Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-02, 18:10   #3421
Margharett_Agness
Raczkowanie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Variance - zgadzam się, że włosy mniej oberwą, bo rozjaśnianie będzie stopniowe, a pomiędzy kolejnymi sesjami włosy zdążą się trochę zregenerować dzięki pielęgnacji. Ale nie zgadzam się z tym, że w efekcie końcowym włosy będą mniej rozjaśnione - nie ma cudów, żeby wyszedł czerwony na poziomie 7, musisz rozjaśnić włosy do poziomu 7, żeby wyszedł na poziomie 9, włosy muszą być rozjaśnione do 9... i tak dalej. Czy osiągniesz to jednorazowym rozjaśnianiem, czy rozjaśnianiem "po kawałku" farbą zawierającą rozjaśniacz - różnica jest w czasie, a nie w ostatecznym kolorze włosów "pod" czerwienią W sensie - i tak pod czerwienią w większości mamy blond Chyba, że ktoś ma na głowie bordowy

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012

Edytowane przez Margharett_Agness
Czas edycji: 2013-08-02 o 18:11
Margharett_Agness jest offline  
Stary 2013-08-03, 01:48   #3422
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Variance - zgadzam się, że włosy mniej oberwą, bo rozjaśnianie będzie stopniowe, a pomiędzy kolejnymi sesjami włosy zdążą się trochę zregenerować dzięki pielęgnacji. Ale nie zgadzam się z tym, że w efekcie końcowym włosy będą mniej rozjaśnione - nie ma cudów, żeby wyszedł czerwony na poziomie 7, musisz rozjaśnić włosy do poziomu 7, żeby wyszedł na poziomie 9, włosy muszą być rozjaśnione do 9... i tak dalej. Czy osiągniesz to jednorazowym rozjaśnianiem, czy rozjaśnianiem "po kawałku" farbą zawierającą rozjaśniacz - różnica jest w czasie, a nie w ostatecznym kolorze włosów "pod" czerwienią W sensie - i tak pod czerwienią w większości mamy blond Chyba, że ktoś ma na głowie bordowy
owszem rozjaśnią się - widzę to po moich obecnie wypłukanych do niemożliwości końcówkach , ALE najważniejsza różnica jest taka, co potwierdzi większość dziewczyn z tego wątku, które poddały się szybkiemu rozjaśnieniu - że kolor będzie z nich spływał o wiele szybciej niezależnie od farby
jasne po paru lub kilkunastu nawet farbowaniach to się zmieni, ale chyba każda z nas, która ma czerwień X czasu wie, że teraz kolor farby jest mniejszym problemem, bo jest wiele dających żywą czerwień, a większym jest to by ją utrzymać - bardzo trudno to zrobić na zniszczonych włosach, a dodatkowo wg mnie ten kolor włosów często podkreśla jeśli włosy są w złym stanie
więc jestem za wyjściem bardziej cierpliwym i stopniowym, ale i tak decyzja należy do malsi

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2013-08-03 o 01:50
Variance jest offline  
Stary 2013-08-03, 08:00   #3423
kasiekred
Raczkowanie

popieram wersję stopniową... ja zrobiłam tą gorszą rzecz czyli rozjaśniacz i teraz będę się tego pozbywać przez 2 lata :/ na serio kolor się na tym W OGÓLE nie trzyma, nie polecam
kasiekred jest offline  
Stary 2013-08-03, 23:02   #3424
natalcia250
Black No. 1

Cześć, chcę pofarbować włosy na czerwono/rudo i zastanawiam się co mi wyjdzie, jeśli farbnę się TYM kiedy mój naturalny, niefarbowany kolor włosów (tylko końcówki zostały jaśniejsze po tym jak daawno temu pofarbowalam wlosy, reszta odrośnięta) to średni/ciemny brąz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (48,8 KB, 25 załadowań)
natalcia250 jest offline  
Stary 2013-08-04, 01:01   #3425
kaludia91
Zadomowienie

GG do kaludia91

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Cześć, chcę pofarbować włosy na czerwono/rudo i zastanawiam się co mi wyjdzie, jeśli farbnę się TYM kiedy mój naturalny, niefarbowany kolor włosów (tylko końcówki zostały jaśniejsze po tym jak daawno temu pofarbowalam wlosy, reszta odrośnięta) to średni/ciemny brąz?
hmm na tym zdjęciu to Twoje włosy wyglądają na poziom 6-7 więc żaden ciemny brąz. Powinno wyjść intensywnie
Stary 2013-08-04, 08:10   #3426
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
ja sie nie znam na odcieniach jak dla mnie to jasny brąz.. kolor wyjdzie ale ciemniej niż na opakowaniu to pewne.
Stary 2013-08-04, 12:35   #3427
Miyakochan
Raczkowanie

przemalowałam włosy na czerń tokijską z syossa. część włosów jest kruczoczarna a reszta w pięknym czekoladowym brązie. Takie rzeczy tylko u mnie. Wrócę kiedyś do czerwieni, jeżeli będzie taka możliwość. Już tęsknie za swoim kolorem.
Planuje ściąć włosy na krótko. pierwsza propozycja

Miyakochan jest offline  
Stary 2013-08-04, 12:47   #3428
natalcia250
Black No. 1

dziękuję za odpowiedzi kiedy wrócę z wyjazdu zamierzam kupić farbę i widzę, że te Ferie są trochę drogie :/ Dlatego zastanawiam się nad Garnierem 7.40+. Na pudełku jest piękny kolor, a z tyłu też niby wychodzi, że złapie Jak myślicie? Loreal Pure Paprika (bo mango na pudełku wygląda trochę brązowawo) czy Garnier? Czytałam, że Ferie dobrze rozjaśniają ciemne włosy, nie wiem jak z Garnierem.

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
przemalowałam włosy na czerń tokijską z syossa. część włosów jest kruczoczarna a reszta w pięknym czekoladowym brązie. Takie rzeczy tylko u mnie. Wrócę kiedyś do czerwieni, jeżeli będzie taka możliwość. Już tęsknie za swoim kolorem.
Planuje ściąć włosy na krótko. pierwsza propozycja
pierwsza fryzura śliczna
natalcia250 jest offline  
Stary 2013-08-04, 16:03   #3429
tiramisu_
Wtajemniczenie

Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
dziękuję za odpowiedzi kiedy wrócę z wyjazdu zamierzam kupić farbę i widzę, że te Ferie są trochę drogie :/ Dlatego zastanawiam się nad Garnierem 7.40+. Na pudełku jest piękny kolor, a z tyłu też niby wychodzi, że złapie Jak myślicie? Loreal Pure Paprika (bo mango na pudełku wygląda trochę brązowawo) czy Garnier? Czytałam, że Ferie dobrze rozjaśniają ciemne włosy, nie wiem jak z Garnierem.

pierwsza fryzura śliczna
Ale zdajesz sobie sprawe, ze ani mango ani pure paprika nie jest czerwienia? To takie pomaranczowe rudosci - bardzo ladne, ale kolo czerwienie nie stoja. Czerwony loreal to pure spice. Ja uzywalam latami i bylam bardzo zadowolona. Dobrze lapie i nie wyplukuje sie tak mocno. Kupowalam zawsze na promocjach za ok 20-25 zl.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-08-04, 16:14   #3430
natalcia250
Black No. 1

Dot.: Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawe, ze ani mango ani pure paprika nie jest czerwienia? To takie pomaranczowe rudosci - bardzo ladne, ale kolo czerwienie nie stoja. Czerwony loreal to pure spice. Ja uzywalam latami i bylam bardzo zadowolona. Dobrze lapie i nie wyplukuje sie tak mocno. Kupowalam zawsze na promocjach za ok 20-25 zl.

a mocno ciemny by ten spice mi wyszedł? bo nie chcę mieć bordowych włosów. na wszelki wypadek biorę jak najjaśniejszą farbę, żeby właśnie nie zrobiła mi bordo.
natalcia250 jest offline  
Stary 2013-08-04, 17:31   #3431
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
a mocno ciemny by ten spice mi wyszedł? bo nie chcę mieć bordowych włosów. na wszelki wypadek biorę jak najjaśniejszą farbę, żeby właśnie nie zrobiła mi bordo.
większość drogeryjnych wypada ciemno.. jak chcesz czerwien- rudą kup majicontrast czerwono rudy albo może z allwaves jakiś odcień typu coral na przykład, te są rozjaśniające farby to powinny ci fajnie jasno wyjść..
Stary 2013-08-04, 17:55   #3432
tiramisu_
Wtajemniczenie

Cytat:
On w ogóle nie robi bordo. To jest jasny odcień. Załączam włosy farbowane pure spice, pierwsze robione kilka dni po farbowaniu i w słońcu a drugie kilkanaści dni po i w cieniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg redhair_sun.jpg (6,4 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg redhair_shadow.jpg (5,9 KB, 177 załadowań)
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-08-04, 19:36   #3433
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
Mnie na moich włosach wyszło tak (zawsze masz jakiś pogląd)
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2808
Stary 2013-08-04, 23:31   #3434
natalcia250
Black No. 1

Będąc w Naturze spontanicznie kupiłam dziś Garniera 7.40 w promocji i pofarbowalam się :/ ogólnie w świetle lazienkowym wygląda to tak ze 3-4 cm od skalpu złapalo na jasny rudy, reszta ma tylko miedziany polysk :/ w najbliższym czasie postaram się zamieścić zdjęcie. Tak sobie myślę żeby odrosty pomalowac jakąś typowo czerwoną farbą i przeciągnąć ja kilka minut na resztę, ale nie wiem czy to coś da a nie chce mieć włosów w paski. Jutro w dziennym świetle kolor może będzie prezentował się lepiej.
natalcia250 jest offline  
Stary 2013-08-05, 06:07   #3435
Kicia28
Raczkowanie

Natalcia, pokaz szybko zdjecie, bo mnie (od 10cioleci) nachodzi na czerwien, ale jeszcze nie znalazlam odwagi... teraz czuje nadchodzaca odwage (znowu)...moim idealem jest taki wlasnie kolor.
Dodam, ze ja tez z zakreconych, i to dopiero zaczynam je pielegnowac, jak nalezy, wiec pewnie jeszcze chwile poczekam na koloryzacje...
Jakie masz wlosy po kolorze: suche czy nie?
Kicia28 jest offline  
Stary 2013-08-05, 11:05   #3436
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez Kicia28 Pokaż wiadomość
Natalcia, pokaz szybko zdjecie, bo mnie (od 10cioleci) nachodzi na czerwien, ale jeszcze nie znalazlam odwagi... teraz czuje nadchodzaca odwage (znowu)...moim idealem jest taki wlasnie kolor.
Dodam, ze ja tez z zakreconych, i to dopiero zaczynam je pielegnowac, jak nalezy, wiec pewnie jeszcze chwile poczekam na koloryzacje...
Jakie masz wlosy po kolorze: suche czy nie?
to jest bardziej mahoń niż czerwień

a ja na spontanie odświeżyłam kolor szamponetką Mariona Intensywna Czerwień wymieszana z odżywką
zła jestem, że nie mam zdjęcia tych moich wypłukanych - ale były bardzo wypłukane już w sumie, chociaż wiecie jaki jest plus wieloletniego farbowania się na czerwono? włosy są nim tak przepełnione, że nawet wypłowiałe mają tą czerwień w sobie
no, ale efekt po jest taki jak w załączniku - jak widać jeśli chodzi o odrost to daje tylko taki lekki odcień, ale całość ładnie włosy w dobrej kondycji po, ale może to dlatego, że razem z odżywką mieszałam. zobaczymy jak się będzie spłukiwać
a teraz do fryzjera obetnę z jakieś 4cm włosów to też trochę odżyją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7313.jpg (108,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7315.jpg (121,1 KB, 19 załadowań)

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2013-08-05, 12:28   #3437
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Ile płacicie w sklepach fryzjerskich farbę allwaves? Bo na allegro z tego co widziałam z przesyłką bym dała ok 30zł (z czego przesyłka to połowa kwoty). I oxy musi też być z allwaves czy jakiekolwiek?
Planuję pierwszy raz farbować włosy profesjonalną farbą, nie drogeryjną
Ewentualnie co mogłybyście polecić innego niż allwaves przy czym nie zbankrutuję? 15.08 idę na wesele i potrzebuję czegoś w miarę taniego bo póki co jestem spłukana. Szukam czegoś takiego albo jaśniejszego (może wypłukiwać się do rudości, byle nie do brązu):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cogitation_by_XrozyX.jpg (140,2 KB, 38 załadowań)

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)

Edytowane przez Dikej
Czas edycji: 2013-08-05 o 12:38
Dikej jest offline  
Stary 2013-08-05, 18:38   #3438
Kicia28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
to jest bardziej mahoń niż czerwień
Variance, ja mialam mahon na glowie kilka razy i taki mi nigdy nie wyszedl, tylko taki bardziej miedziany w braz wpadajace...
Kicia28 jest offline  
Stary 2013-08-05, 19:31   #3439
kaludia91
Zadomowienie

GG do kaludia91

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
Ile płacicie w sklepach fryzjerskich farbę allwaves? Bo na allegro z tego co widziałam z przesyłką bym dała ok 30zł (z czego przesyłka to połowa kwoty). I oxy musi też być z allwaves czy jakiekolwiek?
Planuję pierwszy raz farbować włosy profesjonalną farbą, nie drogeryjną
Ewentualnie co mogłybyście polecić innego niż allwaves przy czym nie zbankrutuję? 15.08 idę na wesele i potrzebuję czegoś w miarę taniego bo póki co jestem spłukana. Szukam czegoś takiego albo jaśniejszego (może wypłukiwać się do rudości, byle nie do brązu):
z dostawą niecałe 17 zł http://allegro.pl/allwaves-farba-do-...392273033.html ja od nich kupowałam, ale są inne aukcje z podobną ceną.
Ale lepiej wybrać droższą dostawę bo polecony masz pewność że dojdzie a tak to... żadnej. Nawet z tą droższą dostawą wychodzi niecałe 22zł.
Stary 2013-08-05, 20:27   #3440
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Hej dziewczyny

Widze że wy tu tylko Spontan hehe
Ja na spontanie łażę z odrostem hehe i czekam nadal na paczkę z allepaznokcie gdzie koncu wielka Pani mi odpisała na maila że paczka jeszcze nie wysłana bo nie mają scandica farby i nie wiedzieli gdzie mi pieniądze wysłać (oddać ) za te farby co już zapłaciłam.. niby próbowała się kontaktować ale.. do mnie nikt nie dzwonił więc to chyba ściema była.. tak czy siak oby szybko wysłali paczke bo sie niepokoję..
Poza tym od tego słońc i upału nadal mam konce suche.. kolor jakiś wypłowiały buuu... włosów nie myłam od 4 dni.. brudas..
Stary 2013-08-06, 12:15   #3441
tiramisu_
Wtajemniczenie

Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Testowala ktoras ta pianke Elysee w kolorze makowa czerwien? Ja dzis zakupilam..
tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-08-06, 12:16   #3442
Dikej
Rozeznanie

GG do Dikej

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
z dostawą niecałe 17 zł http://allegro.pl/allwaves-farba-do-...392273033.html ja od nich kupowałam, ale są inne aukcje z podobną ceną.
Ale lepiej wybrać droższą dostawę bo polecony masz pewność że dojdzie a tak to... żadnej. Nawet z tą droższą dostawą wychodzi niecałe 22zł.
polecony priorytet 24 + kwota za oxy, wyjdzie nawet ponad 30zł.
A znalazłam stronę internetową jednego ze sklepów w moim mieście i za farbę z oxy dam 19,50 Dlatego przy niskich kwotach unikam allegro.

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline  
Stary 2013-08-06, 14:44   #3443
kaludia91
Zadomowienie

GG do kaludia91

to fajnie, że znalazlaś a ekonomiczne teraz szybko chodzą, praktycznie tak jak priorytety byle polecony brać
Stary 2013-08-07, 10:15   #3444
stokrotenka18
Zakorzenienie

cześć dziewczęta!
Kupiłam wczoraj Garniera Olię Machoniowy brąz 5.5 jak myślicie czy na "wypranych" brąz włoskach wyjdzie TAKI EFEKT.
Wstawiam swoje włoski, niestety jakość mogłaby być lepsza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1180.jpg (34,6 KB, 13 załadowań)
Stary 2013-08-07, 10:38   #3445
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Testowala ktoras ta pianke Elysee w kolorze makowa czerwien? Ja dzis zakupilam..
Ja mam i chwalę.. kolorek fajny
fotki dodaje po ostatnim uzyciu jej, dalam na sprane koncówki do rudości..

a co do garniera oili powinien chwycić.. ale pewności nie mam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0984.jpg (76,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0976.jpg (88,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0983.jpg (70,4 KB, 16 załadowań)
Stary 2013-08-07, 15:58   #3446
tiramisu_
Wtajemniczenie

Super, bo kupilam w ciemno, przetestuje po upalach, bo mi splywaja potem czerwone struzki

tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-08-07, 16:25   #3447
stokrotenka18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

a co do garniera oili powinien chwycić.. ale pewności nie mam
a myślisz, że powinnam potrzymać fabę dłużej żeby wyszły ciemniejsze czy wtedy wyjdą raczej intenstywniejsze w czerwień?? ;-)
Stary 2013-08-07, 16:28   #3448
Gofrzyca
Zakorzenienie

Kurcze napisałam do Venity w sprawie tych podmienionych kolorów i cisza na mailu :/ A jak pisałam o wycofywaniu pianek to wręcz w kilka h odpowiedzieli.

A ja korzystając z wolnego chodzę wypłowiała
Ale chyba wieczorekim rzucę na moment 31 bo jutro mam plan jechać na jakieś mini zakupy i trochę wstyd tak do ludzi
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.

Edytowane przez Gofrzyca
Czas edycji: 2013-08-07 o 16:30
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-08-07, 16:36   #3449
tiramisu_
Wtajemniczenie

Wycofuja pianki??

tiramisu_ jest offline  
Stary 2013-08-07, 16:37   #3450
Gofrzyca
Zakorzenienie

Dot.: Odp: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Wycofuja pianki??

na szczęście nie.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości