pomysl na uczesanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-30, 19:22   #1
Madziik
Przyczajenie

pomysl na uczesanie?

witam,
moze ma ktos jakis pomysl co z tymi wlosami zrobic? jak je uczesac?

Madziik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:28   #2
Ironlady
Raczkowanie

Wink Dot.: pomysl na uczesanie?

Odrazu jak ujrzałam zdjęcie pierwsze na myśl wpadło mi byś zrobiła sobie dwa dobierane warkocze.
Sposób: Zrób pośrodku przedziałek od czoła po kark i rozczesz włosy na boki. Zbierz je w dwa pasma. Każde z nich, od skroni, zapleć w dobierany warkocz. Oba warkocze spleć razem z tyłu głowy, zwiąż gumką i podepnij wsuwkami.
Mogłabyś jeszcze je pofalować i spiąć jakąś ozdobną klamrą.
MOże z tej strony wybierzesz sobie odpowiednie upięcie:
http://www.hair-styles.net/prom-hair-styles.htm
Ironlady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 10:18   #3
gabi121
Raczkowanie

Dot.: pomysl na uczesanie?

O Ty masz wlasni swietne wlosy do takiego ciecia niestety ja mam na takie cos za duzo wlosow:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38.jpg (37,1 KB, 47 załadowań)
gabi121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 15:35   #4
Madziik
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ironlady
Odrazu jak ujrzałam zdjęcie pierwsze na myśl wpadło mi byś zrobiła sobie dwa dobierane warkocze.
Sposób: Zrób pośrodku przedziałek od czoła po kark i rozczesz włosy na boki. Zbierz je w dwa pasma. Każde z nich, od skroni, zapleć w dobierany warkocz. Oba warkocze spleć razem z tyłu głowy, zwiąż gumką i podepnij wsuwkami.
Mogłabyś jeszcze je pofalować i spiąć jakąś ozdobną klamrą.
MOże z tej strony wybierzesz sobie odpowiednie upięcie:
http://www.hair-styles.net/prom-hair-styles.htm
dzieki za pomysl tylko jedno pytanie: czy to wyjdzie przy scieniowanych wlosach? bo moze na zdjeciu tego nie widac ale one z przudu sa krutsze

Cytat:
Napisane przez gabi121
O Ty masz wlasni swietne wlosy do takiego ciecia niestety ja mam na takie cos za duzo wlosow:/
tak... tylko ze ja piec dni temu bylam u fryzjera a to zdjecie jest zrobione dzien po wizycie u niego... a tak naprawde to mam wlosy ni to falowane ni to mocno krecone... ale prostownice juz nabylam
Stary 2005-07-31, 16:22   #5
Evvelina
Raczkowanie

sorcia ale to chyba był zly fryzjer....bo te włsoki sa slabiusie ale napewno udało by sie slicznie wyceniowac......
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49.jpg (25,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88.jpg (38,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 181.jpg (32,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7655.jpg (27,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 777777.jpg (38,7 KB, 29 załadowań)
Evvelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 20:03   #6
klusia
Raczkowanie

tak... tylko ze ja piec dni temu bylam u fryzjera a to zdjecie jest zrobione dzien po wizycie u niego... a tak naprawde to mam wlosy ni to falowane ni to mocno krecone... ale prostownice juz nabylam [/QUOTE]
no cos ty to gdzie ty byłas i u kogo
klusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:01   #7
Ironlady
Raczkowanie

Wink Dot.: pomysl na uczesanie?

Za przeproszeniem spartolił robotę, bo w takich zwykłych niewymodelowanych włosach, jakie masz na zdjęciu nie ciekawie wyglądasz. Równie ładnie byś wyglądała w prostych włosach do ramion, ale z wycieniowaną grzyweczką po boku, albo poprostu bez grzywki tylko przedziałek po boku(tak chyba najlepiej). Ale cuż już po fakcie ściełaś włosy hmm...mogłabyś jeszcze je trochę unieść (tak jak naprzykład na pierwszej fotce, którą zamieściła Evelina, bo w końcu nie możesz ciągle mieć związanych włosów). Trochę pokombinuj z podniesieniem ich, bo wyglądają na cienkie i oklapnięte i może trochę zapuść i dobiero wtedy zdecyduj się na jakieś ciekawe cięcie u DOBREGO fryzjera.
Ironlady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 09:49   #8
Madziik
Przyczajenie

tylko ze ja wlasnie bylam podobno u 'dobrego' fryzjera jednego z lepszych w szczecinie, u instruktora marki kadus (nazwiska wymieniac nie bede) i te wlosy lepiej wygladaly jak wyszlam z salonu... tylko ze je sobie ich ulozyc nie potrafie
Stary 2005-08-01, 10:47   #9
Evvelina
Raczkowanie

madzxik ten dobry fryzjer musiał byc przereklamowany ...i to ze to był moze dobry salon zaplacilas wiecej niz w innych i fryzjer miał plakietke na czole dobry fryzjer wcale nie oznacza ze musi dobrze wymodelowac i wycieniowac włosy ....moim zdaniem jak i mojej jak widze poprzedniczki wypowiedzi ten ktos spaprał robote po maksie ....no ale skoro juz po fakcie jestesmy to radze ci unieść włosy na piankie lub lakier a nie je zwiazywac bo wtedy beda bardzo przyklapniete i bez efektu tego niby wycieniowania..... ale na twoim miejscu to ja bym poszla i zadała poprawki mi kiedyś tez pewna pani dobra pani fryzjer spaprała robote zrobiłam mega awanture i nie zaplaciłam ani grosza nie mozna sobie pozwolic na to ze ktos zbarbra ci wosy i bedzie zadowolony ze jaka piekna fryzurke wyczarował pzdro .
Evvelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 11:03   #10
ewkaa
Zadomowienie

GG do ewkaa

a ja byłam eksperymantalnie w jednym z tych okolicznych zakładzików u mnie i super mi babeczka pocieniowała coś podobnego mam jak na fotce eweliny
wiec naprawde czasem nie warto przepłacac
ale moze cos z pianka czy z zelem pokombinujesz he?
powodzenia
ewkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 11:20   #11
klusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Evvelina
madzxik ten dobry fryzjer musiał byc przereklamowany ...i to ze to był moze dobry salon zaplacilas wiecej niz w innych i fryzjer miał plakietke na czole dobry fryzjer wcale nie oznacza ze musi dobrze wymodelowac i wycieniowac włosy ....moim zdaniem jak i mojej jak widze poprzedniczki wypowiedzi ten ktos spaprał robote po maksie ....no ale skoro juz po fakcie jestesmy to radze ci unieść włosy na piankie lub lakier a nie je zwiazywac bo wtedy beda bardzo przyklapniete i bez efektu tego niby wycieniowania..... ale na twoim miejscu to ja bym poszla i zadała poprawki mi kiedyś tez pewna pani dobra pani fryzjer spaprała robote zrobiłam mega awanture i nie zaplaciłam ani grosza nie mozna sobie pozwolic na to ze ktos zbarbra ci wosy i bedzie zadowolony ze jaka piekna fryzurke wyczarował pzdro .
SWIETA RACJA ZGADZAM SIE Z TOBA
Stary 2005-08-01, 11:21   #12
klusia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madziik
tylko ze ja wlasnie bylam podobno u 'dobrego' fryzjera jednego z lepszych w szczecinie, u instruktora marki kadus (nazwiska wymieniac nie bede) i te wlosy lepiej wygladaly jak wyszlam z salonu... tylko ze je sobie ich ulozyc nie potrafie
taki super ten fryzjer a efektu nie widac
Stary 2005-08-01, 11:40   #13
Madziik
Przyczajenie

ja z natury mam wlosy krecone wiec i one mi nie pasuja wiec jak mi je ten fryzjer wyprostowal tak zamierzam sie tego trzymac... prostownice kupilam tylko nie wiem jakiego preparatu powinnam do tego uzywac zeby mi sie az tak bardzo wlosy nie zniszczyly
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości