Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-10, 10:44   #421
sonea8
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja jeszcze dorzucę ten, który ja mam: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,50...spf25-pa-.html
I potwierdzam, że nasze odpowiedniki (w sensie - europejskie) to kosmetyk całkiem innego sortu, nie twierdzę, że zły, ale inaczej działa.

...i juz kończę temat, bo mnie stąd zaraz pogonią

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-10, 10:47   #422
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ja również farbowałam echosem, ale ja to chybabym wolała, żeby wymywał się do rudego niż do różu
ja nie przepadam jak mi wpada w rudy lepiej czuję się właśnie tak
btw skoro złapałam w końcu kogoś kto też farbował - Tobie też tak długo przy myciu farbowała woda? bo ja po 2 miesiącach nadal miałam ją różowawą

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
O, jaki fajny kolorek. A jakie gęste włosy masz - i cięcie dobre.
Tak bardziej w bordo niż w rudy, faktycznie.
mój aparat też trochę słabo oddaje kolor - jest to śliczna malino-porzeczka, ale po tym drugim farbowaniu już bardziej czerwona dla mnie ideał.
nic mi nie mów, umieram często przez tą gęstość moich włosów, zwłaszcza teraz jak mam je długie

Szatanica z Eden dziękuje

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Variance, Bardzo fajny Ci kolor wyszedł! I włosy wyglądają ogólnie bardzo dobrze, jak sobie porównam do swoich to niebo a ziemia (chociaż u mnie to już chyba nawet piekło, a nie ziemia) Dodaj się do galerii http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638830
o, nawet nie wiedziałam, żeście coś takiego wymodziły już wklejam.
może i tak, ale i tak jestem mniej zadowolona z ich kondycji. pamiętam po prostu jakie były "idealne", gdy miały 5 cm ale faktycznie farbowanie ich nie dobija

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2012-09-10 o 10:52
Variance jest offline  
Stary 2012-09-10, 10:56   #423
DoDoo
Zakorzenienie

Variance, ja farbowałam z mieszanką oxy 6 i 9%, u mnie to inna bajka bo mam zniszczone włosy od połowy i kolorek szybko uciekał, ale odrost ładnie trzymał.

Co do BB, to niestety na razie nie są to kremy na moja kieszeń, wykończę podkład maybellin 24 i może coś później pomyśle o BB (podkład maybellin mam już prawie rok hehe)

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-09-10 o 10:58
DoDoo jest offline  
Stary 2012-09-10, 12:03   #424
uolcia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, któraś z Was doczepiane pasma włosów kupowała, chyba Uolcia . Mogłabym dostać nazwę firmy?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post36427805 doczepiane.pl ale jestem średnio zadowolona. Miałam te włosy na sobie zaledwie 2 razy a jakies takie są... ja wiem..zniszczone, szorstkie?

ja też chcę ten bb krem!!!!! tylko najpierw próbki.. .boję się że mam zbyt ciemną cerę na takie bajery;/ nie wiem co wybrać, totalnie nie ogarniam tego ebaya ;x ;/

Dudzia jak zrobiłaś tego fryza z galerii czerwonowłosych gdzie wstawiłaś fotkę po allwaves? To jakieś grube wałki? papiloty? Jest zaaayebisty... i jeszcze...jak tak szybko urosły Ci wlosy??? ;o

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-09-10 o 12:15
uolcia jest offline  
Stary 2012-09-10, 12:31   #425
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Umyłam włosy, dałam piankę, wysuszyłam, na ciepłe i suche nakręciłam papiloty (ale takie dość grube i łączyłam np 2 papiloty ze sobą, by były jeszcze grubsze), poszłam spać, rano wstałam i tak było. Kiedyś ciągle tak kręciłam włosy. Nie mam pojęcia kiedy mi urosły- były krótkie i nagle zrobiły się całkiem długie

Co do włosów to ja mam doczepianą grzywkę, też naturalną i powiem, że jej nie noszę bo sobie własną obcięłam, ale po pierwszym umyciu (po tonerowaniu) już nie była taka ładna jak po zakupie i sądzę, że już nigdy taka nie będzie. Jest szorstka i sztywna (mimo masek i balsamów). Nigdy więcej nie kupię włosów doczepianych. Widziałam też mojej koleżanki włosy clip in, i już po tygodniu (mimo, że były bardzo mało noszone) wyglądały na suche, szorstkie, sztywne i zniszczone.
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-10, 15:00   #426
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Variance- fajny kolorek.. lubie takie co w róż wpadają
Sorry laski za szczerość ale na te bb cremy mnie nikt nie namówi ja mam swoje wybrane preparaty
sztuczne włosy brrr niee jedynie jak kiedyś bym wyłysiała to MOZEE z dużym ale.. a tak to nigdy..
Stary 2012-09-10, 17:41   #427
She_krl
Przyczajenie

Hej ogolnie , duzo czytania na forum, ale moge rozpoczac swoj watek moich wlosow mialam czerwone wlosy, ostatnio wrocilam do brazu, nie wiem co mnie podkusilo, ale musze wrocic do czerwonego, bo ... nie ma to sie czuc dobrze i oryginalnie, co bardzo lubie !! wiec kupuje teraz farbe LOREAL FARBA MAJIREL majirouge 6.66 , kupie trzy farby, dwoma zrobie wlosy, trzecia zostawie, teraz pytanie moje do was, czy zeby farba dluzej sie utrzymywala ( tzn kolor ) to moge dokupic Toner do włosów La Rich'e kolor poppy red , i dodawac go do szamponu badz do odzywki ktorej uzywam, ( uzywam zawsze pantin pro cos tam ) albo chce sie przerzucic na szampon joanny do wlosow czerwonych/rudych, bo duzo sie o tym szamponie naczytalam,

toner dodawac do szamponu/odzywki, czy tej farby (ktora mi jedna zostanie) , nie zabardzo sie znam.
i gdzie moge kupic oxy, normalnie w jakims rosmanie, aptece ? nie mam zadnych znajomosci fryzjerskich i ktory, jesli chce miec ciemny czerwony http://i.pinger.pl/pgr475/6340c6a800...de_Pics_22.jpg cos takiego ciemnego jak ma u nasady wlosow 6% starczy ?!
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 19:27   #428
She_krl
Przyczajenie

hej, mam swoja mala historie z wlosami i kilka pytan mam nadzieje ze nie bedzie nikomu przeszkadzac jesli tu sie rozpisze i mam nadzieje ze ktos mi pomoze w kilku rzeczach

mialam czerwone wlosy, bardzo mnie irytowal fakt "spierania" sie tego koloru, i niestety nie wiedzialam ze mozna cos z tym zrobic widocznie mozna, ale niestety mam teraz braz wlosy ( jestem osoba w goracej wodzie kapana, nie przemysle i robie, teraz chce zmienic to i zanim pofarbuje znowu na czerwono, chce sie przygotowac na wszytsko szampon odzywke tonery itp) farbe zamowilam x3 LOREAL FARBA MAJIREL majirouge 6.66 , zamierzam pofarbowac dwoma farbami (oxy 6% ?? ) chce miec wlosy jak klik1 ta oto pani wiec mysle ze oxy 6% wystarczy (teraz 1. pytanie gdzie zakupic? drogeria ? apteka? nie mam znajomosci u fryzjerow wiec to moje pierwsze pytanie i jaka wyjdzie mnie cena )
i dalej.... zamierzam farbowac co 2-3 miesiace nie wiem czy dobrze zrozumialam ale do odzywki czy szamponu moge dodawac troche tonera albo tej 1 farby co mi zostala ? odczekac troche i spłukac ? ( uzywam zawsze pantene pro v do wlosow farbowanych albo do zniszczonych. ) i teraz to bylo drugie pytanie, jesli toner to moze być klik2 o kolorze poppy red?

dodam ze poprzednio farbowalam wlosy syoss intensywna czerwien.

mam nadzieje ze ktos mi pomoze.
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 19:42   #429
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez She_krl Pokaż wiadomość
hej, mam swoja mala historie z wlosami i kilka pytan mam nadzieje ze nie bedzie nikomu przeszkadzac jesli tu sie rozpisze i mam nadzieje ze ktos mi pomoze w kilku rzeczach

mialam czerwone wlosy, bardzo mnie irytowal fakt "spierania" sie tego koloru, i niestety nie wiedzialam ze mozna cos z tym zrobic widocznie mozna, ale niestety mam teraz braz wlosy ( jestem osoba w goracej wodzie kapana, nie przemysle i robie, teraz chce zmienic to i zanim pofarbuje znowu na czerwono, chce sie przygotowac na wszytsko szampon odzywke tonery itp) farbe zamowilam x3 LOREAL FARBA MAJIREL majirouge 6.66 , zamierzam pofarbowac dwoma farbami (oxy 6% ?? ) chce miec wlosy jak klik1 ta oto pani wiec mysle ze oxy 6% wystarczy (teraz 1. pytanie gdzie zakupic? drogeria ? apteka? nie mam znajomosci u fryzjerow wiec to moje pierwsze pytanie i jaka wyjdzie mnie cena )
i dalej.... zamierzam farbowac co 2-3 miesiace nie wiem czy dobrze zrozumialam ale do odzywki czy szamponu moge dodawac troche tonera albo tej 1 farby co mi zostala ? odczekac troche i spłukac ? ( uzywam zawsze pantene pro v do wlosow farbowanych albo do zniszczonych. ) i teraz to bylo drugie pytanie, jesli toner to moze być klik2 o kolorze poppy red?

Witamy
Kilka komentarzy ode mnie, chociaż są tu lepsze specjalistki i na pewno coś dorzucą, ale tak na szybko:
1. farba farby nie rozjaśni. Jeżeli masz kolor ciemniejszy w tonacji od wymarzonego, to jej nie pokryjesz tak, jak chcesz. Doradzam kąpiele rozjaśniające, które dadzą lepszą bazę pod farbę.
2. oxydant kupisz razem z farbą prawdopodobnie - jeśli kupujesz na allegro w sprawdzonym sklepie, to rozejrzyj się za utleniaczem od razu, powinni mieć.
3. 6% powinno wystarczyć
4. nie jestem ekspertką od majirouge, ale poszukaj postów Nedery, to ona tym robi(ła) i myślę, że wie najwięcej na temat zarówno samej farby, jak i rozjaśniania/kąpieli itp.
5. toner jako rada na utrzymanie koloru - jestem na tak, sama to praktykuję, właśnie z La Riche, tylko mam odcień pillarbox red; farba dodana do maski nic nie da, toner - owszem. Do maski/odżywki, nie do szamponu (umyj włosy, nałóż maskę +toner, trzymaj ze 20 minut pod folią wtedy, po czym spłucz).

Chyba tyle, co mi przyszło do głowy

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-10, 19:51   #430
She_krl
Przyczajenie

Niestety farba juz zamówiona a nigdzie nie maja utleniacza, i ja nie chce rozjasniac wlosow bo nie chce razić czerwienia, tylko wlasnie taka ciemna czerwień, jak pokazalam wyzej , mysle ze do tego koloru nie trzeba rozjasniac ;P moze wystarczylo by raz pokryc wlosy jedna farba a na drugi dzien znwu ta sama ? i kolor poprostu byl by ciut wyrazistszy
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 19:56   #431
She_krl
Przyczajenie

Farba zamowiona, utleniacza niestety nie maja. I czemu rozjasniac ? mam brazowe ciemne wlosy, ale dopiero pofarbowalam , poczekam az sie spluka i bedzie jasniejszy. bo ja nie bede rozjasniac włoskow.
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 20:01   #432
falka_19
Raczkowanie

Cytat:

Do tego co napisała Sonea dodam tylko, że utleniacz kosztuje około 10zł za litr, więc taniocha. Możesz go kupić w hurtowni fryzjerskiej albo na allegro. Zainwestuj w szampon bez slsów czyli bez mocnych "mydeł" wypłukujących kolor. Aha, i szkoda że już zamówiłaś farbę, bo prawdopodobnie nie obejdzie się bez rozjaśniania z tą farbą. Loreal ma specjalną linię farb rozjaśniających i farbujących na czerwono od razu - Majicontrast się nazywają.
Stary 2012-09-10, 20:07   #433
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Do tego co napisała Sonea dodam tylko, że utleniacz kosztuje około 10zł za litr, więc taniocha. Możesz go kupić w hurtowni fryzjerskiej albo na allegro. Zainwestuj w szampon bez slsów czyli bez mocnych "mydeł" wypłukujących kolor. Aha, i szkoda że już zamówiłaś farbę, bo prawdopodobnie nie obejdzie się bez rozjaśniania z tą farbą. Loreal ma specjalną linię farb rozjaśniających i farbujących na czerwono od razu - Majicontrast się nazywają.
Ja mogę polecić szampon Babydream, jest świetny
Stary 2012-09-10, 20:15   #434
sonea8
Rozeznanie

Faktycznie, źle przeczytałam nazwę farby - Nedera robi majicontrastem majirouge, a nie majirelem. Majirel, o ile mi wiadomo, raczej nie da takiego efektu, o którym myślisz, bo to nie jest taka farba, jakiej my używamy (czyli wymaga rozjaśniania, jak napisała falka).

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-10, 20:19   #435
She_krl
Przyczajenie

w kazdym badz razie... zeby nie bylo http://allegro.pl/loreal-farba-majir...html?source=oo majirouge 6.66 ;D
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 20:50   #436
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Faktycznie, źle przeczytałam nazwę farby - Nedera robi majicontrastem majirouge, a nie majirelem. Majirel, o ile mi wiadomo, raczej nie da takiego efektu, o którym myślisz, bo to nie jest taka farba, jakiej my używamy (czyli wymaga rozjaśniania, jak napisała falka).
nawet jeśli to myślę, że warto najpierw pofarbować się tym. może kolor nie będzie żarówa, ale ja mam wrażenie, że lepiej nakładać czerwień na czerwień. zawsze może przecież wziąć zamiast 6 % oxy np 9%, to już zawsze daje jakieś jaśniejsze a potem polecam pofarbować się jakąś farbą z tych rozjaśniających, które używamy
a same przyznajecie, że po tej kąpieli rozjaśniającej kolor schodzi jeszcze gorzej niż normalnie a podany kolor przez She_krl wcale nie jest jakąś żarówą, a takim mocno czerwonym bordo bynajmniej dla mnie

.
Variance jest offline  
Stary 2012-09-10, 20:52   #437
She_krl
Przyczajenie

Dlatego pokazalam wam zdjecie jakie bym chciala uzyskac, to nie jest czerwony jasny ktory potrzebuje rozjasnienia , mysle ze nie bedzie tak zle
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 21:08   #438
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
zawsze może przecież wziąć zamiast 6 % oxy np 9%, to już zawsze daje jakieś jaśniejsze
I bardziej zniszczone

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
a potem polecam pofarbować się jakąś farbą z tych rozjaśniających, które używamy
a same przyznajecie, że po tej kąpieli rozjaśniającej kolor schodzi jeszcze gorzej niż normalnie a podany kolor przez She_krl wcale nie jest jakąś żarówą, a takim mocno czerwonym bordo bynajmniej dla mnie
Kąpiel rozjaśniająca a rozjaśnianie to trochę inne rzeczy są z tego, co mi się wydaje. Kąpiel działa łagodniej, a kolor schodzi różnym rożnie, wszystko kwestia włosa i tego, co było pod spodem.

Nie no, wiesz, my tu jesteśmy wszystkie fanki żarówek, to trochę wypacza poglądy I mi się np. wydaje, że linkowany kolor włosów modelki jest ostry, a ten majirel to jest poziom 6, czyli ciemny... Ale każdy ma prawo do swoich wyborów - przecież większość z nas próbowała różnych rzeczy w dobrej wierze

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-10, 21:14   #439
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
I bardziej zniszczone

Kąpiel rozjaśniająca a rozjaśnianie to trochę inne rzeczy są z tego, co mi się wydaje. Kąpiel działa łagodniej, a kolor schodzi różnym rożnie, wszystko kwestia włosa i tego, co było pod spodem.

Nie no, wiesz, my tu jesteśmy wszystkie fanki żarówek, to trochę wypacza poglądy I mi się np. wydaje, że linkowany kolor włosów modelki jest ostry, a ten majirel to jest poziom 6, czyli ciemny... Ale każdy ma prawo do swoich wyborów - przecież większość z nas próbowała różnych rzeczy w dobrej wierze
mimo wszystko wydaje mi się, że kąpiel zniszczy bardziej
mi np 9 % w żaden sposób nie zniszczył, może lekko przesuszył końcówki ciach i po problemie.
owszem jest ostry, ale wpada bardziej w hm.. w głęboki, niż neonowy, nie wiem jak to nazwać

ja po prostu twierdzę, że kąpiel może zrobić zawsze, a najpierw niech użyje może tą co kupiła, a potem walnie się rozjaśniającą

ja do żarówy doszłam nie używając kąpieli, a używając systematycznie farby rozjaśniającej

.
Variance jest offline  
Stary 2012-09-10, 21:19   #440
She_krl
Przyczajenie

fakt czerwien neonowa na zdjeciu nie jest bardziej gleboka .. albo krwista, hmmm ciezko ujac, ale napewno naloze farbe i tylko farbe zobacze co wyjdzie, nastepny razem na czerwien nakladajac czerwien powinien wyjsc lepszy kolor
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-10, 21:27   #441
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:

Hej ! witam nowa czerwoną..
Oxydant kupisz w necie lub w slepie/hurtowni fryzjerskiej za grosze.. jeśli chcesz pofarbować na sprany brąz pod którym gdzieś tam jest czerwień jeszcze.. to może chwyci.. ale dla pewności wrzuć fotki jak się wypłucze troszke kolor to ocenie czy chwyci mniej wiecej jesli nie to mozesz dekoloryzacje zrobic.. albo lekką kąpiel rozjaśniającą.. lub kup farbę typu Majicontrast.. a ten Majiorgue innym razem użyj na odrosty np.. bo odrosty chwyci na bank nawet w miare ciemne.. Dla odświeżenia kologu- maska +toner lub pianka.. farba z maską nie działa.. Noo to chyba na tyle
Stary 2012-09-10, 21:41   #442
She_krl
Przyczajenie

Od dziś myje wlosy chyba codziennie ;D nie noo nie zrobie tego moim ulubieńcom ;D ale wrzuce zdjecia jak sie splucze ta farba, i tak kazdy mowi ze widac w tym brazie czerwone refleksy np pod slonce
She_krl jest offline  
Stary 2012-09-11, 10:22   #443
Benek23
Zakorzenienie

Hej kobitki, tonery zamówiłam dwa - pillarbox red oraz poppy red. Czekam na dostawę i będę odświeżała kolor, aby opóźnić farbowanie farbą.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-11, 15:01   #444
falka_19
Raczkowanie

Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale znalazłyśmy sposób na czerwone włosy! Wiemy jak zafarbować, rozjaśnić, dbać o kolor i go szybko i skutecznie odświeżać. Moje życie straciło sens!
Stary 2012-09-11, 15:05   #445
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny nie wiem czy zauważyłyście ale znalazłyśmy sposób na czerwone włosy! Wiemy jak zafarbować, rozjaśnić, dbać o kolor i go szybko i skutecznie odświeżać. Moje życie straciło sens!
Hahahahha nic dodac nic ująć
Stary 2012-09-11, 15:10   #446
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
haha dobre
Stary 2012-09-11, 17:23   #447
uolcia
Rozeznanie

Na ciemnym brązie farba 6.66 nie złapie tak jak chcesz, co najwyżej da czerwoną poświatę. Jeżeli chcesz mieć taki kolor włosów szybciej niż za parę mies to powinnaś zrobić kąpiel rozjaśniającą, jeśli jesteś cierpliwa to możesz systematycznie rozjaśniać włosy farbą, ale na pewno nie 6.66 tylko rozjaśniającą. Ja byłam cierpliwa, ale to trwało naprawdę długo, bo ok. pół roku dochodziłam do takiej ciemnej czerwieni jak na zdjęciu które wrzuciłaś. Jednak widzę że się nakręciłaś i pewnie zrobisz jak piszesz- więc wymywaj kolor i nałóż farbę. A potem zrozumiesz o co nam chodziło

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2012-09-11 o 17:25
uolcia jest offline  
Stary 2012-09-11, 17:37   #448
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
Na ciemnym brązie farba 6.66 nie złapie tak jak chcesz, co najwyżej da czerwoną poświatę. Jeżeli chcesz mieć taki kolor włosów szybciej niż za parę mies to powinnaś zrobić kąpiel rozjaśniającą, jeśli jesteś cierpliwa to możesz systematycznie rozjaśniać włosy farbą, ale na pewno nie 6.66 tylko rozjaśniającą. Ja byłam cierpliwa, ale to trwało naprawdę długo, bo ok. pół roku dochodziłam do takiej ciemnej czerwieni jak na zdjęciu które wrzuciłaś. Jednak widzę że się nakręciłaś i pewnie zrobisz jak piszesz- więc wymywaj kolor i nałóż farbę. A potem zrozumiesz o co nam chodziło
Najlepiej uczyć się na własnych błędach hihihihih
Stary 2012-09-11, 18:11   #449
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Obyś była dobrym prorokiem i u mnie się ten toner sprawdzał ok długofalowo

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-11, 18:40   #450
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Ha! a ja się przyszłam pochwalić, że mam czerwone włosy. Nie jest to żarówa ale wiśnia(przynajmniej teraz w świetle dziennym, które się kończy ) jutro dodam fotki efektów jak naładuję akumulatorek do aparatu. Motyla noga, normalnie deprecha mija od tej czerwieni
Na początku byłam przerażona bo odrost był idealnie jasnoróżowy ale ściemniał. Niestety majicontrast+6% trochę niszczy ale nie gorzej niż allwaves. Ciekawe co będzie później. Chyba już kupię toner żeby przeciągać farbowanie.

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-09-11 o 18:42
LadyMadalena jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości