Pomadka CARMEX, co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-17, 15:33   #1
yeahsmiley32
Przyczajenie

Smile

Pomadka CARMEX, co sądzicie?

Ostatnio przeglądając gazetkę z Rossman'u, zauważyłam coś, na co poluję od kilku tygodni...CARMEX, pomadka nawilżająca. szukam truskawkowego lub zielonej herbaty, bo standardowy śmierdzi. Więc przeglądając gazetkę zauważyłam że jest przeceniony z 8.99 na 7.99, więc jest o 1 zł tańszy, chociaż nie robi to na mnie furory, jak będę w mieście to zerknę na sztyfty lub tubki i może się skuszę. Więc mam do was pytania:
-Używałaś kiedyś CARMEX?
-Który zapach najlepszy.
-wiem że są w słoiczkach, tubkach lub w sztyftach, co najlepsze??
-wasza ogólna opinia o produkcie.
kaufe sich die, kaufe sich die , kaufe sich die Schneide
kaufe sich die Schneider, wenn gehirnrn leiden, kaufe sich die schniede,
yeahsmiley32 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:01   #2
Yellow Banana
Raczkowanie

Dot.: Pomadka CARMEX, co sądzicie?

Ja mam w słoiczku i już mi się kończy ale cały czas jestem nim zachwycona bo jeszcze żaden produkt tak dobrze u mnie się nie spisał. Używałam różnych pomadek i musiałam usta smarować kilka razy dziennie a teraz raz czy dwa wystarczy
Teraz chcę kupić truskawkowy ale te w sztyfcie są najwygodniejsze.
Yellow Banana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:05   #3
Majka1503
EDUkator

Od tego jest KWC.

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.

Majka1503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 16:37   #4
ajmi16
Przyczajenie

ja Carmexy lubię wolę wersję w słoiczku, truskawkowy pachnie dużo ładniej niż ten o zapachu zielonej herbaty. zachwycił mnie działaniem, pozostawia przyjemne mrowienie na ustach
ajmi16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:39   #5
Milennka03
Zakorzenienie

a ja nie cierpię na moje usta jakoś nie działa pozytywnie i nie lubię efektu mrowienia, chłodzenia.
Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:41   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yeahsmiley32 Pokaż wiadomość
Ostatnio przeglądając gazetkę z Rossman'u, zauważyłam coś, na co poluję od kilku tygodni...CARMEX, pomadka nawilżająca. szukam truskawkowego lub zielonej herbaty, bo standardowy śmierdzi. Więc przeglądając gazetkę zauważyłam że jest przeceniony z 8.99 na 7.99, więc jest o 1 zł tańszy, chociaż nie robi to na mnie furory, jak będę w mieście to zerknę na sztyfty lub tubki i może się skuszę. Więc mam do was pytania:
-Używałaś kiedyś CARMEX?
-Który zapach najlepszy.
-tak
-ja miałam wiśnię
-chyba najhigieniczniejsza jest tubka, ewentualnie sztyft- łatwość użycia
- bez szału. I odradzam leczenie nim opryszczki.
MissChievousTess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 19:50   #7
Pigeons
Rozeznanie

Nie cierpię Jestem praktycznie uzależniona od pomadek i zawsze muszę mieć coś na ustach. Carmex wysuszył mi je na wiór powodując przy tym ogromny ból i dyskomfort.
Czytałam, że jest dobry gdy używamy go jak lek, czyli wtedy gdy mamy jakiś problem z ustami, natomiast nie jest polecany jako pomadka na co dzień. Może coś w tym jest bo ja większych problemów nie mam a zależało mi właśnie na czymś do codziennego stosowania.
Pigeons jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 20:52   #8
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yeahsmiley32 Pokaż wiadomość
-Używałaś kiedyś CARMEX?
-Który zapach najlepszy.
Tak i to kilku
Najlepszy według mnie truskawkowy, pachnie prawdziwą truskawą w opakowaniu.
Najbardziej trwały na ustach jest sztyft, bo ma kleistą konsystencję, jest dość ciężki. Za to w tubce jest lejący i mniej trwały, znika w szybkim czasie, ale jest lekki i błyszczący. W słoiczku ma przyjemną konsystencję, można mało nałożyć na usta i działa, mniej też mrowi niż sztyft. Na ustach jest satynowy, nie lśniący jak wersja w tubce czy sztyfcie. Według mnie najlepsze działanie ma sztyft i słoiczek, tubka mało robi, taki bardziej błyszczyk z niej.
Używam Carmexów tylko podczas podrażnień, pękania ust, mocnego przesuszenia i innych problemów z wargami, to taka kuracja raz w sezonie Dzięki niemu usta dochodzą do siebie w max tydzień, przy małych problemach w parę dni. Jak używałam dłużej w celach ochronno-pielęgnacyjnych przestał tak dobrze nawilżać i jego działanie zmniejszyło się. Poza tym na zimę nie polecam, wrażenie chłodu na ustach boli wręcz w czasie mrozów. Wolę go zostawić do zadań specjalnych, a na co dzień używać normalnych pomadek ochronnych typu moja ulubiona Tisane.
Stary 2012-08-18, 22:55   #9
ankulka505
Raczkowanie

Carmex działa - w kilka dni intensywnego stosowania wyleczyłam sobie bardzo popękane usta. Jeśli chodzi o komfort użytkowania, to niestety dla mnie ma kilka minusów - szczypie mnie w usta (tylko ja tak mam, może jestem uczulona na jakiś składnik...?) i niestety jest niesmaczne (mam wiśniową pomadkę), a mi zawsze dostaje się jakaś część pomadki do ust, przez co odczuwam ogromny niesmak.

Wciąż preferuję maść Alantan, która bardzo przyspiesza regenerację komórek naskórka oraz... Miód. Miód działa równie skutecznie, a ponadto jest tani i pyszniutki
ankulka505 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 13:21   #10
LillyLala
Rozeznanie

Był BOOM na Carmex'y i się skończył.Jak dla mnie Tisana jest 100x lepsza,a jak już to Carmex w słoiczku. U mnie jednak średnio się sprawdza.
LillyLala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 20:58   #11
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro

Bez szału, dla mnie najlepsza pozostaje Bebe. Aczkolwiek w Carmexie chwalę sobie to, że odkąd go użwam - chyba od stycznia - nie miałam ani jednej zajady, co wcześniej zdarzało mi się dość często. Na plus jest także piękny połysk i mega wydajność - jedna tubka od stycznia, i wciąż mam go tam sporo(a usta smaruję często, bo szybko znika), ale to chyba tyle. Nie zauważyłam specjalnego nawilżenia, czy coś. Mam wisniowy, ale ja te wiśnie czuję tylko kiedy jest zamknięty, bo przy smarowaniu pachnie mi mentolem i maścią którą smarowała mi mama oskrzela jak byłam chora
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:52   #12
sylvi_86
Zakorzenienie

carmexa używałam tylko tego standardowego w sztyfcie. jak dla mnie rewelacja ale do użytku tylko raz dziennie. nałożona przed spaniem działa super, skóra ust odżywiona, gładziutka, nie robią się suche skórki
sylvi_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości