Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-09-16, 23:30   #511
Benek23
Zakorzenienie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
KURDE... Czuję się teraz samotna dopiero... ja tu wróciłam do kochanej czerwieni a reszta idzie w blondy... kule bele..dziś umyłam włosy szamponem bo olejowałam.. kurde w rezultacie toner sie w 3/4 spłukał.. brr bede musiala za pare dni urzyc znowu maski+ toner dla odświeżenia..
Spokojnie, ja się czerwieni nie pozbędę nigdy. Ja z tych, co to powinni się urodzić z czerwoną czupryną
Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Btw. trafiłam ostatnio na zachwyty nad nowym szamponem Timotei z jerychońską różą: że skład jest super, zaskakująco dość. Zdybałam w Carrefourze ze trzy wersje tego i zapach ma przecudny. Jednak brak opcji dla farbowańców, w każdym razie ja nie widziałam. Jest do włosów normalnych (istnieją takie czy to tylko miejska legenda?), przetłuszczających się i oklapłych, a etykiety krzyczą, że nie ma parabenów ani silikonów.
Próbowała któraś z Was? Mnie korci.
Tylko nie znoszę tej maniery robienia etykietek po angielsku, jak akurat będę miała zaćmienie i zapomnę co to znaczy "dull hair"? Nie kupię, no! W Polsce jesteśmy ;/
Ja miałam z tej nowej serii odżywkę do jasnych włosów i stosowałam jako bez spłukiwania - cudna była

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-17, 07:29   #512
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

kłaniam się z rana !!
Timotei kiedyś winogronowego uzywałam obłędny zapach ale co do działania nie mam pewności.. Poza tym sonea- czekamy na fotki.. ja wczoraj pomagałam szwagierce sprzatac troche w remontowanym wlasnie domku od niej. boshe moje wlosy sa strasznie suche i smierdza- z tego pyłu który się tam unosił w powietrzu.. brrr... jestem zmuszona dzis popoludniu je umyć a skoro i myć to i dam toner. bo ktoś mi wczoraj powiedzial że jestem rudawa.. nic, miłego dnia, lece na praktyke!!
Stary 2012-09-17, 09:43   #513
sonea8
Rozeznanie

Kłopot w tym, że ja jestem wzrokowiec i mnie korci akurat na te Timotei, które raczej nie są dla mnie: te w przezroczystej butelce, pachnące owocowo i rześko leżą mi najbardziej, a jeden jest do tłustych, a drugi do normalnych. Chociaż tak właściwie szampon ma tylko zmywać i jakoś nigdy nie uważałam go za element głębokiej pielęgnacji. To zobaczę ;p
Odżywek nie sprawdzałam, były tylko do brązów i blondów.

A teraz focie z komcia, na-haaa
Jedna w cieniu łazienkowym, druga w słońcu balkonowym.
(Toner wyjątkowo zabarwił mi skórę tym razem, z ręki dotąd nie chce zejść ;p) W zasadzie jest dość ciemno, stwierdziłam z zaskoczeniem. Jednak nie tak purpurowo wcale, ale nie chce mi się smoka wyciągać... to słoneczne zdjęcie z kolei nieco za jadowite, oh, well...

I widać moje piegi Hm, i widać też, że pora biec na uzupełnienie och-rzęs, proszę, jak się focie przydają ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0473.jpg (106,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0468.jpg (143,5 KB, 57 załadowań)

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-17, 09:55   #514
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Kłopot w tym, że ja jestem wzrokowiec i mnie korci akurat na te Timotei, które raczej nie są dla mnie: te w przezroczystej butelce, pachnące owocowo i rześko leżą mi najbardziej, a jeden jest do tłustych, a drugi do normalnych. Chociaż tak właściwie szampon ma tylko zmywać i jakoś nigdy nie uważałam go za element głębokiej pielęgnacji. To zobaczę ;p
Odżywek nie sprawdzałam, były tylko do brązów i blondów.

A teraz focie z komcia, na-haaa
Jedna w cieniu łazienkowym, druga w słońcu balkonowym.
(Toner wyjątkowo zabarwił mi skórę tym razem, z ręki dotąd nie chce zejść ;p) W zasadzie jest dość ciemno, stwierdziłam z zaskoczeniem. Jednak nie tak purpurowo wcale, ale nie chce mi się smoka wyciągać... to słoneczne zdjęcie z kolei nieco za jadowite, oh, well...

I widać moje piegi Hm, i widać też, że pora biec na uzupełnienie och-rzęs, proszę, jak się focie przydają ;p
Łaaaa! Super kolorek po tonerze Który to konkretnie?

Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-17, 10:12   #515
sonea8
Rozeznanie

Pillarbox red.
Plus dodam, że ja mam farbę tylko na odroście, robione 8-go; reszta włosa to sprana farba z tonerem kładzionym wcześniej z miesiąc temu. Co chyba znaczy, że wyrównanie koloru na 5 No, 4+, bo jednak miejscami widać, że jest jaśniej. Ale tylko w niektórym świetle ;p

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-17, 10:13   #516
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Pillarbox red.
Plus dodam, że ja mam farbę tylko na odroście, robione 8-go; reszta włosa to sprana farba z tonerem kładzionym wcześniej z miesiąc temu. Co chyba znaczy, że wyrównanie koloru na 5 No, 4+, bo jednak miejscami widać, że jest jaśniej. Ale tylko w niektórym świetle ;p
Super!!! Już nie mogę się doczekać swoich tonerów - zamówiłam poppy i pillarbox

Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-17, 10:21   #517
DoDoo
Zakorzenienie

Sonea, super

Ja właśnie sie zastanawiam nad poppy red

Dudzia Ty prostujesz włosy czy masz takie z natury??

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-09-17 o 10:23
DoDoo jest offline  
Stary 2012-09-17, 11:05   #518
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Sonea świetny, intensywny kolor
DoDoo- Z natury mam strasznie proste włosy, i często końcówki podkręcam lekko do środka na szczotkę, bo inaczej wygląda to słabo - szczególnie taka prosta jak patyk grzywka :P Prostownicy w sumie używam tylko do kręcenia włosów lub jak tak na szybko muszę sobie podwinąć. Co ciekawe- urodziłam się z istnym baranem na głowie i pewnego dnia jak miałam kilka lat, mama podcięła mi włosy i się wyprostowały totalnie .

Jeszcze co do szamponów to jak je dobieracie? bo zazwyczaj ja dobieram szampon do skóry głowy a odżywkę do włosów i czasami mam wątpliwości czy dobrze robię...

Edytowane przez dudzia
Czas edycji: 2012-09-17 o 11:07
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-17, 11:42   #519
DoDoo
Zakorzenienie

To zazdroszczę Ci dudzia, ja jeśli nie susze suszarką to mam takie niby loki, a jak wysuszę suszarą to mam szopę, jak na przykład dzisiaj
Ja dobieram szampon do włosów, a nie do skóry głowy bo ta wszystko zniesie
Stary 2012-09-17, 11:58   #520
sonea8
Rozeznanie

Dzięki

A ja w zasadzie patrzyłam na to zawsze ogólnie, tzn.: nie mam łupieżu - odpada przeciwłupieżowy/nic mi się nie przetłuszcza - odpada do tłustych/mam miejscami suche, farbowane, ale nie cienkie - szukam czegoś, co pasuje ;p
Jakoś mi nie przyszło do głowy, żeby patrzeć na skalp ;p Ale to niegłupie, podoba mi się ta teoria, bo pasuje do mojej chęci posiadania Timotei w kolorze bladozielonym ;p

Btw. dudzia, nie chciałoby Ci się zrobić pokazówki jakiegoś fajnego smokey w kolorach ziemi? ;> Bo mi już brakuje pomysłów na techniki cieniowania oka i chętnie sobie podpatrzę, jak Ty to robisz

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-09-17 o 13:14
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-17, 12:04   #521
thedarksideoflight
Raczkowanie

Dudzia, co mi zrobiłaś :P Przez Ciebie sprawdzam cenę dekoloryzatora na alledrogo :P Chyba dzisiaj nałożę toner żeby odciągnąć się od tej myśli
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline  
Stary 2012-09-17, 12:16   #522
DoDoo
Zakorzenienie

dudzia sprowadza nas na złą drogę
Stary 2012-09-17, 13:38   #523
SugarbabyLove
Zakorzenienie

witam znowu..
dudzia- coto za czarowanie tutaj mi czerwonych ?
sonea- aaaa jakie śliczne.. ja tez mam pillarbox ale mi tak jasno nie wychodzi, ile go trzymałaś??
ja mam loki, fale.. wszystko na głowie! zwłaszcza po myciu..
Stary 2012-09-17, 13:46   #524
DoDoo
Zakorzenienie

Wiecie co wkurzyłam się
Podpowiedziałam znajomej, żeby sobie kupiła toner pomaranczowy mandarin z la riche (ona farbuje się na rudo), poszła do jakiejś hurtowni i jej sprzedali kolor apricot... Masakra, prawie wgl jej nie chwyciło, lekko tylko odświeżyło kolor, ale nie o taki efekt jej chodziło, miała być żarówa!

No żal normalnie na jakich sprzedawców można trafić...
Stary 2012-09-17, 13:53   #525
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
witam znowu..
dudzia- coto za czarowanie tutaj mi czerwonych ?
sonea- aaaa jakie śliczne.. ja tez mam pillarbox ale mi tak jasno nie wychodzi, ile go trzymałaś??
ja mam loki, fale.. wszystko na głowie! zwłaszcza po myciu..
Pamiętaj, że ja robiłam włosy na 9% i od tamtej pory niczym innym, poza Venitą. Odrost też mi na 9% zrobił fryzjer tydzień temu, a reszty włosów w ogóle nie ruszył - więc mam bardzo jasną bazę. Trzymałam ponad 20 minut pod folią, chyba nawet za długo.

Edit: DoDoo, bo nadal jeszcze ludzie traktują sprzedawanie jako pracę za karę, a nie kompetentny zawód ;/ Miała być mandarynka, a nie morela, tak to trudno odróżnić czy po prostu nie mieli tej pierwszej i chcieli wcisnąć cokolwiek? Szkoda, że kasę wydała - ale może niech sobie zrobi sam toner, bez maski? (o ile mieszała teraz) Powinno wyjść mocniej.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-09-17 o 13:55
sonea8 jest offline  
Stary 2012-09-17, 14:00   #526
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Pamiętaj, że ja robiłam włosy na 9% i od tamtej pory niczym innym, poza Venitą. Odrost też mi na 9% zrobił fryzjer tydzień temu, a reszty włosów w ogóle nie ruszył - więc mam bardzo jasną bazę. Trzymałam ponad 20 minut pod folią, chyba nawet za długo.

Edit: DoDoo, bo nadal jeszcze ludzie traktują sprzedawanie jako pracę za karę, a nie kompetentny zawód ;/ Miała być mandarynka, a nie morela, tak to trudno odróżnić czy po prostu nie mieli tej pierwszej i chcieli wcisnąć cokolwiek? Szkoda, że kasę wydała - ale może niech sobie zrobi sam toner, bez maski? (o ile mieszała teraz) Powinno wyjść mocniej.
Mieszała z maską, Ale wątpię, że sam toner coś u niej zmieni, miała dość ciemne włosy, tzn wypłukany rudy ale ciemniejszy i tak od morelki, którą kupiła więc nawet jakby trzymała cały dzień to szału nie będzie...
I ta cena w sklepie 26zł. hm... Ja kupowałam za 34zł w sklepie...
Stary 2012-09-17, 14:18   #527
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Wiecie co wkurzyłam się
Podpowiedziałam znajomej, żeby sobie kupiła toner pomaranczowy mandarin z la riche (ona farbuje się na rudo), poszła do jakiejś hurtowni i jej sprzedali kolor apricot... Masakra, prawie wgl jej nie chwyciło, lekko tylko odświeżyło kolor, ale nie o taki efekt jej chodziło, miała być żarówa!

No żal normalnie na jakich sprzedawców można trafić...
straszne co to daltoniści czy czytać nie umieją... ja pierrr***..;/
sonea- aa dziwne ja trzymam nawet do godziny i mi tak nie wychodzi.. hmmm zobaczymy nastepnym razemm.. noo ja tez teraz sie przezucam na tonerowanie i rzadkie farbowanie.. od 6 tyg nie farbowałam całości tylko 2 tyg temu odrost robilam
Stary 2012-09-17, 14:58   #528
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Przepraszam dziewczyny ależ ja jestem niedobra
Sonea, niestety w cieniowaniu sobie szaleć nie mogę przez opadającą powiekę, ale na dniach będę miała piękny cień khaki i coś zrobię z nim i brązem
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-17, 18:02   #529
DoDoo
Zakorzenienie

Musimy być silne laseczki, żeby nie pójść w ślady dudzi

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Właśnie, właśnie, właśnie!!! Mam taki szatański plan, żeby sobie włosy malnąć na dwa kolory, ale tonerami (pomarańcz i czerwień) i tu pytanie, czy te dwa kolory się nie wymieszają podczas mycia??? Próbowała, któraś z Was kiedyś?
Stary 2012-09-17, 18:33   #530
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Ja miałam różowy i niebieski toner kiedyś na włosach i nic się nie mieszało. Jednak gdy miałam fiolet i biel i raz trzymałam je długo w ręczniku to biel miejscami zrobiła się fioletowa :P Ale gdy się umyje i wytrze, nie trzymając ich razem bógwieile to nie powinno być problemu
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-17, 18:39   #531
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Dudzia- taaaa ty niedobra....
Ja tez ostatnio oko maluje w różne odcienie.. żółty z zielonym albo fiolet z zielonym a teraz na jesień dużo brązów i złota. oczywiście cienie najtańsze haha a jakie fajne dziś kupiłam sobie parę bluzek z długim rękawem bo normalnie zimno idzie a ja mam 1 sweter... ale to wszystko drogie.. a te tanie w 3-4 kolorach do wyboru... a ja nie moge czerwieni ani żółci bo mi sie z włosami żre.. brrr kupiłam 2 szare i 1 zielony musi być OK ide coś z tymi włosami zrobić bo śmierdzą mi coś..
Stary 2012-09-17, 21:17   #532
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

Coś dla zainteresowanych nowymi szamponami z Timotei http://pastelowoszare.blogspot.com/2...szampon-i.html Można o wszystkich sobie poczytać- kurcze nie mogę się zdecydować
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-17, 21:54   #533
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
Coś dla zainteresowanych nowymi szamponami z Timotei http://pastelowoszare.blogspot.com/2...szampon-i.html Można o wszystkich sobie poczytać- kurcze nie mogę się zdecydować
hmm ten kokosowy brzmi smacznie.. a składy?
Stary 2012-09-18, 00:47   #534
dudzia
Raczkowanie

GG do dudzia

tutaj znalazłam jednego z tych nowych http://1.bp.blogspot.com/-ima3_1N732...pon%2BINCI.jpg , jednak trzeba się przejść i zobaczyć bo nic więcej w necie nie widzę.
dudzia jest offline  
Stary 2012-09-18, 16:16   #535
DoDoo
Zakorzenienie

Coś nam wątek umiera, ale w sumie czemuż się dziwić, wakacje się skończyły to i szaleństwa włosowe też

Edytowane przez DoDoo
Czas edycji: 2012-09-18 o 16:24
DoDoo jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:00   #536
Benek23
Zakorzenienie

No szlag mnie właśnie trafił Przyszły tonery, ale oczywiście jeden kolor przyszedł nie ten co zamawiałam. Tylko Poppy Red się zgadza, a drugi wysłali mi Flamingo Pink. W środku był paragon i na nim były nazwy tych, które zamawiałam, a wysłali jeden inny. Albo czytać nie potrafią, albo daltoniści nooo... wściekła jestem, bo teraz trzeba się będzie bawić w odsyłanie tego no i znowu czekanie.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:18   #537
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Coś nam wątek umiera, ale w sumie czemuż się dziwić, wakacje się skończyły to i szaleństwa włosowe też
Ojtam, ja tu dalej jestem ;P

Benuś, oj Przyjdzie tonerek, przyjdzie. A daltonistom wyłupiemy oczka!

Ech. Przyszły wczoraj moje koreańskie zakupy (pięć bb kremów ze Skin79). Oczywiście Poczta Polska miała problem z odnalezieniem przesyłki i dzisiaj stałam pół godziny przy okienku, aby odnaleźli moją paczkę. Z Korei szły niecały tydzień, a u nas się zgubiły :/
Ale grunt, że są! Dostałam też troszkę próbków. A kremy są mrrrr... To coś w lustrze nie jest mną, absolutnie ;P Nie spotkałam się jeszcze z podkładem, który by tak cudnie łagodził żółtości i cienie pod oczkami. A to nie jest podkład. Ach. Idę testować dalej, ach ach ach

Edytowane przez Nedera
Czas edycji: 2012-09-18 o 17:20
Nedera jest offline  
Stary 2012-09-18, 17:32   #538
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Ojtam, ja tu dalej jestem ;P

Benuś, oj Przyjdzie tonerek, przyjdzie. A daltonistom wyłupiemy oczka!

Ech. Przyszły wczoraj moje koreańskie zakupy (pięć bb kremów ze Skin79). Oczywiście Poczta Polska miała problem z odnalezieniem przesyłki i dzisiaj stałam pół godziny przy okienku, aby odnaleźli moją paczkę. Z Korei szły niecały tydzień, a u nas się zgubiły :/
Ale grunt, że są! Dostałam też troszkę próbków. A kremy są mrrrr... To coś w lustrze nie jest mną, absolutnie ;P Nie spotkałam się jeszcze z podkładem, który by tak cudnie łagodził żółtości i cienie pod oczkami. A to nie jest podkład. Ach. Idę testować dalej, ach ach ach
No weź idź! Bo kusisz...

Benek23 jest offline  
Stary 2012-09-18, 18:24   #539
DoDoo
Zakorzenienie

Laseczki, prawdopodobnie na wizażu wdziałam fajna fryzurę, ale nie potrafię jej znaleźć. Dziewczyna platynowy blond, a na to prawdopodobnie toner, czerwony i pomarańczowy, grzywka pomarańczowa, a reszta czerwona może któraś z was kojarzy takie zdjęcie??
Stary 2012-09-18, 18:40   #540
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Ale chyba to nie to... nie widzę blondu o.O Ale może Cię zainspiruje ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre_162080.jpg (33,7 KB, 45 załadowań)

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości