Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-08-05, 14:11   #4591
Drakan
Zadomowienie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Pamieta mnie tu ktos?

Nieco przypadkiem wrocilam do czerwieni na glowie, jednak jestem niezadowolona z koloru i na gwalt szukam farby
Tym razem kolor chcialabym miec jednak mniej arielkowy niz ostatnio. Nie wiecie moze czym osiagne kolor podobny do tego z zalacznikow? Generalnie - ciemna czerwien, wpadajaca raczej w roz niz pomarancz. Myslalam o majicontrast magenta, ale chyba bedzie za jasny.

Z gory dzieki
Podobny odcień był moim poszukiwanym ideałem przez dosyć długi okres czasu. Ostatecznie udało mi się go osiągnąć wrzucając piankę z Venity bezpośrednio na nierozjaśniane włosy (naturalnie mam ciemny blond / jasny brąz). W załączniku świeże farbowanie Venitą 34, gdyż daje mi pożądany odcień, czyli dużo różu, ale lepszą czerwień i również różową można uzyskać rzucając Venitę 31 (patrz na górę, bo dół jest jednak rozjaśniany). Należy brać poprawkę na fakt, że 31 jest jaśniejsze od 34, ale nie aż tak znacząco. Tutaj również odcien może wydawac się jasny, bo zdjęcia robione na powietrzu w pełnym świetle, ale gwarantuje, że w sztucznym wyglądają podobnie jak w w Twoich załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3049.jpg (174,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3053.jpg (125,7 KB, 85 załadowań)

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-08-05 o 14:12
Drakan jest offline  
Stary 2014-08-05, 14:16   #4592
enn_
Zakorzenienie

Dzieki za pomoc dziewczyny.

Rozwazam ten scandic z utleniaczem 3%, a czy ew. Majicontrast rouge/magenta z takim utleniaczem da rade? Jest dla mnie latwiej dostepny, teraz jestem akurat w Polsce, ale pozniej bedzie mi latwiej kupic Maji...

Rozwazam tez cos ciemniejszego, czym probowac osiagac cos jak z dwoch pierwszych zalacznikow?
Ew. cos jak z ostatniego zalacznika (te krecone, dosc sliwkowe, wlosy)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red-hair-with-black-underneath-tumblr-o9mzmtci.jpg (18,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m68xznoKAS1r9xqldo1_500.jpg (21,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark-red-hair-tumblr-a5a0fefv.jpg (117,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2014-08-05 o 14:23
enn_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 14:30   #4593
Drakan
Zadomowienie

A może powiedz lub rzuć zdjęciem co masz aktualnie na głowie. Lepiej będzie dobrać odcień.

Pożądane również przez Ciebie odcienie może mieć Artego. Mam na myśli 6F z tej palety - http://hairpro.pl/data/include/cms/i...paleta-4-1.jpg
Będąc kiedyś w sklepie fryzjerskim wręczyli mi właśnie te konkretna paletę i muszę stwierdzić, że na próbniku 6F był bardzo ciemny. Manipulując stężeniem oxy zatem można uzyskac naprawdę sporo ciekawych odcieni. No i wpada w róż.

Z tego co również wiem Goldwelle z serii Max Reds maja parę ciemnych i fajnych czerwieni.

A ciemne wiśnie, śliwki i inne ma Cromatone.

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-08-05 o 14:32
Drakan jest offline  
Stary 2014-08-05, 15:29   #4594
enn_
Zakorzenienie

Wlasnie Goldwellem mialam teraz wlosy robione (7RO MAX) - sa za jasne, za malo intensywne i za cieple (ale to akurat przez to, ze wzielam RO a nie RR).
Nie mam zdjec, ale kolor jest taka typowa bardzo jasna czerwienia. W zasadzie wszystko moge na to nalozyc.

Sklaniam sie ku Welli color touch, bo widze fajne kolory na probniku i maja ja w pobliskiej hurtowni Uzywala ktoras z Was?
Ew. moze faktycznie jakis goldwell na poziomie 6 lub 5...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2014-08-05 o 15:31
enn_ jest offline  
Stary 2014-08-05, 16:53   #4595
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Ew. moze faktycznie jakis goldwell na poziomie 6 lub 5...
Z opisu koloru można wywnioskować, że są to włosy na poziomie 8 lub wyższym wobec czego nawet odcień 5 czy 6 będzie i tak dosyć jasny. Tak się dzieje na moich rozjaśnianych. Wrzucam czerwień typu 6 a i tak mam 8 lub 9. Może warto w takim przypadku myśleć prócz o ciemnej farbie to jeszcze o pigmentacji nią. Jedno jest pewne, że cokolwiek by już na te włosy nie położyć musi być z oxy 3% lub w ogóle nie być farbą rozjaśniającą.

Edit:
I naprawdę polecam pianki. Nie wiem czy u siebie dostaniesz, ale jakichkolwiek byś nie miała, pianki są bezpiecznym sposobem na testowanie koloru. Dodatkowo pianka nie szkodzi włosom, a Twoje potraktowane drugi raz farbą w tak krótkim czasie mogłyby ucierpieć niezależnie od tego jak troskliwa jest pielęgnacja.

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-08-05 o 17:07
Drakan jest offline  
Stary 2014-08-05, 17:13   #4596
SceneQueene
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o farby profesjonalne Welli zdecydowanie polecam! Jedne z moich ulubionych

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-08-05, 20:31   #4597
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

goldwell ma tez topchic effects do pasemek tez są dobre. majirouge tez by dał rade jesli chcesz ciut ciemniejszy
no wlasnie daj fote aktualną jakąś
Stary 2014-08-05, 22:30   #4598
enn_
Zakorzenienie

Farba ktorej uzywalam, to byl poziom 7, wlosy chyba nie sa jasniejsze - zalaczam zdjecia.
Mam teraz dlugie wlosy i tak jasna czerwien mi nie pasuje juz niestety jak kiedys, wiec chcialabym cos na poziomie - chyba - 5 lub 5.5. Zdjecie z drugiego i trzeciego zalacznika - jaki to wg. Was poziom?

Co jest w hurtowni do ktorej ide:
Goldwell Topchic - 5RR MAX, 6RR MAX
Goldwell Colorance - 5R, 6R - obawiam sie, ze beda za malo intensywne
Majirouge - 6.66, 5.64
Wella Color Touch - 55/54 (aksamitna czerwień), 66/45 (stynowa czerwień)

Musze podjac decyzje do jutra do ok poludnia i mam metlik w glowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (29,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e10a65a0ab509f71a451fcf95d17127d.jpg (227,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d06fe4cbf5d1d0310097f1bac999a805.jpg (85,6 KB, 21 załadowań)
Stary 2014-08-05, 23:13   #4599
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Farba ktorej uzywalam, to byl poziom 7, wlosy chyba nie sa jasniejsze - zalaczam zdjecia.
Mam teraz dlugie wlosy i tak jasna czerwien mi nie pasuje juz niestety jak kiedys, wiec chcialabym cos na poziomie - chyba - 5 lub 5.5. Zdjecie z drugiego i trzeciego zalacznika - jaki to wg. Was poziom?

Co jest w hurtowni do ktorej ide:
Goldwell Topchic - 5RR MAX, 6RR MAX
Goldwell Colorance - 5R, 6R - obawiam sie, ze beda za malo intensywne
Majirouge - 6.66, 5.64
Wella Color Touch - 55/54 (aksamitna czerwień), 66/45 (stynowa czerwień)

Musze podjac decyzje do jutra do ok poludnia i mam metlik w glowie.
ten kolor na 2 foci fajny jest taki lekko buraczkowaty.. ja bym wybrała albo majirouge albo goldwella
z tym ze goldwella tylko z nich mialam i wlasnie ciemno wychodzil ogolnie niby pisze RR czy R max ale itak są ciemne dość..
poszukaj w necie moze ktos wstawil na youtube albo na bloga fotki po nim
Stary 2014-08-05, 23:31   #4600
enn_
Zakorzenienie

No tylko wlasnie zastanawiam sie jaki to poziom? 5?
Widze, ze Goldwell colorance to koloryzacja poltrwala, wiec bede sie trzymac z daleka. Ale rozwazam Topchic. Ew. ten Majirel wlasnie.
Stary 2014-08-06, 13:24   #4601
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
No tylko wlasnie zastanawiam sie jaki to poziom? 5?
Widze, ze Goldwell colorance to koloryzacja poltrwala, wiec bede sie trzymac z daleka. Ale rozwazam Topchic. Ew. ten Majirel wlasnie.
wiesz AZ tak dobrze sie nie znam ta tym ...

SceneQueene ona sie zna lepiej ci moze doradzi
ja powiem ze obie marki są dobre wiec hmm
Stary 2014-08-06, 13:29   #4602
summerisgone
Zakorzenienie

Moim zdaniem drugie zdjęcie ma ten sam poziom co pierwsze, tylko nasycenie większe. Ewentualnie pół poziomu niżej ;>
summerisgone jest offline  
Stary 2014-08-06, 22:20   #4603
enn_
Zakorzenienie

Zrobilam Goldwellem Topchic - pol na pol 5RR MAX i 6RR MAX.
Nie mialam szans zobaczyc wlosow w dziennym swietle jeszcze, ale wyglada na to, ze sa bardzo podobne do tego cuda z zalacznika. Jutro wrzuce jakies foty. Nie wiem jak farba bedzie sie trzymac, ale poki co jestem zachwycona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1368ed73ec913d0e53c3bac354a0cdd3.jpg (341,1 KB, 103 załadowań)
Stary 2014-08-07, 10:25   #4604
szmyrk
Zakorzenienie

Uprzejmie donosze, iz po kolejnym myciu burak zniknal i w koncu mam pieknie, ogniscie czerwone wlosy Niestety, po mkolejnych myciach coraz bardziej, raz za rezem, zaczynaja wpadac w miedz Dlatego juz nie zaluje zapasow, jak sie zrobi za pomaranczowo to znow dam troche rozu i tak sie bede bawic

Cytat:
Napisane przez CzrwnKapturek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, świeżak z tej strony

Uznałam, że się odezwę, bo pierwszy raz się zdarzyło żeby wątek ma wizażu mnie tak wciągnął, że mam zamiar przeczytać od deski do deski. I ogólnie jakoś tak miło u was

Tak w ramach przedstawienia się:
Ogólnie od bardzo dawna przymierzałam się do czerwonej farby i na początku lipca wybrałam się do fryzjerki. Głupio uznałam, że w ten sposób zapewniam sobie mniejsze zniszczenie włosów i pewność koloru Efektem były włosy wypadające garściami i mniej więcej taki kolor: klik

Kolorek niby ładny, ale czułam, że czegoś mi brakuje, więc po dwóch tygodniach (wczoraj) wahań i intensywnego czytania uznałam, że nie wytrzymam i zaopatrzyłam się w scandic line 10.60 i utleniacz 9%
Muszę wam powiedzieć, że najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam
Kolorek jest idealnie równy (o co się mocno bałam biorąc pod uwagę centymetrowy odrost, to, że rok temu moja grzywka była rozjaśniona a później pofarbowana na ciemny brąz i ogólnie mój brak wprawy w samodzielnym malowaniu), włosy nie są zniszczone (jeśli wypada ich więcej to nawet tego nie zauważyłam... może są trochę bardziej suche, ale na ile je znam, to równie dobrze może być wina obecnej pogody), no i przede wszystkim mam na głowie piękną malinę!
Tylko ciężko mi uchwycić to piękno aparatem

Wybaczcie długi post, ale za każdym razem jak patrzę w lustro to mi się mordka cieszy i musiałam się podzielić z kimś moim szczęściem
Ladny kolor, choc mi wlasnie taki wyszedl i nie chcialam go

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
btw to moje włosy po piance venita jasna czerwień, u mnie zawsze wychodzi tak samo.
Nakładam ją na suche włosy, na jakieś 20-25min max.
Takie wlosy chcialam!
Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Podobny odcień był moim poszukiwanym ideałem przez dosyć długi okres czasu. Ostatecznie udało mi się go osiągnąć wrzucając piankę z Venity bezpośrednio na nierozjaśniane włosy (naturalnie mam ciemny blond / jasny brąz). W załączniku świeże farbowanie Venitą 34, gdyż daje mi pożądany odcień, czyli dużo różu, ale lepszą czerwień i również różową można uzyskać rzucając Venitę 31 (patrz na górę, bo dół jest jednak rozjaśniany). Należy brać poprawkę na fakt, że 31 jest jaśniejsze od 34, ale nie aż tak znacząco. Tutaj również odcien może wydawac się jasny, bo zdjęcia robione na powietrzu w pełnym świetle, ale gwarantuje, że w sztucznym wyglądają podobnie jak w w Twoich załącznikach
Wow.
Stary 2014-08-07, 12:23   #4605
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Nie mialam szans zobaczyc wlosow w dziennym swietle jeszcze, ale wyglada na to, ze sa bardzo podobne do tego cuda z zalacznika. Jutro wrzuce jakies foty. Nie wiem jak farba bedzie sie trzymac, ale poki co jestem zachwycona.
Świetna Lubię ciemne, nasycone czerwienie, więc może to będzie moja przyszła opcja. Koniecznie daj zdjęcia a później wpadnij na chwilę powiedzieć do czego się to wypłukuje.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Uprzejmie donosze, iz po kolejnym myciu burak zniknal i w koncu mam pieknie, ogniscie czerwone wlosy Niestety, po mkolejnych myciach coraz bardziej, raz za rezem, zaczynaja wpadac w miedz Dlatego juz nie zaluje zapasow, jak sie zrobi za pomaranczowo to znow dam troche rozu i tak sie bede bawic

Ladny kolor, choc mi wlasnie taki wyszedl i nie chcialam go

Takie wlosy chcialam!

Wow.
Dzięki

Czyli rudo - różowy patent pomaga?

Drakan jest offline  
Stary 2014-08-07, 14:15   #4606
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
fajnie wyszło

Dziewczyny upszejmie donosze że robię przerwę z czerwienią na BLOND.. !! Taaak wiem zło .. ale nigdy nie mialam i chce dać szanse
Zrobiłam dekoloryzacje i zeszło prawie wszystko.. zostalo rude blondo... zielone!! zielone z henny ktorej używałam wieki temu...
POtem dałam rozjasniacz na zielone partie i czerwone a na reszte kąpiel rozjaśniającą.. efekty widac kolor jest jasny blond ale zielen zostala
Po pomoc poszłam do znajomego fryzjera ucznia.. tak mi doradzil dac natural na gore a na dol miodowy blond tak ze zrobilam uzylam farby olia bo nie ma amoniaku i nie chce meczyc wlosow.. wlosy wyszly bardziej w naturalny blond ale.. nie zeszla zieleń..
fotki dodaje juz po wszystkim ..
mysle teraz.. albo podciac i wyrownac wlosy troche.. zeby czesc zieleni sciac
albo odczekac troche
albo moze dac tonujaca delikatna farbe jasny braz zeby jakos to zakryc ...? co myslicie..??
teraz kupilam garniera damage szampon i odzywke do tego olejuje caly czas i uzywam kallosa placenta zeby je troche podratowac ale itak sa przesuszone bogu dzieki tylkona koncach reszta jest OK o dziwo
ps 4 ostatnie zdjecia sa po rozjasnianiu przed farbowaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0042.jpg (36,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0040.jpg (39,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0041.jpg (41,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5393.jpg (74,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5394.jpg (83,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5404.jpg (52,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5400.jpg (60,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2014-08-07 o 14:21
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2014-08-07, 14:19   #4607
Patricia155
Przyczajenie

Dziewczyny co sadzicie o fabach Loreal Majirel? Sa one lepsze od tych drogeryjnych, jak wygladaja po nich wlosy, kolor jest gleboki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline  
Stary 2014-08-07, 15:17   #4608
szmyrk
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli rudo - różowy patent pomaga?
Bardzo

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Dziewczyny upszejmie donosze że robię przerwę z czerwienią na BLOND.. !! Taaak wiem zło .. ale nigdy nie mialam i chce dać szanse
Zrobiłam dekoloryzacje i zeszło prawie wszystko.. zostalo rude blondo... zielone!! zielone z henny ktorej używałam wieki temu...
POtem dałam rozjasniacz na zielone partie i czerwone a na reszte kąpiel rozjaśniającą.. efekty widac kolor jest jasny blond ale zielen zostala
Po pomoc poszłam do znajomego fryzjera ucznia.. tak mi doradzil dac natural na gore a na dol miodowy blond tak ze zrobilam uzylam farby olia bo nie ma amoniaku i nie chce meczyc wlosow.. wlosy wyszly bardziej w naturalny blond ale.. nie zeszla zieleń..
fotki dodaje juz po wszystkim ..
mysle teraz.. albo podciac i wyrownac wlosy troche.. zeby czesc zieleni sciac
albo odczekac troche
albo moze dac tonujaca delikatna farbe jasny braz zeby jakos to zakryc ...? co myslicie..??
teraz kupilam garniera damage szampon i odzywke do tego olejuje caly czas i uzywam kallosa placenta zeby je troche podratowac ale itak sa przesuszone bogu dzieki tylkona koncach reszta jest OK o dziwo
ps 4 ostatnie zdjecia sa po rozjasnianiu przed farbowaniem
Aha, czyli jestes jedna z tych, co im po hennie robi sie zielono. No coz. Na Twoim miejscu scielabym tak z pol kity przynajmniej (i tak te konce sa pewnie mocno zniszczone). Potem (albo i przedtem) chyba poddala sie jesli chodzi o blond i rzucila na te wlosy jakis braz. A jak sie nie chcesz poddawac, to moze jeszcze dekoloryzacja i rozjasnianie? Troche czarno widze ukrywanie tej zieleni, pewnie Ci bedzie wylazic spod kazdego blondu Nie wiem, moze jakis cieply, nie za jasny (np. karmelowy) blond, co by te zielen ocieplic i wyploszyc...? No, albo krotka fryzura
Stary 2014-08-07, 16:28   #4609
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Bardzo

Aha, czyli jestes jedna z tych, co im po hennie robi sie zielono. No coz. Na Twoim miejscu scielabym tak z pol kity przynajmniej (i tak te konce sa pewnie mocno zniszczone). Potem (albo i przedtem) chyba poddala sie jesli chodzi o blond i rzucila na te wlosy jakis braz. A jak sie nie chcesz poddawac, to moze jeszcze dekoloryzacja i rozjasnianie? Troche czarno widze ukrywanie tej zieleni, pewnie Ci bedzie wylazic spod kazdego blondu Nie wiem, moze jakis cieply, nie za jasny (np. karmelowy) blond, co by te zielen ocieplic i wyploszyc...? No, albo krotka fryzura
wlasnie nie chce scinacc juz itak duzo mam uciete., na pewno lekko wyrownam konce bo sa suche reszta wlosow ma sie dobrze jesli chodzi o kondycje lekko podsuszone to tyle.
Noo wlasnie mialam dany garnier olia miodowy blond na dolne partie i nic!
mysle nad szamponetka czerwona z odzywka moze na chwile dac..
Stary 2014-08-07, 17:07   #4610
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
wlasnie nie chce scinacc juz itak duzo mam uciete., na pewno lekko wyrownam konce bo sa suche reszta wlosow ma sie dobrze jesli chodzi o kondycje lekko podsuszone to tyle.
Noo wlasnie mialam dany garnier olia miodowy blond na dolne partie i nic!
mysle nad szamponetka czerwona z odzywka moze na chwile dac..
A może z płukanką spróbuj? Skoro gencjana likwiduje ciepłe odcienie to pewnie jest jakiś inny kolor , który niweluje zieleń (chyba czerwony). Jak to zadziała to dopiero rzuć szamponetkę. Zawsze lepiej eksperymentować z włosami możliwie najbezpieczniejszym sposobem.

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-08-07 o 17:11
Drakan jest offline  
Stary 2014-08-07, 18:32   #4611
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
A może z płukanką spróbuj? Skoro gencjana likwiduje ciepłe odcienie to pewnie jest jakiś inny kolor , który niweluje zieleń (chyba czerwony). Jak to zadziała to dopiero rzuć szamponetkę. Zawsze lepiej eksperymentować z włosami możliwie najbezpieczniejszym sposobem.
nie ma nigdzie w okolicy płukanki wlasnie takiej nawet na ebay nie widzialam dlatego uzylam szamponetki czerwonej z odzywka na zielone czesci.. na to dalam lekki toner beza amoniaku z ACCENT z rossmana w kolorze złotego blondu... najbezpieczniejsza droga bez zniszczen
Stary 2014-08-07, 20:40   #4612
Miciel
Wpisz tu zomzing

Cytat:
Zrobiłam dekoloryzacje i zeszło prawie wszystko.. zostalo rude blondo... zielone!!
Tu pani miała podobną sytuację, może któraś z jej rad się przyda.

Miciel jest offline  
Stary 2014-08-07, 22:18   #4613
enn_
Zakorzenienie

Zalaczam foty wlosow. W roznym swietle, wszystkie z dzisiaj. Musze ponawilzac wlosy, mam nadzieje, ze 2-3 nalozenia masek nie wplyna znaczaco na kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140807_103703.jpg (75,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140807_191936.jpg (75,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140807_195023.jpg (87,9 KB, 32 załadowań)
Stary 2014-08-08, 10:06   #4614
thedarksideoflight
Raczkowanie

Jestem właścicielką blond-zielonkawych włosów z linka Tyle że u mnie zielony kolor to nie kwestia farbowania henną a nałożenia zielonej Venity na dosłownie kilka sekund- w ten sposób stonowałam sobie róż na czerwieni, ale nie planowałam jeszcze blondu.
Obecnie zieleni coraz mniej, jest już raczej poświata w konkretnym świetle a nie wyraźny kolor. Próbowałam różnych rzeczy: codziennego mycia mocnym szamponem, płukanek z cytryny, maski drożdżowej, ponownej dekoloryzacji, farbowania naturą, szamponetki o cieplejszym odcieniu, rozjaśniania pasemka rozjaśniaczem Joanny - po 6 użyciach nie widziałam różnicy więc zaprzestałam i nie katowałam tym reszty włosów, wszelkich tonerów i płukanek oraz wiele innych. Problem u mnie polega na tym, że te części włosów, które chwyciły tak zieleń i nie chcą puścić to te, które były farbowane co miesiąc na całości, później dopiero się opamiętałam i farbowałam same odrosty, dlatego od połowy chwytają wszystko jak głupie - nie było mowy o tonowaniu tego tonerami czy piankami bo przy każdej ilości chwytało za mocno a przy fioletowym szamponie czy płukance góra się lekko ochładzała a na dole robiły się fioletowe pasemka.

Jako że mogę sobie jeszcze pozwolić na nie do końca normalne kolory na włosach to nie spieszy mi się i próbuję wszystkiego po trochę Codzienne mycie i reszta powyższych sposobów zadziałała w małym stopniu, ale sporo mi dała pigmentacja farbą Allwaves 9.0 - włosy przed nią miały bardzo jasny kolor i widać było, że gdyby nie zieleń to byłyby po prostu białe, po pigmentacji to już blond z zielonkawym poblaskiem. Poza tym robiłam sobie kolorowe ombre różowym tonerem i czerwonym żelem koloryzującym i ta druga mieszanka dość szybko zeszła z włosów ale kolor w trakcie wypłukiwania jest całkiem do przyjęcia (załączone zdjęcie). Na zewnątrz słabo widać zieleń, w pomieszczeniu ciut mocniej. Planuję odświeżać takie ombre tonerami z maską przez najbliższy miesiąc, może dłużej i zobaczę co z tego będzie bo szkoda mi męczyć włosów rozjaśniaczami czy ścinać. Jeśli któraś z Was jest ciekawa co z tego wyjdzie to zapraszam do zaglądania bo już raczej nie będę tu spamować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0101.jpg (130,0 KB, 22 załadowań)
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2014-08-08, 12:21   #4615
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thedarksideoflight Pokaż wiadomość
Jestem właścicielką blond-zielonkawych włosów z linka Tyle że u mnie zielony kolor to nie kwestia farbowania henną a nałożenia zielonej Venity na dosłownie kilka sekund- w ten sposób stonowałam sobie róż na czerwieni, ale nie planowałam jeszcze blondu.
Obecnie zieleni coraz mniej, jest już raczej poświata w konkretnym świetle a nie wyraźny kolor. Próbowałam różnych rzeczy: codziennego mycia mocnym szamponem, płukanek z cytryny, maski drożdżowej, ponownej dekoloryzacji, farbowania naturą, szamponetki o cieplejszym odcieniu, rozjaśniania pasemka rozjaśniaczem Joanny - po 6 użyciach nie widziałam różnicy więc zaprzestałam i nie katowałam tym reszty włosów, wszelkich tonerów i płukanek oraz wiele innych. Problem u mnie polega na tym, że te części włosów, które chwyciły tak zieleń i nie chcą puścić to te, które były farbowane co miesiąc na całości, później dopiero się opamiętałam i farbowałam same odrosty, dlatego od połowy chwytają wszystko jak głupie - nie było mowy o tonowaniu tego tonerami czy piankami bo przy każdej ilości chwytało za mocno a przy fioletowym szamponie czy płukance góra się lekko ochładzała a na dole robiły się fioletowe pasemka.

Jako że mogę sobie jeszcze pozwolić na nie do końca normalne kolory na włosach to nie spieszy mi się i próbuję wszystkiego po trochę Codzienne mycie i reszta powyższych sposobów zadziałała w małym stopniu, ale sporo mi dała pigmentacja farbą Allwaves 9.0 - włosy przed nią miały bardzo jasny kolor i widać było, że gdyby nie zieleń to byłyby po prostu białe, po pigmentacji to już blond z zielonkawym poblaskiem. Poza tym robiłam sobie kolorowe ombre różowym tonerem i czerwonym żelem koloryzującym i ta druga mieszanka dość szybko zeszła z włosów ale kolor w trakcie wypłukiwania jest całkiem do przyjęcia (załączone zdjęcie). Na zewnątrz słabo widać zieleń, w pomieszczeniu ciut mocniej. Planuję odświeżać takie ombre tonerami z maską przez najbliższy miesiąc, może dłużej i zobaczę co z tego będzie bo szkoda mi męczyć włosów rozjaśniaczami czy ścinać. Jeśli któraś z Was jest ciekawa co z tego wyjdzie to zapraszam do zaglądania bo już raczej nie będę tu spamować

hej kochana noo ja sledze twojego bloga od dluzszego czasu niera czesciej nieraz rzadziej zagladam..
ja probowalam mycia szamponem przeciwlupiezowym
szamponetki czerwonej
i farby miodowegp blondu
na koniec toner taka lekka farba z niski oxy z rossmana w kolorze złotego blondu dała efekt, ze nie widac tak tej zieleni.. teraz podciela mi szwagierka wlosy wiekszosc zieleni poszła wiec wyglada to całkiem fajnie
choc chcialam chlodny blond na razie musze odczekac
a ty widze masz tez ladny ten kolorek ogolnie ci pasuje ale strasznie blada widze jestem tak jak ja witak w klubie truposzków
dodaje fotki ** ostatnia fotka byla przed podcinaniem robiona

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie5437.jpg (78,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0005.jpg (40,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0008.jpg (42,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0009.jpg (37,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0006.jpg (49,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0004.jpg (39,7 KB, 18 załadowań)
Stary 2014-08-08, 12:48   #4616
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patricia155 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzicie o fabach Loreal Majirel? Sa one lepsze od tych drogeryjnych, jak wygladaja po nich wlosy, kolor jest gleboki?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fajne są niemniej, uważałabym na podwójne refleksy- miałam ostatnio /22 i był bardzo mocno podbity.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Zalaczam foty wlosow. W roznym swietle, wszystkie z dzisiaj. Musze ponawilzac wlosy, mam nadzieje, ze 2-3 nalozenia masek nie wplyna znaczaco na kolor.
Piękny kolor. I z tego co widzę super Ci do karnacji pasuje!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
hej kochana noo ja sledze twojego bloga od dluzszego czasu niera czesciej nieraz rzadziej zagladam..
ja probowalam mycia szamponem przeciwlupiezowym
szamponetki czerwonej
i farby miodowegp blondu
na koniec toner taka lekka farba z niski oxy z rossmana w kolorze złotego blondu dała efekt, ze nie widac tak tej zieleni.. teraz podciela mi szwagierka wlosy wiekszosc zieleni poszła wiec wyglada to całkiem fajnie
choc chcialam chlodny blond na razie musze odczekac
a ty widze masz tez ladny ten kolorek ogolnie ci pasuje ale strasznie blada widze jestem tak jak ja witak w klubie truposzków
dodaje fotki ** ostatnia fotka byla przed podcinaniem robiona

tak jak Ci pisałam na fejsiku, super mi się podobasz w tym kolorze!

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-08-08, 14:53   #4617
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
fajne są niemniej, uważałabym na podwójne refleksy- miałam ostatnio /22 i był bardzo mocno podbity.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Piękny kolor. I z tego co widzę super Ci do karnacji pasuje!

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

tak jak Ci pisałam na fejsiku, super mi się podobasz w tym kolorze!
dzieki kochana mi sie twoj kolorek tez podoba
Stary 2014-08-08, 17:22   #4618
SceneQueene
Zakorzenienie

Andy mnie wyzywa, że za jasny... faktycznie, góra już platynowa, haha. Jednak- podoba mi się. To w końcu najważniejsze.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2014-08-08, 19:04   #4619
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Andy mnie wyzywa, że za jasny... faktycznie, góra już platynowa, haha. Jednak- podoba mi się. To w końcu najważniejsze.
a tamm on se może pogadać..^^^
Stary 2014-08-09, 01:05   #4620
SceneQueene
Zakorzenienie

Haha może i ma rację... ale kocham ten kolor.

Wysłane z mojego LG-E460

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości