samoopalacz Dax Cosmetics pytanie - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Znajdź produkty
w najniższych cenach

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-16, 21:20   #1
betty29
Raczkowanie

samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Witam, pod koniec sierpnia wybieram się na wesele koleżanki i planowałam kupić sobie jutro samoopalacz DC.Z ciekawości popatrzyłam na allegro jakie tam są ceny tego samoopalacza i na jednej z tych aukcji jest napisane aby unikać kontaktu z oczami.Jeśli posmaruję całą twarz poza okolicami oczu to przecież będzie śmiesznie wyglądało.To będzie mój pierwszy samoopalacz do twarzy i nie wiem jak go aplikować omijając okolice oczu bo wtedy będzie przecież różnica.Please dziewczyny pomóżcie.

A może chodzi o to aby unikać przedostania się kosmetyku do oczu?Czyli do worka spojówkowego?
Pewnie to pytanie wydaje wam się głupie ale do tej pory nie miałam do czynienia z samoopalaczami do twarzy.

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2012-08-16 o 21:26
betty29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:51   #2
PannaEwelina
Zakorzenienie

Dot.: samoopalacz Dax Cosmetics pytanie

Cytat:
Napisane przez betty29 Pokaż wiadomość
Witam, pod koniec sierpnia wybieram się na wesele koleżanki i planowałam kupić sobie jutro samoopalacz DC.Z ciekawości popatrzyłam na allegro jakie tam są ceny tego samoopalacza i na jednej z tych aukcji jest napisane aby unikać kontaktu z oczami.Jeśli posmaruję całą twarz poza okolicami oczu to przecież będzie śmiesznie wyglądało.To będzie mój pierwszy samoopalacz do twarzy i nie wiem jak go aplikować omijając okolice oczu bo wtedy będzie przecież różnica.Please dziewczyny pomóżcie.

A może chodzi o to aby unikać przedostania się kosmetyku do oczu?Czyli do worka spojówkowego?
Pewnie to pytanie wydaje wam się głupie ale do tej pory nie miałam do czynienia z samoopalaczami do twarzy.
Moim zdaniem oczy co najwyżej będą łzawić jeśli się do nich dostanie kosmetyk (w sumie jakikolwiek) i o to zapewne chodziło. Można cieniej posmarować okolice oka, tam jest cieńsza skóra i efekt mógłby być mocniejszy niż w innych 'rejonach'.

Blog

Kolekcje makijażowe wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:52   #3
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Ja zawsze omijałam okolice oczu, tzn miejsce pod łukiem brwiowym i cienie pod oczami i nie wiedziałam różnicy między tymi miejscami a "opaloną" twarzą
Stary 2012-08-16, 22:44   #4
betty29
Raczkowanie

Dziękuję dziewczyny ogromnie za odpowiedz spróbuję jutro nałożyć omijając okolicę oczu a jeśli zobaczę jakąś różnicę to posmaruje cieniutką warstwą pierwszy raz będę nakładała samoopalacz na twarz i trochę się boję efektów ale jeśli się nie sprawdzi to najwyżej pójdę "nieopalona"
Jeszcze raz bardzo dziękuję
Stary 2012-08-17, 14:14   #5
Caramelli
Raczkowanie

Możesz też na okolicę oczu nałozyć mieszankę kremu nawilżającego/pod oczy o samoopalacza. Ja tak właśnie robię i nie miałam nigdy problemów, kolor wychodzi ładny, nie odznacza się od reszty twarzy

KEEP GOING, DON'T STOP.

Caramelli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:31   #6
betty29
Raczkowanie

Faktycznie aż się dziwie samej sobie, ze na to nie wpadłam! Czasami robiłam tak z samoopalaczami do ciała jak były za ciemne ale nie wpadłam na to, ze można to samo zrobić z samoopalaczem do buzi

Edytowane przez betty29
Czas edycji: 2012-08-18 o 21:29
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości