Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-22, 22:32   #3181
Martek_
Zadomowienie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Ja obecnie hasam z totalnym wypłuczem na głowie + pokaźny odrost. Tak to jest jak się całe dnie nad wodą spędza... Nawiasem mówiąc- używała któraś z was tej odżywki http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36...de-karite.html?
Ja. Fajna, treściwa, pięknie pachnie. Może puszyć wysokoporowate. Lubię przed myciem pod olej albo do OMO

8maja farbowałam Lorealkiem i raz poprawiałam szamponetką. Dobrze czuję się w ciemnej czerwieni i zauważyłam, że kolor włosów wpływa na to jak postrzegają nas inni, czuję się zauważana bardziej
Mam już odrost, przed chwilą zamówiłam Allwaves 0.6 - już nie mogę się doczekać
Stary 2013-06-22, 23:25   #3182
SceneQueene
Zakorzenienie

falka_19, kocham tę odżywkę. dla mnie najlepsza

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2013-06-23, 00:31   #3183
kaludia91
Zadomowienie

GG do kaludia91

też ją polecam
ale może wpływać na wypłukiwanie koloru bo shea.
Stary 2013-06-23, 10:08   #3184
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Martek - własnie mi się wydaje że mi na dłuższą metę puszyła dlatego jej więcej nie kupiłam ( choć w sumie nawet nie mam gdzie jej kupić )..
Stary 2013-06-23, 20:02   #3185
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
też ją polecam
ale może wpływać na wypłukiwanie koloru bo shea.
Potwierdzam, spiera nieprzeciętnie. Co do działania lepiej się sprawdza na włosach normalnych i lekko podniszczonych. Na te porządnie zmarnowane nie ma co brać.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-24, 09:45   #3186
falka_19
Raczkowanie

No to lipton, bo mam wysokooporowate. Póki co jaram się jej zapachem i używam jako... stylizator na długości. Paciam sobie po myciu włosów lub tak normalnie i zaplatam w warkocz Na pewno ją skończę, bo nie mam w nawyku wywalać kupionych kosmetyków. I w ogóle dzięki za opinie
Stary 2013-06-25, 11:09   #3187
Melman93
Przyczajenie

GG do Melman93

Jest już jakiś zbiór myśli o odżywkach wypłukujących czerwienie? Przejrzałam już pół poprzedniego wątku i praktycznie cały ten, i nadal nie wiem. Mam już szampon bez SLS, ale odżywka której używałam jeszcze przed czerwienią mi się kończy, mam kupić taką samą, boje się o kolor. Jest i tak trudny w utrzymaniu, po co mam go sobie psuć dodatkowo. To jest ta, którą używam już od jakiegoś roku...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...ormalnych.html
Stary 2013-06-25, 11:23   #3188
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken

Cytat:
Napisane przez Melman93 Pokaż wiadomość
Jest już jakiś zbiór myśli o odżywkach wypłukujących czerwienie? Przejrzałam już pół poprzedniego wątku i praktycznie cały ten, i nadal nie wiem. Mam już szampon bez SLS, ale odżywka której używałam jeszcze przed czerwienią mi się kończy, mam kupić taką samą, boje się o kolor. Jest i tak trudny w utrzymaniu, po co mam go sobie psuć dodatkowo. To jest ta, którą używam już od jakiegoś roku...
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...ormalnych.html
Zbiór myśli wygląda tak :
Zanim farba się nie utrwali do wypłukiwania koloru mogą się przyczynić:
a) proteiny (jak odnaleźć w składzie proteiny - KLIK)
b) oleje wnikające (kokosowy, palmowy, masła wszelkiego rodzaju - shea, kakaowe itp.)
Powyższe nie powinno mieć wpływu dłużej niż tydzień. Więc bez paniki.

Oczywiście im mocniejszy szampon tym mocniej wypłukuje kolor. Uważaj na braci sls - Sodium Coco Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate i podobnych. Ogólnie to z sulfatami na końcu, zawsze możesz podpytać jak nie jesteś pewna.
Wracając do pytania, Twoja odżywka koloru Ci wypłukać nie powinna.

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-25, 12:06   #3189
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Zbiór myśli wygląda tak :
Zanim farba się nie utrwali do wypłukiwania koloru mogą się przyczynić:
a) proteiny (jak odnaleźć w składzie proteiny - KLIK)
b) oleje wnikające (kokosowy, palmowy, masła wszelkiego rodzaju - shea, kakaowe itp.)
Powyższe nie powinno mieć wpływu dłużej niż tydzień. Więc bez paniki.

Oczywiście im mocniejszy szampon tym mocniej wypłukuje kolor. Uważaj na braci sls - Sodium Coco Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate i podobnych. Ogólnie to z sulfatami na końcu, zawsze możesz podpytać jak nie jesteś pewna.
Wracając do pytania, Twoja odżywka koloru Ci wypłukać nie powinna.
Dobra notka kochana w sam raz na 1 stronę jeśli pozwolisz to ciebie zacytuję tam
Stary 2013-06-25, 12:08   #3190
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dobra notka kochana w sam raz na 1 stronę jeśli pozwolisz to ciebie zacytuję tam
Śmiało, niech się komuś przyda.

halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-25, 13:31   #3191
Melman93
Przyczajenie

GG do Melman93

Dziękuje za te szybkie odpowiedzi ;-) I tak zdecydowanie jestem za tym, żeby to się na głównej pierwszej stronie pojawiło. Dziękuje jeszcze raz! ;-)
Stary 2013-06-25, 21:22   #3192
Drakan
Zadomowienie

Hmm, to wychodzi na to, że Alterra zawierająca Sodium Coco Sulfate jednak do delikatnych nie należy.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-25, 22:44   #3193
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Hmm, to wychodzi na to, że Alterra zawierająca Sodium Coco Sulfate jednak do delikatnych nie należy.
Fakt, alterra nie jest delikatnym szamponem.

halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-25, 23:05   #3194
Drakan
Zadomowienie

Wychodzi na to, że z takich typowych szamponów (dziecięcych nie liczę) tylko Biowaxy będą się nadawać, a i też tylko te mniejsze (te o pojemności 400 ml mają już nierozpuszczalny silikon). Niestety są drogie i słabo się pienią.

Myślę też, że może by się przydało sporządzić tak z grubsza listę trochę bardziej treściwych odżywek b/s bez silikonów, o ile takie są. Wiadomo, że przy d/s trzeba dwa razy płukać włosy i kolor sporo na tym traci, a psikacze z reguły mają bardziej zabezpieczać niż odżywiać. Mi do głowy przychodzą tylko Naturie z Joanny - nieobciążające przy rozsądnym zastosowaniu no i przyjazne składy, ale możliwe, że to zbyt mało.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-26, 06:52   #3195
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Wychodzi na to, że z takich typowych szamponów (dziecięcych nie liczę) tylko Biowaxy będą się nadawać, a i też tylko te mniejsze (te o pojemności 400 ml mają już nierozpuszczalny silikon). Niestety są drogie i słabo się pienią.

Myślę też, że może by się przydało sporządzić tak z grubsza listę trochę bardziej treściwych odżywek b/s bez silikonów, o ile takie są. Wiadomo, że przy d/s trzeba dwa razy płukać włosy i kolor sporo na tym traci, a psikacze z reguły mają bardziej zabezpieczać niż odżywiać. Mi do głowy przychodzą tylko Naturie z Joanny - nieobciążające przy rozsądnym zastosowaniu no i przyjazne składy, ale możliwe, że to zbyt mało.
Hmm chyba masz rację, niech każda z was pomyśli jakich odżywek b/s i d/s używa/ uzywała które mają skład dobry i nie wypłukiwały koloru potem zrbimy listę polecanych odżywek dla czerwonowłosych na 1 poście ok?
Ja spisuję ogólnie odżywki których używałam z prostymi składami
1. odżywki b/s
-Joanna z Apteczki babuni - balsam z miodem i mlekiem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...enerujacy.html pamiętam że puszył przez proteiny niestety ale ogólnie nawilżał też.
-Balea nawilżające mleczko ma glicerynę wysoko i silikon jeden chyba ale ogólnie nie jest zła. http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...aloe-vera.html
- Isana odżywka bez spłukiwania http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...tzenfluid.html niestety tam składu nie ma ale jestem pewna że któraś go znajdzie.. ja pamiętam że tak jak wiele odżywek puszyła mi ale nie widziałam że kolor ucierpiał zresztą ogólnie z b/s odżywek kolor mi nigdy nie znikał.
.2Odżywki d/s i Maski
- Garnier Heisses Volumen 24 - mam ją teraz i spisuje się super, ma prosty skład, dobrze rozczesuje włosy, fajnie się układają.. skład dodam w zdjęciu tu kwc http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,56...do-wlosow.html
- Odżywka Balea- seideglanz zwykła zwyczajna prosty skład który nie szkodzi kolorowi. http://www.dm.de/de_homepage/balea_h...-spuelung.html
- Garnier Ultra Doux ( w niemczech Natural beauty) Cytryna& Oliwa-http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23614,garnier-ultra-doux-apres-shampooing-creme-fondante-au-citron-et-a-lhuile-dolive.html fajna lekka odżywka.
- Z masek biovax do farbowanych http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...rbowanych.html koloru nie wypłukiwał ale też nic specjalnego nie robił włosom..
- Elseve total repair 5 fajna maska kiedyś do niej wróce na pewno http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...enerujaca.html
Na razie jestem w fazie testów z kallosami, czy wypłukują kolor na razie nie jestem pewna..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-06-26 o 07:31
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-06-26, 13:48   #3196
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:

Z takich typowych szamponów to bardzo delikatna jest Alterra Parfumfrei - szampon + żel pod prysznic. Używam z powodzeniem i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny polecają również facelle, który co prawda jest opisany jako żel do higieny intymnej, ale skład ma ponoć bardzo ładny. Słyszałam też coś o szamponie dulgon dla dzieci, ponoć jest o niebo delikatniejszy od Babydream czy Hippa.

Moim zdaniem podział na odżywki b/s, d/s i maski jest bardzo sztuczny. Sama jako b/s używałam często odżywek d/s i masek.
Sama ostatnio jako b/s używam tylko zabezpieczacza i to mocnego kalibru. Jako d/s też u mnie leżą tylko silikonowe cuda, moje włosy potrzebują mocnego zabezpieczenia i wcale im tego nie żałuję. Przy czym d/s silikonowego używam tak na minutkę, żeby mi tylko oblepiło włosy.
Za to pomyciowo używam też masek, które za każdym razem tuninguję olejem i skrobią. Dużo wygładzenia, mało puchu.

Które biovaxy mają nierozpuszczalny silikon? Dawać mi je tu.

halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-26, 15:17   #3197
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Które biovaxy mają nierozpuszczalny silikon? Dawać mi je tu.
Na tej stronie są wszystkie Biovaxy wraz ze składami. Wszędzie podali składy tych wielkich. Małe są zupełnie inne. Z maskami różnie. Jedne mają, a inne nie.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-26, 15:17   #3198
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
Z takich typowych szamponów to bardzo delikatna jest Alterra Parfumfrei - szampon + żel pod prysznic. Używam z powodzeniem i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny polecają również facelle, który co prawda jest opisany jako żel do higieny intymnej, ale skład ma ponoć bardzo ładny. Słyszałam też coś o szamponie dulgon dla dzieci, ponoć jest o niebo delikatniejszy od Babydream czy Hippa.
Alterrka fajna tylko uwaga na alkohol. Mnie np po pewnym czasie zaczęła podrażniać, ale to już zależy od indywidualnych preferencji . Facelle uwielbiam (dodatkowo ma kwaśne pH - domyka łuski), tyle że ja myjadła co 2-3 mycia sobie zmieniam, bo inaczej łupież

Od niedzieli czekam na tą moją Allwaves - mam nadzieję, że jutro przyjdzie.. Chodzę taka wypłukana i z odrostami, a chciałabym wyglądać dobrze w piatek.

Edytowane przez Martek_
Czas edycji: 2013-06-26 o 15:19
Martek_ jest offline  
Stary 2013-06-26, 16:29   #3199
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Na tej stronie są wszystkie Biovaxy wraz ze składami. Wszędzie podali składy tych wielkich. Małe są zupełnie inne. Z maskami różnie. Jedne mają, a inne nie.
A faktycznie, nawet nie wiedziałam. To jak będę znowu szukać ciężkiego kalibru to zajrzę na biovaxy, a co!

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Alterrka fajna tylko uwaga na alkohol. Mnie np po pewnym czasie zaczęła podrażniać, ale to już zależy od indywidualnych preferencji . Facelle uwielbiam (dodatkowo ma kwaśne pH - domyka łuski), tyle że ja myjadła co 2-3 mycia sobie zmieniam, bo inaczej łupież

Od niedzieli czekam na tą moją Allwaves - mam nadzieję, że jutro przyjdzie.. Chodzę taka wypłukana i z odrostami, a chciałabym wyglądać dobrze w piatek.
Ja ostatnią alterrę-szampon zdenkowałam w wielkich bólach po chyba roku czasu od zakupu. Konkretniej 2 tygodnie temu. Nie kupię ponownie, bo w ogóle mi nie leżał ten szampon, no ale u mnie ciężkie myjadła nie sprawdzają się w ogóle.
Za to temu facelle się przyjrzę chyba, mój mi usilnie pod prysznicem podbiera alterrę parfumfrei. To pewnie zaraz denko zaliczy.

Edytowane przez halbtrocken
Czas edycji: 2013-06-26 o 16:45
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-26, 18:09   #3200
Shizuko
Przyczajenie

Wychodzi na to, że używam zła najgorszego, bo mój szampon (CHI Infra Shampoo) ma SLS, a odżywka (Chi Silk Infusion) to kopalnia silikonów, także tych najtrudniej zmywalnych. Jedyny plus to to, że SLS zmywa silikony, ale co zneutralizuje mi SLS?
Niestety nie mogę sobie odpuścić tych produktów, bo tylko one przypominają moim włosom co to grawitacja :/
Stary 2013-06-26, 18:12   #3201
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Ja jakoś też jestem wybredna( a raczej moje włosy ) jeśli chodzi o szampony.. Wiele szamponów mi kołtuni włosy, albo przyklapuje. BB mi nie służył, Hipp też.. teraz mam z DM z Babylove szampoo& Dushe i jest OK.
A z SLS używałam Gliss kura albo Nivei na razie te jako jedyne mi służyły ale teraz czaje się na Kallosa Vanilla albo Argan składy są OK także któryś zakupię niebawem
A... A Facelle też próbowałam ostatnio.. niestety też mi jakoś zkołtuniła włosy były mega sianowate!! Ale uzywam mimo to do higieny intim
Co do farbowania.. no ja jakieś 2-3 tyg temu farbowałam i się na razie trzyma farba.. a myje co 4-5 dni jakoś troche na końcach jest jasniej ale ogólnie kolor jest OK Pianki to już wieki moje włosy nie widziały także jestem pełna podziwu dla ich trwałości.Bo przecież farbowane były tylko odrosty haha Porobiłam pare fotek dodam wieczorem jak bedzie troche luźniej, na razie lece młodego kąpać

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-06-26 o 18:14
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-06-26, 18:40   #3202
Drakan
Zadomowienie

Cóż, u mnie jest tak: silikony = przyklap, SLS po dłuższym stosowaniu = wypadanie + podrażnienia No i oczywiście przy tym czerwony łeb, który z chęcią gubi farbę, więc jest wesolutko Teoretycznie po SLSach mam najlepiej wyglądające kłaki, ale jak wyżej - nie mogę długo.
A mimo wszystko wolę myć jednak szamponami typowo do tego przeznaczonymi jak kombinować z żelem do higieny intymnej. No i mam Biovaxy, które kosztują 20 zeta za 200 ml
Ale proteiny żrą i nie marudzą.

Wracając też do tematu odżywek b/s gadają w internetach, żeby czasem te d/s rozcieńczyć wodą, wlać do pojemnika z atomizerem i psikać. Zawsze jakieś wyjście.
Z moich b/s to rzucam Naturiami z Joanny, bez konkretnego typu, bo wszystkie mają składy podobne, różnią się tylko ekstraktami. Jak na moje futro, które bardzo łatwo jest przekarmić (włosy długie i cienkie) daje radę i to całkiem fajnie, nie wspominając, że grosze kosztuje.

I jeszcze jedno, jak chcesz Sugar to dopisz: dla tych, które farbują się henną na czerwono podobno dobrze jest dodać czerwone wino do mieszanki, bo wydobywa i utrwala kolor

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-26, 19:49   #3203
Gofrzyca
Zakorzenienie

A ja łażę z paskudnym odrostem, bo nie mam kiedy go zrobić
Kolor na szybko robię a temu to jednak wiecej czasu trzeba i co sobie zaplanuje to musze odkładac bo zawsze coś wypadnie i tak już 1,5 miesiąca albo i więcej :/
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-06-26, 21:04   #3204
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
A ja łażę z paskudnym odrostem, bo nie mam kiedy go zrobić
Kolor na szybko robię a temu to jednak wiecej czasu trzeba i co sobie zaplanuje to musze odkładac bo zawsze coś wypadnie i tak już 1,5 miesiąca albo i więcej :/
mój odrost ma już ponad 2 miesiące
miałam go czymś odświeżyć teraz w lipcu, bo miałam lecieć do TŻ - a tu bum! jutro jadę do niego więęęęc no cóż kolorem nie zachwycam
a chcę nie farbować do września

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2013-06-27, 17:26   #3205
Martek_
Zadomowienie

Już po farbowaniu Allwaves 0.6 z utleniaczem ok 7%-8%(do 6% dolałam trochę 12%). Kondycja włosa nie ucierpiała - wyszedł ładny, intensywny, błyszczący, ciemny kolor. Jestem ogromnie zadowolona
Stary 2013-06-27, 20:49   #3206
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Już po farbowaniu Allwaves 0.6 z utleniaczem ok 7%-8%(do 6% dolałam trochę 12%). Kondycja włosa nie ucierpiała - wyszedł ładny, intensywny, błyszczący, ciemny kolor. Jestem ogromnie zadowolona
oo super, czekamy na fotyyy!!
Stary 2013-06-27, 22:43   #3207
Melman93
Przyczajenie

GG do Melman93

Cytat:
I jeszcze jedno, jak chcesz Sugar to dopisz: dla tych, które farbują się henną na czerwono podobno dobrze jest dodać czerwone wino do mieszanki, bo wydobywa i utrwala kolor
Też o tym słyszałam!! I coś o soku z buraków :p I tak ps moja odżywka też kosztuje 22 zł za 200ml
Ciągnąc dalej o odżywkach, też zauważyłam, że po szamponach z SLS częściej wypadają mi włosy. Ten który ostatnio kupiłam jest spoko, nie plącze włosów, do tego mam odżywkę, również z tego co rozumiem po składzie żadnych olejków czy maseł. A jednak nawilża, regeneruje i generalnie z tego zestawu jestem BARDZO zadowolona Macie, oceńcie te składy może coś szkodliwego przeoczyłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-27 22.37.09.jpg (111,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-27 22.37.23.jpg (107,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-06-27 22.37.47.jpg (125,7 KB, 9 załadowań)
Stary 2013-06-27, 23:37   #3208
Drakan
Zadomowienie

Z tego co widać szampon łagodny oparty na betainie, choć ktoś kiedyś wspominał, że solo lub z jakimiś innymi składnikami może mieć jakieś tam mniej przyjemne konsekwencje, ale to już muszą się wypowiedzieć dziewczyny bardziej obeznane. Jedyny oblepiacz to pq, ale to jeszcze nic strasznego. Odżywka zawierająca alkohol izopropylowy może po pewnym czasie stosowania przesuszać, choć niby jest po perfumach w składzie. Wysoko znajduje się jeszcze trudno rozpuszczalny silikon. Nie ma żadnych ekstraktów. Niewykluczone, że ci służy, ale w przyszłości lepiej zamienić ją na coś bardziej odżywczego

A tak z moich nowych spostrzeżeń - moje końcówki nie lubią kokosa
Udało mi się o tym przekonać w wyjątkowo bezbolesny sposób stosując na nie krem z m. in. tym olejem.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-28, 16:24   #3209
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Z tego co widać szampon łagodny oparty na betainie, choć ktoś kiedyś wspominał, że solo lub z jakimiś innymi składnikami może mieć jakieś tam mniej przyjemne konsekwencje, ale to już muszą się wypowiedzieć dziewczyny bardziej obeznane. Jedyny oblepiacz to pq, ale to jeszcze nic strasznego. Odżywka zawierająca alkohol izopropylowy może po pewnym czasie stosowania przesuszać, choć niby jest po perfumach w składzie. Wysoko znajduje się jeszcze trudno rozpuszczalny silikon. Nie ma żadnych ekstraktów. Niewykluczone, że ci służy, ale w przyszłości lepiej zamienić ją na coś bardziej odżywczego

A tak z moich nowych spostrzeżeń - moje końcówki nie lubią kokosa
Udało mi się o tym przekonać w wyjątkowo bezbolesny sposób stosując na nie krem z m. in. tym olejem.
Szampon nawet fajny, pq da się przeżyć.
Za to odżywka to typowy mejkap, tak jak piszesz, nie odżywi, ale ukryje niedoskonałości.

Co do końców nielubiących kokosa - bardzo możliwe, pamiętają więcej niż reszta włosów i prawdopodobnie mają wyższą porowatość. A kokos porowatym zazwyczaj nie służy.

halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-28, 16:57   #3210
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Co do końców nielubiących kokosa - bardzo możliwe, pamiętają więcej niż reszta włosów i prawdopodobnie mają wyższą porowatość. A kokos porowatym zazwyczaj nie służy.
Na 200% są ekstra porowate

Drakan jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości