Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-04-04, 19:29   #4861
avrilll
Przyczajenie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

dziękuję bardzo spodobał mi się efekt więc póki co przerzucam się na Loreal będę wyczekiwać promocji w drogeriach ;D
avrilll jest offline  
Stary 2015-04-04, 20:18   #4862
SceneQueene
Zakorzenienie

czasem się trafiają chociaż cena jak za farbę fryzjerską, więc nie jest źle jak na super kolorek.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-04-07, 19:37   #4863
Karolinkax3
Raczkowanie

to znów ja włosy po tej Fanoli Red booster wyglądają przepięknie ! nie wiem jeszcze jak z trwałością ale jestem mega zadwolona dołączam fotkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150406_184202.jpg (100,1 KB, 67 załadowań)

Zapuszczam włoski.

Stary 2015-04-13, 12:49   #4864
kiertolainen
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Karolinkax3 Pokaż wiadomość
to znów ja włosy po tej Fanoli Red booster wyglądają przepięknie ! nie wiem jeszcze jak z trwałością ale jestem mega zadwolona dołączam fotkę
Piękny kolor!!! Daj znać, jak się zmywa-na rudo czy bardziej na różowo.

Ale ja w innej sprawie.
Farbowałam kiedyś włosy na czerwono Matrixem SRR z utleniaczem 9%, mając naturalne brązowe włosy. Jednak po jakimś czasie chciałam wrócić mniej-więcej do naturalnego. Pofarbowałam takie sprane-rude brązową farbą, jakąś najtańszą z rossmana (i to był błąd mojego życia xd). W każdym razie chodzi mi o to, ze od tamtej pory włosy mają taki sraczko-żółty, a nawet zielonkawy refleks. Nie mam pojęcia czy to wina taniej farby, czy pokrywania na czerwony. Chciałam dzisiaj zredukować to ciepłym odcieniem 6.43, ale niewiele pomogło Miała któraś z was kiedyś taki problem, albo się zna i wie co teraz z tym zrobić?
W ogóle to z miłą chęcią wróciłabym do czerwonego, ale praca nie pozwala
kiertolainen jest offline  
Stary 2015-04-13, 16:19   #4865
SceneQueene
Zakorzenienie

Na żółty to by Ci się jakaś perła przydała - 2 po kropce. Brązy tak czasem nieładnie wychodzą niestety.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-04-14, 21:47   #4866
Karolinkax3
Raczkowanie

Ta fanola wypłukuje się na różowo ale bardzo wolno noszę ją już ponad tydzien i narazie nie widać żadnych prześwitów przy wyplukiwaniu sie jak przy tej RR Line

Zapuszczam włoski.

Stary 2015-04-23, 11:10   #4867
Afra90
Przyczajenie

Świetnie, że udało mi się trafić na ten wątek Co prawda, ja cała czerwona nie jestem, mam tylko pasemko, ale mam nadzieję, że mnie stąd nie pogonicie
Włosy naturalnie mam brązowe, niestety dałam się namówić na rozjaśnienie i podejrzewam, że to jest dodatkowy problem, bo kolor szybko się wypłukuje.
Pasemko mam już ponad rok, używam farby Loreal Majicontrast - magenta red. Na początku kolor musiałam poprawiać mniej więcej co 1,5 miesiąca, włosy wtedy były jasno różowe. Teraz po 3 tyg kolor spierają mi się do blond.
Zastanawiam się czy powinnam zmienić farbę, czy może zafarbować na naturalny i dać włosom odpocząć na jakiś czas?
Jeśli powtarzam pytanie to przepraszam, jestem nowa na forum i zielona w pielęgnacji włosów
Afra90 jest offline  
Stary 2015-04-23, 11:27   #4868
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Afra90 Pokaż wiadomość
Świetnie, że udało mi się trafić na ten wątek Co prawda, ja cała czerwona nie jestem, mam tylko pasemko, ale mam nadzieję, że mnie stąd nie pogonicie
Włosy naturalnie mam brązowe, niestety dałam się namówić na rozjaśnienie i podejrzewam, że to jest dodatkowy problem, bo kolor szybko się wypłukuje.
Pasemko mam już ponad rok, używam farby Loreal Majicontrast - magenta red. Na początku kolor musiałam poprawiać mniej więcej co 1,5 miesiąca, włosy wtedy były jasno różowe. Teraz po 3 tyg kolor spierają mi się do blond.
Zastanawiam się czy powinnam zmienić farbę, czy może zafarbować na naturalny i dać włosom odpocząć na jakiś czas?
Jeśli powtarzam pytanie to przepraszam, jestem nowa na forum i zielona w pielęgnacji włosów
hej
nikt cie nie pogoni
wez sobie kup pianke elysee albo venita czerwona i sobie odwiezaj to pasemko co jakis czas szkoda wlosow zeby meczyc farba
Stary 2015-04-23, 11:37   #4869
Afra90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej
nikt cie nie pogoni
wez sobie kup pianke elysee albo venita czerwona i sobie odwiezaj to pasemko co jakis czas szkoda wlosow zeby meczyc farba
Dziękuję pięknie za radę, polecę kupić piankę, mam nadzieję, że pomoże
Zapytam jeszcze, gdzie ją dostać? w zwykłej drogerii (rossmann, natura?) czy szukać w sklepach fryzjerskich?

Edytowane przez Afra90
Czas edycji: 2015-04-23 o 11:42
Afra90 jest offline  
Stary 2015-04-23, 13:09   #4870
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Zapytam jeszcze, gdzie ją dostać? w zwykłej drogerii (rossmann, natura?) czy szukać w sklepach fryzjerskich?
Czasem mają Venity w Naturach. W Rossie ani Elysee ani Venity nie dostaniesz. Chodzą słuchy, że Elysee można dorwać w Drogeriach Polskich, ale na pewno nie w każdej.
Za to jedną i drugą można dorwać na Allegro.
Generalnie pianki również polecam. Aktualnie tylko takim sposobem się farbuję i efekt mam taki sam jak po farbie, trwałość też, sporo kasy mi zostaje w kieszeni no i włosy niezniszczone

Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2015-04-23 o 13:10
Drakan jest offline  
Stary 2015-04-23, 13:36   #4871
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Czasem mają Venity w Naturach. W Rossie ani Elysee ani Venity nie dostaniesz. Chodzą słuchy, że Elysee można dorwać w Drogeriach Polskich, ale na pewno nie w każdej.
Za to jedną i drugą można dorwać na Allegro.
Generalnie pianki również polecam. Aktualnie tylko takim sposobem się farbuję i efekt mam taki sam jak po farbie, trwałość też, sporo kasy mi zostaje w kieszeni no i włosy niezniszczone
dokladnie .. w drogeriach małych szukać.. w naturii swojego czasu byly venity na allegro ale najpewniej
Stary 2015-04-23, 15:32   #4872
Afra90
Przyczajenie

Dzięki W takim razie lecę buszować na all
Afra90 jest offline  
Stary 2015-04-27, 20:16   #4873
SceneQueene
Zakorzenienie

Venitę widziałam w Drogeriach Natura i chyba też w Jaśmin.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-04-27, 21:23   #4874
Talvia
Przyczajenie

Cześć dziewczyny (tu meadow)
Mam już włosy sięgające łokci i skrzywdziłam je jakiś czas temu rozjaśnianiem, więc wróciłam do nieinwazyjnej czerni... ALE że czerwień jest dalej czymś najbliższym mojemu serduszku, zrobiłam sobie czerwone pasma przy twarzy i bardzo mi się to podoba, bo nie czuję tak tej czerni.
Nie wiem jeszcze jak, ale mam najdzieję, że kiedyś uda mi się wrócić do pełnej czerwieni na zdrowych włosach
Czerwień na zdjęciu, to palette R15 + toner pillarbox red, celowałam w ciemną czerwień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150415(002).jpg (97,9 KB, 41 załadowań)
Furry
Cyber Goth
Cosplay ~
https://www.facebook.com/TalviCosplay/

Edytowane przez Talvia
Czas edycji: 2015-04-27 o 21:56
Talvia jest offline  
Stary 2015-04-27, 21:51   #4875
Afra90
Przyczajenie

Niestety w Łodzi tylko 3 Natury trochę nie po drodze. W jednej byłam ale mieli tylko lakiery kolorowe. Pianki moż się w przyszłości pojawią. Póki co czekkam aż przyjdzie zamówiona z all bo po 11 dniach od farbowania (majicontrast) mam juz blady róż/blond :/
Stary 2015-04-28, 08:22   #4876
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Talvia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny (tu meadow)
Mam już włosy sięgające łokci i skrzywdziłam je jakiś czas temu rozjaśnianiem, więc wróciłam do nieinwazyjnej czerni... ALE że czerwień jest dalej czymś najbliższym mojemu serduszku, zrobiłam sobie czerwone pasma przy twarzy i bardzo mi się to podoba, bo nie czuję tak tej czerni.
Nie wiem jeszcze jak, ale mam najdzieję, że kiedyś uda mi się wrócić do pełnej czerwieni na zdrowych włosach
Czerwień na zdjęciu, to palette R15 + toner pillarbox red, celowałam w ciemną czerwień.
kope lat dziewucho!

co tam u Ciebie ?
no fajnie te pasemka wyglądają
Stary 2015-04-28, 23:47   #4877
Talvia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
kope lat dziewucho!

co tam u Ciebie ?
no fajnie te pasemka wyglądają
Życie sobie powoli układam, to i na wizaż czasu brakuje
A Ty jak tam Sugar? Czerwonowłosa, czy już nie?
Furry
Cyber Goth
Cosplay ~
https://www.facebook.com/TalviCosplay/
Talvia jest offline  
Stary 2015-04-29, 10:28   #4878
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Talvia Pokaż wiadomość
Życie sobie powoli układam, to i na wizaż czasu brakuje
A Ty jak tam Sugar? Czerwonowłosa, czy już nie?
Nie juz długo nie .. był blond ale w ciąży jestem i zrobiłam krok w tył i nam brąz mahoniowy póki co nie chciałam cała ciążę męczyć się z rozjaśniacza mi
Stary 2015-04-29, 23:19   #4879
honey999
Rozeznanie

dziewczyny poradzcie cos...
pierwsze zdjecie to kolor po farbowaniu wlosow.
drugie zdjecie to mniej wiecej kolor po miesiacu
trzecie zdjecie to farba/toner ktory ostatnio uzywam.

Naturalny kolor to ciemny brąz, po 8 latach zeszłam z czarnego w rudy. Od 5 lat farbuje włosy na czerwone kolory które mniej więcej po msc robią się wypłowiałe rude. Farbowałam zawsze farbami drogeryjnymi. Ostatnie 3 farbowania to woda 9 plus to co na zdjęciu. Farbe/toner bo i tak mówila sprzedająca w sklepie kupilam niby w profesjonalnym sklepie. Kolor po farbowaniu wychodzi mega ale niestety mija niecały msc i ja znowu jestem wypłowiałą rudością... co polecacie jako kolejną farbę do spróbowania ?

Ewentualnie myślałam o jakimś karmelowym brązie, ale czy brązowa farba złapie kolor po takim czerwonym ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150404_093952.jpg (90,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150331_163631.jpg (133,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-20150429-WA0003.jpg (64,0 KB, 9 załadowań)
Stary 2015-04-30, 01:13   #4880
Martek_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
Kolor po farbowaniu wychodzi mega ale niestety mija niecały msc i ja znowu jestem wypłowiałą rudością... co polecacie jako kolejną farbę do spróbowania ?
Płowienie koloru to normalna sprawa, każda czerwonowłosa z tym walczy . Od tego mamy pianki, tonery, szamponetki i inne tego typu specyfiki
Stary 2015-04-30, 07:35   #4881
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Płowienie koloru to normalna sprawa, każda czerwonowłosa z tym walczy . Od tego mamy pianki, tonery, szamponetki i inne tego typu specyfiki
Dokładnie to samo pomyślałam 😊 można tex myć rzadziej włosy i np odżywka albo szamponem bez sls. .😊
Stary 2015-04-30, 09:27   #4882
Drakan
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez honey999 Pokaż wiadomość
dziewczyny poradzcie cos...
pierwsze zdjecie to kolor po farbowaniu wlosow.
drugie zdjecie to mniej wiecej kolor po miesiacu
trzecie zdjecie to farba/toner ktory ostatnio uzywam.

Naturalny kolor to ciemny brąz, po 8 latach zeszłam z czarnego w rudy. Od 5 lat farbuje włosy na czerwone kolory które mniej więcej po msc robią się wypłowiałe rude. Farbowałam zawsze farbami drogeryjnymi. Ostatnie 3 farbowania to woda 9 plus to co na zdjęciu. Farbe/toner bo i tak mówila sprzedająca w sklepie kupilam niby w profesjonalnym sklepie. Kolor po farbowaniu wychodzi mega ale niestety mija niecały msc i ja znowu jestem wypłowiałą rudością... co polecacie jako kolejną farbę do spróbowania ?

Ewentualnie myślałam o jakimś karmelowym brązie, ale czy brązowa farba złapie kolor po takim czerwonym ?
Dlatego dobrze jest właśnie co ten miesiąc rzucać na włosy jakąś piankę czy szamponetkę, a raz na dłuższy czas dawać farbę na odrosty. Roboty niewiele, a kolor nówka.
W ogóle polecam się piankować / tonerować, bo efekt jest ten sam, nie ma różnicy w wypłukiwaniu, farby nie są trwalsze, a ile kasy zostaje w kieszeni... Ja za piankę daję dychę i mam ją na 3 razy

Drakan jest offline  
Stary 2015-04-30, 20:02   #4883
Nikita95
Przyczajenie

Witajcie czerwonowłose!
Wątek śledzę już od daaaawien dawna i to właśnie Wy przekonałyście mnie do powrotu do tego pięknego koloru. Farbowanie włosów zaczęłam w gimnazjum, były to właśnie czerwienie. Później rudości, aż przerzuciłam się na hennę, na ponad 2 lata. Po bardzo burzliwym okresie w moim życiu zdecydowałam się rozjaśnić włosy, dwa razy - tak, uległy destrukcji, może nie kompletnej, ale jednak. I tak sobie chodziłam z odrostami w kolorze polskiego, mysiego blondu, kurczaka nieco niżej i rudościami na dole, żeby włosy odratować.
Jednak do rzeczy - musiałam podjąć decyzję jaki kolor w końcu na ten łeb nałożyć, żebym nie była taka wielobarwna (serio, było strasznie). Wpadłam ponownie w wątek czerwonowłosych i... oto jestem!
Scandic Line 10.60 z wodą 6% + różne odcinki czasu na każdym mym wcześniejszym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mini.jpg (13,9 KB, 53 załadowań)
Nikita95 jest offline  
Stary 2015-05-01, 12:24   #4884
SceneQueene
Zakorzenienie

Ładnie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-05-04, 20:46   #4885
Afra90
Przyczajenie

W końcu przetestowałam piankę i jestem zachwycona kolorem (Venita - ognisty wulkan). Dziękuję jeszcze raz za tą podpowiedź Ciekawa teraz jestem jak długo wytrzyma z moimi włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,3 KB, 29 załadowań)
Afra90 jest offline  
Stary 2015-05-04, 23:32   #4886
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nikita95 Pokaż wiadomość
Witajcie czerwonowłose!
Wątek śledzę już od daaaawien dawna i to właśnie Wy przekonałyście mnie do powrotu do tego pięknego koloru. Farbowanie włosów zaczęłam w gimnazjum, były to właśnie czerwienie. Później rudości, aż przerzuciłam się na hennę, na ponad 2 lata. Po bardzo burzliwym okresie w moim życiu zdecydowałam się rozjaśnić włosy, dwa razy - tak, uległy destrukcji, może nie kompletnej, ale jednak. I tak sobie chodziłam z odrostami w kolorze polskiego, mysiego blondu, kurczaka nieco niżej i rudościami na dole, żeby włosy odratować.
Jednak do rzeczy - musiałam podjąć decyzję jaki kolor w końcu na ten łeb nałożyć, żebym nie była taka wielobarwna (serio, było strasznie). Wpadłam ponownie w wątek czerwonowłosych i... oto jestem!
Scandic Line 10.60 z wodą 6% + różne odcinki czasu na każdym mym wcześniejszym kolorze.
O Boże, jak zazdroszczę, najfajniejsza farba, a mi zawsze wychodziła buraczkowato :C I w ogóle cudowne włosy, moja wymarzona grzywka..
(Cześć dziewczyny ) Fajnie, że wątek odżył. Ja też będę niedługo wracać do czerwieni Nie wiem czy bardziej się cieszyć czy bać.

Edytowane przez Vanilka28
Czas edycji: 2015-05-04 o 23:35
Vanilka28 jest offline  
Stary 2015-05-05, 12:43   #4887
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
O Boże, jak zazdroszczę, najfajniejsza farba, a mi zawsze wychodziła buraczkowato :C I w ogóle cudowne włosy, moja wymarzona grzywka..
(Cześć dziewczyny ) Fajnie, że wątek odżył. Ja też będę niedługo wracać do czerwieni Nie wiem czy bardziej się cieszyć czy bać.
hejj no wątek odżył.. ja jestem teraz ciemno brązowo czerwonawa.. ale mam zamiar wejsc w wiśnie niedlugo

Afra90 a widzisz venita daje czadu
Stary 2015-05-05, 20:42   #4888
SceneQueene
Zakorzenienie

Podziwiam Was za miłość do tych pianek, ja ich nie cierpię. Całe ręce czerwone, jasiek, koszule nocne, łazienka... No i z blondu mi kolor schodził plamami. Nigdy więcej! Sprawdza się za to na pewno przy odświeżaniu koloru, jak się już czerwony ma.

W lipcu będzie rok jak na blondzie poziom 8 robiłam siostrze ombre (2 razy). Do tej pory gdzie niegdzie końce są (już bardzo blado) różowe.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
SceneQueene jest offline  
Stary 2015-05-05, 21:36   #4889
Afra90
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Podziwiam Was za miłość do tych pianek, ja ich nie cierpię. Całe ręce czerwone, jasiek, koszule nocne, łazienka... No i z blondu mi kolor schodził plamami. Nigdy więcej! Sprawdza się za to na pewno przy odświeżaniu koloru, jak się już czerwony ma.

W lipcu będzie rok jak na blondzie poziom 8 robiłam siostrze ombre (2 razy). Do tej pory gdzie niegdzie końce są (już bardzo blado) różowe.

Ja pianki użyłam pierwszy raz na spłukany czerwony i nie zauważyłam jakiejś większej różnicy w farbowaniu innych rzeczy niż po farbie. Ręcznik mam różowy od farby, więc róż od pianki nie robi różnicy rąk nie miałam pofarbowanych, a tam gdzie pianka się dostała to od razu zmyłam bez problemu. Dzisiaj pierwsze mycie i kolor się nie zmienił, co napełnia mnie nadzieją, bo ostatnio farba zmieniała kolor już po 1-2 myciach. Aktualnie jestem zadowolona, ale zobaczymy jak to będzie za jakiś czas.
Aaaa no i podoba mi się prosty sposób użycia tej pianki. Pac na włosy bez żadnego odmierzania, wyliczania, mieszania itd

Żałuję tylko, że zamówiłam jedną. Ale może uda dorwać mi się w jakimś sklepie, wtedy chyba zrobię zapas
Afra90 jest offline  
Stary 2015-05-06, 15:07   #4890
kiertolainen
Przyczajenie

Siemanko.
Ciągle ten czerwony mi chodzi po głowie, najlepiej się czułam chyba w tym kolorze. Zastanawiam się czy nie wrócić... Ale tym razem nie chcę intensywnej czerwieni, może coś w stylu ciemnej wiśni/maliny. Może coś w ten deseń: http://img.zszywka.pl/0/0088/w_7716/...lor-farby-.jpg
I stąd moje pytanie: czy jesteście w stanie mi polecić jakąś farbę, najlepiej profesjonalną, aby uzyskać coś takiego? Dodatkowo zależy mi, aby spierała się do jakiegokolwiek, może być różowy, bylebym po 2 miesiącach nie była ruda :< Ot, taka ironia, że czerwony najbardziej mi pasuje, ale już ciut jaśniejszy-rudy, masakrycznie nie xD Za to różowy kiedyś nosiłam i bardzo tęsknię, ale niestety lata już nie te xD
I jak sądzicie: jaki utleniacz do takiego koloru? Mam teraz żółtawy, raczej jasny brąz, ale też farbowany, naturalnie ciemny brąz. Zawsze robiłam 9%, ale to było duże rozjaśnienie, może do takiego ciemnego odcienia nie trzeba?
kiertolainen jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości