Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-06, 18:29   #1831
kasiekred
Raczkowanie

Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Słuchajcie, a jest jakaś lista olejów, których czerwonowłose powinny unikać? Bo tak szukam i szukam ale poza tym że olej ze słodkich migdałów i kokosowy mogą wypłukiwać to nic innego nie znalazłam. A w jednym wątku tylko się brązowowłose udzielają które się cieszą jak im się wypłukuje Macie jakieś potwierdzone info?
kasiekred jest offline  
Stary 2013-03-06, 18:59   #1832
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
uwielbiam jaskółki i kwiaty wiśni, więc jak już trochę się podleczy to pokazuj!
jak masz tak na plastry to może jesteś uczulona na jakiś składnik kleju a znowu obwinąć się tylko taśmą dookoła na łopatkach niezbyt. są jeszcze jakieś plastry dla sportowców, albo jak najmniejsze kawałki taśmy i zmieniać ciągle miejsce przyklejenia
:
Chyba po prostu oleję zaklejanie. I tak siedzę teraz w domu więc nie ma problemu. A na wyjście przyłożę samą folię (przyklei się na maści). Jak się podgoi to zapodam zdjęcie, oczywiście
A nie masz nikogo innego żeby ci zafarbował włosy? Ja bym nie poszła do fryzjera z czymś, co mogę zrobić sama i w dodatku wiem, że zrobię to dobrze.
Stary 2013-03-06, 19:23   #1833
Gofrzyca
Zakorzenienie

Kobity, uwaga na naftę
Nałożyłam wczoraj na 10 minut na ładną czerwień i mi w niektórych miejscach wymyła do blondu
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-03-06, 19:43   #1834
sonea8
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Tatuaż powstał zgodnie z planem - schematyczny kontur jaskółek wypełniony kwiatami kwitnących wiśni, umiejscowiony na łopatkach. Jaram się nim jak nastolatka normalnie Zaczerwieniony jest, więc nie będę serwować foto. Ale kurcze mam jakąś reakcję alergiczną na taśmę, którą przykleiłam na noc folię:/ Masakra, zapuchłam pod taśmą. Z kolei plaster opatrunkowy odparza mi skórę...
Ja za poważną czerwień to dopiero rok temu się zabrałam. W lutym dokładnie, więc jestem "nówara" w sumie Moje wcześniejsze drogeryjne czerwienie wcale nie były czerwone więc się nie liczą.
Pokaż koniecznie ;>
Hm... ja swój miałam tylko smarować wazeliną i pilnować, żeby się za bardzo nie zamoczył; w 2 dni pięknie się ustabilizował i kolor do tej pory jest mocny, a to już bodaj 2,5 roku! Jedno wiem, tatuowanie uzależnia, tylko nie mam koncepcji na kolejny, bo wszystkie wzory wydają mi się jakieś takie wtórne. Ale może rozbuduję ten, który mam, natchnęłaś mnie ;p

A czerwień noszę ze 3 lata (aż tyle? o.O Hmmm...), to i nic dziwnego, że włosy mi pomału padają xD

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2013-03-06, 20:21   #1835
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Nie opłaca się do fryzjera chodzić z farbowaniem, dasz sobie rade sama.. spróbuj
Ale my coś ostatnio offtopujemy.. co do tatuaży- racja są fajne ale uzależniają.. moja mama ma 47 lat a już na koncie ma już sporo tatuaży.. jeden na ramieniu, jeden na szyi, jeden na łopatce, dwa na plecach i jeden na łydce.. mimo ze ładne są to jej powiedziałam że zwariowała.. za duzo to nie zdrowo...
Ja mam jeden na nodze i wystarczy..
Ja farbuje z tych 10 lat moze 5 lat na prawdziwą czerwien.. bo ogolnie to na pocztaku byly machonie, burgundy.. szamponetki i farby drogeryjne typu joanna.. potem byly pasemka blond.. potem znowu czerwien wisniowa bardziej raz nawet oberżyna.... potem jakis czas nie farbowałam.. potem znowu jakies ciemne czerwienie.. potem balejaże.. i potem dopiero od paru lat taka prawdziwa jasna czerwien..
co do olejków ja tam nie zauważyłam że wypłukuje.. na pewno laminowanie wypłukuje.. mi bynajmniej wyplukało większość koloru zwłaszcza ze musialam szamponem wtedy wlosy myc..
Stary 2013-03-06, 21:11   #1836
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Nie opłaca się do fryzjera chodzić z farbowaniem, dasz sobie rade sama.. spróbuj
Ale my coś ostatnio offtopujemy.. co do tatuaży- racja są fajne ale uzależniają.. moja mama ma 47 lat a już na koncie ma już sporo tatuaży.. jeden na ramieniu, jeden na szyi, jeden na łopatce, dwa na plecach i jeden na łydce.. mimo ze ładne są to jej powiedziałam że zwariowała.. za duzo to nie zdrowo...
super mama
ja muszę moją uświadomić, że w maju będę mieć kolejny rysunek i tym razem spoory.

nie dam sobie rady sama - jestem po 3 operacjach rąk+kręgosłup, więc przy tej długości co mam teraz - nie wyobrażam sobie tak długo trzymać je u góry itp
właśnie nie mam nikogo kto zrobi to porządnie - ja zawsze wszystkim pięknie farbuje - za to koleżanka mnie kiedyś załatwiła na ciapki.
jeszcze podyskutuje z mamą najwyżej pofarbujemy na dwa razy - najpierw góra, potem dół.

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline  
Stary 2013-03-07, 08:04   #1837
datlies
Raczkowanie

dwie moje recencje przepraszam za wyglad wlosow, ale nie stylizuje ich poniewaz jestem na poziomie pielegnacji
Pierwsze foto(przepraszam za jakoś, kamerka internetowa :/) to allwaves 0.6gp
Drugie(ze światłem) i trzecie(światło dzienne) to 1/4 allwaves 0.6gp (czyli ok 0.25 ml) + 2x joanna natura soczysta malina kolor piękny polecam!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (32,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01634.jpg (71,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułujj.jpg (25,2 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez datlies
Czas edycji: 2013-03-07 o 14:22
datlies jest offline  
Stary 2013-03-07, 08:44   #1838
kaludia91
Zadomowienie

GG do kaludia91

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a jest jakaś lista olejów, których czerwonowłose powinny unikać? Bo tak szukam i szukam ale poza tym że olej ze słodkich migdałów i kokosowy mogą wypłukiwać to nic innego nie znalazłam. A w jednym wątku tylko się brązowowłose udzielają które się cieszą jak im się wypłukuje Macie jakieś potwierdzone info?
oleje wnikające: kokosowy, babassu, kakaowy, palmowy... ogólnie wypłukują kolor, nie tak że tylko czerwony.
olej rycynowy jeszcze przyciemnia.

Edytowane przez kaludia91
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:05
kaludia91 jest offline  
Stary 2013-03-07, 09:49   #1839
Variance
Zadomowienie

GG do Variance

czy, któraś z was używała odżywki My Color Reflex Artego? koleżanka mega chwaliła, a ona się farbuje na ostry rudy
że opakowanie ma już 3 miesiące (włosy do ramon) i nadal ma go, a kryje odrosty i efekt jak po farbowaniu trzyma się do jakiś 3 myć (ale wiem, że ona używa podczas mycia gorącą wodę i dwa razy nakłada szampon ).

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?

przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.

krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.

little nerd - wierny kibic League of Legends
.

Edytowane przez Variance
Czas edycji: 2013-03-07 o 09:51
Variance jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:27   #1840
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Hej
Nie mam ostatnio czasu na wizaż, ale wczoraj kombinowałam z włosami i wiecie co.. ten rozjaśniacz który prawie rok temu zapodałam włosom to zło
chciałam sobie zrobić brąz z tyłu i czerwień z przodu...
no i co? oczywiście brązowa szamponetka na tej części gdzie był rozjaśniacz wyszła turkusowa
jak mi się to jakoś porządnie wymyje to dam czerwony na całą głowę
aha no i sama czerwień jest ogólnie dużo żywsza niż na zdjęciu, bo widać, że skóra wyszła dość blado a taka biała raczej nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0835.jpg (19,4 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-03-07 o 12:29
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-07, 12:46   #1841
queila
Raczkowanie

Cytat:
N
Ale my coś ostatnio offtopujemy.. co do tatuaży- racja są fajne ale uzależniają..
widocznie czerwone włosy i tatuaże chodza parami ja od zawsze zakochana i w jednym i w drugim, ale bez szaleństw

tatuaż mam dopiero drugi, pierwszy to maleńki tribal, ale ten nowy to jest właśnie TEN JEDYNY )) mam juz pomysł na następny, tzn wiem co i gdzie tylko wzorek teraz muszę znaleźć idealny i jeszcze dwie koncepcje w główce

A może niech się każda czerwonowłosa pochwali swoimi dziareczkami?? Co wy na to??

ja swój wstawię jak tylko się wygoi, już się łuszczy i strasznie swędzi - MASAKRA, a tu drapać się nie wolno
queila jest offline  
Stary 2013-03-07, 13:44   #1842
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
dwie moje recencje przepraszam za wyglad wlosow, ale nie stylizuje ich poniewaz jestem na poziomie pielegnacji
Pierwsze foto to allwaves 0.6gp
Drugie i trzecie to 1/4 allwaves 0.6gp (czyli ok 0.25 ml) + 2x joanna natura soczysta malina kolor piękny polecam!!
0.6gp taka piękna, czysta czerwień, bez różu??
Vanilka28 jest offline  
Stary 2013-03-07, 14:21   #1843
datlies
Raczkowanie

właśnie o dziwo takie mi wychodza i sama się dziwiłam dlaczego pisza że jest rozowe :p 0.6 gp nakladalam po rozjaasnianiu rozjasniaczem allwaves fire red, moze dlatego
Stary 2013-03-07, 14:31   #1844
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Pierwsze foto(przepraszam za jakoś, kamerka internetowa :/) to allwaves 0.6gp
Drugie(ze światłem) i trzecie(światło dzienne) to 1/4 allwaves 0.6gp (czyli ok 0.25 ml) + 2x joanna natura soczysta malina kolor piękny polecam!!
ładny kolorek, moglas fotki dodać też do galerii
Meaow- ciekawie zrobiłaś te włosy ale ten turkus.. nie pasuje hehe
No ja wiem ze piercingi pasuja do czerwieni i zielone oczy
Mi allwaves w róż wpadał choć wypłukiwał się na rudo.. noo ja jestem 2 tyg po farbowaniu kolor raz odswiezany venita.. ale odrost juz lekki mam, wlosy szybko rosną..
Stary 2013-03-07, 14:35   #1845
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Meaow- ciekawie zrobiłaś te włosy ale ten turkus.. nie pasuje hehe
cały czas czuję taki zgrzyt jak na to patrzę a mam tylko szampon bez sls, to sobie poczekam zanim się to wymyje

a co do kolczyków i tatuaży.. ja mam tylko kolczyk w języku i tunele, tatuaż bardzo bym chciała mieć, ale mnie nie stać motyw róża-kolce-ciernie na pierwszy odstrzał, a z kolczyków chciałabym mieć pod ustami jeden
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-07, 15:49   #1846
201607040946
Konto usunięte

A ja tatuaży nie mam i mieć nie chcę
Za to kolczyki luuubię! Choć teraz mam tylko w wardze (w sumie to pod wargą, pośrodku) i kilka w uszach. Znudziły mi się po prostu
A może się starzeję.
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-07, 16:54   #1847
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
No ja wiem ze piercingi pasuja do czerwieni i zielone oczy
A, to nie, mnie kolczyki nigdy nie kręciły, a oczy mam ostro niebieskie, to widać jestem z innej bajki, tej z tatuażami tylko

A teraz dylemacik: za tydzień wybywam na ważne spotkanie i nie wiem - toner czy farba? Z jednej strony tonerem szybciej, zdrowiej i efekt bardzo ok... ale z drugiej... po Pillarboksie mam czerwone poduszki xD Matrix tak nie puszcza. I teraz co, przyjacielowi zafarbuję pościel?

...no i już nie wiem^^'

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2013-03-07, 17:01   #1848
falka_19
Raczkowanie

Ja jestem na etapie wypłukiwania koloru do rudego A co! Może spróbuję na chwilę pojechać w ognisty rudy jakimś tonerem przy zastrzyku gotówki. I małe potwierdzenie na to, że SLS w szamponach i ciepła woda to ZUUUŁOOOO dla koloru - pierwsze zdjęcie już z pokaźnym odrostem, ale kolorkiem jeszcze całkiem całkiem, zrobione 21.02 i drugie po myciu chyba 3 razy jakimś Pantinem czy czymś inszym z SLS - data 05.03. Różnica w kolorze OGROMNA.
Odnośnie kolczyków i tatuaży - poza moim nowym "dzieckiem" na łopatkach nie posiadam dziar, kolczyki: kilka w uszach i warga. Miałam jeszcze w karku, ale po roku wymigrował, niestety. A kochałam go miłością wielką i bezinteresowną...
Sonea - ja bym jednak tonerem pojechała. Szkoda włosów, jeśli to nie jest twój czas na farbowanie. Przyjaciel zrozumie, w końcu to przyjaciel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00185.jpg (119,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00199.jpg (117,8 KB, 22 załadowań)
Stary 2013-03-07, 18:23   #1849
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie wypłukiwania koloru do rudego A co! Może spróbuję na chwilę pojechać w ognisty rudy jakimś tonerem przy zastrzyku gotówki. I małe potwierdzenie na to, że SLS w szamponach i ciepła woda to ZUUUŁOOOO dla koloru - pierwsze zdjęcie już z pokaźnym odrostem, ale kolorkiem jeszcze całkiem całkiem, zrobione 21.02 i drugie po myciu chyba 3 razy jakimś Pantinem czy czymś inszym z SLS - data 05.03. Różnica w kolorze OGROMNA.
Odnośnie kolczyków i tatuaży - poza moim nowym "dzieckiem" na łopatkach nie posiadam dziar, kolczyki: kilka w uszach i warga. Miałam jeszcze w karku, ale po roku wymigrował, niestety. A kochałam go miłością wielką i bezinteresowną...
Sonea - ja bym jednak tonerem pojechała. Szkoda włosów, jeśli to nie jest twój czas na farbowanie. Przyjaciel zrozumie, w końcu to przyjaciel
a mi ciepła woda plus sls nie wypłukują jakoś drastycznie koloru
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2013-03-07, 20:13   #1850
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

No ja jak do tej pory bardziej kolczykowa niż tatuażowa. Mam 8 błyskotków, w różnych, hm, nietypowych miejscach A tatuaż będzie pierwszy. Na ćwierćwiecze
I oczy, no tak, zielone. Standardowo
Stary 2013-03-07, 20:20   #1851
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Właśnie, przyjaciel zrozumie ja tez bym wolała pianke albo toner niz meczyc wlosy farbą..
Ja mam w uszach parę kolczyków, w nosie i w pępku ale mi (chyba)też zaczyna migrować mam wrażenie ze wczesniej tej skóry przy której jest dziurka było więcej.. w wardze mialam ale mi sie nie chcial zagoic do konca, kiedys mi kulka wyleciala i musialam wyjac na noc na drugi dzien kupilam nowy kolczyk- juz nie wlozylam.. no tak my wszystkie z różnych bajek jesteśmy.. haha ale wiecie co.. do normaności to nam brakuje, bynajmniej mi..
Stary 2013-03-07, 23:18   #1852
halbtrocken
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A ja tatuaży nie mam i mieć nie chcę
Za to kolczyki luuubię! Choć teraz mam tylko w wardze (w sumie to pod wargą, pośrodku) i kilka w uszach. Znudziły mi się po prostu
A może się starzeję.
O, o, o! To to, co ja! Też mi się tatuaż u mnie nie widzi, ale wsadzanie sobie metalu w ciało to jest to!
Aktualnie 2x język, 4x ucho (planuję więcej ), 1x nos. Myślałam ostatnio o microdermalach na dobitkę.

Cytat:
haha ale wiecie co.. do normaności to nam brakuje, bynajmniej mi..
A tam, my jesteśmy normalne przecież! To inni są dziwni.

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline  
Stary 2013-03-08, 07:32   #1853
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Hej
Nie mam ostatnio czasu na wizaż, ale wczoraj kombinowałam z włosami i wiecie co.. ten rozjaśniacz który prawie rok temu zapodałam włosom to zło
chciałam sobie zrobić brąz z tyłu i czerwień z przodu...
no i co? oczywiście brązowa szamponetka na tej części gdzie był rozjaśniacz wyszła turkusowa
jak mi się to jakoś porządnie wymyje to dam czerwony na całą głowę
aha no i sama czerwień jest ogólnie dużo żywsza niż na zdjęciu, bo widać, że skóra wyszła dość blado a taka biała raczej nie jestem
Zapomniałam skomentować Masz fajny ten kolor, taki... powiedzmy gołębi, głęboki ciemny popiel
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-08, 07:46   #1854
queila
Raczkowanie

Cytat:
no tak my wszystkie z różnych bajek jesteśmy.. haha ale wiecie co.. do normaności to nam brakuje, bynajmniej mi..
My nie jesteśmy nienormalne tylko z LIMITOWANEJ EDYCJI, UNIKATOWE
a moje oczka to szaraczki które sobie zmieniają odcienie czasem stalowa szarość, czasem bardziej niebieskie a czasem nawet dostrzec w nich można taka morską zieleń )

ja po tygodniu od farbowania miałam już odrost a dopiero co zaczęłam skrzyp łykać, chce je wzmocnić od środka no i zapuszczam, a chyba bede musiła ściąć końcówki z wierzchniej warstwy bo chyba prostowacz z Got2b im zaszkodził bo kolor mam na nich rudy
allwaves 0,6GP u mnie zdecydowanie na różowo sie wypłukuje, koleżanka stwierdziła że taki landrynkowy ten kolor, no ale mam jeszcze pół tubki wiec jeszcze na raz będę 0,6GP a na następny mam 6,60 allwaves

kolczyki też mi sie podobają, ale tunelu to ja sobie do ucha nie włożę myślałam o zakolczykowaniu pępką, ale prawie każda panienka typu BARBI-PLASTIK-BLOND ma błyskotkę w pępku, a do takich jednostek to ja porównywana być nie chcę
bardzo ale to bardzo podoba mi się przebita brew i kark, ale cykor jestem
queila jest offline  
Stary 2013-03-08, 10:25   #1855
Nedera
Raczkowanie

GG do Nedera

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
My nie jesteśmy nienormalne tylko z LIMITOWANEJ EDYCJI, UNIKATOWE
Rewelacyjny komentarz
Stary 2013-03-08, 11:34   #1856
falka_19
Raczkowanie

Ja uważam się za całkiem normalną, tylko trochę dziecinną (i niekoniecznie mam na myśli kolor włosów, kolczyki itp)
Stary 2013-03-08, 12:06   #1857
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nedera Pokaż wiadomość
Rewelacyjny komentarz
prawda? zaje*** to ujęłaś Queila. A tam cykor ja tez jestem trooche bo marzy mi się w brwi.. ale się boje ze mi sie bedzie ciaprać i sie nie wygoi tak jak warga..
A patrzałam wczoraj na ten spray do prostowania wlasnie z got 3 be i myslalam czy nie kupic.. ale moze to i dobrze ze nie kupilam..

A moje wlosy mnie dzis nie lubią.. wczoraj je umylam i to odzywką a one od kiedy rano wstalam nie chca wpółpracować, nie układają się i wyglądają nie świeżo mimo ze nawet troszke je podprostowałam .. czyżbym źle spłukała odżywkę czy cuś..?
Ale kolor się trzyma, venita mam wrażenie że czasem bardziej się trzyma włosa miż farba..

PS W ogóle wszystkiego naj naj na dzien kobiet, popatrzcie sobie jaką fotkę szalonej czerwonowłosej dodałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg arielka.jpg (52,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mj1jlcIglR1qc54voo1_500.jpg (39,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-03-08 o 14:16
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-03-08, 14:41   #1858
queila
Raczkowanie

Cytat:

prawda? zaje*** to ujęłaś Queila.

A patrzałam wczoraj na ten spray do prostowania wlasnie z got 3 be i myslalam czy nie kupic.. ale moze to i dobrze ze nie kupilam..

dzięki

ja miałam coś takiego http://lounge.got2b.de/style/produkt...latterWahnsinn i to mi zeżarło kolor grrrr, a spray http://www.topdrogist.nl/Schwarzkopf...639_39935.html ten też miałam i faktycznie dosyć dobry jest żeby wyprostować włosy, w sumie to powinno się go używać przed użyciem prostownicy bo on termoochronny jest, ale ja nim po prostu spryskiwałam włosy czesałam na gładko i prawie nie ruszając głową czekałam aż sobie same wyschną i był efekt jak po prostownicy.
queila jest offline  
Stary 2013-03-08, 15:00   #1859
Jellie
Przyczajenie

Jak myślicie, jaki będzie efekt, jeżeli na czerwono - rude włosy z blond prześwitami po szamponetce z Joanny nałożę ultraczerwoną Lastradę z 9% utleniaczem? Tydzień temu nałożyłam tą szamponetkę, wierząc że przez tydzień do farbowania będę jakoś wyglądać, niestety jako iż dopadła mnie grypa pozwoliłam moim włosom odpocząć od mycia i kolor nie sprał się zbytnio. Dzisiaj mam w planach poleżeć sobie w wannie gorącej wody, ale nie wiem czy to da jakiś efekt, martwię się że kupiłam za mocny ten utleniacz i na głowie będę miała coś dziwnego :P Zależy mi jednak, żeby farbować w ten weekend, bo w przyszły jadę się dziarać :P
Jellie jest offline  
Stary 2013-03-08, 15:34   #1860
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jellie Pokaż wiadomość
Jak myślicie, jaki będzie efekt, jeżeli na czerwono - rude włosy z blond prześwitami po szamponetce z Joanny nałożę ultraczerwoną Lastradę z 9% utleniaczem? Tydzień temu nałożyłam tą szamponetkę, wierząc że przez tydzień do farbowania będę jakoś wyglądać, niestety jako iż dopadła mnie grypa pozwoliłam moim włosom odpocząć od mycia i kolor nie sprał się zbytnio. Dzisiaj mam w planach poleżeć sobie w wannie gorącej wody, ale nie wiem czy to da jakiś efekt, martwię się że kupiłam za mocny ten utleniacz i na głowie będę miała coś dziwnego :P Zależy mi jednak, żeby farbować w ten weekend, bo w przyszły jadę się dziarać :P
A skąd te blond prześwity? Jeżeli masz włosy blond (naturalne lub farbowane) to 9% jest zdecydowanie za wysokim utleniaczem. Zniszczysz tylko włosy.

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości