Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-06-28, 18:04   #3211
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Na 200% są ekstra porowate
Coś tak jak moje na całej długości. Cóż, natura.
Mogę polecić trzy rzeczy: karmienie, zabezpieczenie i jeszcze raz zabezpieczenie. Porządne.

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-28, 18:13   #3212
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Coś tak jak moje na całej długości. Cóż, natura.
Mogę polecić trzy rzeczy: karmienie, zabezpieczenie i jeszcze raz zabezpieczenie. Porządne.
Zresztą jakie te końcówki są to same widziałyście na ostatnich zdjęciach A bez zabezpieczenia to nie ma nawet co marzyć, że będą chciały jakoś wyglądać. Jak na razie Biosilka udało mi się zamienić na serum 'jedwabne' z Green Pharmacy, które lubią bo ma i silikony w sensownej dawce i nawilżacze. Jeszcze niedawno maskę Stapiza lubiły, ale chyba proteiny im się przejadły.

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-28, 21:12   #3213
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Melman- Polyquateritum oblepiacz ale nie jest zły.. ;]
Dimethicone w odżywce nie jest tragiczny slsem go umyjesz uzywaj odżywkę tĄ na zmianę z inną bardziej nawilżającą.. i będzie OK

Co do porowatości ja mogę wrzucić moje trzy grosze..
Kokos, shea butter, cacao butter... odapadają! Zero Mlecznych i zbożowych protein.. Proteiny z pereł albo jedwabiu są OK ale nie za dużo też..

Także ogólnie ja powiem że na razie ta miodowa z Kallosa jest OK, nie puszy, ładnie się roczesują.. ślicznie pachną.. itp Poza tym z Garniera zwykła odżywka z prostym składem też się sprawdza
Stary 2013-06-28, 21:54   #3214
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Melman- Polyquateritum oblepiacz ale nie jest zły.. ;]
Dimethicone w odżywce nie jest tragiczny slsem go umyjesz uzywaj odżywkę tĄ na zmianę z inną bardziej nawilżającą.. i będzie OK

Co do porowatości ja mogę wrzucić moje trzy grosze..
Kokos, shea butter, cacao butter... odapadają! Zero Mlecznych i zbożowych protein.. Proteiny z pereł albo jedwabiu są OK ale nie za dużo też..

Także ogólnie ja powiem że na razie ta miodowa z Kallosa jest OK, nie puszy, ładnie się roczesują.. ślicznie pachną.. itp Poza tym z Garniera zwykła odżywka z prostym składem też się sprawdza
I tutaj co włos to obyczaj.
Akurat co do olejów i maseł mam tak samo, ale...
Moje włosy uwielbiają proteiny mleczne i zbożowe. Do tego lubią też jajko. Keratyna w większości be, jedwab w większości be. Jedynie tych z pereł nigdy nigdzie nie widziałam, to się nie wypowiem.

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-06-29, 00:06   #3215
Shizuko
Przyczajenie

W końcu mam czerwień!
Podobno w mojej okolicy miała być hurtownia z kosmetykami do włosów i z zwykłej ciekawości do niej poszłam, ale że mam genialną orientację w terenie to trafiłam do zupełnie innego sklepu, jakiś kilometr dalej
Pytam o najlepszą czerwień, a oni dają mi paletę Cromaxtremu. Spontanicznie biorę X77 i oxy.9%, wychodzę biedniejsza o 37zł (CeCe kosztowało mnie 22zł na 1,5 raza i 13zł za oxy. na jakieś 10 razy)
Farby mi zabrakło i w okolicy karku jestem niedomalowana
Na szczęście nie widać, bo włosy noszę rozpuszczone. Spłynęło ze mnie mnóstwo różowej wody, niestety kolor idzie bardziej w pomarańcz niż w róż (a dużo bardziej wolę różowawą czerwień od pomarańczowej). Ale i tak jestem bardzo zadowolona. Na wszelki wypadek zakwasiłam octem + 2 odżywki (jedna d/s druga b/s) i moje włosy o dziwo żyją.
To jeszcze nie jest ten kolor, który chciałabym uzyskać, ale jestem na dobrej drodze
Kolor jest ciut jaśniejszy na żywo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_00931.jpg (83,7 KB, 47 załadowań)
Stary 2013-06-29, 08:28   #3216
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
I tutaj co włos to obyczaj.
Akurat co do olejów i maseł mam tak samo, ale...
Moje włosy uwielbiają proteiny mleczne i zbożowe. Do tego lubią też jajko. Keratyna w większości be, jedwab w większości be. Jedynie tych z pereł nigdy nigdzie nie widziałam, to się nie wypowiem.
haha ja powiem tak.. unikam wszystkiego zapobiegawczo.. ale próbowałam protein- puszą.. niestety.. olej kokosowy mnie uczulił więc też odstawiłam..
Parafina ponoć tez puszy.. mi nie szkodzi na razie bynajmniej..
Te proteiny perłowe na razie w jednej odżywce mam i jest OK
Stary 2013-06-29, 12:24   #3217
Rudax
Raczkowanie

Kochane czerwonowłose!

Z radością dopisuję się do Waszego wątku już jako prawdziwa redhead. Jak to się stało? Od 6 lat farbowałam włosy na rudo/czerwono, w końcu zeszłam do blondu, przez idiotyczne gadanie osób trzecich "zacznij wyglądać jak człowiek". Uwielbiam wyglądać jednocześnie rockowo i kobieco, czerwone włosy idealnie do tego pasowały. W blondzie zaczęłam czuć się jak kosmita.
Chciałam na jakiś czas pofarbować włosy tonerem lub szamponetką, żeby sobie przypomnieć jak to było w tym kolorze i spodobało mi się tak, że pomyślałam: "och, walić to, skoro w tym kolorze czuje się sobą, to czemu do niego nie wrócić?". I wróciłam.

Z tego miejsca chciałam Wam polecić farbę Syoss "czerwień londynu", wyszedł mi taki kolor: http://hayleyfashion.info/hair/cherryred/9.jpg

Zmywa się w ekspresowym tempie, ale to chyba normalne, skoro wcześniej miałam rozjaśniane włosy, nie?

*Zapuszczanie i regeneracja zniszczonych włosów

*kosmetyki naturalne

*Walczę z trądzikiem
styczeń, luty, marzec, kwiecień...

Rudax jest offline  
Stary 2013-06-29, 12:32   #3218
tiramisu_
Wtajemniczenie

Dziewczyny, chcę kupić czerwona 0.6 Allwaves - jaki dobrać utleniacz, z tego co czytałam to 6% będzie ok? Zależy mi na Arielkowej czerwieni. Włosy naturalne mam średni blond i farbuję na czerwono od kilku lat, ale najpierw wycofaną Dziką Orchideą Safiry a od 2 lat Pure Spice Feria L'oreala. Teraz mam ochotę na coś intensywniejszego i bardziej w stronę różu niż rudości. Do odświeżania cały czas stosowałam toner Directions Poppy Red i chyba przy tym zostanę.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-06-29, 12:41   #3219
Vanilka28
Raczkowanie

Rudax, wyszedł Ci jak dla mnie idealny kolor I chyba ścięcie też masz takie jakie mi się marzy.. Zazdrość mnie zżera A po opakowaniu tej farby w życiu bym nie powiedziała że wyjdzie coś takiego.. No cóż, jednak farbowanie rozjaśnianych włosów może zaskoczyć genialnym efektem

Aaa już obczaiłam że to przecież Hayley No ale tak czy siak gratuluję koloru!

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę kupić czerwona 0.6 Allwaves - jaki dobrać utleniacz, z tego co czytałam to 6% będzie ok? Zależy mi na Arielkowej czerwieni. Włosy naturalne mam średni blond i farbuję na czerwono od kilku lat, ale najpierw wycofaną Dziką Orchideą Safiry a od 2 lat Pure Spice Feria L'oreala. Teraz mam ochotę na coś intensywniejszego i bardziej w stronę różu niż rudości. Do odświeżania cały czas stosowałam toner Directions Poppy Red i chyba przy tym zostanę.
Właśnie siedzę z Allwaves 0.6+ utleniacz 6 % na głowie, po raz drugi taki zestaw, znowu wyjdzie mocno w stronę różu, więc tak jak chcesz Wreszcie koniec tej farby i w sierpniu wezmę się za Lecher Geneze i liczę na czystą czerwień

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2013-06-29 o 12:44
Vanilka28 jest offline  
Stary 2013-06-29, 12:48   #3220
tiramisu_
Wtajemniczenie

Dzięki Vanilka!

Czy taki utleniacz jest ok:
http://allegro.pl/v-laboratories-wod...300940573.html

A włosy mam niezbyt długie, trochę za ucho - czy zużyję całą tubkę na raz, czy da się na 2 razy? Bo nie wiem czy więcej od razu nie kupić..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-06-29, 12:49   #3221
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Do odświeżania cały czas stosowałam toner Directions Poppy Red i chyba przy tym zostanę.
Czy wychodził Ci w róż czy bardziej w pomarańcz? Bo napotkałam sprzeczne informacje

Ta Allwaves serio mocno różowa jest (jeszcze nie myłam) - ciekawi mnie jak będzie się spłukiwać
Stary 2013-06-29, 12:52   #3222
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Czy wychodził Ci w róż czy bardziej w pomarańcz? Bo napotkałam sprzeczne informacje

Ta Allwaves serio mocno różowa jest (jeszcze nie myłam) - ciekawi mnie jak będzie się spłukiwać
Taka chłodna czerwień, czyli bardziej w róż (pomarańcz na pewno nie!), tylko u mnie baza jest rudawa, więc pewnie ma wpływ i niweluje trochę różowawy odcień tonera.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-06-29, 13:36   #3223
Rudax
Raczkowanie

Vanilka28 No właśnie, to Hayley ale mam tak samo ścięte i teraz właśnie taki kolor. Dzięki, miło że się podoba

*Zapuszczanie i regeneracja zniszczonych włosów

*kosmetyki naturalne

*Walczę z trądzikiem
styczeń, luty, marzec, kwiecień...

Rudax jest offline  
Stary 2013-06-29, 17:54   #3224
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shizuko Pokaż wiadomość
W końcu mam czerwień!
Podobno w mojej okolicy miała być hurtownia z kosmetykami do włosów i z zwykłej ciekawości do niej poszłam, ale że mam genialną orientację w terenie to trafiłam do zupełnie innego sklepu, jakiś kilometr dalej
Pytam o najlepszą czerwień, a oni dają mi paletę Cromaxtremu. Spontanicznie biorę X77 i oxy.9%, wychodzę biedniejsza o 37zł (CeCe kosztowało mnie 22zł na 1,5 raza i 13zł za oxy. na jakieś 10 razy)
Farby mi zabrakło i w okolicy karku jestem niedomalowana
Na szczęście nie widać, bo włosy noszę rozpuszczone. Spłynęło ze mnie mnóstwo różowej wody, niestety kolor idzie bardziej w pomarańcz niż w róż (a dużo bardziej wolę różowawą czerwień od pomarańczowej). Ale i tak jestem bardzo zadowolona. Na wszelki wypadek zakwasiłam octem + 2 odżywki (jedna d/s druga b/s) i moje włosy o dziwo żyją.
To jeszcze nie jest ten kolor, który chciałabym uzyskać, ale jestem na dobrej drodze
Kolor jest ciut jaśniejszy na żywo.
A to ciekawe, bo u mnie ta sama farba wpada w róż i taka zostaje do końca. Zresztą jest tutaj parę stron temu mój post odnośnie ostatniego farbowania.
Na przyszłość nie bierz też może ich firmowego oxy. Kolor złapie wprawdzie dobrze, ale przez parę agresywnych substancji w rozjaśniaczu włosy potem są nieźle przesuszone
W ogóle to drogo zaśpiewali, u mnie za tę farbę wołają niecałe 20 zeta.

Cytat:
Uwielbiam wyglądać jednocześnie rockowo i kobieco, czerwone włosy idealnie do tego pasowały.
Hell yeah
Choć ja wolę bardziej po męsku

Cytat:
Zmywa się w ekspresowym tempie, ale to chyba normalne, skoro wcześniej miałam rozjaśniane włosy, nie?
Zależy czym myjesz. Jeżeli jest to szampon z SLS/SleS to bardzo szybko.

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2013-06-29 o 17:56
Drakan jest offline  
Stary 2013-06-29, 20:51   #3225
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Hej dziewuchy
Ja dziś odświeżałam sobie Elysee kolorek
Allwaves 0,6 GP wpada w róż o tak! Za to F 666 to czysta czerwień
no ja tego lechera tez b, wzięła ale.. nie mam dostępu do niego niestety.. ale planuję inebryę zakupić ma fajne czerwienie.. Ale to dopiero jak mi się skonczy allwaves a mam jeszcze 1 tubkę czyli na 2 farbowania
noo 6 % woda jest OK obojętne jakiej firmy
Co do koloru kochana nowa czerwonowłosa Rudax super ci wyszedł. dodaje ciebie i koleżankę Tiramisu do listy

Fotki Przed i PO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0692.jpg (109,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0699.jpg (103,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0695.jpg (86,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0707.jpg (79,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0708.jpg (85,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0709.jpg (91,5 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-06-29 o 21:07
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-06-29, 21:18   #3226
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Hej dziewuchy
Ja dziś odświeżałam sobie Elysee kolorek
Allwaves 0,6 GP wpada w róż o tak! Za to F 666 to czysta czerwień
no ja tego lechera tez b, wzięła ale.. nie mam dostępu do niego niestety.. ale planuję inebryę zakupić ma fajne czerwienie.. Ale to dopiero jak mi się skonczy allwaves a mam jeszcze 1 tubkę czyli na 2 farbowania
noo 6 % woda jest OK obojętne jakiej firmy
Co do koloru kochana nowa czerwonowłosa Rudax super ci wyszedł. dodaje ciebie i koleżankę Tiramisu do listy

Fotki Przed i PO
Dla mnie bomba.
Więc twierdzisz, że odcień F 666 nigdy nie wpadnie w rudy? Bo jak tak to jest to niemal ideał

Drakan jest offline  
Stary 2013-06-29, 21:28   #3227
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Dla mnie bomba.
Więc twierdzisz, że odcień F 666 nigdy nie wpadnie w rudy? Bo jak tak to jest to niemal ideał
kochana zobacz sobie dla porównania.. tutaj na moj blog
http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...st-i-recenzja/ 0,6 GP
http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...uper-czerwony/ F666

Załuję że tego F666 nie kupiłam więcej... ;/
Jak się wypłukuje to widać na fotce wyżej co dałam w poście, wygląda ni to różowo ni to blado czerwono ale nie rudo o dziwoo...

Czas edycji: 2013-06-29 o 21:29
Stary 2013-06-29, 21:29   #3228
soonik
Raczkowanie

jejcie jakie macie cudne włosy.. marzy mi się czerwony ale nie potrafię się odważyć.. zrobiłam sobie jedno dość duże pasemko od spodu tą farbą z Garniera ale proporcje może troszkę zmieniłam bo nie rozrabiałam całej farby i wyszło dość ciemno ale i tak mi się podoba.. myłam raz i kolor lekko się rozjaśnił no i fajnie mi zróżowił sąsiednie włosy bo mam rozjaśniane..
Chciałabym sobie zafarbować ale mam duuużo ale..;p
Mam długie, rozjaśniane włosy i szkoda by mi było gdyby kolor nie pasował i musiałabym go przyciemniać.. nie wyglądam zbyt dobrze w ciemnych;/
Druga sprawa mam skórę skłonną do zaczerwienień;/ no i widoczne sińce pod oczami i ten kolor mógłby mi to podkreślać..
Trzecia sprawa, co prawda jeszcze nie mam w planach wesela ale chciałabym mieć długie włosy więc tym bardziej obawiam się zmian;p

kurde powiedzcie mi że przesadzam, że warto robić zmiany itp;p tak wewnętrznie czuje, że czerwony jest mi przeznaczony;p tzn nie mówię o krwistym czerwonym tylko coś w stylu tego z garniera z reklam;p niby chciałabym mieć ale się boję;p już mam takie fajne naturalne odrosty (ciemny blond) i nie muszę nic robić, bo robi mi się naturalne ombre..
ale tak patrze na Wasze włoski i kusicie;p

przepraszam za chaos wypowiedzi;p ale on wyraża moje niezdecydowanie więc nie będę tego poprawiać;p

Aha i podziwiam Was za odwagę.. ja jestem dość nieśmiała i boję się że będę zbytnio skupiać na sobie uwagę;/

pozdrawiam Was piękne
soonik jest offline  
Stary 2013-06-29, 21:37   #3229
tiramisu_
Wtajemniczenie

Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
dodaje ciebie i koleżankę Tiramisu do listy

W takim razie biore na razie jedna tubke, zobacze efekt i litrowy utleniacz bo widze, ze mniejszych sie nie oplaca a zawsze sie przyda jak sie przerzucam na bardziej pro z drogeryjnych.

Kupilam ostatnio saszetke szamponu koloryzujacego z venity czy verony, przetestuje jeszcze czy do odswiezania sie nada i rozejrze sie za tymi piankami. Na razie odrostow nie mam to z farba zaczekam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-06-29, 22:36   #3230
201610111032
Konto usunięte

Hejka! Miałam wracać do naturalek. Mam już odrost prawie 5 cm, nawet z tego powodu obcięłam włosy na krótko Ale będąc niedawno kilka dni w Toruniu widziałam dziewczynę w krótkich różowych włosach i normalnie się zakochałam Dziewczyna była rozmiarów plus size ubrana w czarną sukienkę. Wyglądała bosko. Nie wytrzymałam i zamówiłam dzisiaj na allegro farbę Allwaves Wzięłam 0.6 GP oraz 6.60 Coral. Chcę zmieszać ze sobą te dwa kolory. Lubię czerwienie które lekko wpadają w rudy. Następnym razem może skuszę się na F666. Myślałam też nad Matrix SoRed. Już się nie mogę doczekać.
201610111032 jest offline  
Stary 2013-06-30, 06:31   #3231
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Hejka! Miałam wracać do naturalek. Mam już odrost prawie 5 cm, nawet z tego powodu obcięłam włosy na krótko Ale będąc niedawno kilka dni w Toruniu widziałam dziewczynę w krótkich różowych włosach i normalnie się zakochałam Dziewczyna była rozmiarów plus size ubrana w czarną sukienkę. Wyglądała bosko. Nie wytrzymałam i zamówiłam dzisiaj na allegro farbę Allwaves Wzięłam 0.6 GP oraz 6.60 Coral. Chcę zmieszać ze sobą te dwa kolory. Lubię czerwienie które lekko wpadają w rudy. Następnym razem może skuszę się na F666. Myślałam też nad Matrix SoRed. Już się nie mogę doczekać.
HAHA czerwień uzależnia

PS: dziewuchy zakupiłam dziś takie cudo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,60...-koncowki.html z silikonami dwoma na końcówki.. Na razie jestem po 1 użyciu na suche włosy.. mega zapach i włosy gładkie

Czas edycji: 2013-06-30 o 15:49
Stary 2013-06-30, 16:16   #3232
201610111032
Konto usunięte

Cytat:
HAHA czerwień uzależnia
Masz rację Co prawda jestem fanką naturalnej, ekologicznej oraz organicznej pielęgnacji i farbowanie chemią trochę mi się to kłóci z moimi zasadami, stylem życia ale niestety nie znalazłam henny ani innych farb naturalnych które byłyby mega czerwone.
Stary 2013-06-30, 16:23   #3233
Gofrzyca
Zakorzenienie

A ja nadal z odrostami
matkoo! tak się zapuścić
ale wczoraj stwierdziłam ze mam za ładny kolor na długości i szkoda go psuć
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-07-04, 11:00   #3234
SugarbabyLove
Zakorzenienie

hej dziewuchy żyjecie tutaj??? ja mam prace dorywczą na sprzątanie na razie na czarno po domach także nie mam na tyle czasu co wczesniej ale zaglądam tu
Stary 2013-07-04, 11:47   #3235
201610111032
Konto usunięte

Jestem wkurzona Zamówiłam w niedziele na allegro farby Allwaves i okazało się, że nie mają ich na stanie, muszę poczekać. Dzisiaj jest już czwartek, a informacji od nich nadal nie mam. Nie rozumiem jak można handlować towarem, którego się faktycznie nie ma. Nie ukrywam, że chętnie bym już się farbnęła na czerwono
Stary 2013-07-05, 10:29   #3236
Ladybug123
Przyczajenie

Ah, Witajcie!
Znowu wracam ja, znowu wkurzona jak diabli.
Po krótkim okresie kiedy chciałam wrócić do brązu, poszłam po rozum do głowy i znowu chcę mieć czerwony w kolorze Arielki. Popędziłam do hurtowni i wybrałam jakąś czerwoną farbę (szczerze, nie pamiętam co to była za farba bo jakaś mi nieznana) ale pani polecała, i zapewniała mnie, że z 9% wodą utl. na pewno wyjdzie mi kolor taki, jak pokazywałam jej na zdjęciu. Nic z tego nie wyszło, znowu mam ciemną wiśnię :CCC
Teraz zamówiłam farbę z Matrixa i nią spróbuję, chociaż czuję że już nie ma dla mnie nadziei, bo moje włosy są tak oporne na wszystko, że już wymiękam :C (ale przynajmniej się nie niszczą po ciągłym farbowaniu )
Ladybug123 jest offline  
Stary 2013-07-05, 14:21   #3237
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Ah, Witajcie!
Znowu wracam ja, znowu wkurzona jak diabli.
Po krótkim okresie kiedy chciałam wrócić do brązu, poszłam po rozum do głowy i znowu chcę mieć czerwony w kolorze Arielki. Popędziłam do hurtowni i wybrałam jakąś czerwoną farbę (szczerze, nie pamiętam co to była za farba bo jakaś mi nieznana) ale pani polecała, i zapewniała mnie, że z 9% wodą utl. na pewno wyjdzie mi kolor taki, jak pokazywałam jej na zdjęciu. Nic z tego nie wyszło, znowu mam ciemną wiśnię :CCC
Teraz zamówiłam farbę z Matrixa i nią spróbuję, chociaż czuję że już nie ma dla mnie nadziei, bo moje włosy są tak oporne na wszystko, że już wymiękam :C (ale przynajmniej się nie niszczą po ciągłym farbowaniu )
Ależ z ciebie wariatka
zamiast od razu się odchamić i dać więcej kupić Majicontrast to wzięłaś byle co i masz za swoje.. matrix powinien poprawić sprawę..
A ja dodaje dziś fotki moich kładków z 4 tyg odrostem już kolor widać różnie w różnym świetle
Stary 2013-07-06, 18:48   #3238
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Ależ z ciebie wariatka
zamiast od razu się odchamić i dać więcej kupić Majicontrast to wzięłaś byle co i masz za swoje.. matrix powinien poprawić sprawę..
A ja dodaje dziś fotki moich kładków z 4 tyg odrostem już kolor widać różnie w różnym świetle
a ja nadal z odrostami
w ogóle nie mam czasu ich zrobić, jak zwiąże włosy do mi się płakać chce.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-07-06, 19:35   #3239
Ladybug123
Przyczajenie

Cytat:
Ależ z ciebie wariatka
Ehehehe, tak wiem. Chciałam kupić majicontrasta ale akurat nie mieli. Ale tak to już jest ze mną- zawsze działam pod wpływem impulsu- czasem mi to wychodzi na dobre, czasem nie
Ladybug123 jest offline  
Stary 2013-07-07, 07:37   #3240
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Ehehehe, tak wiem. Chciałam kupić majicontrasta ale akurat nie mieli. Ale tak to już jest ze mną- zawsze działam pod wpływem impulsu- czasem mi to wychodzi na dobre, czasem nie
hehe ..
Gofrzyca-
No ja muszę też niedługo farbować już mam odrost
Ale w sumie póki jest mały to jeszcze jakoś wygląda to OK ale jak większy.. to już brzydko

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości