Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-03-25, 05:49   #4201
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Sandora Pokaż wiadomość
Co sądzicie o masce TREATMENT WAX ?
hey
nie wiem nie uzywalam ale już widze skład ma bardzo prosty w zasadzie..
nic specjalnego prócz henny w skladzie nie widze..dziwne ma slsa .. pochodnego ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hwax2.jpg (86,2 KB, 4 załadowań)
Stary 2014-03-25, 08:15   #4202
Sandora
Raczkowanie

GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Właśnie jest strasznie polecana ta maska na wizażu i z tego co mi wiadomo to sls jest 1%, jestem tylko ciekawa czy jest henna z czerwonym pigmentem
Sandora jest offline  
Stary 2014-03-25, 11:54   #4203
summerisgone
Zakorzenienie

ta maska nie daje koloru i jest biała
z tego co pamiętam to ona kiedyś była bardzo dobra a potem się lekko zmienił skład.
summerisgone jest offline  
Stary 2014-03-28, 12:47   #4204
falka_19
Raczkowanie

Jaki "sklejaczo-oblepiacz" na końcówki włosów polecacie? Ostatnio praktycznie przy każdym myciu włosów obcinam ciut końcówki, bo nie mogę już na nie patrzeć...
Stary 2014-03-28, 19:19   #4205
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Jaki "sklejaczo-oblepiacz" na końcówki włosów polecacie? Ostatnio praktycznie przy każdym myciu włosów obcinam ciut końcówki, bo nie mogę już na nie patrzeć...
ja mam balea after sun oil
taki olejek z silikonem daje go w sumie na cale wlosy jak schną sobie. poza tym dobre jest w miare serum na konce goodbye damage (chyba sie tak zwie) z garniera ale mi lekko puszylo cos w skladzie nie tak dla wysokoporowatych..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-03-28 o 19:21
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2014-03-29, 10:13   #4206
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Odżywka keratynowa w kapsułkach z Gala (tylko trzeba bardzo uważać na "dawke")! Albo Marion kuracja arganowa albo, z tego co pamiętam, z Biovaxu serum na końcówki też jest niezłe
Vanilka28 jest offline  
Stary 2014-03-29, 13:18   #4207
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
ja mam balea after sun oil
taki olejek z silikonem daje go w sumie na cale wlosy jak schną sobie. poza tym dobre jest w miare serum na konce goodbye damage (chyba sie tak zwie) z garniera ale mi lekko puszylo cos w skladzie nie tak dla wysokoporowatych..
Bo to serum autentycznie puszy Ja i siora (która ma niskopory) używałyśmy tego przez jakiś czas. Efekt - mega objętość na końcach i susz. Uciekaj od tego.

Cytat:
Mam GP 'Jedwab w płynie'. Dwa silikony, kilka olei (w tym oliwa, ryżowy, kameliowy), ogólnie naturalny w miarę i dobry skład. Z olei też ma Biovax eliksir na końcówki argan, kokos i makadamia.Czy dobry nie wiem, ale palę się do niego, bo ta sama maska jest fajna. Cena tylko konkretna

A wieczorem w końcu to farbowanie wrzucę.

Drakan jest offline  
Stary 2014-03-29, 13:32   #4208
Alisss21
Przyczajenie

Kobietki mam do was pytanie, byc moze juz byl ten watek, ale nie bardzo mam czas wszystkie strony przesledzic
Dzisiaj przyszla moja farbka i zamierzam zrobic sie na czerwono Zakupilam Loreal Hicolour Highlights for dark hair only w kolorze Red i do tego 40 volume oreor creme. Moje wlosy sa farbowane na ciemny burgund, ale boje sie ze 40 volume bedzie dla mnie za mocnym utleniaczem i troche sie pospieszylam zamawiajac go. Niestety nie mialam mozliwosci kupienia dzisiaj developera 30 volume, ale w drogerii kupilam 9% utleniacz, ktory stosuje sie z rozjasniaczem (Jerome Russel Bblonde medium lift cream peroxide 30 volume 9% peroxide) Czy moge uzyc go z ta farba, ewentualnie wymieszac z 40 volume?
Alisss21 jest offline  
Stary 2014-03-29, 18:30   #4209
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alisss21 Pokaż wiadomość
Kobietki mam do was pytanie, byc moze juz byl ten watek, ale nie bardzo mam czas wszystkie strony przesledzic
Dzisiaj przyszla moja farbka i zamierzam zrobic sie na czerwono Zakupilam Loreal Hicolour Highlights for dark hair only w kolorze Red i do tego 40 volume oreor creme. Moje wlosy sa farbowane na ciemny burgund, ale boje sie ze 40 volume bedzie dla mnie za mocnym utleniaczem i troche sie pospieszylam zamawiajac go. Niestety nie mialam mozliwosci kupienia dzisiaj developera 30 volume, ale w drogerii kupilam 9% utleniacz, ktory stosuje sie z rozjasniaczem (Jerome Russel Bblonde medium lift cream peroxide 30 volume 9% peroxide) Czy moge uzyc go z ta farba, ewentualnie wymieszac z 40 volume?
mozesz go wymieszac z woda i bedzie niższy %
w proporcji pół na pół wyjdzie 20% ale jak dasz 3/4 oxy i 1/4 wody będzie myślę 3o vol także spoko
a i daj znać jak wyszło też chciałam kupić tą farbę kiedyś
Stary 2014-03-30, 18:53   #4210
vixen89
Raczkowanie

Wrzucam zdjęcia po farbowaniu allwaves 6.60+0.6gp z woda 6%. Jestem bardzo zadowolona z koloru, włosy w stanie ok.
A i udało mi się dorwać Marion, MariColor maske ożywiajacą kolor do włosów czerwonych, widziałam że na wizażu ma dość dobre opinie.
Kupiłam z ciekawości, będę testować jak mi się trochę kolor zmyję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1314.jpg (52,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.60+06gp.jpg (9,4 KB, 30 załadowań)

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-03-30 o 20:32
vixen89 jest offline  
Stary 2014-03-30, 20:18   #4211
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcie po farbowaniu allwaves 6.60+0.6gp z woda 6%. Jestem bardzo zadowolona z koloru, włosy w stanie ok.
A i udało mi się dorwać Marion, MariColor maske ożywiajacą kolor do włosów czerwonych, widziałam że na wizażu ma dość dobre opinie.
super kolorek ^^^^
ja tez jednak farbowalam kolor jest jasniejszy ale jeszcze nie taki jak bym chciala moze sie wyplucze do jasniejszego jeszcze kto wie. ale teraz musze sobie zrobic conajmniej 6-8 tyg pauzy w farbowaniu bo widze ze po 3 miesiacach i 3 farbowaniach calosci juz wlosy sa lekko chropowate miejscami takze duzo olejowania znowu mnie czeka
Stary 2014-03-30, 20:44   #4212
vixen89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
super kolorek ^^^^
ja tez jednak farbowalam kolor jest jasniejszy ale jeszcze nie taki jak bym chciala moze sie wyplucze do jasniejszego jeszcze kto wie. ale teraz musze sobie zrobic conajmniej 6-8 tyg pauzy w farbowaniu bo widze ze po 3 miesiacach i 3 farbowaniach calosci juz wlosy sa lekko chropowate miejscami takze duzo olejowania znowu mnie czeka
Dzięki. Mi po olejowaniu zawsze włosy jaśnieją, dlatego oleje nakładam jak już mam wyblakły(sprany) kolor.

--------
Anime rulezz!
vixen89 jest offline  
Stary 2014-03-30, 21:14   #4213
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Wrzucam zdjęcia po farbowaniu allwaves 6.60+0.6gp z woda 6%. Jestem bardzo zadowolona z koloru, włosy w stanie ok.
Wow! To chyba tylko ja mam pecha do tej mieszanki.. Wczoraj farbowałam po raz drugi 0.6 + 6.60 (pół na pół), i wyszedł mi no.. oczodajny czerwonawy rudy? W każdym razie nie taka ładna czerwień jak tam w galerii jest pokazany efekt.. Byłam tak okropnie zła, że od razu nałożyłam jeszcze raz mieszanke, tyle że zdecydowanie wiecej 0.6 niż 6.60. No i teraz jest ok Tylko obawiam sie że za tydzień znowu będę ruda.. Szybko mi sie ten allwaves spiera, wyjątkowo szybko!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg allwaves.jpg (23,2 KB, 40 załadowań)
Vanilka28 jest offline  
Stary 2014-03-30, 21:57   #4214
vixen89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Wow! To chyba tylko ja mam pecha do tej mieszanki.. Wczoraj farbowałam po raz drugi 0.6 + 6.60 (pół na pół), i wyszedł mi no.. oczodajny czerwonawy rudy? W każdym razie nie taka ładna czerwień jak tam w galerii jest pokazany efekt.. Byłam tak okropnie zła, że od razu nałożyłam jeszcze raz mieszanke, tyle że zdecydowanie wiecej 0.6 niż 6.60. No i teraz jest ok Tylko obawiam sie że za tydzień znowu będę ruda.. Szybko mi sie ten allwaves spiera, wyjątkowo szybko!
Super masz ten kolor! może też powinnam dać troszkę więcej 0.6. A jeśli chodzi o trwałość to zastanawiam się, ile ten kolor będzie mi się trzymał, mam nadzieje ze nie zniknie po tygodniu:P.

--------
Anime rulezz!
vixen89 jest offline  
Stary 2014-03-31, 05:58   #4215
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
suuper!!
Stary 2014-03-31, 13:54   #4216
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

hej hej.
jako że mówiłam, że trochę inności mi się chcę, ale nie chciałam też kombinować z farbami, to użyłam sobie szamponetki Mariona Intensywna czerwień zmieszana z Bakłażanem trochę ciemniej, trochę inaczej, mi pasi.
ale będę buszować za Dziką śliwką, może wpadnie w inny ton.

chociaż TŻ mi rozpacza, że woli jak mam jaśniej na głowie
faceci!

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2014-03-31, 17:46   #4217
Vanilka28
Raczkowanie

vixen, Sugar, dziękuję! Cieszę się póki jest czym, za tydzień może już nie zostać nic

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
hej hej.
jako że mówiłam, że trochę inności mi się chcę, ale nie chciałam też kombinować z farbami, to użyłam sobie szamponetki Mariona Intensywna czerwień zmieszana z Bakłażanem trochę ciemniej, trochę inaczej, mi pasi.
ale będę buszować za Dziką śliwką, może wpadnie w inny ton.

chociaż TŻ mi rozpacza, że woli jak mam jaśniej na głowie
faceci!
A jak kondycja po Marionie? Ja do dziś mam w szufladzie otwartą Intensywną czerwień wykorzystaną do połowy, z tego co pamiętam okropnie wysuszyła mi włosy, a efekt był bardzo nijaki.. Święta zasada, że co włosy, to inny efekt/reakcja.
Vanilka28 jest offline  
Stary 2014-03-31, 19:03   #4218
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
A jak kondycja po Marionie? Ja do dziś mam w szufladzie otwartą Intensywną czerwień wykorzystaną do połowy, z tego co pamiętam okropnie wysuszyła mi włosy, a efekt był bardzo nijaki.. Święta zasada, że co włosy, to inny efekt/reakcja.
ja Mariona nie pierwszy raz używam
nie ma żadnych ubocznych, ale ja też mieszam szamponetkę z maską do włosów co by lepiej się smarowało i było więcej, więęęc..
[chociaż zauważyłam, że te w nowym opakowaniu są lepsze niż te w starym, ale może tylko mi się tak wydaje].

ale ja w sumie nigdy nie miałam jakiegoś problemu z włosami po farbowaniu, tylko raz po CeCe

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2014-03-31, 20:10   #4219
SceneQueene
Zakorzenienie

popieram, Marion ma świetne szamponetki, też się ostatnio bawiłam czerwieniami od nich
PS co do jaśniejszych kolorów, sama mam znowuż fazę na blondy (mając na głowie czerń ), bo znowuż zauważyłam, iż... faceci wolą blondynki, a szczególnie Ten Jeden. nie dogodzisz

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-04-01, 10:10   #4220
Alisss21
Przyczajenie

SugarbabyLove dziekuje za odpowiedz. Wloski pofarbowalam w sobote i ogolnie jestem zadowolona z efektu, chociaz pomimo, ze nalozylan najpierw na dlugosc wlosow a dopiero pozniej na odrost, jest niewielka roznica w kolorze . Spodziewalam sie, ze za pierwszym razem nie wyjdzie idealnie, bo moje wlosy pofarbowane byly na bardzo ciemno.
Dam im odpoczac 2-3 tygodnie i powtirze zabieg. I tu pytanko do doswiadczonych czerwonowlosych :
Jesli moj odrost jest troche jasniejszy, jak najlepiej go wyrownac??? Chcialabym tez jeszcze rozjasnic bardziej wlosy i mysle, zeby na dlugosc nalozyc farbe z 9% utleniaczem, potrzymac z 20 min, a potem na odrost z 6%. Prosze napiszcie czy tak bedzie dobrze i prosze o jakies wskazowki
Alisss21 jest offline  
Stary 2014-04-01, 19:24   #4221
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Alisss21 Pokaż wiadomość
SugarbabyLove dziekuje za odpowiedz. Wloski pofarbowalam w sobote i ogolnie jestem zadowolona z efektu, chociaz pomimo, ze nalozylan najpierw na dlugosc wlosow a dopiero pozniej na odrost, jest niewielka roznica w kolorze . Spodziewalam sie, ze za pierwszym razem nie wyjdzie idealnie, bo moje wlosy pofarbowane byly na bardzo ciemno.
Dam im odpoczac 2-3 tygodnie i powtirze zabieg. I tu pytanko do doswiadczonych czerwonowlosych :
Jesli moj odrost jest troche jasniejszy, jak najlepiej go wyrownac??? Chcialabym tez jeszcze rozjasnic bardziej wlosy i mysle, zeby na dlugosc nalozyc farbe z 9% utleniaczem, potrzymac z 20 min, a potem na odrost z 6%. Prosze napiszcie czy tak bedzie dobrze prosze o jakies wskazowki
hmm cieżko powiedzieć .. ja też mam odrost jasny a reszte ciemniejsza zawsze tak bylo jest i bedzie o ciut jasniej na odroscie
wyrowna sie z wyplukiwaniem sie koloru najpredzej..
rozjasnianie farbą można owszem bo co farbowanie to jasniejszy kolor ale uwaga bo niszczy takie cos wlosy niestety wiem bo tez probowalam a na koncu scinalam duzo wlosow.. teraz tez 3 farbowania mialam w odstepach co 4-5 tyg i juz czuje lekkie sianko takze z gory mowie trzeba przebolec ciut dluzej a potem farbowac
Stary 2014-04-01, 19:28   #4222
viooolett
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
popieram, Marion ma świetne szamponetki, też się ostatnio bawiłam czerwieniami od nich
PS co do jaśniejszych kolorów, sama mam znowuż fazę na blondy (mając na głowie czerń ), bo znowuż zauważyłam, iż... faceci wolą blondynki, a szczególnie Ten Jeden. nie dogodzisz
Nie wszyscy faceci...moj woli te rude a im wiecej czerwieni na wlosach tym lepiej..A ja mialam byc blondynka ale brzydko wygladalam w tym kolorze,mialam zafarbowac na czern,ale w poszukiwaniu czerwonej czerni zachwycilam sie czerwieniami i pozostane napewno dluzej na tym watku.Ostatnio robilam szamponetkami Plomienny rudy + porzeczkowa czerwien z Joanny i bylam zachwycona.Z Marionu mialam kiedys ale na moich wlosach wcale nie widac efektow.
viooolett jest offline  
Stary 2014-04-03, 13:05   #4223
vixen89
Raczkowanie

No niestety, spłukał się już ten allwaves . 1 zdj po fabowaniu(dla porównania) i 2 zdjecie po okolo 5-6 myciach. Kolor piekny po farbowaniu, ale po tygodniu już go nie ma. Bede musiała poszukać czegoś innego. Zastanawiałam się jeszcze nad Echosline 7.60, bardzo ładnie wygląda na palecie, niestety nie mogę nigdzie znaleść zdjęć tego koloru na włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1314.jpg (52,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1343.jpg (66,4 KB, 18 załadowań)

--------
Anime rulezz!
vixen89 jest offline  
Stary 2014-04-03, 15:32   #4224
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
No niestety, spłukał się już ten allwaves . 1 zdj po fabowaniu(dla porównania) i 2 zdjecie po okolo 5-6 myciach. Kolor piekny po farbowaniu, ale po tygodniu już go nie ma. Bede musiała poszukać czegoś innego. Zastanawiałam się jeszcze nad Echosline 7.60, bardzo ładnie wygląda na palecie, niestety nie mogę nigdzie znaleść zdjęć tego koloru na włosach.
Ale szybko! Nie myślałaś o pigmentacji? Albo o odświeżaniu - szamponety, pianki, maseczki z tonerami? Szkoda jechać ciągle po całości i dodatkowo niszczyć bo potem znów będą wypłukiwać się szybciej i takie błędne koło.
Stary 2014-04-03, 15:51   #4225
Alisss21
Przyczajenie

Jestem po 2 myciach wlosow od farbowania Loreal Hicolour Highlights i kolor sie troche wyrownal. Nie ma juz tak duzej roznicy pomiedzy odrostem a reszta wlosow ale ciagle chce miec je jeszcze jasniejsze, zeby kolorek prezentowal sie bardziej intensywnie, wiec przy nastepnym farbowaniu uzyje 30 vol

Powiedzcie mi kochane, jak juz uzyskalyscie "jasnosc" czy "intensywnosc" (nie wiem jak to nazwac ) ktora wam odpowiada, to jakiego pozniej utleniacza dodajecie do farby? 3%? Czy wtedy wlosy nie przyciemnia sie? Z drugiej strony nie chce ich totalnie zniszczyc.
Prosze o rady, bo nie jestem jeszcze obcykana w tym temacie

Postaram sie dzis wieczorem wrzucic zdjecie moich wlosow.
Zastanawiam sie rowniez nad zakupem czegos do odswiezenia koloru, do polskich produktow nie mam dostepu, ale na ebayu znalazlam cos takiego http://www.ebay.co.uk/itm/Crazy-Colo...item27dacfd2b4 odcien vermillion red

Czy ktoras z was uzywala??

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

UPS! Wlasnie zobaczylam Crazy Colours na liscie tonerow w pierwszym posciu
Tak czy inaczej bardzo prosze o opinie

Edytowane przez Alisss21
Czas edycji: 2014-04-03 o 15:42
Alisss21 jest offline  
Stary 2014-04-03, 16:53   #4226
vixen89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Ale szybko! Nie myślałaś o pigmentacji? Albo o odświeżaniu - szamponety, pianki, maseczki z tonerami? Szkoda jechać ciągle po całości i dodatkowo niszczyć bo potem znów będą wypłukiwać się szybciej i takie błędne koło.
Odświeżam piankami venita, pewnie na lato dokupie jeszcze jakiś toner.
Właśnie nie wiem co tak szybko się wypłukał, ostatnio farbowałam LaStrada 10.60 i kolor ładnie się trzymał, teraz jakoś tak ten allwaves nie wiem, nie polubił się chyba z moimi włosami. No cóż każdy włos co innego lubi.
O pigmentacji nie myślałam bo ogólnie nie mam rozjaśnianych włosów, wiec nie widzę potrzeby. Sprobuję jeszcze pofarbować moze tym Echosline, a potem zobacze jak się bedzie trzymać, i jak nie, to wtedy może pomyśle o pigmentacji. Póki co, poratuję się pianką.

--------
Anime rulezz!

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-04-03 o 17:25
vixen89 jest offline  
Stary 2014-04-03, 19:44   #4227
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
Odświeżam piankami venita, pewnie na lato dokupie jeszcze jakiś toner.
Właśnie nie wiem co tak szybko się wypłukał, ostatnio farbowałam LaStrada 10.60 i kolor ładnie się trzymał, teraz jakoś tak ten allwaves nie wiem, nie polubił się chyba z moimi włosami. No cóż każdy włos co innego lubi.
O pigmentacji nie myślałam bo ogólnie nie mam rozjaśnianych włosów, wiec nie widzę potrzeby. Sprobuję jeszcze pofarbować moze tym Echosline, a potem zobacze jak się bedzie trzymać, i jak nie, to wtedy może pomyśle o pigmentacji. Póki co, poratuję się pianką.
Rozumiem Po tym ekspresowym tempie w jakim wypłukała sie Allwaves z góry założyłam, że rozjaśniałaś, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Daj znać w przyszłości jak tam Ehosline
Stary 2014-04-03, 20:29   #4228
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Vixen-uuuiii ale sie szybko allwaves ci wyplukuje... jak myjesz wlosy jaka woda jakim szamponem i co ile..?moze za czesto..? moze to wina odzywki...? albo fakt mozesz sprobowac pre pigmentacji ja uzywalam do tego farby zwyklej albo goldwella pre pigmentacji i bylo OK ale uwaga przyciemnia lekko kolor

Aliss-Crazy color nie uzywalam z tonerow ale slyszalam ze nie jest zły
ja polecam directions vermillon red jest czerwien mocna sie na rudo wyplukuje
pillarbox jest OK ale w roz wpada
są to tonery fajne i oszczedne ja mieszalam z odzywka i mialam opakowanie 90ml na 4-5 razy

co do utleniacza jak masz dosc jasne wlosy to daj 6% tylko albo 3%
ja daje na odrost 9% bo mi na 6 nie łapie
ata hi color highlights to mnie kusi ale musi poczekac az zuzyje to co mam hehe
Stary 2014-04-03, 21:17   #4229
vixen89
Raczkowanie

SugarbabyLove - no to tak: włosy staram się myć w nie gorącej wodzie, szampon i odzywka z tej samej firmy Mrs. Potter`s do włosów farbowanych, niestety włosy myje codziennie, wiem za często, ale nie potrafię inaczej. Czasem jak nie muszę wychodzić nigdzie, to co 2 dzień. Spróbuje teraz na lato jakoś przetrzymać, spinać włosy czy coś, i myc np tylko grzywkę dla odświeżenia, a całość co 2 dzień, zobaczymy czy się uda:P.
Zastanawiam się, może ogólnie powinnam pójść w nieco ciemniejszą czerwień, mniej by się pewnie wypłukiwała przy codziennym myciu głowy.
A o pigmentacji pomyśle, jak po kolejnym farbowaniu tez będzie się tak wypłukiwała farba.

--------
Anime rulezz!
vixen89 jest offline  
Stary 2014-04-03, 21:27   #4230
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
SugarbabyLove - no to tak: włosy staram się myć w nie gorącej wodzie, szampon i odzywka z tej samej firmy Mrs. Potter`s do włosów farbowanych, niestety włosy myje codziennie, wiem za często, ale nie potrafię inaczej. Czasem jak nie muszę wychodzić nigdzie, to co 2 dzień. Spróbuje teraz na lato jakoś przetrzymać, spinać włosy czy coś, i myc np tylko grzywkę dla odświeżenia, a całość co 2 dzień, zobaczymy czy się uda:P.
Zastanawiam się, może ogólnie powinnam pójść w nieco ciemniejszą czerwień, mniej by się pewnie wypłukiwała przy codziennym myciu głowy.
A o pigmentacji pomyśle, jak po kolejnym farbowaniu tez będzie się tak wypłukiwała farba.
no to juz masz przyczyne pewnie szampon z sls to raz a dwa codzziennie mycie
albo szampon suchy potestowac, albo dodawac ew. do odzywki tonera co jakis czas zeby jakos sie kolor utrzymywal

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości