瞠 polecany do w這s闚 od ciemnego blondu do 鈔edniego br您u.

Chcia豚ym najpierw spr鏏owa szamponetk jak b璠 wygl康a i jak b璠zie OK, prawdopodobnie wybior si do fryzjera.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2013-06-15 o 08:13
Stary 2012-08-16, 21:28   #23
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Wstawiam fotk. Najbardziej aktualn, ze zdj璚ia na studiach.

http://images47.fotosik.pl/1503/019cb21ce7181f63m.jpg

Szamponetk mam w domu przy sobie JOANNY 010 KASZTANOWY BR╴ (b璠zie OK?), na niej jest napisane, 瞠 polecany do w這s闚 od ciemnego blondu do 鈔edniego br您u.

Chcia豚ym najpierw spr鏏owa szamponetk jak b璠 wygl康a i jak b璠zie OK, prawdopodobnie wybior si do fryzjera.
Hm, a dlaczego akurat kasztanowy? Nie wiem jak wychodzi, ale kasztanowy sugeruje lekko czerwonawy odcie. Maj co najmniej dwa inne odcienie br您u, z tego co widzia豉m. Chyba, 瞠 ci nie przeszkadza taki odcie.
Stary 2012-08-16, 21:39   #24
P4TRYK
Raczkowanie

Kiedy zam闚i貫m ju i tak le瘸這.

A kt鏎y b璠zie odpowiedniejszy?

Na aukcjach s takie :

Czekoladowy br您 - http://allegro.pl/szamponetka-kolory...513877731.html

Orzechowy br您 - http://allegro.pl/joanna-multieffect...515188350.html

Kawowy br您 - http://allegro.pl/joanna-multieffect...515188406.html

Kolor kt鏎y chcia豚ym uzyska najbardziej: http://cessnockminibikeclub.com/foru...t-liam-797.jpg

Czyta貫m troszk i na wizazu i szamponetki Joanny maj s豉be opinie :

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...ect-color.html

troszk panikuje, czy raczej wszystko powinno byc ok? Opinie nie s zbyt dobre.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2012-08-16 o 21:55
Stary 2012-08-17, 12:43   #25
Wampierz
Zakorzenienie

No to chyba orzechowy br您. Mo積a te kupi w zwyk貫j drogerii. Powiedz, 瞠 dla kogo kupujesz

Hm, ja kiedys u篡wa豉m tych szamponetek, czerwonych. ζdnie z豉pa造, dobrze sie zmy造. Wg mnie te szamponetki s s豉bsze ni np. Palette, ale to dobrze w twoim wypadku, bo nie chcesz, 瞠by kolor si d逝go trzyma (w razie gdyby sie nie spodoba). Co do wysuszania, to jest szampon, zawiera detergenty takie jak zwyk造 szampon ale trzeba go trzyma na g這wie d逝瞠j. Po trzymaniu na g這wie przez 30-40 minut zwyk貫go szamponu w這sy te si wysuszaj. Na zdrowe, kr鏒kie w這sy nie powinno to mie wi瘯szego wp造wu.
U kobiet w這sy najcz瘰ciej s d逝窺ze, podniszczone r騜nymi zabiegami, wi璚 po trzymaniu szamponu przez d逝窺zy czas w這sy potrafi si zrobi sianowate. W這sy bardzo g豉dkie i zdrowe albo bardzo oklejone odzywkami mog z kolei nie z豉pa koloru.

Trudno mi uwierzy, 瞠 komu od tego wypad造 w這sy, chyba 瞠 by silnie uczulony, w ko鎍u to tylko szampon z barwnikiem. Ludzie niestety czesto zapominaj, 瞠 kosmetyki to tylko chemia, nie magia i dzia陰j tak jak mog, nie tak jakby鄉y chcieli a po drugie, jak si robi z w這sami r騜ne rzeczy przez d逝窺zy czas i pr鏏uje 10 r霩nych rzeczy to potem trudno oceni, co konkretnie zaszkodzi這 czy pomog這. Dlatego mam du穎 dystansu do takich opowie軼i... dziewczyny farbuj w這sy silnymi 鈔odkami, potem nak豉daj szamponetk, 瞠by od鈍ie篡 kolor i nagle szampon im zaszkodzi... Skutki farbowania trwa造mi farbami chemicznymi wida dopiero po jakim czasie - zaraz po sp逝kaniu farby w這sy s mi瘯kie i b造szcz帷e. Po kolejnych myciach w這sy s sianowate, szorstkie, wida pogorszenie kondycji. Ocenianie wg tego, 瞠 silna, wp造waj帷a na struktur w這sa farba polepsza stan w這s闚, a u篡ty tydzie czy dwa p騧niej szampon szkodzi jest po prostu wielk pomy趾.
Stary 2012-08-17, 13:55   #26
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

szamponetki joanny s fajne, a je瞠li chodzi o farbowanie w Twoim przypadku, sam napisa貫 ze na lato masz ja郾iejsze na zime ciemniejsze, to naturalne, ale skoro masz t r騜nic co p馧 roku to kto moze pomy郵e ze rozja郾iasz lekko prawda? no a to przeciez naturalnie sie robi od s這鎍a. Ja osobi軼ie uwa瘸m ze co kto ma do nas miec, do naszego wizerunku, my tworzymy siebie i mamy sie sobie podobac btw ja mam turkus , wi璚 br您 zab鎩stwem nie b璠zie a i wychaczy貫m tak wypowied, dlaczego tw鎩 kolega farbuj帷 sie na fioletowo jest palantem?
Stary 2012-08-17, 16:14   #27
marika39
BAN sta造

Cytat:
Wstawiam fotk. Najbardziej aktualn, ze zdj璚ia na studiach.

http://images47.fotosik.pl/1503/019cb21ce7181f63m.jpg

sorki za brak odpowiedzi wczorajszej, ale wywali這 mnie z neta i brak sygna逝, wi璚 nie mog豉m udzieli odp. Widz , 瞠 nie doczeka貫 si pomocy w dniu wczorajszym. Czy ju cos postanowi貫? Kolega Fryz dobrze pisze, nie wiem dlaczego masz takie obawy. Taki jaki odcie Tobie sie podoba taki po這篡c, w dzisiejszych czasach , nawet pasemka u faceta nie szokuj. Nasz Fryz farbuje w這sy i wygl康a super prawda Fryz? Mo瞠 warto 鄉ia這 podej嗆 do tego i nie zwraca uwagi na innych? Nie wierze 瞠 takie sztywniaki s na uczelni
Stary 2012-08-17, 19:30   #28
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marika39 Poka wiadomo嗆
sorki za brak odpowiedzi wczorajszej, ale wywali這 mnie z neta i brak sygna逝, wi璚 nie mog豉m udzieli odp. Widz , 瞠 nie doczeka貫 si pomocy w dniu wczorajszym. Czy ju cos postanowi貫? Kolega Fryz dobrze pisze, nie wiem dlaczego masz takie obawy. Taki jaki odcie Tobie sie podoba taki po這篡c, w dzisiejszych czasach , nawet pasemka u faceta nie szokuj. Nasz Fryz farbuje w這sy i wygl康a super prawda Fryz? Mo瞠 warto 鄉ia這 podej嗆 do tego i nie zwraca uwagi na innych? Nie wierze 瞠 takie sztywniaki s na uczelni
nie mnie ocenia czy wygl康am super ale dzieki
oczywi軼ie w 瘸dnym wypadku nie nak豉niam do farbowania ani nie namawiam na si喚, ale je瞠li tego chcesz, a jedynym powodem jest obawa co pomysl inni ludzie, to zdecydowanie farbuj! przepraszam ze zejd z tematu, ale ludzie nie zabroni Tobie by szcz窷liwym prawda? nie mozna ca貫 篡cie patrze na to co nam wypada, co nie? co ludzie powiedz? no prosz was....mamy 篡 tak, aby鄉y my byli szcz窷liwi, nie rani帷 przy tym nikogo.
Stary 2012-08-17, 19:47   #29
marika39
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
nie mnie ocenia czy wygl康am super ale dzieki
mamy 篡 tak, aby鄉y my byli szcz窷liwi, nie rani帷 przy tym nikogo.

szczera prawda , pisz to co widz

Z tym pasmem granatu a grzywa

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Mo瞠 幢e sie wyrazi貫m. Chodzi mi o drastyczn zmian kolory i reakcj znajomych - nie bardzo mi si to podoba, jestem na studiach i wiem jaka b璠zie to reakcja,

Kolega Fryz ma racj robi to co nam sprawia przyjemno嗆 i to w czym si czujemy dobrze- przy tym nie krzywdz帷 innych.
A przejmowa si tym co powiedz? Nar鏚 taki jest 瞠 wiecznie szuka sensacji, dzi pogadaj o Tobie , a jutro na kim innym si powiesz
Stary 2012-08-17, 19:53   #30
fryz5
Zakorzenienie

dok豉dnie, trzeba robi swoje nie patrze si na innych ludzi soooo....farbuj

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.