Farby Syoss -w徠ek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-11-24, 20:25   #151
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Syoss - ciemny br您 Rewelacja!!!!!!
odrosty pokry這 swietnie a mam w這sy koloru blond
takze jestem bardzo zadowolona
ivoncia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-25, 13:12   #152
tonight
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

a jak z wydajno軼i farby syoss? na w這sy za ramiona wystarczy jedna farba czy potrzebne b璠 2?
Stary 2010-11-25, 14:16   #153
ivoncia16
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 972

mi 1 Syoss poszedl praktycznie na odrosty bo chcialam miec rowno zrobione
takze radzila bym dwa opakowania jesli chcesz miec dobrze zrobione
ale naprawde polecam mi osobiscie super wyszlo a jak slicznie wlosy sie blyszcza a uzylam jedynie tej odzywki ktora byla dolaczona do farby

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

a jesli chodzi o Casting to nie polecam osoba ktore farbuja na ciemno a swoje wlosy maja blond
uzylam ciemnej czekolady i na odrostach zlapalo mi na rudo ;/
a do tego wylecialo mi tyle wlosow ze lo ho ho dlatego zostaje przy Farbie Syoss
ivoncia16 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-03, 11:02   #154
Mika0988
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej dziewczyny
Kupilam farbe Sayos, ciemny braz i mam zamiar dzisiaj zafarbowac sobie wloski uzywala moze ktoras z was tego odcieniu tej firmy? wlosy mam dosyc dlugie, do tego geste dlatego kupilam dwa opakowania i mam nadzieje, ze starczy wczesniej farbowalam sie na palette i welatton i bylam tak srednio zadowolona. Nie chcialabym, zeby wyszedl mi czarny kolor, ale taki wlasnie ciemniejszy braz. Boje sie tylko, ze przez to zniszcza mi sie wlosy. W sumie przy tamtych farbach nic mi sie nie dzialo, ale wiadomo, ze to roznie bywa. Ponad 2 lata pracowalam, nad tym, aby wlosy doprowadzic do jakiegokolwiek uzytku, bo niestety od prostowania i robienia blond pasemek strasznie zniszczyly mi sie wlosy:/ tak wiec: czy ktoras z was uzywala tej farby? jakie byl efekt? dlugo trzymal sie kolor?
Mika0988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 18:10   #155
anusia1990
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 092

wczoraj robi豉m syoss ciemny blond jestem mega zadowolona wyszedl mi taki mega braz jak z reklamy, wlosy pieknie lsnia, a kolor jest soczysty nie taki zwykly
anusia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-06, 21:53   #156
qeres
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 027

Ja farbowa豉m wczoraj z syossa na miodowy blond i powiem szczerze 瞠 jak by造 mokre to mi si bardziej podoba造 ni po wyschni璚iu ale og鏊nie nie jest 幢e tylko na odro軼ie mam troch ciemniejsze
nak豉da豉m na jasny blond taki jak na pierwszym zdj璚iu, drugie i trzecie robione z lamp a ostatnie bez. A i mo瞠 wiecie jak farb mog豉bym teraz uzyska taki kolor jak na drugim zdj璚iu?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC07106.jpg (83,8 KB, 241 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08382.jpg (44,2 KB, 225 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08380.jpg (36,8 KB, 255 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC08415.jpg (22,8 KB, 213 za豉dowa)
qeres jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-12, 14:09   #157
Shailiha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107
farby Syosss.

Ja mam ma貫 pytanie co do farb Syoss, mam w豉郾ie rozja郾ione z czarnego w這sy na taki bardzo jasny rudy w這sy. Wie kto mo瞠 jaki kolor w這s闚 mi wyjdzie je郵i zafarbuje za dwa - trzy tygodnie w這sy farb Syoss - miodowy br您 nie wyjdzie za ciemno? chc po prostu otrzyma 豉dny jasny br您 byleby nie wyszed czarny.
Shailiha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-13, 19:13   #158
wwweeerka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 103

Cytat:
Napisane przez Shailiha Poka wiadomo嗆
Ja mam ma貫 pytanie co do farb Syoss, mam w豉郾ie rozja郾ione z czarnego w這sy na taki bardzo jasny rudy w這sy. Wie kto mo瞠 jaki kolor w這s闚 mi wyjdzie je郵i zafarbuje za dwa - trzy tygodnie w這sy farb Syoss - miodowy br您 nie wyjdzie za ciemno? chc po prostu otrzyma 豉dny jasny br您 byleby nie wyszed czarny.
podbijam tylko ja myslalam nad zlocistym ciemnym blondem

Edytowane przez wwweeerka
Czas edycji: 2010-12-13 o 19:16
wwweeerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-13, 20:33   #159
dairar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam
w豉郾ie na這篡豉m na wlosy farb syoss 9-1 ... czekam na efekty ... i 瞠 tak powiem chol...... si boj ;/ ostatni raz jak farbowalam ekspetymentalna farb w這sy, obieca豉m sobie, 瞠 ju wi璚ej tego nei zrobi ale ta syoss tak mnie zach璚i豉, 瞠 da豉m si skusi. Mam nadziej, 瞠 nie b璠 瘸這wa
je郵i bedzi co pokaza i czym si chwali to wstawi zdj璚ie PO
dairar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-13, 20:36   #160
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

czekamy na efekty i trzymam kciuki ja uzywam 9-5 i jestem zadowolona obys ty te by豉.pozdrawiam

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-13, 20:50   #161
skandii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do skandii

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Poka wiadomo嗆
a mnie chyba jasny szlag trafi, 3 farby kupi豉m : z這cisty mi鏚 i satynowy blond z castinga a ostatnia farba to jasny blond z syossa i 瘸aaaaadna nie rozja郾i豉 mi w這s闚 ani o p馧 tonu, zeby chocia rude czy zielone wysz造 to przynajmniej wiedzia豉bym ze co zrobi豉 z moim kolorem a tu nic ciemny blond jak by tak jest
Dodam 瞠 nawet nie liczy豉m ze wyjdzie taki kolor jak na pude趾u tylko 瞠by troszeczke rozja郾i ociepli ten m鎩 mysi ciemny blond.
Co do cholery jest z tymi moimi w這sami ???
ale na naturalny kolor klad豉?
skandii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 00:42   #162
joluska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

hej zakupi豉m syoss kolor 8-7 miodowy blond. na wszelki wypadek dwa opakowania. podpowiedzcie mi prosz: mam d逝gie w這sy (do po這wy 這patek, cienkie (od zawsze) br您owe i dwa razy farbowane na rudy (kolor u fryzjera pierwszy raz 7,42 a drugi raz Preference bardzo intensywna mied) no i nie wyszed taki bardzo intensywny tylko taki br您owo rudy... ale prze篡豉m, tragedii nie ma wi璚 w takim kolorku chodz, bo nie bede ich niszczy. (farbowa豉m w odst瘼ach minimum 4 tygodnie) czy my郵icie, 瞠 jak na這輳 tego syossa to z豉pie mi cokolwiek i wyjdzie jaki rudy b康 miodowy blond?

Cytat:
Napisane przez Shailiha Poka wiadomo嗆
Shailiha, jak rozja郾ia豉 w這sy? ja chce sobie w豉snie "zrudzi" na jasno ale do fyzjea ju nie p鎩d cho熲y nie wiem co! wzi窸a fryzjerka 150 z za farbowanie a po tygodniu mia豉m sw鎩 naturalny br您

Edytowane przez joluska
Czas edycji: 2010-12-14 o 00:46
joluska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 09:40   #163
sabinaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

dairar czekamy na ocen jak w這ski ? Mnie kolorki kusz ci庵le szukam odpowiedniej farby , ostatnio jak kupi豉m 鈔edni blond to wyszed ciemnawy br您 ;/ kt鏎y do mnie nie pasowa i 豉dnie wygl康a tylko na zdj璚iach Dlatego chc spr鏏owa czego z jasnych SYOSS

sabinaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 10:28   #164
dairar
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

hmm... no i wyszlo jak zwykle, gora zo速a, reszta bia豉 ... masakra, dobrze ze dzisiaj mam urlop
generalnie nie jestem za豉mana, bo przechodze to za ka盥ym farboweniem i wiem, 瞠 jak umyje kilka razy dzisiaj g這we, odpowiednio u這瞠 w這sy, to nie b璠zie wida "efektu 鈍ie穎 PO farbowaniu"

kolor r騜ni sie w zalezno軼i od padania 鈍iat豉 i od u這瞠nia w這s闚 ... szczerze to my郵a豉m, 瞠 wyjdzie gorzej ale mimo to 瞠 nie jestem za豉mana, to zn闚 sobie powtarzam, 瞠 NIGDY WI犴EJ nie bede farbowala w這s闚 w domu - sama
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg coolpix 248.jpg (24,6 KB, 164 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 256.jpg (51,0 KB, 138 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 257.jpg (38,0 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 259.jpg (36,3 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 262.jpg (35,1 KB, 73 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 263.jpg (45,7 KB, 113 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 264.jpg (34,3 KB, 112 za豉dowa)
dairar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 12:45   #165
monia840
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

dairar kolorek wyszed Ci 豉dny , mi osobi軼ie taki ca趾iem jasny nie pasuje i troszk si boj bo ostatnio kupi豉m farb syoss 9-5 mro幡y per這wy blond prawdopodobnie dzisiaj b璠 farbowa i co mi si wydaje patrz帷 na twoje w這ski 瞠 moje wyjd wr璚z siwe chyba 幢e zrobi豉m 瞠 nie wybra豉m troszk ciemniejszego blondu
monia840 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 14:25   #166
monia840
Przyczajenie

ja w豉郾ie na這篡豉m syossa 9-5 i czekam na efekty na chwil obecn mam wra瞠nie 瞠 w這sy zamiast si rozja郾ia to si przyciemniaj mam nadziej 瞠 z efekt闚 ko鎍owych b璠 zadowolona bo inaczej
Stary 2010-12-14, 20:29   #167
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

pochwal sie efektami....monia840

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-14, 23:04   #168
ciri15
Ekspert od Dupy Strony

Wiadomo軼i: 16 387

Kurcze nie mam poj璚ia czym si ufarbowa. Pom騜cie dziewczyny. Jaka farba rozja郾i odrosty ciemnoblond, kt鏎e by造 farbowane syossem 9-5 i wyszed taki rudawy... G逝pio to wygl康a troch.

ciri15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 12:35   #169
zula4x4
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do zula4x4
Dot.: Farba Syoss

Ja farbowa豉m "jasnym br您em" i wyszed mi 鈔edni br您, kt鏎y zmy si po 3 tygodniach,no masakra. Podczas zmywania tej farby mia豉m z 4 r騜ne odcienie na g這wie. Przyciemnia豉m w這sy, a teraz farba si zmy豉, zosta這 tylko rozja郾ienie po niej i moje odrosty s ciemniejsze :/ Czyli farbowa豉m na ciemniej spra這 si i mam rozja郾ione. W這s闚 mi farba nie zniszczy豉 jako szczeg鏊nie, ale szczypa豉 w sk鏎 g這wy podczas trzymania jej. Og鏊nie zawiod豉m si.
zula4x4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 13:33   #170
1988Marlena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 835
Dot.: Farba Syoss

Hej Dziewczyny, ja farbowa豉m mamie w這sy farb syoss ch這dny kasztan 5-24. W這sy ostatnio by造 farbowane miesi帷 wcze郾iej l'oreal preference i efekty by造 fantastyczne (nie pami皻am dok陰dnie numeru odcienia ale prawie taki sam na opakowaniu). Zachcia這 si nam sprawdzi nowe profesjonalne farby i ... masakra. W這sy mamy s siwe i odrosty ciut ponad 1cm wysz造 pomara鎍zowe!! Gdzie obiecany ch這dny kasztan?? Nie wiem, ale 瘸dna inna farba nie da豉 takich efekt闚. L'oreal zawsze siada idealnie r闚no na odrostach i na reszcie w這s闚. Wcze郾iej u篡wa造鄉y garnier color natural , garnbier 100% color i natural&easy grey expert schwarzkopfa i te by這 ok, wi璚 to na pewno nie wina w這s闚.
Ja ju na pewno jej nigdy nikomu nie polec bo efekt by koszmarny, zamiast obiecanego ch這du marchewkowa rudo嗆 i ZERO POΧSKU. W這sy dopiero po kolejnym farbowaniu (ju inn farb) odzyska造 cz窷 po造sku i teraz ju s prawie jak przed syossem (a min掖 miesi帷 i 2 tygodnie).
Jak dla mnie ten produkt jest przereklamowany.
1988Marlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-15, 14:37   #171
monia840
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Poka wiadomo嗆
pochwal sie efektami....monia840
Hej dziewczyny w zasadzie to nie ma si czym chwali bo wyszed mi blond ale z odcieniami rudo軼i zreszt zobaczcie same , mam nadziej 瞠 po kilku myciach ten rudy si spierze

P.S. Sorki za jako zdj耩 ale by造 robione na szybcika
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PC150152.jpg (106,9 KB, 211 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC150153.jpg (144,2 KB, 165 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC150168.jpg (62,4 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC150179.jpg (172,9 KB, 118 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PC150182.jpg (156,8 KB, 115 za豉dowa)
Stary 2010-12-16, 02:00   #172
rosetta
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
Wpisy w blogu: 1

Monia.A jakiego koloru byl twoj odrost ze ci rudawe wyszly?bo ja sie zastanawiam nad tym zeby zafarbowac moje wlosy wlasnie syossem 9-5,dodaje fotke moich obecnych wlosow.ja wlasnie chce uzyskac chlodny kolor i jasny.nienawidze roudosci ani nawet refleksow rudawych.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1163.jpg (90,9 KB, 202 za豉dowa)
rosetta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-16, 09:47   #173
monia840
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Poka wiadomo嗆
Monia nie jest tak 幢e wygl康a na baleja , je郵i Ci to przeszkadza - p逝kanka
dzi瘯i sabinaaaa za pocieszenie jako si przyzwyczajam , u篡wam szamponu z Joanny tego z p逝kank i mam nadziej 瞠 ten rudy kolor si zmyje , a w這sy pewnie wysz造 mi takie dlatego 瞠 wcze郾iej zawsze mia豉m pasemka.

Cytat:
Napisane przez rosetta
Monia.A jakiego koloru byl twoj odrost ze ci rudawe wyszly?bo ja sie zastanawiam nad tym zeby zafarbowac moje wlosy wlasnie syossem 9-5,dodaje fotke moich obecnych wlosow.ja wlasnie chce uzyskac chlodny kolor i jasny.nienawidze roudosci ani nawet refleksow rudawych.
ja swoje w這sy mam naturalny blond , jak to zawsze m闚i mysi kolor i przez to miejscami tam gdzie mia豉m swoje naturki to wysz造 mi rude
Stary 2010-12-16, 16:22   #174
rosetta
Raczkowanie

monia,ale jaki blond masz ten naturalny,jedna osoba powie mysi na ciemny blond a inna na jasny.Masz ciemny ten naturalny blond czy sredni czy jasny?o to mi chodzilo.Dziwne dlaczego ci takie rude refleksy wyszly,no mi tez wlasnie takie rudawe wyszly po farbie clairol Nice&Easy lightest blond i potem poprawilam castingiem 1013 z czego wyszla katastrofa :/ ja chce miec jasny blond!!!!!!!!!:rycz e-smarkam:a nie jakies rudosci
Stary 2010-12-16, 17:49   #175
monia840
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rosetta Poka wiadomo嗆
monia,ale jaki blond masz ten naturalny,jedna osoba powie mysi na ciemny blond a inna na jasny.Masz ciemny ten naturalny blond czy sredni czy jasny?
moje naturalne w這sy to ciemny blond , dlatego wysz造 mi po farbowaniu takie rudawe, nawet przetrzyma豉m farb d逝瞠j ni zalecany czas ale i tak to nic nie da這
Stary 2010-12-16, 19:51   #176
rosetta
Raczkowanie

monia.aha to moze mi nie wyjda rudawe bo moj naturalny kolor to sredni blond...kurde juz sama nie wiem .te moje wlosy na zdjeciu to sa jasniejsze w swietle dziennym.nie takie rude.maja lekkie odcienie rudego po farbowaniu ..
Stary 2010-12-16, 20:59   #177
monia840
Przyczajenie

rosetta patrz帷 na kolorek twoich w這sk闚 jaki masz teraz to my郵 瞠 farba 豉dnie Ci powinna pokry, ja niestety przez swoje ciemne naturki mam teraz rudawe refleksy, dlatego my郵 瞠 tobie powinno wyj嗆 ok jak pofarbujesz w這ski to wrzu jak捷 fotk bo sama jestem ciekawa jak ci wyjd, podejrzewam 瞠 gdybym teraz drugi raz na這篡豉 farb syoss 9-5 to ju by 豉dnie pokry這 ale nie chc ju katowa swoich w這s闚 zw豉szcza 瞠 i tak mam je os豉bione, myj je w fioletowym szamponie z Joanny i kolor robi si ju 豉dniejszy
Stary 2010-12-16, 21:11   #178
rosetta
Raczkowanie

Monia.Wlasnie dziewczyny mi pisaly na drugim forum ze ten syoss 9-5 nie rozjasnia i raczej mi nie wyjdzie .I czytalam tez na forum ze moze fajnie wyjsc po Majiblond 901s ktory rozjasnia o 3 tony .hmm teraz juz sama nie wiem.Dodaje fotki mojich wlosow zrobione przed chwila doslownie.
ok 4 mies temu pasemka rozjasniaczem,ok miesiac temu lightest blonde 10 nice&easy,3 tyg temu casting 1013 .moj naturalny to sredni blond
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1169.jpg (98,1 KB, 138 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1165.jpg (65,7 KB, 228 za豉dowa)
Stary 2010-12-16, 21:29   #179
monia840
Przyczajenie

kurcze rosetta nie wiem co ci doradzi mi si wydaje 瞠 kolor powinien ci wyj嗆 ok bo widzisz na moich fotkach tam gdzie mia豉m pasemka to wysz造 takie jak powinny a tam gdzie mia豉m swoje naturalne to wysz造 rude, a ty w tej chwili masz o wiele ja郾iejsze w這ski ni m鎩 naturalny wi璚 dlatego my郵 瞠 kolorek powinien wyj嗆 ci dobrze , ale trzeba te patrze na to 瞠 ka盥ego w這sy s inne wi璚 r騜nie mo瞠 wyj嗆. My郵 瞠 sama powinna zadecydowa jak farb u篡 ja nie chc Ci nic doradza bo tak jak napisa豉m wcze郾iej ka盥y w這s jest inny, wyrazi豉m tylko swoje zdanie i wydaje mi si 瞠 jak na這篡sz syossa 9-5 na ten kolorek co masz to nie powinny wyj嗆 Ci rude ale te mog si myli w ka盥ym razie trzymam kciuki i mam nadziej 瞠 jak na這篡sz syossa czy te inna farb to b璠ziesz zadowolona. Jak pofarbujesz w這ski to koniecznie daj zna jak wysz造
Stary 2010-12-16, 21:33   #180
joluska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Poka wiadomo嗆
ja schodzi豉m z ciemnych br您owych na naturalny blond i powiem Ci, 瞠 nawet nie my郵a豉m o dekoloryzacji, bo wiedzia豉m 瞠 dla moich w這s闚 to b璠zie bardzo ci瞛ka przeprawa...
rozja郾iaczem?

Cytat:
Napisane przez rosetta Poka wiadomo嗆
a mi si w豉郾ie ten kolorek ze zdjecia baaardzo bardzo podoba ja w przeciwie雟twie ulielbiam ciep貫 blondy i rudo軼i

Edytowane przez joluska
Czas edycji: 2010-12-16 o 21:34
joluska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #mokkabrown, #syoss, #w這sy, amaretto, blondynka, br您, ciemny blond, jasny blond, mix, syoss, z這ty

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-03-23 18:25:14

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.