Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-03-08, 16:35   #1861
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
A tam, my jesteśmy normalne przecież! To inni są dziwni.
a jak

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Zapomniałam skomentować Masz fajny ten kolor, taki... powiedzmy gołębi, głęboki ciemny popiel
haha nawet potrójny popiel nie no serio czekam aż się to wymyje, w ogóle to zauważyłam, że po szamponetkach mi puchną ręce i strasznie mi żyły widać
Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
My nie jesteśmy nienormalne tylko z LIMITOWANEJ EDYCJI, UNIKATOWE
Podoba mi się to zdanie

Cytat:
Napisane przez queila Pokaż wiadomość
a moje oczka to szaraczki które sobie zmieniają odcienie czasem stalowa szarość, czasem bardziej niebieskie a czasem nawet dostrzec w nich można taka morską zieleń )
to chyba tak jak moje

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość

A moje wlosy mnie dzis nie lubią.. wczoraj je umylam i to odzywką a one od kiedy rano wstalam nie chca wpółpracować, nie układają się i wyglądają nie świeżo mimo ze nawet troszke je podprostowałam .. czyżbym źle spłukała odżywkę czy cuś..?
Ale kolor się trzyma, venita mam wrażenie że czasem bardziej się trzyma włosa miż farba..
wow Sugar przeoczyłam, że takie jasne już masz spowrotem
aha no i chciałam zapytać do jakiej czerwieni dążysz?
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-08, 17:20   #1862
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
A skąd te blond prześwity? Jeżeli masz włosy blond (naturalne lub farbowane) to 9% jest zdecydowanie za wysokim utleniaczem. Zniszczysz tylko włosy.
popieram, 6 % wystarczy przy jasnych wlosach a nawet " od biedy" venita wystarczy albo toner.
Meadow- to po twoim matrixie mi sie takie jasne zrobily
a docelowa czerwien to taka jak Louny z Youtuba.. ale kiedy do takiej dojde to nie wiem .. ;] juz teraz jest dobrze na razie walcze z wysuszonymi klakami po farbie ..
Stary 2013-03-08, 18:58   #1863
Jellie
Przyczajenie

Miałam rozjaśniane, stąd te blond prześwity, w takim wypadku pozostaje mi litr utleniacza :P Może rozmieszać go z 3%? Dodam, że mam też odrosty do pokrycia, a naturalnie mam ciemny brąz. To 6% mi to pokryje?

Edytowane przez Jellie
Czas edycji: 2013-03-08 o 19:03
Jellie jest offline  
Stary 2013-03-08, 19:11   #1864
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jellie Pokaż wiadomość
Miałam rozjaśniane, stąd te blond prześwity, w takim wypadku pozostaje mi litr utleniacza :P Może rozmieszać go z 3%? Dodam, że mam też odrosty do pokrycia, a naturalnie mam ciemny brąz. To 6% mi to pokryje?
A widzisz! Ja zrobiłabym 2 mieszanki farby. Najpierw 9% na odrosty skoro to ciemny brąz. Potem druga porcja 6% na długości, na zdecydowanie krótszy czas. Pomieszanie 2 utleniaczy to dobry pomysł.
A możesz wrzucić foto żebyśmy mogły ocenić na jakim poziomie koloru masz włosy? Bo może utleniacz 3-4% by wystarczył, a nie 6 np, która na pewno bardziej wysuszy włosy.
Stary 2013-03-08, 19:35   #1865
FavolaEroina
Raczkowanie

Parę dni mnie nie było, a tu tyle do czytania
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET CZERRRWONE DZIEWCZYNY!!
Ja się jeszcze nie dziaram, za młoda jestem Kolczyki mam tylko w uszach, miałam jeszcze w wędzidełku (cholernie mi się podobało) ale szkliwo zdzierał :/
Ja się będę farbować w niedzielę, mój półtora miesięczny odrost nie wygląda już zbyt dobrze...
Posłuchajcie! A jak wychodzi allwaves 6.60? Kiedyś przypadkiem weszłam na stronę jakiejś blogerki i u niej to był prześliczny marchewkowy (takie też mi się bardzo podobają!)
Co prawda teraz się na pewno pofarbuje 0.6 G.P, bo mam jeszcze półtora tubki, ale muszę się dowiedzieć
Jednorazowy wyskok w rudy nikomu nie zaszkodzi
FavolaEroina jest offline  
Stary 2013-03-08, 20:36   #1866
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FavolaEroina Pokaż wiadomość
Tez tak myślę:P
Dziewczynki patrzcie co znalazłam: http://allegro.pl/rr-line-racciopi-f...053583095.html , http://allegro.pl/nhp-profesjonalna-...055363625.html
Jakie mniamniuśne czerwienie! Ktoś, coś, kiedyś z nimi miał wspólnego? Może czas na przetestowanie czegoś nowego? Ja jestem na kupnie zapasów czerwieni, a Scandic Line jednak nie daje mi takiego meeeeega czerwonego kopa więc...
Stary 2013-03-08, 21:28   #1867
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczynki patrzcie co znalazłam: http://allegro.pl/rr-line-racciopi-f...053583095.html , http://allegro.pl/nhp-profesjonalna-...055363625.html
Jakie mniamniuśne czerwienie! Ktoś, coś, kiedyś z nimi miał wspólnego? Może czas na przetestowanie czegoś nowego? Ja jestem na kupnie zapasów czerwieni, a Scandic Line jednak nie daje mi takiego meeeeega czerwonego kopa więc...
Noo kuszące...
Ja mam zapasów że hej.. 4 tubki Londy czerwonej, 3 tubki allwaves, 1 tubka goldwella topchic effects i jedna Topchic plus 4 pianki venity haha to chyba kupienie czegos innego bylo by szaleństwem chociaż ja to jestem szurni ęta.. zobacze na ebay czy je mają..
Stary 2013-03-08, 22:53   #1868
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:

Meadow- to po twoim matrixie mi sie takie jasne zrobily
a docelowa czerwien to taka jak Louny z Youtuba.. ale kiedy do takiej dojde to nie wiem .. ;] juz teraz jest dobrze na razie walcze z wysuszonymi klakami po farbie ..
ja miałam po niej suche tak z 3-4 tyg, teraz mi sie już opamiętały, w sumie to porównując do majirogue z wodą 12 - ten matrix z 6-tką był zabójczy
Cytat:
Też mnie kusi coś w rudość lekko zejść ostatnio

_________________________ _______________
w ogóle dużo amerykanów mi pisało na facebooku, że wyglądam ślicznie w takich włosach (wstawiłam tam zdęcie co sobie strzeliłam na podwórku po matrixie, nie wiem czy je tu pokazywałam czy nie )

ja chcę żeby mi ten glon zszedł już

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-03-08 o 22:56
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-09, 11:37   #1869
MarzenQa92
Raczkowanie

a ja wciąż u was jestem tylko jestem cichym obserwatorem ;] wyprobowalam ta wasza pianke z venity na brazowo-rude wlosy (a na poczatku byly bardzije czerwone niz rude buuu;/). Kolor wyszedl PRZECUDNY. tylko ze 4 mycie i juz mam tecze na glowie. Co ile wy tej pianki uzywacie? i cos slyszalam ze meiszacie ja zodzywka cyz cos? jak to wyglada? Stosujecie je na wlosy od razu po myciu i wysuszeniu czy to bez roznicy?
Wiem ze kieyds o tmy pisalyscie ale tyle doslzo nowych postow ze dokopac sie do tych informacji bylo by trudno
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2013-03-09, 11:41   #1870
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja miałam po niej suche tak z 3-4 tyg, teraz mi sie już opamiętały, w sumie to porównując do majirogue z wodą 12 - ten matrix z 6-tką był zabójczy

Też mnie kusi coś w rudość lekko zejść ostatnio

_________________________ _______________
w ogóle dużo amerykanów mi pisało na facebooku, że wyglądam ślicznie w takich włosach (wstawiłam tam zdęcie co sobie strzeliłam na podwórku po matrixie, nie wiem czy je tu pokazywałam czy nie )

ja chcę żeby mi ten glon zszedł już
Hahaha Glon...
No pokaż jak masz fajną fotke ja tam wam wszystkie jakie mam pokazuje
Noo ten Matrix to zabójczy ja użyłam 9% bo akurat taki był nie wiedziałam że taka bomba wyjdzie z tego.. moja mama mi farbowała tylnie odrosty to uciekła po 5 minutach w całym mieszkaniu okna otwierac tak ten matrix śmierdział no i mocny był.. teraz dopiero troche sie polepszyły włosy po 2 tygodniach ponad ale jeszcze troche suche są a najbardziej konce.. nauczka dla mnie , za tą 9 % moglam kupic mala buteleczke 6 i pozniej o dzien czy dwa farbować. ahhh ja glupia..

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
a ja wciąż u was jestem tylko jestem cichym obserwatorem ;] wyprobowalam ta wasza pianke z venity na brazowo-rude wlosy (a na poczatku byly bardzije czerwone niz rude buuu;/). Kolor wyszedl PRZECUDNY. tylko ze 4 mycie i juz mam tecze na glowie. Co ile wy tej pianki uzywacie? i cos slyszalam ze meiszacie ja zodzywka cyz cos? jak to wyglada? Stosujecie je na wlosy od razu po myciu i wysuszeniu czy to bez roznicy?
Wiem ze kieyds o tmy pisalyscie ale tyle doslzo nowych postow ze dokopac sie do tych informacji bylo by trudno
mi ona trzyma ze 3 tygodnie moze i dluzej w zaleznosci od mycia.. a myje 2 razy w tygodniu, raz na 3 mycia szamponem a ogolnie odzywkami albo samymi maskami.. no i w letniej wodzie..
Stary 2013-03-09, 11:56   #1871
MarzenQa92
Raczkowanie

Sugar no ja niestety myje co drugi dzien. w innym wypadku mam sam tluszcz na glowie myje metoda OMO. A jak probowalma myc odzywka to musialam myc codziennie
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2013-03-09, 13:27   #1872
datlies
Raczkowanie

Drogie czerwonowłose, a co z pigmentacją/repigmentacją/dopigmentowaniem włosów? Stosowała któraś? Jeśli tak to jak radzicie mi ją wykonać?
Ponieważ moje czerwienie na wlosach są dosyć jasne ale z powodu rozjaśniania dwa tygodnie i mam białorude włosy, uważam że ten zabieg jest mooim włosom konieczny.
Do fryzjera nie pójdę bo fryzjerom w moim mieście nie ufam, mam wrażenie że o włosach wiedzą 1/3 tego co wie doświadczona wizażanka w tym temacie, bo zazwyczaj nie są to fryzjerki z pasji tylko czysty zawód, podciąć i pofarbować.
Teraz zamierzam farbować włosy tylko mieszanką czerwieni allwaves 6.60 z soczystą maliną joanna natura, no i nie wiem jaką farbę wybrać do pigmentacji.. czy np. blond na poziomie 8.0 nadawałby się do tego zabiegu czy lepiej wykonać tą pigmentację czerwienią 6.60 allwaves ?
POMÓŻCIE
Stary 2013-03-09, 14:45   #1873
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Drogie czerwonowłose, a co z pigmentacją/repigmentacją/dopigmentowaniem włosów? Stosowała któraś? Jeśli tak to jak radzicie mi ją wykonać?
Ponieważ moje czerwienie na wlosach są dosyć jasne ale z powodu rozjaśniania dwa tygodnie i mam białorude włosy, uważam że ten zabieg jest mooim włosom konieczny.
Do fryzjera nie pójdę bo fryzjerom w moim mieście nie ufam, mam wrażenie że o włosach wiedzą 1/3 tego co wie doświadczona wizażanka w tym temacie, bo zazwyczaj nie są to fryzjerki z pasji tylko czysty zawód, podciąć i pofarbować.
Teraz zamierzam farbować włosy tylko mieszanką czerwieni allwaves 6.60 z soczystą maliną joanna natura, no i nie wiem jaką farbę wybrać do pigmentacji.. czy np. blond na poziomie 8.0 nadawałby się do tego zabiegu czy lepiej wykonać tą pigmentację czerwienią 6.60 allwaves ?
POMÓŻCIE
Hej.
Jeśli chodzi o utrzymanie kolor to w skrócie:
- rzadziej myć włosy ( w miare możliwości)
-Myć odżywką częściej niż szamponem.
- Ewentualnie uzywać szamponu bez SLSa.
- Odświeżać pianką lub tonerem..
- Myć letnią/ ciepłą NIE gorącą wodą.
- Można uzywać tonera do odżywki lub czerwonego szamponu.
- Farbować tylko odrost a reszte traktować tonerami / piankami..

A Pigmentacja
Tak owszem daje efekty ja raz robilam i jak bede miala okazje to zrobie i drugi raz, bo
a) kolor autentycznie się dłużej trzyma
b) nie jest droga ( widziałam na allegro już od 10-12 zł z goldwella)
c) ma dobre recenzje od wielu dziewczyn.
Jedyny minus że jest wodnista troche i przyciemnia kolor..
To tyle, nie chce mi sie wiecej powtarzac wiec jakby co odsyłam na 1 stronę wątku bądź przejrzyj stary wątek..
MarzenQa92 Kochana a moze szampon suchy..? albo nie wiem dodawaj sobie tonera do odzywki/ maski.. albo rób płukanki octowe lub cytrynowe..?

EDIT: Dodałam trochę tekstu do 1 strony, miłej lektury..!

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-03-09 o 15:01
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-03-09, 15:03   #1874
MarzenQa92
Raczkowanie

też zamierzam zrobić sobie pigmentacje w najblizszym czasie, moze to w pewnym srtopniu pomoze bo wlosy przeszly 3 kapiele rozjasniajace.

Sugar Niestety szmapon suchy odpadabo mam krecone wlosy. Nie miała bym jak tego potem wyczesać :P Ale i tak dzieki za odpowiedz. Na pewno bede dalej cos kombinować, bo z czerwieni nei zrezygnuje. Za dobrze czuje się w tym kolorze.
MarzenQa92 jest offline  
Stary 2013-03-09, 15:44   #1875
kasiekred
Raczkowanie

Cytat:
ja chyba się skuszę na którąś szkoda tylko że mój ulubiony sprzedawca ich nie ma :/
kasiekred jest offline  
Stary 2013-03-09, 17:18   #1876
DoDoo
Zakorzenienie

Siemka kochane!
Baaaardzo przepraszam za moją nie obecność na wizażu, niestety praca, praca i jeszcze raz praca.
Odkąd obcięłam włosy (baaardzo dużo) farba ładnie się trzyma, nie ma już efektu różowych włosów po kilku myciach.
Czekam na toner poppy red, dam znać jaki będzie efekt na moich włosach
Pozdrawiam!
Stary 2013-03-09, 17:31   #1877
FavolaEroina
Raczkowanie

Zachwycę Was dzisiaj historią mojego dzisiejszego dnia
Poszłam do fryzjera z zamiarem obcięcia włosów, były troche zniszczone, a grzywka za długa. Poszłam z mamą i zauważyła farby na półce u fryzjerki. Wiedziała, ze mam w niedziele farbować, więc zapytała czy z okazji dnia kobiet i nadchodzącej Wielkanocy nie chce zafundować sobie też farbowania. Zgodziłam się, a co
KOLOR WYSZEDŁ CUDNY!!
Przy allwaves moje włosy u góry były bardziej różowe, a końce rude ( wskutek wcześniejszego farbowania)
Teraz mam po prostu czerwone, na całej długości tak samo
Robiła mi matrixem SoRED SR-R i dorzuciła troszkę SR-RV
W dodatku moje włosy od kiedy się farbuje na czerwony nigdy nie wyglądały na tak zdrowe Podjarana jestem jak nigdy !
Stary 2013-03-09, 17:40   #1878
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Poszłam do fryzjera z zamiarem obcięcia włosów, były troche zniszczone, a grzywka za długa. Poszłam z mamą i zauważyła farby na półce u fryzjerki. Wiedziała, ze mam w niedziele farbować, więc zapytała czy z okazji dnia kobiet i nadchodzącej Wielkanocy nie chce zafundować sobie też farbowania. Zgodziłam się, a co
KOLOR WYSZEDŁ CUDNY!!
Przy allwaves moje włosy u góry były bardziej różowe, a końce rude ( wskutek wcześniejszego farbowania)
W dodatku moje włosy od kiedy się farbuje na czerwony nigdy nie wyglądały na tak zdrowe Podjarana jestem jak nigdy !
wrzuć fotkę
Stary 2013-03-09, 18:09   #1879
falka_19
Raczkowanie

Cytat:
KOLOR WYSZEDŁ CUDNY!!
Gratulacje i... dawaj foto, foto, foto!

DoDoo- ja chyba też muszę ciachnąć końce porządnie bo okropne już mam. Chociaż kolor spłukuje się mi równomiernie na całości włosów, więc może nie jest tak źle.
A w ogóle chcę sobie zrobić grzywkę w stylu pin up'owym - tzn krócej po bokach, dłużej na środku. Dzisiaj już zaczęłam ją obcinać, ale zdygałam i podcięłam normalnie, tzn na skos. Boję się, że będę dziwnie wyglądać
Stary 2013-03-09, 18:42   #1880
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
[B]Hahaha Glon...
No pokaż jak masz fajną fotke ja tam wam wszystkie jakie mam pokazuje
jednak wrzucałam, ale ciężko mi było znaleźć ten post, bo tak mało piszę ahh i tak jeszcze muszę dodać, że myłam wczoraj włosy i ten turkus się zrobił jaskrawszy, zastrzelcie mnie
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Siemka kochane!
Baaaardzo przepraszam za moją nie obecność na wizażu, niestety praca, praca i jeszcze raz praca.
Odkąd obcięłam włosy (baaardzo dużo) farba ładnie się trzyma, nie ma już efektu różowych włosów po kilku myciach.
Czekam na toner poppy red, dam znać jaki będzie efekt na moich włosach
Pozdrawiam!
o, z chęcią zobaczę efekt po poppy
Cytat:
KOLOR WYSZEDŁ CUDNY!!
fotki! aha i nie przesuszył Ci włosów jakoś mocniej? bo wygląda na to, że jesteś mocno zadowolona, to z kondycji pewnie też
Cytat:
Gratulacje i... dawaj foto, foto, foto!

DoDoo- ja chyba też muszę ciachnąć końce porządnie bo okropne już mam. Chociaż kolor spłukuje się mi równomiernie na całości włosów, więc może nie jest tak źle.
A w ogóle chcę sobie zrobić grzywkę w stylu pin up'owym - tzn krócej po bokach, dłużej na środku. Dzisiaj już zaczęłam ją obcinać, ale zdygałam i podcięłam normalnie, tzn na skos. Boję się, że będę dziwnie wyglądać
taka grzywka jest super, też o tym myślałam, ale 2 rzeczy powodują trochę wahań u mnie... mam cienkie włosy i jak miałam krótką grzywkę to musiałam ją zawsze lakierować na sztywny hełm, bo inaczej się robiło z tego kilka pasków :/
no i drugi problem.. mam bardzo wysokie czoło i włosy dość daleko się zaczynają na prawo i lewo od oczu i nie wiem czy by to ładnie wyglądało jak po bokach aż tyle skóry widać

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-03-09 o 18:43
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-09, 18:46   #1881
Vanilka28
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MarzenQa92 Pokaż wiadomość
Sugar Niestety szmapon suchy odpadabo mam krecone wlosy. Nie miała bym jak tego potem wyczesać :P Ale i tak dzieki za odpowiedz. Na pewno bede dalej cos kombinować, bo z czerwieni nei zrezygnuje. Za dobrze czuje się w tym kolorze.
Masz takie kręcone-kręcone od samego czubka głowy? Jak nie to nie będziesz miała żadnego problemu, bo suchy szampon daje się tylko przy nasadzie, wystarczy lekko wytrzeć ręcznikiem i zazwyczaj to wystarczy (w moim przypadku), można jeszcze przeczesać ale tylko od góry, tam gdzie się jeszcze nie kręcą

Favola, też czekam na zdjęcie

Falka - myślę, że taka grzywka bardzo by Ci pasowała
Vanilka28 jest offline  
Stary 2013-03-09, 21:04   #1882
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Favola- serio? wow.. ja po matrixie mam siano.. tez musze podciąć konce.. uśmiechnąć się do szwagierki zeby mi ścięła moze i grzywe troche..
I fotki pokaż koniecznie..
DoDo- kope lat!
Meadow- ty zakręcona jesteś co ?:d hehe ta zieleń w końcu zejdzie.. ;] Musi nie?

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-03-09 o 21:05
SugarbabyLove jest offline  
Stary 2013-03-09, 21:12   #1883
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Meadow- ty zakręcona jesteś co ?:d hehe ta zieleń w końcu zejdzie.. ;] Musi nie?
szoruję SLS-em to musi kurczę ale zieleń + czerwony to szary... hahah no to się pocieszyłam teraz
Meadow jest offline  
Stary 2013-03-10, 00:11   #1884
FavolaEroina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość

fotki! aha i nie przesuszył Ci włosów jakoś mocniej? bo wygląda na to, że jesteś mocno zadowolona, to z kondycji pewnie też
No właśnie wcale! A bardzo się o to martwiłam , bo mówiłyście, że u Was się matrix nie sprawdził. Na samym początku strasznie mnie piekła skóra głowy, ale potem przeszło. Za to śmierdziało niemiłosiernie ! Wszystkie panie które byly w salonie przesiadły się dalej ode mnie hahaha
Jutro postawiam się wstawić zdjęcie, tylko mały problem , bo nie wiem gdzie mam kabel od aparatu Ale postaram się znaleźć!
Stary 2013-03-10, 07:34   #1885
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie wcale! A bardzo się o to martwiłam , bo mówiłyście, że u Was się matrix nie sprawdził. Na samym początku strasznie mnie piekła skóra głowy, ale potem przeszło. Za to śmierdziało niemiłosiernie ! Wszystkie panie które byly w salonie przesiadły się dalej ode mnie hahaha
Jutro postawiam się wstawić zdjęcie, tylko mały problem , bo nie wiem gdzie mam kabel od aparatu Ale postaram się znaleźć!
ano mowilam śmierdzi jak cholera.. szukaj szukaj chetnie zobacze fotki
Stary 2013-03-10, 08:14   #1886
201607040946
Konto usunięte

Rozstalam się z czerwienià...
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-10, 11:00   #1887
Miyakochan
Raczkowanie

Pomalowałam wczoraj włosy pianką venity nr 34... Włosy powróciły do punktu wyjścia i znów są ciemnoczerwone xD
A były już takie ładne rudo-czerwone =_=
kaguya na rzecz jakiego koloru? :3
Miyakochan jest offline  
Stary 2013-03-10, 11:11   #1888
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Miyakochan Pokaż wiadomość
kaguya na rzecz jakiego koloru? :3
Taki ciepły miodowy blond, poziom 8
201607040946 jest offline  
Stary 2013-03-10, 12:36   #1889
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Taki ciepły miodowy blond, poziom 8
ahh straszne, zdradziłaś nas..
Stary 2013-03-10, 13:30   #1890
Miyakochan
Raczkowanie

miodowy można wybaczyć xD
Miyakochan jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
color, czerwona, czerwone włosy, farba, farba do włosów, farbowanie, gloss, trudne włosy, truskawkowy, wegańskie kosmetyki

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości