Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-21, 11:37   #961
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Witam!
myśle że 6 da radę choć na 9 masz 100% pewności że wyjdzie..
dziekuje za odpowiedz
uzyje 9 w takim razie
chyba nie wyjda za jasne wtedy? kolezanka chce intensywny kolor
pozniej mozna nawet z 3 robic ale na pierwszy raz musza dobrze zlapac

ja nie mam doswiadczenia z czerwieniami, cale zycie robie blondy, jak mialam faze na rude to robilam soreda tego pomaranczowego z woda 9% ale ja chcialam jasne
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 11:44   #962
sonea8
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

@Falka - wyglądasz przepięknie! Cudny kolor, a jak słodka fryzurka, też chcę taką! Błyszczący, miękki włos i zawadiacki loczek - bosko!

@ Svinecka - ja robię soredem sr-r. I na ciemnobrązowych odrostach 6% łapie znakomicie. Spróbuj 6, nie katuj się dziewiątką; powinno się ładnie wyrównać.
Edit: a, koleżanka chce. To tym bardziej nie ryzykowałabym z 9 - na 6 wychodzi naprawdę wyraziście, jak na początek.

@Myszka - ja wychodzę z założenia, że czerwony każdemu pasuje, ale to ja A zrób eksperyment i przeklej sobie na zdjęcie czyjeś czerwone włosy w prostym graficznym programie, choćby w paintcie, a nabierzesz względnego pojęcia, jak to wyjdzie. Może na początek coś mniej intensywnego? Sa różne odcienie - wpadające w rudy, fioler, róż, wiśnię - Tobie by chyba raczej pasował ciepły, a nie chłodny kolor. Mahoń jakiś, myślę.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-11-21 o 11:45
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-21, 11:47   #963
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
@ Svinecka - ja robię soredem sr-r. I na ciemnobrązowych odrostach 6% łapie znakomicie. Spróbuj 6, nie katuj się dziewiątką; powinno się ładnie wyrównać.
.
widzialam Twoje fotki
bardzo ladne masz te wloski
a wlasnie tam w galerii pisalas, ze mialas robione z 9%, a wczesniej 6%

boje sie troche, ze jej nie zlapie tak jak chce na tej 6%, ona chce intensywne, a ma jakis fiolet na glowie, nie wiadomo co w sumie

w sumie to nie mam 6% w domu, musialabym zmieszac 9 i 3, moze po prostu dac wiecej 9 a mniej 3?
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 11:52   #964
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
widzialam Twoje fotki
bardzo ladne masz te wloski
a wlasnie tam w galerii pisalas, ze mialas robione z 9%, a wczesniej 6%

boje sie troche, ze jej nie zlapie tak jak chce na tej 6%, ona chce intensywne, a ma jakis fiolet na glowie, nie wiadomo co w sumie

w sumie to nie mam 6% w domu, musialabym zmieszac 9 i 3, moze po prostu dac wiecej 9 a mniej 3?
Owszem, na lato szarpnęłam sie na 9% i żaluję, bo włosy osłabły mocno po tym eksperymencie, a zysk w kolorze w gruncie rzeczy żaden, chociaż fakt, że ja od lat farbuję na czerwono, grunt mam przygotowany
Jednak odrost za każdym razem świeży, bliski czerni w zasadzie i łapie równo z resztą.

W sumie 9+3 z przewagą na 9 brzmi ok.

Ale o jednym uprzedź koleżankę: z blond włosów będzie jej ta czerwień leciała bardzo szybko, taka już wada rozjaśnianych kudełków Po jakimś czasie się temat unormuje, ale na początku może być niemile zaskoczona tempem blaknięcia. Polecam ratować się tonerami, sama sobie chwalę la Riche i dziewczyny też zadowolone; dodajesz do maski do włosów, nakładasz na umyte, bezinwazyjnie podbijasz kolor, nie niszcząc włosów

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-21, 11:58   #965
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Owszem, na lato szarpnęłam sie na 9% i żaluję, bo włosy osłabły mocno po tym eksperymencie, a zysk w kolorze w gruncie rzeczy żaden, chociaż fakt, że ja od lat farbuję na czerwono, grunt mam przygotowany
Jednak odrost za każdym razem świeży, bliski czerni w zasadzie i łapie równo z resztą.

W sumie 9+3 z przewagą na 9 brzmi ok.

Ale o jednym uprzedź koleżankę: z blond włosów będzie jej ta czerwień leciała bardzo szybko, taka już wada rozjaśnianych kudełków Po jakimś czasie się temat unormuje, ale na początku może być niemile zaskoczona tempem blaknięcia. Polecam ratować się tonerami, sama sobie chwalę la Riche i dziewczyny też zadowolone; dodajesz do maski do włosów, nakładasz na umyte, bezinwazyjnie podbijasz kolor, nie niszcząc włosów
tak zrobie
wlasnie ona nie ma blond i nigdy nie farbowala na blond, zawsze jakies miedziane, albo brazy z miedzia, ostatnio zafarbowala czyms z fioletem a teraz jej sie spralo do fioletowomiedzianego
dlatego pomyslalam, ze potrzebuje dziewiatki zeby sie rozjasnily i chwycily kolor
a potem juz ze slabsza farba bede robic

tonerow la riche sama uzywalam, faktycznie fajne sa

teraz zamowilam sobie goldwell elumen, dziala jak farba ale nie miesza sie z woda i nie niszczy wlosow, tylko, ze jest droga ok 70zl
ale nie splukuje sie jak tonery
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 12:07   #966
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
tak zrobie
wlasnie ona nie ma blond i nigdy nie farbowala na blond, zawsze jakies miedziane, albo brazy z miedzia, ostatnio zafarbowala czyms z fioletem a teraz jej sie spralo do fioletowomiedzianego
dlatego pomyslalam, ze potrzebuje dziewiatki zeby sie rozjasnily i chwycily kolor
a potem juz ze slabsza farba bede robic

tonerow la riche sama uzywalam, faktycznie fajne sa

teraz zamowilam sobie goldwell elumen, dziala jak farba ale nie miesza sie z woda i nie niszczy wlosow, tylko, ze jest droga ok 70zl
ale nie splukuje sie jak tonery
Oj, to nie doczytałam dokładnie, zrozumiałam, że ma pod blond...
Trudno mi cokolwiek radzić, bo będzie na mnie Sama mam włosy całkiem inne, wiem, co im służy - a z miszmaszem kolorystycznym bywa różnie. Jak pisałam - mi 6% bez problemu rozjaśnia bardzo ciemny odrost, ale to włos naturalny, hm? Farba farby nie rozjaśni natomiast, więc jeśli te jej brązy i mahonie są ciemniejsze, to choćbyś dała 12%, obawiałabym się o efekt.
Nie lepiej to zrobić dwuetapowo?
Najpierw lekko ściągnąć niechcianą farbę (najprościej poprzez dodanie oksydantu do maski do włosów i potrzymanie tego trochę; są też specjalne odbarwiacze, dziewczyny gdzieś w wątku pisały, nie pamiętam ), a dopiero potem nałożyć farbę właściwą?

Nie wiem, jak u Was z czasem i czy to ma być z jakiejś okazji, czy tylko ot, tak; jeśli pośpiechu nie ma, to przemyślcie temat.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-21, 13:02   #967
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Kurcze ale żeście się rozpisały..
więc tak... w skrócie.. jeśli ma coś fioletowawego a chce mega czerwien- niech da 9%
jeśli chcecie kolor ściągnąć- proponuje dekoloryzator a nie rozjaśniającą kąpiel czy cuś.. bo jak już koleżanka wspomniała na rozjaśnionych włosa ch się czerwień nie trzyma..I tonery owszem pomagają ją utrzymać...
Noo a koleżance z fotką doradze że zawsze może sobie wypróbować z szamponetką czy pasuje czerwien- masz blond na tym wszystko ci chwyci.. albo program komputerowy sprawdz jak to bedzie wygladało.. poza tym nic nie doradze ja sie nie znam :d ja farbowałam na czerwien bo to lubie nie wiedzialam czy mi pasuje i szczeze mowiąć mi to zwisa czy mi pasi czy nie.. ważne że ja się z nią dobrze czuję .. hehe noo chyba nic nie pominęłam..
Stary 2012-11-21, 13:43   #968
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
OFarba farby nie rozjaśni natomiast, więc jeśli te jej brązy i mahonie są ciemniejsze, to choćbyś dała 12%, obawiałabym się o efekt.
O tak, ja się na tym nacięłam bo wydawało mi się, że nie mam wcale takich ciemnych a jednak ten maji nie dał rady wtedy

ale teraz mam niby jaśniejsze lekko włosy od odrostów i dalej wyglądam jak niechluj z odrostami przez brak zdecydowania czy wziąć 9% czy 6% bo jak już pisałam kiedyś - boję się, że jak 6% starczy a zrobię z 9% to poniszczę biedaczki a jak zrobię 6% i nie starczy to, że mi się kolor nie spodoba i potem z 9% będzie problem wyprowadzić na jakiś fajny... chaos rozpisałam, ale wylałam swoje myśli
wypłatę dostałam to chcę jak najszybciej kupować utleniacz do tej farbki co mam i być może jednak zaryzykuję 6-stkę, bo facet narzeka, że woli ciemniejsze włosy chociaż szczerze powiedziawszy zaczynam mieć to w dupie odkąd mi powiedział, że Avril Lavigne mu się podoba

Cytat:
ja farbowałam na czerwien bo to lubie nie wiedzialam czy mi pasuje i szczeze mowiąć mi to zwisa czy mi pasi czy nie.. ważne że ja się z nią dobrze czuję ..
Sugar w czerwieni wyglądasz bosko

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-11-21 o 13:57
Meadow jest offline  
Stary 2012-11-21, 15:50   #969
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Kurcze ale żeście się rozpisały..
więc tak... w skrócie.. jeśli ma coś fioletowawego a chce mega czerwien- niech da 9%
jeśli chcecie kolor ściągnąć- proponuje dekoloryzator a nie rozjaśniającą kąpiel czy cuś.. bo jak już koleżanka wspomniała na rozjaśnionych włosa ch się czerwień nie trzyma..I tonery owszem pomagają ją utrzymać...
Noo a koleżance z fotką doradze że zawsze może sobie wypróbować z szamponetką czy pasuje czerwien- masz blond na tym wszystko ci chwyci.. albo program komputerowy sprawdz jak to bedzie wygladało.. poza tym nic nie doradze ja sie nie znam :d ja farbowałam na czerwien bo to lubie nie wiedzialam czy mi pasuje i szczeze mowiąć mi to zwisa czy mi pasi czy nie.. ważne że ja się z nią dobrze czuję .. hehe noo chyba nic nie pominęłam..
my robilysmy odcien sr-rv czyli czerwien z fioletem

jestesmy juz po
wlosy wyszly super, dalam 9% i troche 3%
nastapnym razem zrobimy z 6 albo 3 nawet

pozniej wrzuce fotke
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 16:26   #970
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Meadow- Dzięki kochana!
ja mam często ten sam problem z oxy.. ale koniec końców ostatnio używam 6% i wychodzi OK
Svinecka- koniecznie fotki daj!!
Stary 2012-11-21, 17:03   #971
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

kurcze niestety telefonem nie da uchwycic sie koloru, a aparatu nie mialam przy sobie
w rzeczywistosci jest duzo intensywniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-21 14.17.25.jpg (120,3 KB, 65 załadowań)
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 18:05   #972
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze niestety telefonem nie da uchwycic sie koloru, a aparatu nie mialam przy sobie
fajny, choć nieco różowawy..
Stary 2012-11-21, 18:47   #973
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
fajny, choć nieco różowawy..
taki mial byc
to jest czerwien z fioletem sr-rv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beznazwy.jpg (23,6 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2012-11-21 o 18:49
Svinecka jest offline  
Stary 2012-11-21, 22:48   #974
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
jasno wygląda... teraz to tym bardziej mam dylemat jaki oksy sobie wziąć do mojej

Kupiłam sobie dzisiaj biały sweter i zieloną bluzeczkę żeby mi coś do czerwieni pasowało teraz chcę już zamówić oksy do farbki żeby jeszcze też dzisiaj to zrobić i znowu siedzę i myślę

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-11-21 o 22:50
Meadow jest offline  
Stary 2012-11-22, 12:15   #975
sonea8
Rozeznanie

Dzisiaj D-day, farbowanie!
Dotarła też dziś maska z Organique, istny ekspress!

Aaaale, w związku z tym mam problem: chętnie bym sobie tę maskę nałożyła jak odżywkę po farbie, na 3 minuty (zawsze coś nakładam, inaczej miałabym sianowaty kołtun, niestety) - ale w składzie są proteiny. No, ale 3 minuty O.O

W dodatku olśnił mnie opis o nabłyszczeniu, nawilżeniu, domknięciu łusek... no i zapach świeżych winogron, mniem xD

Sama nie wiem

Btw. Svinecka - pewnie faktycznie kwestia oświetlenia, bo kolor wygląda na spłowiały, ale aż niemożliwe świeżo po farbie... Może uda Ci się dołączyć fotkę w lepszym świetle, bo jestem ciekawa tego RV, na palecie prezentuje się mimo wszystko czerwono z lekkim tylko fioletowym połyskiem.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-22, 12:26   #976
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:

Aaaale, w związku z tym mam problem: chętnie bym sobie tę maskę nałożyła jak odżywkę po farbie, na 3 minuty (zawsze coś nakładam, inaczej miałabym sianowaty kołtun, niestety) - ale w składzie są proteiny. No, ale 3 minuty O.O

W dodatku olśnił mnie opis o nabłyszczeniu, nawilżeniu, domknięciu łusek... no i zapach świeżych winogron, mniem xD

Sama nie wiem

Btw. Svinecka - pewnie faktycznie kwestia oświetlenia, bo kolor wygląda na spłowiały, ale aż niemożliwe świeżo po farbie... Może uda Ci się dołączyć fotkę w lepszym świetle, bo jestem ciekawa tego RV, na palecie prezentuje się mimo wszystko czerwono z lekkim tylko fioletowym połyskiem.
Rety??? Gdzie tam są proteiny? Czy ja o czymś nie wiem? Mamy tą sama maskę?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2012-11-22, 13:36   #977
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Cytat:

Sama nie wiem

za farbowanie

Proteiny w odżywce dla czerwonych włosów są złe?

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline  
Stary 2012-11-22, 13:41   #978
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Na palecie zawsze inaczej kolory wyglądają.. poza tym zdjęcia też są okłamane haha
meadov-- ty sie nie zastanawiaj ino kupuj to nad czym po raz 1 pomyślałaś, pierwsza myśl jest najlepsza serio..
właśnie, co z tymi proteinami..??
Stary 2012-11-22, 14:05   #979
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Rety??? Gdzie tam są proteiny? Czy ja o czymś nie wiem? Mamy tą sama maskę?
Ja w składach jestem noga, posiłkowałam się recką tej maski: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=702912

A, że proteiny, o ile pamiętam, nie lubią sie z kolorem, to nabyłam wątpliwości...

...ok, to co namieszałam i z czym?

Jedwab w składzie to nie proteiny jedwabiu?
Czy:
Proteiny nie wypłukują farby z włosa?

Bo już nie wiem nic

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2012-11-22 o 14:08
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-22, 14:43   #980
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken

No to wpadłam, chyba czas się pochwalić, co uczyniłyście na mojej głowie. Czerwień ostatnio miałam na głowie jakieś 7 lat temu - ot, młodzieńczy wybryk. Od tego czasu mniej lub bardziej chodziło mi to po głowie, ale bałam się rudego (który wyszedł spod tamtej szamponetki i nie chciał zejść żadnym sposobem). Poza tym ostatnio odhodowałam dość sporo (około połowy długości) naturalnych włosów i nie chciałam znowu ich zniszczyć rozjaśnianiem.
Tym samym marzenia o czerwieni odkładałam w bliżej nieokreśloną przyszłość. Aż trafiłam na ten wątek... Przeczytałam wszystko, przejrzałam zdjęcia, wymyśliłam.
Postawiłam na directions bez rozjaśniania - mam naturalnie średni/ciemny blond, końce były rozjaśnione. Powinno złapać, nie poniszczyć włosów i dać zadowalający efekt. Wiadomo, nie ma nic za darmo - będzie trzeba poprawiać, ok, liczę się z tym.
Poszłam, kupiłam. Vermillon red - kolor na próbniku niesamowicie mi się podobał, bordowa maź w opakowaniu nie wskazywała nawet na to, że...mógłby wyjść pomarańczowy. Test na pasemku dał coś wpadającego w czerwień, zaryzykowałam. Wyszłam ruda. Perfidnie, miedzianoruda od głowy, końce przemieszane - miejscami marchew, miejscami pomarańcz wpadający w czerwień. Tragedia, choć kolor mi leżał. Znacie to uczucie, jak wyjdzie nie to, co się marzyło?
Cóż, zamówiłam poppy red (stacjonarnie nie było). Po kilku dniach oczekiwania, w piątek, pobiegłam na pocztę po wymarzoną puszeczkę, oczywiście od razu położyłam ją na głowę.
Mycie, stres...RADOŚĆ! Otrzymałam na głowie coś na zasadzie Małej Syrenki. I o to chodziło. Miejscami zostały przebłyski rudego, ale przed myciem poprawiłam je jeszcze resztką tonera z maską, poprawiło rude i nawet nie straciły koloru.
A teraz garstka zdjęć...
1. Niecałe 15 lat, pierwsza czerwień. Inspiracja.
2. Kolor przed farbowaniem - najlepiej oddające zdjęcie.
3. Vermillon w świetle dziennym,
4. nr 2,
5. zdjęcie tyłu z lampą (idealnie widać ciapy).
6. Pokryte poppym, światło sztuczne,
7. lampa aparatu (najlepiej oddaje kolor)
8. i rude przebłyski.
9. I po myciu, rudość przykryta, kolor nadal żywy. I te śmieszne, powarkoczowe falki.

Dziękuję Wam, dziewczyny, za ożywienie pomysłu i za ten cudowny kolor na mięciutkich, niezniszczonych włosach. Gdyby nie Wasze doświadczenie, prawdopodobnie nigdy nie odważyłabym się na czerwień, w której czuję się świetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23m5vsm.jpg (53,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000411.jpg (35,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121116-144907.jpg (35,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121114-093657.jpg (29,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000420 (1).jpg (38,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 121116-222944.jpg (32,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 374564_4762020339590_560912316_n.jpg (27,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000426.jpg (29,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000431.jpg (30,4 KB, 32 załadowań)

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2012-11-22, 15:12   #981
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
meadov-- ty sie nie zastanawiaj ino kupuj to nad czym po raz 1 pomyślałaś, pierwsza myśl jest najlepsza serio..
już wysłali do mnie rano wzięłam 6-stkę, teraz tylko czekać
Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
No to wpadłam, chyba czas się pochwalić, co uczyniłyście na mojej głowie. Czerwień ostatnio miałam na głowie jakieś 7 lat temu - ot, młodzieńczy wybryk. Od tego czasu mniej lub bardziej chodziło mi to po głowie, ale bałam się rudego (który wyszedł spod tamtej szamponetki i nie chciał zejść żadnym sposobem). Poza tym ostatnio odhodowałam dość sporo (około połowy długości) naturalnych włosów i nie chciałam znowu ich zniszczyć rozjaśnianiem.
Tym samym marzenia o czerwieni odkładałam w bliżej nieokreśloną przyszłość. Aż trafiłam na ten wątek... Przeczytałam wszystko, przejrzałam zdjęcia, wymyśliłam.
Postawiłam na directions bez rozjaśniania - mam naturalnie średni/ciemny blond, końce były rozjaśnione. Powinno złapać, nie poniszczyć włosów i dać zadowalający efekt. Wiadomo, nie ma nic za darmo - będzie trzeba poprawiać, ok, liczę się z tym.
Poszłam, kupiłam. Vermillon red - kolor na próbniku niesamowicie mi się podobał, bordowa maź w opakowaniu nie wskazywała nawet na to, że...mógłby wyjść pomarańczowy. Test na pasemku dał coś wpadającego w czerwień, zaryzykowałam. Wyszłam ruda. Perfidnie, miedzianoruda od głowy, końce przemieszane - miejscami marchew, miejscami pomarańcz wpadający w czerwień. Tragedia, choć kolor mi leżał. Znacie to uczucie, jak wyjdzie nie to, co się marzyło?
Cóż, zamówiłam poppy red (stacjonarnie nie było). Po kilku dniach oczekiwania, w piątek, pobiegłam na pocztę po wymarzoną puszeczkę, oczywiście od razu położyłam ją na głowę.
Mycie, stres...RADOŚĆ! Otrzymałam na głowie coś na zasadzie Małej Syrenki. I o to chodziło. Miejscami zostały przebłyski rudego, ale przed myciem poprawiłam je jeszcze resztką tonera z maską, poprawiło rude i nawet nie straciły koloru.
A teraz garstka zdjęć...
4. nr 2,
8. i rude przebłyski.
9. I po myciu, rudość przykryta, kolor nadal żywy. I te śmieszne, powarkoczowe falki.

Dziękuję Wam, dziewczyny, za ożywienie pomysłu i za ten cudowny kolor na mięciutkich, niezniszczonych włosach. Gdyby nie Wasze doświadczenie, prawdopodobnie nigdy nie odważyłabym się na czerwień, w której czuję się świetnie.
ładny kolor, ten vermillion faktycznie rudy, nie spodziewałabym się tego po nim, ale czerwonych tonerów nie używałam jeszcze to dobrze wiedzieć
Meadow jest offline  
Stary 2012-11-22, 15:20   #982
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Ja w składach jestem noga, posiłkowałam się recką tej maski: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=702912

A, że proteiny, o ile pamiętam, nie lubią sie z kolorem, to nabyłam wątpliwości...

...ok, to co namieszałam i z czym?

Jedwab w składzie to nie proteiny jedwabiu?
Czy:
Proteiny nie wypłukują farby z włosa?

Bo już nie wiem nic
Kurczę... nie zwróciłam na to uwagi... Myślałam, że hydrolized silk to nie jest proteina.
Proteiny nie są złe, ale wypłukuje się przez nie szybciej kolor. Czyli tuz po farbowaniu jak dla mnie odpada. Ewentualnie tylko na wypłukany już kolor, żeby nie było szkoda koloru.

Benek23 jest offline  
Stary 2012-11-22, 15:25   #983
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ładny kolor, ten vermillion faktycznie rudy, nie spodziewałabym się tego po nim, ale czerwonych tonerów nie używałam jeszcze to dobrze wiedzieć
Cieszę się, że i moje doświadczenia mogą się na coś przydać.

halbtrocken jest offline  
Stary 2012-11-22, 17:09   #984
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
A teraz garstka zdjęć...
4. nr 2,
8. i rude przebłyski.

Witamy nową czerwoną!!! o kurcze mi vermillion zawsze czerwony wychodził! szok...
Proponuję ci wstawić też te fotki do naszej galerii - link jest na 1 stronie.. Mogę cię dodać do naszej czerwonej listy?
Meadow- no o trzymam kciuki!!
Benek- z tymi proteinami to mnie zaskoczyłaś.. ja myślałam że to coś dobrego wlaśnie a nie złego.. no ale nie bedę zmieniała teraz pielęgnacji ze względu na to bo w sumie jestem z niej zadowolona.. No a ja zdycham od rana w łóżku leżę.. mój syn mnie chyba zaraził jakąś grypką .. za dużo go cmokam chyba haha
buźka dziewczyny!!
Stary 2012-11-22, 19:14   #985
halbtrocken
Zadomowienie

Pewnie, wstaw, jeżeli chcesz - a ja dodam zdjęcia do galerii. :-]

halbtrocken jest offline  
Stary 2012-11-22, 19:32   #986
SugarbabyLove
Zakorzenienie

dodana! jeśli masz jakieś propozycje co do strony tytuowej- jakieś nowe info.. to się nie krępuj tylko pisz
cenimy swoje rady i wzajemnie coś nowego o czerwieniach odkrywamy
Stary 2012-11-22, 20:28   #987
SceneQueene
Zakorzenienie

halbtrocken, piąte zdjęcie

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline  
Stary 2012-11-22, 21:15   #988
sonea8
Rozeznanie

Ok, i po bólu

Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie użyć tej maski - i chyba udało się nie poczynić spustoszenia w kolorze. A sama w sobie jest świetna, na włosach pachnie jeszcze piękniej!

Dołączam reporterskie zdjęcie jeszcze mokrych łobuzów, jedyne w miarę ostre i oddające kolor; za dnia strzelę słitfocię, ale dodam już po powrocie z wojaży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0542.jpg (129,5 KB, 42 załadowań)

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2012-11-22, 21:20   #989
halbtrocken
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
halbtrocken, piąte zdjęcie
Co takiego widzisz w tych rudo-czerwonych ciapach? To zdjęcie z tego krótkiego okresu, w którym wstydziłam się wyjść na ulicę.

halbtrocken jest offline  
Stary 2012-11-22, 22:30   #990
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Benek- z tymi proteinami to mnie zaskoczyłaś.. ja myślałam że to coś dobrego wlaśnie a nie złego.. no ale nie bedę zmieniała teraz pielęgnacji ze względu na to bo w sumie jestem z niej zadowolona..
Ale proteiny są dobre - leczą włosy. Tyle że wypłukują farbę szybciej.
Cytat:
Ok, i po bólu

Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie użyć tej maski - i chyba udało się nie poczynić spustoszenia w kolorze. A sama w sobie jest świetna, na włosach pachnie jeszcze piękniej!

Dołączam reporterskie zdjęcie jeszcze mokrych łobuzów, jedyne w miarę ostre i oddające kolor; za dnia strzelę słitfocię, ale dodam już po powrocie z wojaży
Mega czerwone

Benek23 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości