Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-12-28, 17:22   #3991
Drakan
Zadomowienie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja na razie na łbie mam coś wiśniowego hennowego, ale to w ramach eksperymentu jak to na spranej do rudego czerwieni wyjdzie. Efekt przyznaję ciekawy, ale już się menda zdążyła wypłukać do rudego, choć dosyć ciemnego. Spróbuję jeszcze zmieszać czerwoną z wiśniową i zobaczę co wyjdzie, na razie przez parę miesięcy zamierzam posiedzieć przy hennie.
Tym niemniej ciągnie mnie w stronę jakiejś chemicznej farby, a dogodzić mi trudno, bo musi wpadać w róż, być nieznacznie ciemniejsza i nie wypłukiwać się po dwóch myciach

Drakan jest offline  
Stary 2013-12-29, 19:07   #3992
MarzenQa92
Raczkowanie

w koncu pomalowalam sobie wlosy alwaves 0,6. Wszystkie farby zawsze wychodzily ciemno wiec pomyslalam ze sprobuje;]

dodaje zdjecia. kiepskie bo robione telefonem i jak zaobserwujecie na kazdym zdj kolor wyglada inaczej. W realu wlosy sa bardziej czerwone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29122013827.jpg (42,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29122013829.jpg (108,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG0048A.jpg (62,0 KB, 24 załadowań)
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2014-01-03, 18:52   #3993
beatka89
Raczkowanie

Witam, podczytuję wątek od kilku dni i w związku z tym postanowiłam opisać swój problem a więc mój kolor naturalny to taki ciemniejszy brąz przez parę lat farbowałam się na czarno, potem zamarzył mi się rudy, więc była dekoloryzacja (od razu kolor puścił, w efekcie miałam na czubku blond, środek rudawy, a końce taki rudy brąz) położona została farba i wyszedł rudy karmelek, potem farbowałam przez dłuższy czas głównie loreal mango i byłam zadowolona miałam intensywnie rude włoski jednak zaczęłam eksperymentować drogeryjnymi farbami i zamiast rudości miałam rudy brąz, ponad 2 msc temu zrobiłam dekoloryzację (wyszły blond z rudymi przebłyskami) na to położyłam farbę profesjonalną (jasny miedziany blond czy jakoś tak) z oxy 6% jednak po 2 czy 3 myciu z niektórych pasm wypłukał się rudy miałam rude z blond pasemkami, poczekałam, aż wypłucze mi się do blondu i położyłam drogeryjną farbę złocisty blond, niby ładnie i wszystko ok, ale tak jakoś za jasno jak dla mnie i tu zaczyna się moja czerwona historia przypadkiem trafiłam na ten wątek i zakochałam się w czerwonych włosach!!! Pobiegłam do drogerii i kupiłam syoss oleo 5-92 intensywny czerwony, nie chciałam na pierwszy raz jaskrawej czerwieni, a na blondzie chwyci, więc nie miałam obaw. Kolor podobał mi się wyszedł taki intensywny wiśniowy i taki był do 1 mycia... umyłam włosy i z niektórych pasemek wypłukał się na taki pastelowy róż z rudym, ale 5 cm od czubka głowy wszystkie włoski nietknięte.. po 2 tyg. dokładnie przed świętami nałożyłam czerwono-rubinową szaponetkę, żeby jakoś wyglądać i teraz chcę wypłukać to co zostało mi na głowie, szamponetka się wypłukała i mam to samo co przed nią, teraz wypłukuje tego nieszczęsnego syossa i za tydzień chciałabym pofarbować włosy allwaves 0,6 i się zastanawiam z jakim oxy ją wymieszać, 5 cm od czubka potraktować 9% a resztę 6%?

Edytowane przez beatka89
Czas edycji: 2014-01-03 o 18:56
beatka89 jest offline  
Stary 2014-01-03, 21:51   #3994
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
Witam, podczytuję wątek od kilku dni i w związku z tym postanowiłam opisać swój problem a więc mój kolor naturalny to taki ciemniejszy brąz przez parę lat farbowałam się na czarno, potem zamarzył mi się rudy, więc była dekoloryzacja (od razu kolor puścił, w efekcie miałam na czubku blond, środek rudawy, a końce taki rudy brąz) położona została farba i wyszedł rudy karmelek, potem farbowałam przez dłuższy czas głównie loreal mango i byłam zadowolona miałam intensywnie rude włoski jednak zaczęłam eksperymentować drogeryjnymi farbami i zamiast rudości miałam rudy brąz, ponad 2 msc temu zrobiłam dekoloryzację (wyszły blond z rudymi przebłyskami) na to położyłam farbę profesjonalną (jasny miedziany blond czy jakoś tak) z oxy 6% jednak po 2 czy 3 myciu z niektórych pasm wypłukał się rudy miałam rude z blond pasemkami, poczekałam, aż wypłucze mi się do blondu i położyłam drogeryjną farbę złocisty blond, niby ładnie i wszystko ok, ale tak jakoś za jasno jak dla mnie i tu zaczyna się moja czerwona historia przypadkiem trafiłam na ten wątek i zakochałam się w czerwonych włosach!!! Pobiegłam do drogerii i kupiłam syoss oleo 5-92 intensywny czerwony, nie chciałam na pierwszy raz jaskrawej czerwieni, a na blondzie chwyci, więc nie miałam obaw. Kolor podobał mi się wyszedł taki intensywny wiśniowy i taki był do 1 mycia... umyłam włosy i z niektórych pasemek wypłukał się na taki pastelowy róż z rudym, ale 5 cm od czubka głowy wszystkie włoski nietknięte.. po 2 tyg. dokładnie przed świętami nałożyłam czerwono-rubinową szaponetkę, żeby jakoś wyglądać i teraz chcę wypłukać to co zostało mi na głowie, szamponetka się wypłukała i mam to samo co przed nią, teraz wypłukuje tego nieszczęsnego syossa i za tydzień chciałabym pofarbować włosy allwaves 0,6 i się zastanawiam z jakim oxy ją wymieszać, 5 cm od czubka potraktować 9% a resztę 6%?
O jeju, ale misz-masz. Nie wiem czy dobrze ogarniam, ale jeśli długość masz stosunkowo jasną, to proponuję wypłukać ją na maxa i potraktować 3% lub mieszanką 6 i 3 czyli coś koło 4,5%, bo jak sama piszesz masz wielki problem z wypłukiwaniem się koloru a im wyższy oxy tym szybciej kolor leci. Co do 9% na odroście - zależy jaki masz swój kolor. Jeśli średni jakiś to może 9% nie będzie potrzebne?
Stary 2014-01-03, 22:39   #3995
beatka89
Raczkowanie

falka_19 dziękuję za odpowiedź, przepraszam za chaotyczność, ale nie wiedziałam jak to do końca zobrazować tak, moim problemem jest nierównomierne wypłukiwanie się koloru (od czubka głowy 5cm kolor jest równomierny i tak też się wypłukuje, natomiast większa połowa włosów to pastelowy rudawy róż, włosy od spodu na całej długości takie jak od czubka głowy) poczytałam trochę i tak się zastanawiam czy 6% oxy z allwaves 0,6 wystarczy na rozjaśnienie tego czubka głowy i włosów od spodu chciałabym uzyskać ładny czerwony kolor, nie jaskrawy ale nie ciemny typu wiśnia. Planuję później farbować sam odrost a resztę traktować tonerem la riche
Stary 2014-01-10, 16:23   #3996
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beatka89 Pokaż wiadomość
falka_19 dziękuję za odpowiedź, przepraszam za chaotyczność, ale nie wiedziałam jak to do końca zobrazować tak, moim problemem jest nierównomierne wypłukiwanie się koloru (od czubka głowy 5cm kolor jest równomierny i tak też się wypłukuje, natomiast większa połowa włosów to pastelowy rudawy róż, włosy od spodu na całej długości takie jak od czubka głowy) poczytałam trochę i tak się zastanawiam czy 6% oxy z allwaves 0,6 wystarczy na rozjaśnienie tego czubka głowy i włosów od spodu chciałabym uzyskać ładny czerwony kolor, nie jaskrawy ale nie ciemny typu wiśnia. Planuję później farbować sam odrost a resztę traktować tonerem la riche
W sumie jeśli tylko raz masz zamiar użyć 9% i nie masz włosów w jakimś tragicznym stanie, to wydaje mi się, że powinno być ok, a efekt też pewniejszy niż po niższym oxy.

Dziewczyny używałyście różowej Venity? Dostałam z pół tej pianki od siostry i chyba się skuszę, szczególnie że wykończyłam wszystkie tonery poza niebieskim. A że moja czerwień wypłukuje się pod rudy (jak większość...), to może różowy kolor właśnie jest rozwiązaniem. Poza tym już nie mam jakiegoś parcia na idealną czerwień - grunt żeby kolor był dość intensywny i bez szalonego odrostu. Chyba się starzeję
Co tam u was na głowach słychać wiosną tej zimy?
Stary 2014-01-10, 17:34   #3997
natalcia250
Black No. 1

cześć mam pytanie od pewnego czasu chodzi mi po głowie różowo-fioletowy kolor włosów, coś TAKIEGO. Zastanawiam się, czy na rudych włosach (spłukana Allwaves :P) wyjdzie mi w ogóle ten kolor, mając na uwadze, że teraz kolor włosów mam ewidentnie ciepły, a dążę do zimnego? I najważniejsze pytanie - jaką farbą? Zamierzałam zamówić Venitę różową po prostu, ale mam w domu dwie czerwone i bardzo słabo łapie, więc skłaniałabym się raczej w stronę farby. Myślałam o Allwaves f888 (piękny kolor ), ale jak ostatnio farbowałam czerwienią tej firmy, to bardzo szybko się spłukała. Gdzie znajdę taki kolor wśród trwałych farb?
natalcia250 jest offline  
Stary 2014-01-10, 17:45   #3998
summerisgone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
W sumie jeśli tylko raz masz zamiar użyć 9% i nie masz włosów w jakimś tragicznym stanie, to wydaje mi się, że powinno być ok, a efekt też pewniejszy niż po niższym oxy.

Dziewczyny używałyście różowej Venity? Dostałam z pół tej pianki od siostry i chyba się skuszę, szczególnie że wykończyłam wszystkie tonery poza niebieskim. A że moja czerwień wypłukuje się pod rudy (jak większość...), to może różowy kolor właśnie jest rozwiązaniem. Poza tym już nie mam jakiegoś parcia na idealną czerwień - grunt żeby kolor był dość intensywny i bez szalonego odrostu. Chyba się starzeję
Co tam u was na głowach słychać wiosną tej zimy?
Chodzi o Intrygujący róż? Jeśli tak to ja teraz używam i ona mi wychodzi MOCNO różowa na rudej czerwieni.
Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
cześć mam pytanie od pewnego czasu chodzi mi po głowie różowo-fioletowy kolor włosów, coś TAKIEGO. Zastanawiam się, czy na rudych włosach (spłukana Allwaves :P) wyjdzie mi w ogóle ten kolor, mając na uwadze, że teraz kolor włosów mam ewidentnie ciepły, a dążę do zimnego? I najważniejsze pytanie - jaką farbą? Zamierzałam zamówić Venitę różową po prostu, ale mam w domu dwie czerwone i bardzo słabo łapie, więc skłaniałabym się raczej w stronę farby. Myślałam o Allwaves f888 (piękny kolor ), ale jak ostatnio farbowałam czerwienią tej firmy, to bardzo szybko się spłukała. Gdzie znajdę taki kolor wśród trwałych farb?
Farbowałam ostatnio mieszanką 75% F888 i 25% 0.6. Mam wrażenie ze ten róż w ogóle nie złapał (na oxy 6%) bo wyszedł brzydki, wyprany pomarańcz bez różowych tonów.
Zdjęcie jest zaciemnione więć nie widzę za bardzo jaki tam jest kolor, chyba mocno puprupowy.
Ja używam teraz Intrygującego różu Venity na ten właśnie sprany pomarańcz i wychodzi malinowy, więc myślę że na mniej pomarańczowej bazie wyszedłby prawdziwy róż.
Co do łapania to wydaje mi się ze różowa lepiej łapie niż czerwona (testowałam obie ostatnio). Ja to nakładam na suche włosy i zostawiam na noc
summerisgone jest offline  
Stary 2014-01-10, 17:54   #3999
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
C
Farbowałam ostatnio mieszanką 75% F888 i 25% 0.6. Mam wrażenie ze ten róż w ogóle nie złapał (na oxy 6%) bo wyszedł brzydki, wyprany pomarańcz bez różowych tonów.
Zdjęcie jest zaciemnione więć nie widzę za bardzo jaki tam jest kolor, chyba mocno puprupowy.
Ja używam teraz Intrygującego różu Venity na ten właśnie sprany pomarańcz i wychodzi malinowy, więc myślę że na mniej pomarańczowej bazie wyszedłby prawdziwy róż.
Co do łapania to wydaje mi się ze różowa lepiej łapie niż czerwona (testowałam obie ostatnio). Ja to nakładam na suche włosy i zostawiam na noc
no to zamówię w najbliższym czasie różową Venitę i zobaczymy co z tego wyjdzie xd tylko mam juz ok. 4 cm odrosty i przydałoby się w końcu czymś pofarbować :/ tylko czym? żeby wyszło w miarę różowawo-fioletowawe i w miarę jasne, eh.
natalcia250 jest offline  
Stary 2014-01-10, 22:44   #4000
beatka89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Te włosy od czubka głowy nie są zniszczone (ogólnie te włosy gdzie ta czerwień nie wypłukała się do pastelowego różu), z tymi jaśniejszymi jest gorzej, ale maskowanie i olej dają radę robiłam pasemko kontrolne na tych ciemniejszych włosach z oxy 6% trzymałam 45min i kolor ładnie złapał jest super, równomierny, jutro zrobię jeszcze jedno tam gdzie jest ciemniejszy czerwony od czubka i przechodzi w ten wypłukany kolor i zobaczę czy równo złapie farba, kupiłam toner la riche poppy red i planuję dodać do farby łyżeczkę

Edytowane przez beatka89
Czas edycji: 2014-01-10 o 22:45
beatka89 jest offline  
Stary 2014-01-11, 18:40   #4001
natalcia250
Black No. 1

Założyłam znowu Venitę 34 i efekt dużo lepszy niż poprzednim razem bardzo ładna czerwień, lepiej przyjrzę jej się jutro w świetle słonecznym. muszę szybko wykończyć te pianki, bo chcę różoooowy

i wymyśliłam sobie, że skoro nie ma wśród farb koloru, którego oczekuję, to może będę rozjaśniać włosy i kłaść tylko toner? tylko rozjaśnianie niszczy i o to się martwię
natalcia250 jest offline  
Stary 2014-01-11, 18:51   #4002
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Założyłam znowu Venitę 34 i efekt dużo lepszy niż poprzednim razem bardzo ładna czerwień, lepiej przyjrzę jej się jutro w świetle słonecznym. muszę szybko wykończyć te pianki, bo chcę różoooowy

i wymyśliłam sobie, że skoro nie ma wśród farb koloru, którego oczekuję, to może będę rozjaśniać włosy i kłaść tylko toner? tylko rozjaśnianie niszczy i o to się martwię
ja tak robiłam i moje włosy jakieś tragicznie nie były, bo tylko na początku musiałam całość powoli rozjaśnić, a potem tylko odrosty robiłam.

Teraz są w gorszym stanie jak nie farbuje już ich ze dwa miesiace.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2014-01-11, 20:16   #4003
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
ja tak robiłam i moje włosy jakieś tragicznie nie były, bo tylko na początku musiałam całość powoli rozjaśnić, a potem tylko odrosty robiłam.

Teraz są w gorszym stanie jak nie farbuje już ich ze dwa miesiace.
a czym rozjaśniałaś? jak miałam jakieś 13 lat to kombinowałam z rozjaśniaczem z Garniera i miało to opłakane skutki dlatego też jeśli miałabym rozjaśniać muszę kupić coś co jak najmniej zniszczy mi włosy, szczególnie że ostatnio podniosły się z dołka (prawie półrocznego)

Edytowane przez natalcia250
Czas edycji: 2014-01-11 o 20:18
natalcia250 jest offline  
Stary 2014-01-12, 13:53   #4004
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
a czym rozjaśniałaś? jak miałam jakieś 13 lat to kombinowałam z rozjaśniaczem z Garniera i miało to opłakane skutki dlatego też jeśli miałabym rozjaśniać muszę kupić coś co jak najmniej zniszczy mi włosy, szczególnie że ostatnio podniosły się z dołka (prawie półrocznego)
Joanną w takiej dużej puszcze
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2014-01-12, 17:18   #4005
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

hejjoo dziewuszki
sorry ze cicho jestem ale pracuje teraz i jestem straasznie zalatana..
ale chyba przejde znowu na czerwien..
slyszalam ze ktoras z was miala do oddania farby.. odezwijcie sie do mnie bo chetnie przygarne 1-2 sztuki obojetne czy allwaves, maji czy scandic.. koszty pokrywam oczywiscie
pozdrawiam
Stary 2014-01-13, 15:04   #4006
seedofwonder
Raczkowanie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...te.html&next=1

Probowal ktos tej farby moze? :O
seedofwonder jest offline  
Stary 2014-01-16, 11:22   #4007
Melman93
Przyczajenie

GG do Melman93

Witaaam! Jejku jak dawno mnie tu nie było! Przepraszam Was bardzo, to wina mojej pracy, niestety nic nie zamierza się zmienić w najbliższym czasie. Ale możecie sobie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy czytam pierwszą stronę i widzę swój nick przy "nowe czerwonowłose". Dziękuje Wam bardzo, weszłam aby sprawdzić jakie jeszcze odżywki mogę wypróbować gdyż do ostatniej przyzwyczaiły mi się włosy i zaczeły przetłuszczać (mam nadzieję że to od tego, że się nie mylę). Bardzo pomocna jest ta pierwsza strona! Także dziękuje za pomoc i do usłyszenia dziewczynki!!
Stary 2014-01-17, 05:58   #4008
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melman93 Pokaż wiadomość
Witaaam! Jejku jak dawno mnie tu nie było! Przepraszam Was bardzo, to wina mojej pracy, niestety nic nie zamierza się zmienić w najbliższym czasie. Ale możecie sobie tylko wyobrazić moje zadowolenie gdy czytam pierwszą stronę i widzę swój nick przy "nowe czerwonowłose". Dziękuje Wam bardzo, weszłam aby sprawdzić jakie jeszcze odżywki mogę wypróbować gdyż do ostatniej przyzwyczaiły mi się włosy i zaczeły przetłuszczać (mam nadzieję że to od tego, że się nie mylę). Bardzo pomocna jest ta pierwsza strona! Także dziękuje za pomoc i do usłyszenia dziewczynki!!
hej hej
ja tez pracuje, znam ten ból jak sie malo czasu ma
odzywki czasem najzwyklejsze sie sprawdzaja ja na przyklad chwale sobie maski kallos sa tanie i dobre, nie wyplukuja koloru
Stary 2014-01-21, 08:55   #4009
Neciaaa8
Raczkowanie

Ja wszystkim czerwonowłosym polecam maski koloryzujące z firmy Marion ^^
Neciaaa8 jest offline  
Stary 2014-01-22, 12:46   #4010
DoDoo
Zakorzenienie

Dzieńdoberek

Laseczki mam zwariowany pomysł na zmianę koloru włosów z czerwonych na koralowe, lub brzoskwiniowe
Stary 2014-01-22, 19:32   #4011
YourPainMyLaughter
Przyczajenie

Witam ponownie,
po kilku miesiącach przerwy od farby zakupiłam Joannę Soczystą Malinę. Do tej pory używałam Venity. Miałam około 3cm odrosty.
Kolor wyszedł idealny dla mnie, różowo-głęboko czerwony (wrzucam zdjęcia), ale po jednym myciu już widze prześwity rudości. Muszę myć codziennie, bo po kilku godzinach wyglądam jakbym sobie olej na głowę wylała. (nie, nie przesadzam.) używam szamponu Isany Red Hair, coś tam daje, ale niewiele.
Czy też macie taki problem z farbami Joanny?

1 zdjęcie najlepiej oddaje całość, 2 - odrosty. Są ciemnoróżowe, jak malina

Druga sprawa, używała któraś z Was koloru 'czerwona porzeczka'? kusi mnie, ale nie wiem czy nie przyciemni mi to włosów zbyt mocno. Też ma utleniacz 9% czy słabszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0249.jpg (68,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0251.jpg (110,6 KB, 26 załadowań)
Stary 2014-01-22, 19:35   #4012
YourPainMyLaughter
Przyczajenie

Zapomniałabym, chciałabym Was ostrzec i bardzo nie polecić farby Revia 'jasna czerwień'. Na pudełku kolor idealny, rodem od Rihanny, po farbowaniu na mocno wyblakłe włosy wyszedł ciemno brązowy i to brzydki brązowy, jak kupa naprawdę ciężko było mi wrócić do czerwieni.. podejrzewam że przy ciemniejszych włosach miałabym na głowie czerń.
Stary 2014-01-23, 05:53   #4013
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YourPainMyLaughter Pokaż wiadomość
Witam ponownie,
po kilku miesiącach przerwy od farby zakupiłam Joannę Soczystą Malinę. Do tej pory używałam Venity. Miałam około 3cm odrosty.
Kolor wyszedł idealny dla mnie, różowo-głęboko czerwony (wrzucam zdjęcia), ale po jednym myciu już widze prześwity rudości. Muszę myć codziennie, bo po kilku godzinach wyglądam jakbym sobie olej na głowę wylała. (nie, nie przesadzam.) używam szamponu Isany Red Hair, coś tam daje, ale niewiele.

Druga sprawa, używała któraś z Was koloru 'czerwona porzeczka'? kusi mnie, ale nie wiem czy nie przyciemni mi to włosów zbyt mocno. Też ma utleniacz 9% czy słabszy?
sliczny kolorek kochana
ojj czerwona farba ktora nA CIEMNO BRAZOWA FARBUJE A TO STRASZNE
ja tez mam ciezko wrocic do czerwieni ale ja mialam braz pare miesiecy..
Stary 2014-01-23, 21:09   #4014
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken

Cytat:
Napisane przez YourPainMyLaughter Pokaż wiadomość
Witam ponownie,

Czaaad , aż mi się zachciało kolorek odświeżyć.

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2014-01-24, 14:55   #4015
SugarbabyLove
Zakorzenienie

jestem czerwona!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2893.jpg (56,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2894.jpg (82,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2899.jpg (60,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2885.jpg (92,9 KB, 11 załadowań)
Stary 2014-01-24, 15:14   #4016
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
jestem czerwona!!
Witamy z powrotem. Ciemno jak na Ciebie, ale faktycznie, czerwono!

halbtrocken jest offline  
Stary 2014-01-24, 17:52   #4017
SugarbabyLove
Zakorzenienie

no wiesz mialam ciemny kolor wyjsciowy..dlatego ciemnawo wyszlo ale to zalezy tez od swiatla.. tu macie fotki przy oknie.

ps kochana wlasnie przegladalam twojego bloga, ciekawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2911.jpg (94,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2918.jpg (74,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie2915.jpg (74,6 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-01-24 o 17:56
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2014-01-24, 18:13   #4018
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
no wiesz mialam ciemny kolor wyjsciowy..dlatego ciemnawo wyszlo ale to zalezy tez od swiatla.. tu macie fotki przy oknie.

ps kochana wlasnie przegladalam twojego bloga, ciekawy
No, podejrzewam, że zejście z brązu do najłatwiejszych nie należy. W dziennym świetle dużo mniej brązowe. Jeszcze z dwa razy i znowu będziesz naczelną żarówą wątku.

A dziękuję, dziękuję. Ostatnio nie miałam czasu nic wyprodukować, ale wolny weekend to dobry czas na posta.

halbtrocken jest offline  
Stary 2014-01-24, 20:26   #4019
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
No, podejrzewam, że zejście z brązu do najłatwiejszych nie należy. W dziennym świetle dużo mniej brązowe. Jeszcze z dwa razy i znowu będziesz naczelną żarówą wątku.

A dziękuję, dziękuję. Ostatnio nie miałam czasu nic wyprodukować, ale wolny weekend to dobry czas na posta.
jasne chetnie poczytam a powiedz kochana masz moze juz wystetowany jakis olejek arganowy?? bo wlasnie takowy zamowilam..
Stary 2014-01-24, 20:46   #4020
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
jasne chetnie poczytam a powiedz kochana masz moze juz wystetowany jakis olejek arganowy?? bo wlasnie takowy zamowilam..
Nope, żydzę na arganowy. Kusił mnie mocno, ale najsensowniejsza opcja jaką znalazłam to ~20 euro za 250ml. Deczko drogo.
Za to miałam kilka kosmetyków z olejem arganowym i przyznam się szczerze, tyłka nie urywały. Ale co włos to obyczaj, daj znać jak się argan sprawdzi.

Edytowane przez halbtrocken
Czas edycji: 2014-01-24 o 20:47
halbtrocken jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości