Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-03, 15:59   #5011
eewczur6
Przyczajenie

GG do eewczur6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Położyłam na razie toner la riche dark tulip bo nic innego nie miałam na stanie a już sprany kolor był tak, że nie mogłam patrzeć w lustro. Funduszy brak na razie na farbki profesjonalne, poza tym obawiam się, że ta cała pigmentacja nie chwyci moich poniszczonych kłaków, a pomysły mi się już skończyły co z nimi zrobić, bo co tydzień babrać się tonerami nie mam zamiaru.

Jak myślicie, najlepiej byłoby chyba spróbować tej pigmentacji na jakimś jednym paśmie i sprawdzić czy to w ogóle wyjdzie bo tak globalnie męczyć cały włos chemią to nie zdrowo zwłaszcza gdy efekt jest zagadką.

PONAWIAM pytanko....ROBIŁ KTOŚ PIGMENTACJE WŁOSÓW ROZJAŚNIONYCH, które normalniej farby nie chwytają??????Bo ciekawa jestem czy to zadziała...

Druga prośba to jakby ktoś z was się natknął na bordowy/wiśniowy kolor na jakieś palecie to dajcie znać

Edytowane przez eewczur6
Czas edycji: 2015-11-03 o 16:01
eewczur6 jest offline  
Stary 2015-11-03, 16:06   #5012
kaska222
Moderator

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Zapraszam do kontynuacji .
Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.III

Zamykam.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-11-03 o 16:07
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości